KONEČNĚ se to děje!

STĚNY SE ZAČÍNAJÍ PŘIBLIŽOVAT a právě včas na Vánoce!

Agentura Bloomberg TEĎ INFORMUJE, že bývalý ukrajinský prezident Porošenko, partner Ospalého Joea ve Zločinu, je obviněn ze ZLOČINU!

https://gab.com/brunobarking/posts/107480138557224216

A co to bylo za ZLOČIN?

Krádež miliard ukrajinskému lidu a jejich praní ve prospěch KORUPČNÍCH POLITIKŮ USA prostřednictvím pozice Huntera BIDENA v představenstvu ukrajinské plynárenské společnosti Burisma. Úplatkářství šlo oběma směry, Porošenko dostal od Bidena PŮJČKY financované americkými daňovými poplatníky výměnou za to, že vyhodil Šokina, generálního prokurátora, který tuto mezinárodní korupci odhaloval.

New York Post loni zveřejnil audiozáznamy vydírání mezi Porošenkem a Bidenem. Zde je 2minutový klip spolu s úvodním PŘEHLEDEM tiskové konference ukrajinského generálního prokurátora, kde jsou uvedeny DŮKAZY proti Porošenkovi , Bidenovi a Kerrymu.

https://www.youtube.com/watch?v=7lA3oOo1oZc

Hodinu dlouhá tiskovka se všemi důkazy je k dispozici zde (v ukrajinštině s anglickými titulky). Poznámka: Zvukový záznam úplatků mezi Bidenem a Porošenkem je v angličtině.

https://www.thethinkingconservative.com/ukraine-press-conference-on-biden-crime-family/

Ukrajinský exprezident Porošenko obviněn z velezrady.

https://www.bloombergquint.com/politics/ukrainian-ex-president-poroshenko-accused-of-treason-ally-says

(Pozn.: Článek je sice o uhlí, ale jedno povede k druhému a už to druhé může být výše popsané. Nezapomínejte, že DS má/měl celosvětově propojenou síť, vše je provázané.)

***** ****

Sierra NZ 18.12.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/12/my-latest-star-ship-sightings.html

Tento článek objasňuje, že prudce rostoucí počet úmrtí nakažených osob JE pandemií. Byly jim aplikovány látky, které prakticky zničily jejich imunitní systém, čímž se stali náchylnými k úmrtí (náhlému nebo postupnému) z mnoha různých příčin, např. infarktu, „reálných“ virů, rakoviny atd. CDC samozřejmě může předvídat (a silně podhodnocovat) počet úmrtí v USA tuto zimu, protože je ZPŮSOBUJÍ.

https://www.naturalnews.com/2021-12-17-cdc-warned-15000-americans-will-die-each-week-vaccine-death-wave.html

CDC právě varovala, že do Vánoc zemře KAŽDÝ TÝDEN 15 000 Američanů, ale ve skutečnosti se zrychluje úmrtnost na VAKCÍNY, jak nám nezávislí lékaři celou dobu říkali.

Ještě není jisté, zda je Dr. Robert Malone DS, ale jeho sdělení o neškodné povaze Omicronu je jasné. Pokud vás tlačí čas, přeskočte na 2 minuty a sledujte Lauru Ingrahamovou, jak se potýká s uvědoměním si naprostého zla MSM – ze všech sil se snaží vyvolat globální strach z Omicronu.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107468697091392373

UDĚLEJTE SI LASKAVOST A PODÍVEJTE SE NA TO!

Co už dva týdny říkají anonové? Jak putin právě popsal variantu Omicron? Proč vyšilují a snaží se uzavřít celou planetu, když Omicron zabil méně než 10 lidí na celém světě?

NECHTĚJÍ, ABY SE LÉK ROZŠÍŘIL.

Skutečnou otázkou je, kde se lék vzal?

[wp_ad_camp_2]

Doktor Malone jako obvykle trefil do černého.

„Takže dobrá zpráva s Omicronem je, že má velmi nízké příznaky, vysokou nakažlivost. Zkušeným vakcinologům to moc připomíná ŽIVOU ATENUOVANOU VAKCÍNU, KTEROU MŮŽETE VYTVOŘIT ÚČELOVĚ“

„Je to asi tak dobré, jak bychom si mohli přát, pokud jde o výsledky.“

„Pokud věříte v Boha, vypadá to OPRAVDU jako vánoční dárek.“

Skvělá zpráva, ve Švýcarsku se koná referendum o zákazu povinného očkování. V ideálním případě to spustí kaskádu podobných kroků v dalších zemích. Referendum je slovo LIDU.

https://gab.com/BusyDrT/posts/107469782612217477

Švýcarsko se chystá uspořádat referendum o tom, zda by mělo být zakázáno veškeré povinné očkování. Sdružení Švýcarské hnutí za svobodu (MLS) shromáždilo 125 000 podpisů, což je o 25 000 podpisů více, než bylo požadováno pro vyvolání hlasování. V iniciativě se píše: „Dotčená osoba nesmí být trestána za to, že odmítla dát svůj souhlas, ani nesmí být společensky či profesně znevýhodněna.“

Zákon by se vztahoval na Covid i na „jiné vakcíny, čipy a digitální informace, které by byly implantovány do těla“. Povinné očkování sice v současné době není zavedeno, ale švýcarské právo to umožňuje a nastupující prezident prohlásil, že by jeho použití zvážil.

A konečně, jak uvádí titulek u tohoto videa: „Tisíce v ulicích Hamburku, miliony po celém světě. Shromáždění za SVOBODU.“ Nejsme sami, bojovníci světla. Nejsme sami.

https://gab.com/QAnon211/posts/107470241878207297

***** ****

trump: „Naše země právě teď potřebuje zachránce a naše země ho má. A nejsem to já. Nejsem to já. Je to někdo mnohem výš než já.“

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107475239442214620

***** ****

Keanu Reeves:

Patrioti vyhrávají! Jsme ve válce! Umění války = klamání! Věci nejsou takové, jaké se zdají být! Sledujeme film!

https://t.me/KeanuReeves_Channel/234

***** ****

Ron, CodeMonkeyZ:

https://gab.com/codemonkey/posts/107477397614149305

Podívejte se na Rakousko. Podívejte se na Austrálii. Podívejte se na Německo.

Pokutování neočkovaných vede k bankrotu. Zavírání lidí bez očkování za nedodržování předpisů.

Zlomit obyvatelstvo pokutami. Zlomit obyvatelstvo izolací. Zlomit obyvatelstvo podmínkami. Zlomit obyvatelstvo vymýváním mozků. Zlomit obyvatelstvo omezením pohybu.

Nakonec vyvezte „fungující“ modely.

Postavte na odpor.

***** ****

PepeLivesMatter: Opravil jsem jejich prohlášení.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107476866458626242

Nemáme v úmyslu dovolit, aby Omicron narušil práci a školu očkovaných. Udělali jste správnou věc a my to zvládneme. Neočkovaným hrozí zima plná těžkých nemocí a smrti pro ně, jejich rodiny a nemocnice, které možná brzy zahltí.

https://www.whitehouse.gov/briefing-room/press-briefings/2021/12/17/press-briefing-by-white-house-covid-19-response-team-and-public-health-officials-74/

Opravená verze:

Nemáme v úmyslu dovolit, aby Omikron zabránil Velkému resetu. Panikaříme. Pro neočkované platí, že se celosvětově setkáte s mírnými příznaky a přirozenou imunitou.

Dr. Simone Gold

https://gab.com/DrSimoneGold/posts/107479641473600206

BREAKING: CDC stahuje svou trvalou žádost na FDA o udělení povolení k nouzovému použití PCR testů Covid-19.

Po 20 měsících lží již CDC nemůže skrývat, že použití PCR testů Covid-19 bylo falešnou „vědou“, ale skutečným šířením strachu.

https://americasfrontlinedoctors.org/news/post/cdc-withdraws-support-for-pcr-tests/

***** ****

NIKDY NEZAPOMEŇTE: Demokraté byli ti, kdo se během své vzpoury na inauguraci prezidenta trumpa bouřili, napadali a bili trumpovy příznivce.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/12/never-forget-democrats-rioted-attacked-beat-trump-supporters-insurrection-president-trumps-inauguration-video/

Marjorie Taylor Greeneová uvádí na pravou míru „Fed-vzpouru“ z 6. ledna.

https://gab.com/RSBNetwork/posts/107474775941063483

Fed: úředník nebo zaměstnanec federální vlády, zejména agenti FBI a DEA.

Ray Epps – Rychlá kompilace klipů.

https://rumble.com/vqdg6g-ray-epps-quick-compilation-clips-update.html

Major Patriot:

Proč není muž na tomto videu zavřený 23 hodin denně na samotce ve vězení ve Washingtonu po celé měsíce? Proč mu není odepřeno právní zastoupení? Být bitý dozorcem? Proč je na svobodě, zatímco ostatní protestující z 6. ledna snášejí taková zvěrstva?

***** ****

Lets go Brandon!

https://gab.com/Karlibonne/posts/107471695252904441

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.