AKTUALIZACE 19:54

Sierra NZ Q8.Q3.2Q21

Kotníkový monitor Oprah Winfreyové

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/oprah-winfrey-ankle-monitor.html

 

Zde je přímý DŮKAZ, že Oprah Winfrey je v domácím vězení. Její kotníkový monitor je jasně viditelný na těchto fotkách během jejího nedávného rozhovoru s falešnou královskou Meghan Markle.

Kim Runner na Anonup…

Líbí se vám, jak Anonové vidí věci takové, jaké jsou!?!

https://anonup.com/upload/images/2021/03/1creGu9MExzrSpyEYRFO_08_26debefe0d4f2cd6d09d9016ca953fac_image_original.png

 

[wp_ad_camp_3]

 

Naznačuje Ghost Ezra, že královnin konec bude konečně brzy oznámen?

Na památku královny.

https://anonup.com/upload/images/2021/03/xS3AYfIZ2VHuiCosZbge_08_870abe3acb0638e179a413e7afb18fe7_image_original.jpg

Q předpověděl, že Nejvyšší soud případ volebního podvodu zahodí. Q ‚Armáda je jediný způsob…‘

https://anonup.com/upload/images/2021/03/CbCusQ3XqqFtrxbbip3P_08_97d9a48684b510fad6fd91f6a5cc666f_image_original.jpeg

Nejvyšší soud Spojených států zamítl trumpovu poslední volební výzvu bez komentáře.

Podívejte se na Twitter Dr. Michaela Salla pro skvělé aktualizace na Deep State pokusy zmařit Tajný vesmírný program. Existuje článek, který naznačuje, že Elon Musk mohl být zaprodán DS.

https://twitter.com/MichaelSalla

Těžko uvěřit, že Elon Musk se všemi svými zdroji a kontakty opravdu věří, že mimozemšťané Zemi nenavštěvují. Odhaduji, že se zaprodal Deep State, aby udržel mimozemský život a techniku v tajnosti a aby udržel zastaralou raketovou techniku.

https://twitter.com/MichaelSalla/status/1368958665126940674

https://exonews.org/aliens-on-earth-elon-musk-has-his-doubts/

 

[wp_ad_camp_3]

 

Vzpomeňme si vždy na to, co žene prezidenta trumpa, Alianci a světelné bojovníky neúnavně každý den vpřed – na děti. Jedno ohavné slovo odděluje probuzené lidstvo od těch, kteří ještě spí před pravdou. To slovo je Adrenochrom. Když se spící lidstvo dozví otřesnou pravdu o Adrenochromu, život na planetě Zemi se navždy změní. Až do toho dne, vojáci vpřed – pro děti.

Ze zvědavosti, vygooglila jsem si ‚Adrenochrom‘. Tento článek je typické Deep State vysvětlení pro adrenochrom, s tou výjimkou, že obsahuje PRAVDU, i když posměšně.

http://my.rsc.org/forums/viewtopic/9/10195

Triviální fakta o adrenochromu

Konečně, zde je upoutávka na film pravdy ‚Zvuk svobody‘ (Sound of Freedom ) o sexuálním obchodování s dětmi. Tohle dvouminutové video ti zlomí srdce.

https://anonup.com/upload/videos/2021/03/TbSgdYgZPcf6s7uJB83Y_08_1830d7d1551d90f892bbc5b4dc68f165_video_original.mp4

Držte linii, Světoví patrioti.

MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

Prohlášení donalda j. trumpa 45. prezidenta Spojených států amerických

(před třemi dny, omlouvám se, neměl jsem moc času)

https://gab.com/realdonaldtrump/posts/105838728117189357

Naše hranice je nyní zcela mimo kontrolu díky katastrofálnímu vedení Joe Bidena. Naši velcí agenti pohraniční stráže a ICE byli Bidenovou administrativou znevažováni, ponižováni a zesměšňováni. Masový vpád lidí do země, kteří by tu neměli být, se děje každou hodinu a každou minutou se zhoršuje. Mnoho z nich má záznam v trestním rejstříku a mnoho dalších má a šíří Covid. Vnitro bylo zastaveno – zločinci, kteří byli kdysi okamžitě odstraněni naší administrativou, jsou nyní propouštěni zpět na ulici, aby spáchali ohavné a násilné zločiny. Důstojníci ICE se zoufale snaží odstranit tyto odsouzené zločince, ale Biden jim to nedovolí.

Spirála tsunami na hranicích zaplavuje místní komunity, vyčerpává rozpočty, zaplňuje nemocnice a bere práci legálním americkým dělníkům. Když jsem odcházel z úřadu, dosáhli jsme nejbezpečnější hranice v dějinách naší země. Za Bidena to bude brzy horší, nebezpečnější a neovladatelnější než kdy předtím. Porušil svou přísahu, že bude dodržovat naši ústavu a prosazovat naše zákony.

Nikdy nebyla doba na naší jižní hranici jako to, co se děje teď, ale co je důležitější, co se stane. Teď, když Biden zavedl celostátní Catch-and-Release (chytit a propustit), ilegální imigranti ze všech koutů Země sestoupí na naši hranici a už se nikdy nevrátí. Nikdy nemůžete mít bezpečnou hranici, pokud lidé, kteří nelegálně překročí hranice, nebudou okamžitě odstraněni.

Měl jsem skvělý vztah s Mexikem a jeho úžasným prezidentem, ale to vše bylo rozptýleno hrubou neschopností a radikalismem lidí, kteří jsou v současné době ve vedení. Politika Zůstatku v Mexiku byla neuvěřitelná, ale Biden ji okamžitě opustil, pravděpodobně proto, že fungovala tak dobře. Stejně tak byly mimořádně úspěšné naše třetí dohody ve Střední Americe, takže se jich Biden hloupě zbavil také. Zastavili jsme platby stovek milionů dolarů, které jim byly vyplaceny, a pak jsme navázali vynikající vztahy, díky nimž se naše země a jejich země staly bezpečnějšími. Zavedli jsme mocná pravidla a postupy, abychom zastavili pašování a obchodování s lidmi, ale Bidenova administrativa tyto osvědčené strategie opustila a místo toho dala převaděčům a obchodníkům s lidmi účinnou kontrolu nad naší hranicí.

 

[wp_ad_camp_3]

 

Navzdory tomu, že ji zdržují roky soudních sporů a politici demokratů, je zeď téměř hotová a může být rychle dokončena. Takový postup zachrání tisíce životů.

Bidenova administrativa musí okamžitě jednat, aby ukončila noční můru na hranicích, kterou rozpoutala na náš národ. Nelegální imigraci, kriminalitu a Čínský virus držte pryč od naší země!

Když už jsme u trumpa, tohle jsem našel v komentech

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/067/807/824/original/445c069c909213c6.jpg

***** ****

 

X22 Report 2422

Nový ekonomický systém, Probíhá tajná operace

 

Lidem je nyní prezentován nový ekonomický systém

https://rumble.com/vegkbb-ep.-2422a-the-people-are-now-being-presented-with-new-economic-system.html

Ekonomická politika Joea Bidena nyní ničí ekonomiku, ceny rostou a lidé si všímají rozdílu, netrvalo to dlouho. Ceny ropy od nástupu JB do úřadu vzrostly. CB se chystá zvýšit sazby, testují trhy, když s tímto postupují, je to signál, že chtějí zničit ekonomiku. Patrioti nyní představují lidem nový ekonomický systém.

 

Probíhá tajná operace, Myslete na stínové presidentství/vládu, Národní Garda

https://rumble.com/vegklb-ep.-2422b-clandestine-operation-in-progress-think-shadow-presidencygovernme.html

DS/MSM padli přímo do pasti patriotů. Věří, že jsou chráněni stavbou plotů a tím, že mají před sebou národní gardu. Armáda už ví, kdo je skutečný prezident, to, co sledujeme, je tajná operace. trump je nyní stínovým prezidentem, který řídí stínovou vládu. Národní Garda nebude kontrolována DS, kontrolu bude vykonávat skutečný prezident .

***** ****

 

RedPill78 — SCOTUS Potvrzuje, Žádná naděje v soudy, FBI připouští, že jsou političtí operativci

https://rumble.com/vegght-scotus-confirms-no-hope-in-the-courts-fbi-admits-they-are-political-operati.html

V dnešním díle Red Pill News, téma je, že nás nikdo nezachrání, jen my sami. SCOTUS se naposledy otočil zády, Texas bojuje proti administrativě BIDANa, FBI se odhalila kdo skutečně jsou, a zakončíme to pohledem na problémy levice s pohlavím. Děkuji, madam!

***** ****

 

Gab pod útokem (už delší dobu)

https://gab.com/a/posts/105857352965159221

Útočník, který ukradl data na Gabu, sklidil při jejich prvním útoku tokeny na doručitele OAuth2. Ačkoliv jejich schopnost ukrást nové tokeny byla opravena, nevyčistili jsme všechny tokeny související s původním útokem. Opětovným použitím těchto starých tokenů byl dnes útočník schopen za 8 minut nahrát 177 statusů. Neověřili jsme nezávisle, jestli informace, které hacker zveřejnil, jsou pravé.

Gab okamžitě odpojil stránky, protože jsme měli podezření, že se jedná o nový útok. Podařilo se nám potvrdit, že nešlo o nový útok, vyčistili jsme všechny kompromitované tokeny a požadujeme, aby se uživatelé znovu přihlásili. Vzhledem k tomu, že se nejedná o nový útok a nejsou ohrožena žádná nová data, není třeba měnit heslo ani podnikat jiné kroky.

Omlouváme se za nepříjemnosti a jsme přesvědčeni, že se to nebude opakovat.

***** ****

[wp_ad_camp_3]

 

Muži opravdu nevidí, co ženy dělají v polovině případů. Ale je to tak jasné, když uděláte krok zpět a otevřete oči. Zjevné, zlověstné a často zvrácené.

https://gab.com/m/posts/105857379919009258

Retrospektiva: Trump varoval před Meghan Markle: „Přeju Harrymu hodně štěstí, protože ho bude potřebovat.“

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105855035134097750

***** ****

 

Dnes Joe Biden odhalil, že se armáda zaměřuje na navrhování „těhotenských leteckých obleků“ a pokračoval tím, že zapomněl jméno svého vlastního ministra obrany.

https://nationalfile.com/video-biden-says-military-will-focus-on-making-maternity-flight-suits-forgets-secdef-lloyd-austins-name/

Nejnepopulárnější prezident v moderních dějinách je nyní po necelých dvou měsících jeho vlády předmětem soudního sporu 12-ti států.

https://nationalfile.com/breaking-12-states-sue-biden-for-executive-order-assigning-social-cost-to-carbon-emissions/

BREAKING: 12 států žaluje Bidena za exekutivní nařízení o přidělení „sociálních nákladů“ pro emise uhlíku.

Bidenův projev 11. března je tedy jednoročním výročím Covid lockdownu a desetiletým výročím japonské tsunami. To zní jako den stvořený pro katastrofy. Nepřekvapilo by mě, kdyby plánovali, že Biden bude ve čtvrtek v celostátní televizi úplně dementní, aby mohli začít pracovat na vyvolání 25. dodatku.

https://gab.com/JuliansRum/posts/105858318956654026

trump: 25 dodatek je pro mě nulový risk, ale vrátí se zpět, aby strašil Bidena a Bidenovu administrativu. Jak říká přísloví, dejte si pozor na to co si přejete.

Co se stalo s Bidenovýma očima?

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105854921685476014

Biden dokonale zobrazuje realitu loutek, loutkářů a manipulátorů, aby to svět viděl. Je to chodící červená pilulka.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/105855599227815069

Steve Bannon bije na poplach, Říká, že se máme připravit na přechod na Kamalu Harrisovou

https://conservativebrief.com/soundsthealarm-36420/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

Nový únik potápí Joe Bidena – zdroj DHS říká, že Bidenova administrativa bezostyšně tají informace o hranici: tvrdí DHS zdroj

https://conservativebrief.com/withholding-information-36419/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

Video zachycené minulý víkend ukazuje stálý proud migrantů, kteří do Arizony přicházejí z Mexika zcela bez překážek.

https://summit.news/2021/03/08/video-hundreds-of-illegals-walk-across-border-into-arizona/

***** ****

Vzpomínáte na přehlídky lodí pro trumpa? Facebook právě zakázal člověka, který je založil, Carlos Gavidia, a zrušili jeho nadcházející akci přehlídky lodí na Memorial Day, která měla 15k zájemců. Sociální média umožňují BLM organizovat nepokoje, ale konzervativci se nemůžou sejít a jít na VYJÍŽĎKU LODÍ?
https://gab.com/kaitmarieox/posts/105863134752391154
***** ****

George Floyd neměl žádná zranění na obličeji, hlavě, krku nebo hrudníku, zato měl COVID-19 a dostatek fentanylu a pervitinu v těle, aby zabil koně.
https://gab.com/JohnRivers/posts/105862921005756933
***** ****

Michelle Obamová bude uvedena do Národní ženské síně slávy
https://gab.com/gatewaypundit/posts/105863618605748687

 

Rumunský fotbalový funkcionář, který během zápasu Ligy mistrů označil černocha za „černocha“, byl suspendován a bylo mu nařízeno podstoupit převýchovný kurz.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105855666368101706

***** ****

 

Lidé v Británii vyjádřili hromadně vzrušení a vděčnost vládě za to, že jim ode dneška umožnila opět sedět na lavicích v parku vedle jiné osoby.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105854113351578624

***** ****

 

Nový průzkum veřejného mínění ukazuje, že podpora Black Lives Matter stále klesá, zejména mezi černochy, kde od června klesla obhajoba skupiny o 12 procent.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105853966374106940

***** ****

 

CNN poskytla platformu pro profesora lékařské etiky na New York University Arthura Caplana Sundaye, který tvrdil, že Američané skeptičtí k užívání vakcíny COVID brzy přijdou a přijmou ji, pokud jejich svobody zůstanou omezeny.

https://summit.news/2021/03/08/video-ethics-prof-says-americans-will-take-vaccine-in-exchange-for-return-of-freedom/

***** ****

Držte linii patrioti! Jsem učitel/ka ve veřejné škole a někteří z mých pevně zakopaných liberálních kolegů začínají připouštět, že Biden stojí za prd. Plán funguje!
https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/105862891576757151
***** ****

Vzpomínáte na tu poradu redaktorů Huffington postu? Dneska je všechny vyhodili lmfao.
https://gab.com/Franzliszt50/posts/105862979851281726
***** ****

Američani píšou:
Je sexy. Klidně mě žaluj.
https://gab.com/SomeBitchIKnow/posts/105863810157155870
Tak moc ho miluji.
https://gab.com/kittylists/posts/105863802740524677
(plán vážně funguje)
***** ****

Joe Biden je Non compos mentis (latinská právní fráze, která v překladu znamená „nezdravé mysli“) a Kamala Harris je anchor baby*.
Oba jsou nezpůsobilí k výkonu funkcí, které v současné době zastávají.
https://gab.com/MajorPatriot/posts/105862842324903428

* Anchor baby je urážlivý slangový termín pro dítě úmyslně narozené ve Spojených státech od cizí matky, aby dítě získalo americké občanství, a aby rodina mohla získat trvalý pobyt.

***** ****

RedPill78 — E-maily odhalily, že špičkoví wisconsinští demokraté měli přístup k hlasovacím lístkům v nepřítomnosti – NEZÁKONNÉ!
https://rumble.com/vehlub-emails-reveal-top-wisconsin-dem-had-access-to-absentee-ballots-illegal.html
V dnešním díle Red pill News se podíváme na stav vymáhání práva v NYC (město New York), lidé jsou žádáni, aby zastavili kriminalitu, ve Wisconsinu měl představitel demokratů před volbami přístup k hlasovacím lístkům pro nepřítomné, což je špatná zpráva pro Bidenovy, Twitter žaluje Texas a Wyoming je otevřen (zrušili nařízení nosit masky a otevřeli obchody).

***** ****

 

[wp_ad_camp_3]

 

X22 Report 2423

Ekonomika 2021 bude neuvěřitelná, DS připravuje kybernetické útoky

Ekonomika roku 2021 bude neuvěřitelná, Patrioti zašlapou systém Centrálních bank do země
https://rumble.com/vehp6f-ep.-2423a-the-2021-economy-is-going-to-be-incredible-patriots-running-cb-sy.html
Zkorumpovaní politici vykupují své státy stimulačním balíčkem poté, co je zadupali do země, používají peníze lidu k odstranění svého dluhu. Ekonomika v roce 2021 odstartuje. JB distribuuje stimulační šeky, ale ty trumpovy se na nich zřejmě objeví. JB připraven setkat se s Čínou, to netrvalo dlouho. Vlastenci nyní zašlapávají systém CB do země.

DS Připravuje kybernetické útoky, Red2, Centrální komunikační výpadek přichází do centra pozornosti
https://rumble.com/vehpoh-ep.-2423b-ds-prepares-cyber-attacks-red2-central-communication-blackout-com.html
[DS]/MSM dělají přesně to, co po nich patrioti chtějí. Všechno začíná zapadat do sebe, aby z toho byl přímočarý konec hry (pro DS). trump rozestavil vše na své místo pomocí pandemie a armáda teď dělá přesně to, co chce. DS se připravuje na kybernetický útok na Rusko, jde o vypnutí centrální komunikace, když se začnou objevovat důkazy.

***** ****

Tady jsou poslední neprojednaná zapečetěná federální obvinění..
https://gab.com/Littllemel/posts/105860012661416749
234,420 zapečetěných žalob
6359 přidáno v únoru
http://pacer.gov/
Před rokem 2017 se průměrný počet obviněných pohyboval kolem 1000 ročně!
Všimněte si také, že v každé obžalobě může být až 39 osob.
***** ****

To bude zajímavé.
Drahé HBO: Doufám, že máš hluboké kapsy pro žaloby, které se k tobě blíží.
https://gab.com/IPOT1776/posts/105862948952457490
(jsem zvědavý o čem to nakonec bude, upoutávka vypadá slibně)
***** ****

Pamatujte
https://gab.com/MajorPatriot/posts/105854809571729380
***** ****

Něco pro pobavení.
Manželka: Miláčku, uklidíš garáž?
Manžel:
https://gab.com/OutlawJW/posts/105861317326596275

***** ****

Operation Disclosure Intelligence Alert (celá zpráva) — 8. března, 2021
https://operationdisclosureofficial.com/2021/03/10/operation-disclosure-intelligence-alert-full-report-march-8-2021/

(Prohlášení: Následuje přehled současné situace světa založený na zpravodajských informacích získaných z několika zdrojů, které mohou, ale nemusí být přesné nebo pravdivé.)

Informační komunikace jsou omezeny na minimum.
Všechny útoky médií hlavního proudu (MSM) vůči Qanon a Q stoupencům by měly být považovány za dezinformace jelikož Q od listopadu 2020 mlčí.
Nedávné zprávy o zátahu na HRC (Hillary) a bývalého viceprezidenta Mika Pence, který se vyhýbá dopadení, je třeba brát s rezervou, protože uvedené informace nelze v tuto chvíli potvrdit.
Další nedávné zprávy, jako je návštěva DJT ve Švýcarsku, byla situace „unáhleného závěru“.

Videozáznam jeho návštěvy Švýcarska je z doby, kdy byl prezidentem.
Podle zdrojů je současná akce zaměřena na odhalení pandemie Corony a omylů (doslova bludů) současné vlády Joea Bidena.
Očekávají se soudní řízení za porušování lidských práv a podvody v souvislosti s pandemií.
Očekává se, že pandemie utichne a náhle zmizí.
Nicméně Deep State Cabala (DSC) plánuje rozšířit pandemii nebo případně vytvořit novou, která by podpořila jejich agendu.
Podle zdrojů se tak nestane.

„Lék se rozšíří WW (world wode – celosvětově)
Měj víru, patriote“
Q

Mezitím se spolu s médii hlavního proudu dostanou na světlo i omyly současné administrativy Joea Bidena.
V plánu bylo vždy probouzení lidí, tedy „Velké probuzení – Great Awakening“.
Kvantový finanční systém (QFS) je funkční, ale nemůže být zaveden, dokud nebude DSC odstraněna a nebude dokončen program GESARA.
Věřte armádě.
Věřte plánu.
Mějte víru.

***** ****

Ekvádorská sopka Sangay vybuchuje, sloup popela vysoký 27000 stop.
https://www.sott.net/article/449724-Ecuadors-Sangay-volcano-erupts-with-ash-plume-27000-ft-high

Etna vybuchla podesáté za poslední tři týdny a na Catanii se snáší kamení a popel
https://www.sott.net/article/449748-Mount-Etna-erupts-for-the-10th-time-in-3-weeks-raining-rocks-and-ash-down-on-Catania-Sicily

Nikaragujský vulkán San Cristobal vybuchl a zasypal blízké město popelem
https://www.sott.net/article/449874-Nicaraguas-San-Cristobal-volcano-erupts-showering-nearby-city-in-ash

Silný výbuch sopky Sangay v Ekvádoru
https://www.sott.net/article/449881-Powerful-eruption-of-Sangay-volcano-in-Ecuador

Strombolská erupce a erupce lávové fontány sopky Ključevskaja, Rusko
https://www.sott.net/article/449884-Strombolian-lava-fountain-eruptions-at-Klyuchevskaya-Sopka-volcano-Russia

***** **** ***** ****

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.