Aktualizace 14.1., 17:54

REX – Anatomie potenciálního agenta provokatéra

www.social.quodverum.com/@REX

Brilantní – digitální voják našel něco, co vypadá jako ne-MAGA agent provokatér na nepokojích v Kapitolu. Tentýž ,výtržník‘ se objevuje v klíčových okamžicích, vnikne do davu zpoza policejních linií a pak odejde zpět přes linie. Vypadá to, že policie Kapitolu s ním spolupracovala.

Pamatujte si: tyto scény se odehrály, když Trump ještě mluvil. To je to, v čem je naše strana velmi, velmi dobrá. Tento digitální voják používal trpělivost, kritické (omlouvám se carstene, ale on to fakt napsal) myšlení a čirou inteligenci, aby to spojil. Tak moc, že to donutilo ospalou FBI vydat plakát, který hledá další informace o tom chlápkovi. Levičáci se obávají naší schopnosti překonat hluk a dostat se k faktům. Jen nejsou dost chytří, aby dělali tuhle práci. Jediná možnost, kterou ti zbabělci mají, je nás zavřít.

 

[wp_ad_camp_2]

 

https://rumble.com/vckpmb-anatomy-of-a-potential-agent-provocateur.html

Rumble – Uvidíte vchod potenciálního agenta zpoza policejní linie; nikdy nebyl se skupinou. Pak rozpálí převážně mírumilovný dav, který pak prorazí kolem policie, která se většinou vzdá. Pak uvidíte, že potenciální agenti AP vedou útok, který vyráží sklo ze dveří, kde je Ashli Babbittová zastřelena. Pak se ve zmatku vytratí.

Celé video

***** ****

 

REX – Příštích 8 dní

ODKAZ

Příštích 8 dní bude plných šoků a překvapení, doufejme, že žádný z nich násilný. Mějte na paměti, že vítězství ve válce lze typicky redukovat na zlomek druhého momentu – rozhodnutí něco udělat nebo nedělat. K těmto rozhodnutím může dojít kdykoliv, ale mají velmi silné dopady. Proto je předpoklad vítězství před koncem války – jak to dělají demokraté a jejich zločinci – hloupou, vysoce rizikovou strategií. Zdá se, že trump je na lopatkách. Ale až do 20. ledna má stále slovo.

Podceňovat teď trumpa je nesmírně pošetilé vzhledem k vysoko oktanovým informacím, které by měl mít k dispozici. Má-li trump svou trumfovou kartu, bude to načasováno, aby ji v pravý okamžik vytáhl, aby Bidena a spol. vyhodil z vody. Pokud má takové „zboží“, myslím, že to padne ještě před inaugurací. Potom už bude pozdě. Bude to však muset být taková bomba, aby inaugurace nemohla pokračovat 20. ledna 2021.

Ti, kteří jsou do toho zapleteni, budou muset být skutečně okamžitě zatčeni. To je tektonický posun, který musí trump vytvořit. Pokud má takovou kartu, kterou hraje, dává vám to představu o její síle. Což by byl klasický trumpův tah. A jestli je někdo, kdo umí takovou kartu dobře zahrát, je to POTUS trump. Uvidíme, co se stane.

***** ****

 

A do ……! Zapojeno 65 zahraničních zemí. Bye bye Biden

Jovan Pulitzer: Kopie zahraničního vměšování do voleb pro vaše přezkoumání a sdílení. 65 zahraničních zemí zapojeno do útoku na 7 klíčových států a přes 600 volebních míst v kraji.
Toto je prověřeno fakty.

Originální stránku na které Pulitzer psal, jsem nenašel, ale ke stažení tady:

https://theyig.ning.com/front-page-news/election-fraud-foreign-interference-pdf

A tady:

https://www.facebook.com/USAHeadlineNewsGroup/posts/1147536952367290

Doufám, že to jsou ty správné, nemám s čím srovnat.

 

Jovan Hutton Pulitzer

Právě jsem nahrál všechny údaje a důkazy o zahraničním vměšování do všeobecných voleb 3. listopadu. Vzhledem k tomu, že zde nemohu zveřejnit PDF, prosím přejděte na:

https://mewe.com/i/jovanhuttonpulitzer

Můžete si ji stáhnout, vidět fakta na vlastní oči. (bez přihlášení nejde stáhnout)


Sierra NZ 13.Q1.2Q21

Q dropy s ohledem na 19. leden

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/cue-drops-regarding-19th-january-sierra.html

[wp_ad_camp_2]

 

Q dropy kolem 19. ledna 2018 poskytují důležité vodítko k tomu, co se může stát v tomto roce ke stejnému datu…

https://qanon.pub

vede do 19. ledna, Q drop číslo 543 z 18. ledna 2018…

„VELKÉ PROBUZENÍ.‘

Q

Q drop číslo 552 z 18. ledna 2018 obsahuje meme s těmito slovy…

„Blíží se bouře. Varování‘

Q

Q drop číslo 555 z 19. ledna 2018…

„Jsme S VÁMI.‘

Q

Q drop číslo 556 z 19. ledna 2018 zmiňuje ‚LÉK‘. Wow. Dva roky před Čínskou chřipkou.

,Lék‘ se rozšíří celosvětově.

Měj víru, patriote.

Q

Q drop číslo 558 z 19. ledna 2018…

Načasování je všechno.

STATE_OF_THE_UNION. (stav unie)

Q

Poslední slova v Q dropu číslo 558 – poslední drop z 19. ledna 2018…

„SOUDNÝ DEN.“

Q

Projev o stavu Unie se má konat kdykoli v únoru. Loni to bylo 4. února.

Dave z X22 Report nám připomíná obrázek hodinek v Q dropu. Hodinky ukazují datum 19. Je 16:50. ‚Načasování je všechno‘.

Největší silou Q je slavná fráze ‚Budoucnost dokazuje minulost. Q mluví o LÉKU – dva roky před Čínskou chřipkou. Prezident trump hovoří o [čínské chřipce] jako o neviditelném nepříteli. Má na mysli Deep State.

Když potřebujete mít jasno, přečtěte si znovu Q dropy. Je tam všechno. Jak říká Q…

„Máme všechno.“

Q

Užijte si show, Světoví patrioti. Příštích pár dní bude VELMI zajímavých.

Where We Go One We Go All


Sierra NZ 13.Q1.2Q21

Vysvětlení ohledně Simona Parkese

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/explanation-about-simon-parkes-sierra-nz.html

Obdržela jsem negativní zpětnou vazbu ohledně mých příspěvků týkajících se videa Simona Parkese a Charlieho Warda – a také pozitivní zpětnou vazbu.

Vysvětlila jsem ve svém příspěvku, že Aliance může využívat lidi jako Simon Parkes k šíření směsi pravdy a dezinformací. Je také možné, že jim Aliance dává celou pravdu. To se nikdy nedozvíme.

Jediná věc, kterou budu dělat, dokud nebude tato planeta osvobozena, je bránit Q. A Q vždycky říkal: „Žádné vnější spojení/komunikace.“ Proto má smysl pochybovat o každém, kdo tvrdí, že přímo komunikuje s Q. Pokud ne, musíme předpokládat, že nemůžeme věřit ničemu, co říká Q.

Obvinili mě, že žárlím na lidi jako Simon Parkes a Charlie Ward. Nic nemůže být vzdálenější pravdě. Jediná věc, kterou rozhodně nechci, je být na výsluní, jakkoliv si udělat jméno. Pokud by tomu tak bylo, publikovala bych příspěvky pod svým celým jménem a natáčela videa.

Oceňuji, že poskytovatelé informací jako Simon Parkes a Charlie Ward mají obrovské sledovanosti a přinášejí lidem velkou útěchu. Poskytují tolik potřebnou roli v této chaotické době. Je moudré neviset na každém slově, které KDOKOLIV řekne – včetně mě.

Když někoho sledujete a on Vám řekne něco, co u Vás vyvolá pochybnosti – „červenou vlajku“, nepřeskočte ten pocit a nepředstírejte, že se to nestalo. Zastavte a zpochybňujte to. Udělejte si průzkum. Promluvte si o tom s přáteli. To jsem dělala předtím, než jsem psala příspěvky na toto téma. Ukázalo se, že jsem nebyla jediná, kdo pochyboval o tom, že Simon Parkes tvrdí, že mluvil přímo s Q.

Vždy mám v úmyslu pomáhat lidem zpochybňovat všechno – dokonce i své vlastní články. Vždycky jsem to říkala. Kritika týkající se mých posledních příspěvků mě neznepokojuje. Znamená to, že lidé zpochybňují, myslí sami za sebe. To je znak číslo jedna suverénní bytosti.

Všichni děláme, co můžeme, za těchto náročných okolností.

Where We Go One We Go All.

***** ****

X22 Report 2377

Celý globální ekonomický systém závisí na tom, co trump udělá dál

https://rumble.com/vcs0fd-ep.-2377a-the-entire-global-economic-system-all-depends-on-what-trump-does-.html

[DS]/[CB] postupují se svým plánem tak, aby posunuly globální plán resetu. Vše nyní závisí na tom, co trump udělá dál, malé podniky nyní vidí pravdu, lidé chápou, že velký reset není v jejich nejlepším zájmu. Bude rozhodnuto o další fázi globální ekonomiky.

Šachmat, [Zero Day – nultý den] se blíží, Někdy dobrý film může odhalit hodně pravdy

https://rumble.com/vcs0pd-ep.-2377b-checkmate-zero-day-approaches-sometimes-a-good-movie-can-reveal-a.html

DS / CB prošli hlavním vchodem, dopustili se zrady na nejvyšší úrovni. Proč zasahovat proti svému nepříteli, když se právě ničí. Co dělá dobrý film, skvělí herci, jak ukázat lidem pravdu, prostřednictvím filmu. Někdy je třeba mít pódium připravené, aby si lidé mohli užít představení.

***** ****

President trump bude prvním presidentem, který kdy byl znovu zvolen po tom, co ho (zkusili) 2x odvolat (impeachment)

https://gab.com/qalerts/posts/105552162019861225

***** ****

Amazon vypnul sociální síť s miliony a miliony uživatelů. Google by mohl udělat totéž. Také rozvodná síť. [Oni] vědí, co trump má, a když zmáčkne spoušť, všechno vypnou. Pozdě, hlupáci, patrioti už to vědí! #Shutdown #BePrepared (vypnutí, buďte připraveni)

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105551094301187020

***** ****

10 republikánů hlasovalo pro odvolání Trumpa. Jsou to:

Rep. Liz Cheney (Wyoming)

Rep. Jaime Herrera Beutler (Washington)

Rep. John Katko (New York)

Rep. Adam Kinzinger (Illinois)

Rep. Fred Upton (Michigan)

Rep. Dan Newhouse (Washington)

Rep. Peter Meijer (Michigan)

Rep. Anthony Gonzalez (Ohio)

Rep. Tom Rice (South Carolina)

Rep. David Valadao (California)

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105551471338053771

***** ****

Bidenova úřednice (Biden Official) Rachel Rodriguezová zatčena za rozsáhlé volební podvody v Texasu. Hrozí ji až 20 let vězení.

Obvinění: Negální hlasování, Nelegální hlasování poštou, Volební podvody a Nelegální vlastnění (possesion – mít v držení, vlastnit) oficiálních hlasovacích lístků.

https://gab.com/BradCGZ/posts/105550704551295760

***** ****

Očividně to nejsou trumpovi stoupenci, Q reportéři, nebo „konspirační teoretici“, protože ty už Facebook vykopl.

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105550831841340573

Facebook vidí nárůst uživatelů propagujících násilné události.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-01-13/facebook-sees-increase-in-users-promoting-violent-events

***** ****

To není zanedbatelný vývoj. To jasně souvisí s bombami, které odhalila tajná dohoda Itálie s Obamou, aby podvedla volby a dostala nás do tohoto kritického bodu v historii.

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105550425011460112

Dva ministři z bývalé strany ItaliaViva premiéra Renziho odstoupili. Italská vláda oficiálně vstoupila do krizového módu.

***** ****

Pelosi zoufale hledá vojenskou sílu ochotnou zradit národ a stát se strážci bažiny, když se snaží dovršit svou zrádnou krádež republiky.

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105552132154704055

Námořní pěchota vytkla Pelosiové: „NEPRACUJEME PRO TEBE!”

Marine Corps. Rebukes Pelosi: “WE DON’T WORK FOR YOU!”

***** ****

CNN netiskne nic příznivého pro patrioty, pokud se nesnaží před něco dostat. To mi naznačuje, že budeme svědky definitivního důkazu, že demokraté zinscenovali obležení Kapitolu, aby iniciovali impeachment, který má zablokovat to, co trump připravil na Bidenovu imaginární inauguraci.

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105552179667934808

Podle CNN – Vyšetřovatelé se domnívají, že nepokoje v Kapitolu byly plánovány a nebyly inspirovány prezidentem donaldem trumpem.

Ale demokraté podali žalobu (impeachment) dřív, než měli nějaké informace od vyšetřovatelů.

 

Přeložil jura

***** ****

Ahoj juro, předně moc děkujeme za data pro čtenáře tadesca. Jsi s meldou jednička. Dovol malou vsuvku, kterou možná nyní před koncem odhalení mohu zde napsat. Ale nic sem sem nepsal.

Mrkněme krátce na symboliku:

Co když ten Q je 17 bytostí u kulatého stolu, kteří řídí celý běh (nyní i dějin) a čárka z toho O dolů, aby bylo právě to Q není nic jiného než konstruktivní východ ze středu země, nazveme ho porodem s nesnesitelnými bolestmi a problémy, které mají lidem pomoci se dostat ven. Jiná cesta totiž ven nevede. Kdyby nebyla dovršena, následoval by hrozivý výsledek. Nemějte ale obavu, vše mají pod kontrolou. Oni šach hrát umějí. A já jsem sem nic nikdy nepsal.

Neznámý Q

Hotel Zem byla pro každého cesta:https://www.youtube.com/watch?v=xHZoldYRMAI

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.