Sierra NZ 12.Q3.2Q21

JFK ne Junior: ‚John Kennedy‘

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/jfk-not-jr-john-kennedy.html

 

Anoni našli video, kde si říká ‚John Kennedy‘ a mluví o tom, že šachy jsou vojenská hra. BOOM. Posouvejte dolů, dokud nenajdete video muže stojícího pod velkým obloukem (video odkaz by nefungoval v tomto příspěvku)…

https://anonup.com/@HiiiPow3r

https://anonup.com/upload/videos/2021/03/QTxuS3U4dNYORnPAX7Vs_12_d217b05559ed927f9f3f2565e31affe4_video_original.mov

Sidney Powellová riskuje svůj život v tomto dynamickém rozhovoru. Odhaluje pravdu o dvou vraždách – a o zapojení Číny a Íránu do volebních podvodů s cílem dosadit Bidena do prezidentského úřadu. Sledujte od 13 minuty, kde mluví o mladém zaměstnanci, který se ‚vypařil‘ při autonehodě (mohl být použitý termit). Muž, který vyšetřoval jeho smrt, brzy nato zemřel.

https://www.bek.news/therightside/064d706b-e3de-443b-9446-b2bb6698d3e4/#/

Cowboyw2b s tweetem trumpových hotelů odkazujícím na den svatého Patrika 17. března. Datum, které je vhodné sledovat kvůli….?

trumpovy hotely tweetly obrázek hodin na Trump International Golf Links & Hotel Doonbeg v Irsku.

https://anonup.com/upload/images/2021/03/9NoUvy23L5SH3mF4aqdH_12_a8dbca0fb6de2edcd97f883348007a61_image_original.jpeg

Nakonec Katie Hopkins s trochou humoru nad novým rasismem – Není cool (skvělé, super) být bílý…‘

Běloši se musí přestat omlouvat za to, že nejsou černí. Máme dost sr*ček na to, abychom se vypořádali se snahou být taupe (světle hnědošedý, šedobéžový), aniž bychom vypadali jako ho*no.

Světoví patrioti – trénujte se, abyste se zbavili netrpělivosti a mysleli konstruktivně o pár věcech, které se NEDĚJÍ…

Žije Biden v Bílém domě? Dělá Biden živě tiskové konference, kde potom zodpovídá otázky? Létá Biden v Airforce One? Odcestovala Biden do zámoří navštívit nějaké světové lídry? Byl vyfotografován s nějakými světovými vůdci, kteří ho navštívili? Byla aktivována některá z výkonných akcí, které údajně podepsal? Vlaje snad vlajka USA nad Bílým domem nepřetržitě od doby, kdy byl údajně inaugurován?

NIC Z TOHO NENÍ V US PRESIDENTSTVÍ NORMÁLNÍ.

Čerpejte útěchu z toho, co se NEDĚJE v této ‚prezidentské‘ šarádě. Vězte každým kouskem své bytosti, že armáda čeká na ideální čas ke skoku a zatnutí drápu. Pamatujete na gepardí svetr Sidney Powellové?

Udeř rychle a tvrdě. Bez varování.

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Polsko v EU parlamentu

https://gab.com/a/posts/105880734857665949

Polský národ 7x odmítl vaše nápady, vaše levičáství, 7x jste prohráli. Polský národ vás odmítl.

***** ****

 

Biden mě může celý den prosit, abych nosil masku.

Podle CDC v oblasti zdraví přistěhovalců, uprchlíků a migrantů může nelegální přistěhovalectví vystavit Američany nemocem, které byly prakticky vymýceny. Texaská pohraniční stráž varuje, že to, co přichází do USA, by mohlo poškodit každého tím, že přenáší svrab, plané neštovice, infekce Staphylococcus aureus rezistentní na meticilin a různé viry.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105880203459554934

***** ****

Bývalý špičkový vyšetřovatel státního oddělení tvrdí, že nákaza COVID-19 mohla být důsledkem nehody při výzkumu biologických zbraní.

https://www.foxnews.com/world/top-state-official-coronavirus-bioweapon-accident

***** ****

Armáda je jediný způsob.

https://gab.com/Praying-Medic/posts/105880299474738248

***** ****

 

Média neinformují: Federální agenti bojují proti teroristům z Antify během půlnočního útoku na budovu federálního soudu v Portlandu

https://www.thegatewaypundit.com/2021/03/media-blackout-federal-agents-tackle-antifa-terrorists-midnight-attack-federal-courthouse-portland-video/

***** ****

 

Kalifornie navrhuje osnovy o aztéckém bohu, který se uctíval lidskými oběťmi

https://nypost.com/2021/03/11/california-proposes-curriculum-on-aztec-gods/?utm_source=twitter_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Kalifornské ministerstvo školství navrhlo „modelové osnovy“ etnických studií, které mimo jiné zahrnují skandování jmen aztéckých bohů ve snaze vybudovat jednotu mezi školáky.

***** ****

 

Několik vtípků od BabylonBee

[wp_ad_camp_2]

 

Kartely dávají Bidenovi další cenu ‚Obchodník s lidmi měsíce‘

https://babylonbee.com/news/cartels-give-biden-another-human-trafficker-of-the-month-award?utm_source=Gab&utm_medium=link&utm_campaign=Gab

WASHINGTON, D.C.—Skupina členů kartelu dnes předala Joe Bidenovi prestižní ocenění „Obchodník s lidmi měsíce“, čímž si připomněla třetí měsíc v řadě, kdy nový prezident ocenění obdržel.

Demokratičtí prezidenti jsou stálými nositeli této pocty, obvykle získávají ocenění mnohokrát za celou dobu svého působení v úřadu a Biden se zatím nezdá být výjimkou. Ocenění je poctou jednotlivci, který odvádí skvělou práci při zajišťování toho, že tisíce dalších dětí a zranitelných obyvatel Střední Ameriky a Mexika budou každý den pašovány přes hranice. Kartel uvedl Bidenovu přistěhovaleckou politiku a katastrofální řešení hraniční krize jako klíčové faktory v jejich rozhodnutí udělit mu cenu znovu.

„El Presidente Biden es muy bueno! (Prezident Biden je velmi dobrý )“ pravil jeden narkobaron když podal Bidenovi plaketu. „Děkujeme ti, pan Preisdente, za vaši laxní pohraniční politiku a sliby volných peněz pro migranty, které nám umožňují propašovat je přes hranice v rekordním počtu. Jste opravdový přítel kartelu. Drogový král pak vytáhl revolver a vystřelil do vzduchu, což je zvyk, který představuje udílení cti a chvály jednotlivci v kartelové komunitě – obvykle vyhrazený pro drogové dealery, kteří mají výjimečně dobrý měsíc.

Biden jim poděkoval za cenu a pak vytáhl telefon, aby zahrál „Despacito“ na jejich počest.

Přistaňte na nohou: 7 skvělých kariérních rozhodnutí pro propuštěné novináře

(naráží na vyhozené novináře z Huffington Post, psal jsem nedávno, ale platí pro jakékoliv MSM)

https://babylonbee.com/news/land-on-your-feet-7-great-career-choices-for-laid-off-journalists?utm_source=Gab&utm_medium=link&utm_campaign=Gab

Takže vás právě propustili jako novináře. Smutné. To není dobré! Ale musíte se vzchopit, protože je tu pro vás spousta skvělých kariérních možností, které mohou využít vaše jedinečné schopnosti reportéra a ničitele lidských životů.

Vyzkoušejte si jeden z těchto sedmi oborů a buďte si jistí, že se co nevidět postavíte na nohy:

1. Programátor. Absolutně ti neříkáme, aby ses naučil kódovat, protože to by byl projev nenávisti. Ale možná vám navrhujeme získat dovednosti a znalosti potřebné k vývoji a programování softwaru pro počítače a další elektronická zařízení. MOŽNÁ.

2. Naučte se stavět solární panely. Je na nic, že ti zrušili práci. Ale podívejte se na to jako na pozitivum: můžete se prostě obrátit na stavbu solárních panelů. Vždycky se na to musíš dívat z té lepší stránky.

3. Oficiální mluvčí čínské vlády. Už teď s tím máš spoustu zkušeností! Čína pravděpodobně najímá zaměstnance.

4. Nepostradatelný pracovník. Udělat něco skutečně zásadního pro společnost, jako je jízda pro UberEats nebo DoorDash. Přispěješ společnosti mnohem víc než kdy předtím!

5. Prostě vynech prostředníka a jdi terorizovat lidi přímo do jejich domovů. Máte spoustu zkušeností s doxxingem* lidí v naději, že vyburcujete dav, aby je sejmuli. Proč si neušpinit ruce a neútočit na lidi v jejich domovech sám? Odřízněte prostředníka!

*Doxxing – akce vyhledávání nebo zveřejňování soukromých informací o někom na internetu bez jeho svolení, zejména způsobem, který odhalí jeho jméno, adresu atd.

6. Udělejte si rok pauzu a prohledejte staré tweety kvůli starým časům. Nemusíš hned skočit do nové kariéry. Vezměte si odstupné a celý rok hledejte špatné tweety, které lidé zveřejnili před deseti lety jen kvůli starým časům.

7. Vyzkoušejte si psaní vtipné satiry. Vaše články v HuffPo už se dávno čtou jako satira – proč prostě nenapíšete úplně stejný druh článků, ale označíte je jako satiru? Jako parodie na strašlivou probuzenou žurnalistiku by to mohlo fungovat!

Hodně štěstí… tam venku to může být brutální!

Cuomo vyzývá všechny žalobce, aby se přihlásili a shromáždili se v newyorském pečovatelském domě

https://babylonbee.com/news/cuomo-invites-all-accusers-to-come-forward-and-gather-in-new-york-nursing-home?utm_source=Gab&utm_medium=link&utm_campaign=Gab

ALBANY, NY – Guvernér Cuomo vyzval své žalobce, aby se dnes sešli v newyorském pečovatelském domě a prohlásil, že chce čelit každému, kdo proti němu vznese obvinění, a ujistit se, že budou vyslechnuti a bude o ně „vhodně postaráno“.

„Prosím, pokud proti mně máte obvinění, přijďte a sejdeme se v tomto pečovatelském domě, kde si mohu být jistý, že je o vás… postaráno,“ Guvernér Cuomo to řekl na dnešní tiskové konferenci v pečovatelském domě v Sunny Acres. „Máme mnoho schopných lidí a spoustu volných postelí, které musíte zaplnit, zatímco budete vyprávět svůj příběh.“

„Žádám vás jen, abyste se co nejdříve přihlásili. Nerad bych, kdyby se Vám něco stalo, než budete mít možnost říct pravdu,“ řekl. „Sunny Acres je to pravé místo – a parkovacích míst je vždycky spousta!“

Cuomo pak provedl reportéry po zcela prázdném domě s pečovatelskou službou a ukázal jim poklidné, opuštěné šoupátkové kurty, neposkvrněnou jídelnu a tichý kachní rybník, aniž by v dohledu byla živá duše. „Jak vidíte, tohle je ideální místo pro přivedení mnoha tisíců potenciálních žalobců a zjištění, co mají na srdci. Tady budou v bezpečí. Navždy v bezpečí.“

V době publikování Guvernér Cuomo řekl, že pokud se nějací žalobci nebudou cítit příjemně, sejdou se s ním o půlnoci v docích.

***** ****

 

Nový Dan Scavino s extra dodělávkou, kvák

https://gab.com/TArrived17/posts/105877353567064008

***** ****

Sierra NZ 13.Q3.2Q21

Velký mistr

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/a-great-master.html

 

Toto je úryvek z vysílání Rady světla od Rebeccy Couch…

https://heartlight.ca/council/latest

„Jak lépe se prožít jako Velký Mistr, než tě poslat do hluboké, temné, vlhké, děsivé, kalné propasti propasti sbírat malé úlomky světla, jeden po druhém, dokud nebude dost světla pro všechny, aby našli cestu z jeskyně zpátky do Velkého Světla?“

To jsme my, světelní válečníci. My jsme ti, kteří dobrovolně sestoupili na hluboké, temné, vlhké, děsivé místo zvané Země. Naším posláním bylo vtělit se sem během několika životů – dokonce stovek. Potřebovali jsme žít po boku lidstva, abychom pochopili jeho bolest, abychom mohli přijít na to, jak je zachránit před tisíciletým zotročením.

Náš dlouhý životní cyklus se chýlí ke konci. Konečně. Postoupíme do Páté dimenze s vědomím, že jsme udělali vše, co bylo v našich silách, abychom zachránili co nejvíce lidí, aby mohli postoupit také.

Věta ‚Před úsvitem je největší tma‘ popisuje naši současnou situaci. Převážná část naší záchranné mise skončila. Rozdali jsme nespočet červených pilulek. Naše práce skončila. Teď netrpělivě čekáme na úsvit zlatého věku Gaii.

3D chaos vrcholí, než se navždy ztratí v záři nádherného Světla. Toto je velmi náročná doba pro světelné válečníky. Známe pravdu o temných silách, ale většina lidstva se ji teprve dozví. BRZO.

Věnujte chvilku uznání vaší nesmírné odvahy. Přihlásili jste se dobrovolně na tuto misi. Je pravda, že byli vybráni jen ti nejstatečnější ze statečných a nejsilnější ze silných. Mnozí byli odmítnuti. Byli jste vybráni. Svou práci jste vykonávali poctivě a s pokorou.

Velmi brzy se celé lidstvo na planetě Zemi mohutným šokem ,probudí‘. S velkým soucitem a bezpodmínečnou láskou tento okamžik očekáváme. Jsme připraveni, paže dokořán k uklidňujícímu objetí. Kvůli tomuhle jsme sem přišli, přátelé.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

Marshall Report 13.Q3.2Q21

Jakmile jste očkováni, nikdy už to nemůžete zvrátit (unvaccinated – odvakcinovat) … pravda je těžká pilulka na spolknutí

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/03/13/once-vaccinated-you-can-never-be-unvaccinated-truth-is-a-hard-pill-to-swallow/

 

Doktorka Sheri Tenpenny objasňuje, co se děje při nemoci a smrti těch, kteří dostávají vakcínu. Poskytuje fakta o teorii přínosů a realitě samotné vakcíny uvnitř těla.

https://www.youtube.com/watch?v=8iaKAWWGyWI

Doktorka Sherri J. Tenpenny je osteopatická lékařka s osvědčením tří lékařských specializací. Je považována za jednu z nejzasvěcenějších a nejotevřenějších lékařek, pokud jde o negativní vliv, který mohou mít vakcíny na zdraví.

Za ta léta, byla Doktorka Tenpenny hostem stovek rozhlasových a národních televizních programů (včetně dr. Oz Show a Today Show Australia). Přednášela na Cleveland State University a Case Western Reserve Medical School a přednášela na kongresech, jak na národní, tak mezinárodní úrovni, jako uznávaná odbornice na širokou škálu témat v oblasti integrativní medicíny včetně zdraví prsou, termografie prsů, ženských hormonů, lékařského využití jódu a nežádoucích účinků vakcín na zdraví.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Doktorka Tenpenny je velmi důvěryhodná lékařka, která říká fyziologickou, biologickou, chemickou a vědeckou pravdu. Když přijde na pravdu o vakcínách, nic nezlehčuje. Dny, kdy děláte jen to, co se vám řekne, protože FDA, CDC, WHO nebo Big Pharma nebo jejich zástupci jako Fauci, Gates a Birx Vám řekli, abyste to udělali, jsou skoro u konce.

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/03/dr-tennpenny.jpg

(vakcíny nezbraňují infekcím, ale ZPŮSOBUJÍ nemoci – Dr. Sheri Tenpenny)

Lidé musí začít požadovat, aby tyto podvodné loutky začaly mluvit pravdu a přestaly lhát, což vede k nemoci a smrti pro peněžní zisk. Potřebujeme návrat k zodpovědné lékařské péči. Dostaneme to? Vše závisí na tom, zda každý z nás bude šířit pravdu a odhalovat lži. Kdo vyhraje? Ti, kteří lžou, nebo ti, kteří říkají pravdu? To je základ všeho, s čím v této propagandistické válce bojujeme. Lidé potřebují dobrou zdravotní péči a informace o tom, co dělat, aby se stali zdravými a zůstali zdraví. Bůh žehnej všem předním lékařům, kteří riskovali, aby řekli pravdu!

Zůstaňte silní a modlete se, aby bylo odhaleno všechno zlo.

Dianne Marshall

***** ****

 

Silný výbuch sopky Sakurajima v Japonsku

https://www.sott.net/article/450034-Powerful-eruption-of-Sakurajima-volcano-in-Japan

 

Sicilská sopka Etna vybuchla po dvanácté za měsíc

https://www.sott.net/article/450026-Sicilys-Mount-Etna-erupts-for-12th-time-in-a-month

 

Naše ochlazující se atmosféra: Podivné kruhové mraky se objevují nad švýcarskými Alpami vedle iridescentních mraků

https://www.sott.net/article/450033-Our-cooling-atmosphere-Curious-circular-clouds-appear-over-Swiss-Alps-alongside-an-iridescent-cloud

***** ****

 

ZPRÁVA Z THE DAILY MAIL: Meghan Markleová údajně zvažuje kandidaturu na americkou prezidentku

https://gab.com/Breaking911/posts/105885761640420462

Představitel britské Labouristické strany tvrdí, že Meghan Markleová už „získává kontakty“ s „vysokými demokraty“ ohledně plánu získání financí na prezidentskou kandidaturu.

(presidentem USA se může stát jen rodilý američan – Rachel Meghan Markle se narodila 4. srpna, 1981, v Los Angeles, Kalifornie)

***** ****

 

Facebook je největší světovou platformou dětské pornografie.

https://komonews.com/news/nation-world/20m-child-sexual-abuse-images-on-facebook-in-2020-report-says

20M fotek pohlavního zneužívání dětí na Facebooku v roce 2020, uvádí zpráva

***** ****

 

Bidenova správa národního parku zamítla žádost Jižní Dakoty o ohňostroj 4. července na Mount Rushmore

https://www.thegatewaypundit.com/2021/03/bidens-national-park-service-denies-south-dakota-request-july-4th-fireworks-mount-rushmore/

***** ****

 

HORROR: Otec čelí zatčení a vězení kvůli pokusu zastavit doktory od přeměny své dcery ze střední školy na chlapce [VIDEO]

https://www.thegatewaypundit.com/2021/03/horror-father-faces-arrest-jail-time-trying-stop-doctors-transitioning-middle-school-daughter-boy-video/

***** ****

 

Voják Národní gardy střežící USA. Kapitol zemřel na blíže neurčenou lékařskou pohotovost. To přichází poté, co desítky dostaly syrové, nedovařené jídlo a jídla prokládané kovovými hoblinami.

https://nationalfile.com/national-guard-soldier-dies-while-stationed-at-u-s-capitol-as-many-are-poisoned-with-under-cooked-food-metal-shavings/

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Joe Biden a Kamala Harrisová jsou vtaženi do středu sexuálního skandálu guvernéra Cuoma, když je první žalobce vyzívá, že mlčí

https://conservativebrief.com/cuomo-accuser-slams-biden-harris-for-their-silence-36546/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

Guvernérův první žalobce, Lindsey Boylanová, „dala facku“ oběma za mlčení o narůstajícím sexuálním obtěžování a sexuálních útocích guvernéra v od té doby smazaném tweetu, napsal New York Post.

***** ****

 

donald trump oznámil kampaň lary trumpové do Senátu v Severní Karolíně

https://conservativebrief.com/donald-trump-announces-lara-trump-will-campaign-for-senate-in-north-carolina-36543/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

***** ****

 

„Běžní lidé“ to dokonce začínají vidět. Muselo se to stát takhle.

Největší tma je před úsvitem. Neztrácejte víru!

https://gab.com/truthandlife/posts/105883315613393026

(povedené MEME)

***** ****

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.