Sierra NZ 15.12.2020
Výběr z Tweeteru

Code Monkey/Ron dostává zprávy o hrozícím nouzovém oznámení.
https://twitter.com/FightForLight76/status/1338909604483219458
UMMMM… Toto bylo právě tweetnuto @CodeMonkeyZ a poté smazáno. CO?
Ron: Spousta lidí mě kontaktuje s tím, že dostávají zprávy od svých nadřízených, kteří jim říkají aby se připravili na bezprostřední nouzové ohlášení. Ale pravděpodobně to není nic, že?
Dost lidí si udělalo screeny toho tweetu.
Mějte prosím na paměti, že Ron potvrdil, že úmyslně smazal Tweet.
Možná ji smazal, protože je falešná nebo z jiného důvodu (možná mu to nebylo dovoleno říct?) Tak či onak, zveřejním to tady, pokud se objeví oprava nebo jiné prohlášení v této věci.

VELMI důležitá zpráva od Anona na tabulích. Čtěte pozorně. Tato informace má důvěryhodnost.
https://twitter.com/KillAuDeepState/status/1338927260716285952
Článek je o výkonném příkazu z 2018, CCP, výměně zkorumpovaného systému ze slavné řeči trumpa…
(pokud bude dnes chvilka dodatečně přeložím)

 

[wp_ad_camp_2]

 


Creepy Joe připravuje scénu pro svou ‚odchod‘ před 20. lednem. Během televizního rozhovoru řekl Kamale, že ‚dostane nemoc‘, aby se vyhnul konfrontaci s ní. Další nastavení scény. Všechno je to show. Sledujte tento prostor …
https://twitter.com/stormypatriot21/status/1338917843325300739
Co se stane, pokud bude „Joe“ „Nedostupný“ do 1/20/21??? Pořád si pokládám tuto otázku.
New York Post: Joe Biden říká, že má ‚trochu rýmu‘ po kašli během řeči
https://nypost.com/2020/12/15/joe-biden-admits-to-having-a-bit-of-a-cold-after-monday-speech/?utm_campaign=SocialFlow&utm_source=NYPTwitter&utm_medium=SocialFlow

Obchodování se sexem je zpátky na radaru. Vypadá to, že několik dominových kostek brzo padne ve stejnou dobu.
https://twitter.com/WeTheInevitable/status/1338939113874001922
Špatný týden pro pedofily a elity: Alibi prince Andrewa se ukázala být lží. Peter Nygard zatčen za obchodování se sexem. Právní zástupce zodpovědný za zničení kultu NXVIM oznámil, že nahradí Barra.

Vše, co potřebujete vědět o vakcíně, je přehledně shrnuto v tweetu.
https://twitter.com/kate_awakening/status/1338940656723456000
Oh ok, chápu to. Potřebujeme vakcínu (dvakrát) s 95% účinností proti viru s 99% mírou přežití, ale stále budeme potřebovat masky a karanténu, protože ji stále můžeme získat a šířit i po druhé dávce.
Dává to smysl, když o tom NEPŘEMÝŠLÍŠ.

Generále Flynne, pokud bych mohl přidat slovo ‚Světoví‘ Patrioti do vašeho tweetu – děkuji.
https://twitter.com/GenFlynn/status/1338956033671229441
@realDonaldTrump miliony & miliony & miliony Patriotů stojí po boku & před vámi během tohoto krytického okamžiku v dějinách USA, kde je na hraně právě naše republika. Nezklameme ani se nebudeme krčit, jak ukázali někteří v Republikánské straně.
WeThePeople: Zdá se, že potřebujeme pár milionů AMERICKÝCH PATRIOTŮ, abychom dali @senatemajldr McConnellovi vědět, že nejsme zajedno s jeho myšlením „vybraného (elect) prezidenta Bidena.“

 

[wp_ad_camp_2]

 


Jeden z nejstatečnějších světelných válečníků sdílí své zkušenosti s přežitím posledních čtyř pekelných let Deep Statu.
https://twitter.com/VincentCrypt46/status/1338701526164914178

Prezident Trump dal zrádcům veškerou šanci. Deep State Republikáni ukazují své pravé barvy.
https://twitter.com/LLinWood/status/1338715369566048256
Prezident Trump je skutečně dobrý člověk. Nerad lidi vyhazuje. Vsadím se, že nerad zavírá lidi do vězení, zejména „Republikány“.
Dal @BrianKempGA & @GaSecofState veškerou šanci, aby to udělali správně. Odmítli. Brzy půjdou do vězení.

Nový náměstek generálního prokurátora Donoghue má pravomoc rozhodovat o tom, kdo bude popraven. Pro někoho bezesné noci.
https://mobile.twitter.com/ArtOfWarNews/status/1338625286108307456
Vzpomínáte na zástupce AG Donoghuea? Q o něm psal. Jaké jsou některé úlohy zástupce poradní skupiny? Působí jako vedoucí provozního oddělení DOJ. Doporučuje, zda ve zvláštních případech požadovat nebo odmítnout trest smrti
trump: Zástupce ministra spravedlnosti Jeff Rosen, vynikající osoba, se stane úřadujícím ministrem spravedlnosti. Vysoce respektovaný Richard Donoghue převezme povinnosti zástupce generálního prokurátora. Děkuji vám všem!

Byl americkým agentem ve východní části (Eastern District – ED) New Yorku a nebyl to nikdo jiný než Barr, kdo mu nahrál, aby se přesunul do DOJ v DC. Všimněte si, co Donoghue stíhal, když byl na ED v NY: Ukrajina, Čínský Huawei. Myslíš, že je to nehoda? Takhle @realDonaldTrump válí…šachový mistr.
A samozřejmě je to bývalý člen 82. výsadková divize – parašutista.
Jak již jiní poukázali dnes je jeden rok delta z těchto B2 (Bill Barr) Q postů. Barr posloužil svému účelu. Kobercový bombardér…vyslal Muellerův tým a pokračoval v tom, co Sessions dělal tím, že položil základy pro další fázi: bouři.

Ještě jsme neviděli sebevražedný víkend. Mohl by být čas…?
https://twitter.com/KillAuDeepState/status/1338951240131080192
Zpráva DNI (EO 13848) o zasahování do voleb má být zveřejněna v pátek odpoledne. Mohli bychom pak mít SUICIDE WEEKEND (sebevražedný víkend) … než začne být aktivní americká armáda?

Nakonec. Odpočítáváme do 21. prosince. Moudrá slova od kolegy Světelného Bojovníka.
https://twitter.com/AwakenConverse/status/1339037733918973953
Pondělí 21. prosince bude velmi důležitý den. Soustřeďte se na to, jaký chcete, aby náš Svět byl, a zejména na vaše 4 těla – duchovní/éterická, duševní, emocionální a fyzická. Máme jedinečnou příležitost překalibrovat a vytvořit naše vědomí pro naši nejlepší budoucnost.

Zůstaňte na zemi (grounded), Světelní válečníci. Vydejte se do přírody co nejčastěji – je to silný protijed proti chaosu. Také si dávám záležet na pravidelném navazování kontaktů s kolegy Světelnými válečníky. Děkuji příteli, se kterým jsem dnes strávila čas. Byla to zábava!

Where We Go One We Go All.

 

[wp_ad_camp_2]

 


Překlad, který jsem slíbil v článku od Sierry

Ředitel národní bezpečnosti předá prezidentovi hodnocení cizího vměšování do naší voleb, které sleduje exekutivní příkaz z 18. září, 2018. Toto bude hodnocení všech našich zpravodajských agentur po konzultaci s vedoucími všech výkonných oddělení. Hodnocení ukáže masivní vměšování, stejně jako zahraniční vlády spolupracující s mnoha osobami na vedoucích pozicích ve Spojených státech, aby zmanipulovali volby, což, jak všichni víme, se stalo. Tato utajovaná zpráva dá prezidentovi Spojených států právní a morální pravomoc prohlásit tyto volby za neplatné, až přijde správný čas. Tím se otevřou dveře prozatímní vládě nebo nějaké formě národní pohotovosti, která nakonec povede k stannému právu a vojenské kontrole naší země.

Právní problémy budou pokračovat, dokud si 75 % veřejnosti neuvědomí, že v souvislosti s těmito volbami došlo k něčemu špatnému, a dokud se nevyjasní, jak se KS Číny (CCP) snaží ohrozit naše volené představitele. Expozice Rep. Stillwella D-CA v této době nebyla náhoda. Všechno je pečlivě načasováno. Jak budou další případy spamovány do soudního systému a smeteny ze stolu, lidé si uvědomí, že náš soudní systém je NO Bueno, abych použil trochu španělštiny. Veřejnost si musí uvědomit, že v systému není žádná spravedlnost.

Pokud jste někdy poslouchali trumpův slavný projev na Floridě během voleb 2016 řekl, „naším hnutím je VYMĚNIT zkorumpovaný a rozbitý systém a vrátit moc zpět vám, americkému lidu.“ Tady nejde o opravu hlasovacích zařízení a uvedení trumpa zpět do úřadu. Tady jde o to všechno vyčistit a začít znovu. Zastav se a zamysli se nad tím, co jsem právě řekl. Naše vláda v současném stavu není řešitelná. Musíme se vrátit k našim základům a začít znovu. Toto je biblické oddělení zrna od plev. Lukáš 3:17.

Můj zdroj objasnil, že se to nikdy nevyřeší legálními cestami. Vždycky to měla být vojenská operace a to od samého začátku. 19. prosince prezident obdrží zprávu DNI, nebo možná dříve, ale 19. je konečný termín pro EO. Prosím, vyslechněte si, co vám chci říct. Civilisté bojující s hrdlořezy v ulicích se nemohou stát. Zůstaňte doma a chraňte svou rodinu a sousedy pomocí extrémních předsudků, pokud to situace vyžaduje. Naši muži se pak nemusí bát, že budou zabiti přátelé. Z pochopitelných důvodů nemám další podrobnosti ani načasování žádných událostí. Naléhavě vás žádám, abyste se zásobili jídlem, léky, zařízeními na filtraci vody a krmivem pro domácí mazlíčky. Tato akce bude rychlá a čistá. Jako ve všech vojenských operacích, věci nejsou vždy tak čisté, jak by si přáli, ale nic nemůže zastavit to, co přichází. Přestaň si dělat starosti se soudními případy určenými pro optiku. Prezident věděl, že všichni nejvyšší soudci jsou zkorumpovaní a musel zkusit, kdo z Nejvyššího soudu je loajální k republice. Teď to víme.

Bude to hrbolatých několik týdnů. Dejte prosím červenou pilulku co nejvíce lidem, ať máme těch 75%. Naše armáda bude připravena na jakékoliv zahraniční vojenské akce proti naší vlasti. Veškeré úsilí bylo vynaloženo na ochranu americké veřejnosti během tohoto historického a biblického přechodu do nového světa svobody před temnými silami, které nás po staletí zotročovaly. Bůh vám žehnej a nechť Bůh žehná Spojeným státům americkým.

 

[wp_ad_camp_2]

 


X22 Report 2354

Trump tlačí na deregulaci, [CB] tlačí Temnotu
https://rumble.com/vbx69b-ep.-2354b-the-case-is-being-built-crime-of-the-century-the-eagle-has-landed.html?mref=2hzb1&mrefc=3
Pěšáci [CB]/[DS] nyní tlačí temnotu. Připravují se na uzavření co největšího počtu podniků. Znemožní lidem živobytí, musí zničit ekonomiku, aby mohli znovu nastartovat. trump pokračuje dál, právě dereguloval normy efektivity( to bychom tu potřebovali taky), což vytvoří více pracovních míst a podniků.

Případ je budován, Zločin století, Orel přistál
https://rumble.com/vbx6uz-ep.-2354b-the-case-is-being-built-crime-of-the-century-the-eagle-has-landed.html?mref=2hzb1&mrefc=7
[DS]/MSM tlačí na vše, co mají. Připravují se na další fázi, kdy trump a vlastenci prokáží volební podvod. trump umisťuje figurky na pozice. Tajný bombardér byl odhalen, orel právě přistál. Další fáze volebního případu se blíží, jsme svědky zničení staré gardy, lidé se brzy dozví, že to byl zločin století.


Hmmmm…
https://gab.com/M2Madness/posts/105386637602380208
Pentagon nařídil nouzové vypnutí počítačové sítě manipulující s tajným materiálem
https://justthenews.com/government/security/pentagon-imposed-emergency-shutdown-computer-network-handling-classified


Všiml jsem si, že Snowden dnes hodně tweetoval o aplikaci Signal.
Signál je stejná služba šifrování zpráv, kterou Q naznačoval, že špatní aktéři používali ve snaze vyhnout se sledování NSA.
Teď se podívejte na ty roční delty ze včerejška a dneška…
„Snowden Homecoming2020“(návrat domů) > „Na tohle jsem čekal velmi dlouho“
https://gab.com/JuliansRum/posts/105385818784436445


REX – Klídek lidi
https://social.quodverum.com/@REX/105389888551310027

Pro ty, kteří jsou na dně, mějte vždy na paměti známé rčení „týden je v politice dlouhá doba“. Vlastně – zapomeň na týden. Celá tato situace se může Z HODINY NA HODINU dramaticky změnit. Všichni panikaří. Možná nevidím věci správně, ale jsem úplně zen. Proč? Trump drží všechny trumfy.
ClintonGate, EpsteinGate, ObamaGate, SpyGate, BidenGate, ElectionGate.
Bůh ví, co ještě. POTUS Trump ví všechno. Opět, samozřejmě, že ví. TRUMP JE POTUS. A Trump je Trump. Kdo ví, co má Trump v plánu. Jen jedno nebo dvě obvinění mohou zničit vůli nepřítele (myslí DS). Ten uklidňující pocit vítězství se dá okamžitě změnit v hrůzu. Strach z bezprostřední porážky. Historie to znovu a znovu dokazuje. Sport, válka, politika.
Podívejte se, docela bych pochopil pesimismus, kdyby Trump použil své zbraně (viz výše). Ale nepoužil ani jednu. ANI JEDNU. A zbývá víc než měsíc do chvíle, kdy bude předstíraný prezident China Joe doufat, že bude inaugurován. Pravděpodobně na parkovišti, kde se zúčastnilo 5 lidí. Měsíc je VĚČNOST ve velké hře moci. A jak jsem řekl, Trumpovi stačí hodina nebo dvě, aby rozbil dynamiku hry. Když vynecháte FakeMedia a křičící panikáře, věci se vyjasní mnohem víc.
Použijte čistou logiku. Myslete jako Trump.
Byly volby ukradeny? Ano
Jede v tom Čína? Ano
Dá se to dokázat? Ano
Trvá to už roky? Ano
Je to otázka národní bezpečnosti? Ano
Je Amerika ohrožena? @$#%# ANO. (hell yes)
Konec příběhu. Trump proto bude vykonávat své ústavní povinnosti jako POTUS & občan. Všechno ostatní je irelevantní. ČISTÁ LOGIKA. Tak buďte v klidu, přátelé.

Dodatek:
Nezapomeňte – China Joe je jen občan. Biden má nulovou imunitu před trestním stíháním. ŽÁDNOU. Ani Jill Biden, Hunter Biden nebo Jim Biden. Dle mého názoru Hunterův notebook srazí celou Bidenovu zločineckou rodinu. Minimálně. Včetně China Joe. Trump ví, že vyhrál 400+ volitelů a že drtivá většina populace ho podporuje. Jen říkám, aby jste se nedivili, že zatknou celou Bidenovu posádku. Ano, včetně samotného Joea. Zvláštní zástupce není třeba.

Předpověď:
Trump si myslí ve VELKÉM. Trump si vybere přesný okamžik, kdy vyvine přesný tlak, aby celou operaci srazil na kolena. CCP podporovaný zločinecký syndikát Obama/Biden/Clinton. Plus zbytky RINO-GOP. Je to jako rozplétání. Jakmile to začne, nebudou schopni tomu zabránit.
Sleduj, uč se atd.
#MAGA
Konec.

RINO-GOP: V politice Spojených států, Republican In Name Only (republikán pouze jménem) je pejorativní termín používaný především konzervativními členy Republikánské strany Spojených států k popisu republikánů, jejichž politické postoje jsou považovány za nedostatečně konzervativní. Podobné termíny se používají od počátku 19. století. Termín je akronym vymyšlený tak, aby byl zkrácen na RINO a vyslovován jako „rhino“. V 90. letech 20. století se stal populárním.
https://en.wikipedia.org/wiki/Republican_In_Name_Only


Jen pro připomenutí. trump podepsal 28. května, 2020 Exekutivní příkaz o zabránění cenzuře online (Executive Order on Preventing Online Censorship)
https://www.whitehouse.gov/presidential-actions/executive-order-preventing-online-censorship/
Další z mnoha karet co má v ruce.

X22 Report 2355
Lidé to musí vidět, aby tomu uvěřili, Máme Zdroj

Centrální banky zvládnou pandemickou vakcínu, lidé to musí vidět, aby tomu uvěřili
https://rumble.com/vby8v1-ep.-2355a-cbs-to-handle-the-pandemic-vaccine-people-must-see-it-to-believe-.html
Zkorumpovaní politici se drží zpátky a pomáhají lidem, protože nemají rádi druhou stranu. Jejich hlavní prioritou je pomáhat lidem. (tady v podstatě mluví o tom, že se nám snaží namluvit, že nám pomáhají, aby dosáhli svého cíle, tj. kompletní kontrola nad lidmi) USA nyní označují určité země za měnové manipulátory. WEF nyní prosazuje svou agendu Velkého resetu a chtějí, aby [CB] pomohla s vakcinačním programem.

Máme Zdroj, Assange na palubě, Zuckerbergovo vměšování do voleb
https://rumble.com/vby93d-ep.-2355b-we-have-the-source-assange-on-deck-zuckerberg-election-interferen.html
[DS]/MSM panikaří, oznámili, že všech 50 států schválilo volby, ale [KH] stále neodstoupila ze senátu, proč? Nyní se vytvářejí důkazy a provádějí audity, přicházejí výsledky a je tam volební podvod. PV vydali nahrávku Assange, vlastenci mají zdroj, všechno na sebe navazuje. AMA připustila, že není důvod zatajovat HCQ před lidmi, hromadné žaloby mohou být velmi účinné.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.