AKTUALIZACE 19:54 Číslo 17 hraje důležitou roli? Proč

…..moudro, které jsem dal jako název dnešního okénka a to právě 17.12.2Q2Q má hodně co říci lidem. Pro uvědomění. Zajímalo by mne, kdy si myslíte, že tím lvem právě jste. Možná zbytečná otázka, ale přesto….

QQ:QQ Q5:Q5:Q5

1) Firma BIONTECH PFIZER varuje před vlasními výrobky!

Kvartální zpráva firmy PFIZER – BIONTECH varuje důrazně před vlastním produktem. Na tak „kýžené a s netrpělivostí očekávané“ dodávky vakcín, kterých se nemohou poblitici a lékaři dočkat, upozorňuje sama firma. Celá zpráva je upozornění na očekávanou velkou katastrofu. Sama firma přiznává katastrofické následky při podání vakcinačního „LÉKU,“ promiňte, lépevy jádřeno, zabijáku. Naprosto nevyzkoušený lék bez atestů a jakýchkoliv schválení se má podávat přímo lidem. Účinnost dle firmy pomíjející, neznámé vedlejší účinky vedoucí postupně k smrti. Ta sebekritika je skutečně zarážející. Asi vědí, že lidem ke konci časů musejí říci pravdu.

Tak konečně mohou laboratorní krysy slavit velké vítězství, poněvadž se vakcína nebude zkoušet na milých zvířátcích, ale na lidech. Mají velký důvod k oslavě. V budoucnu je nebude mít kdo testovat, promiňte, zabíjet. Viz obrázek níže. Vánoce tedy bude oslavovat zvířecí svět a nikoliv lidé. Však kdysi „ANGLICKÁ KRÁLOVNA“ lidem předeslala, že to budou poslední vánoce. Zpozdila se o dva roky.

Pro velkou důležitost dávám link a zároveň kopii, soubor PDF ke stažení ZDE, kdyby se firma rozhodla pravdu, kterou zveřejnila, vymazat. Zpráva je v Němčině. Zkopírujte si ji a v případě nátlaku můžete předložit těm, kteří by Vás injekcí chtěli zabít, nikoliv očkovat. Článek jsem několika větami vyjádřil.

tm komentuje: nepochopitelné, nevídané. A hlavně ta troufalost politiků ji „protlačovat,“ opěvovat a čekat na ni jako na smilování. Tak tady něco hodně smrdí, že ano? Dnes tedy víte, co můžete po podání očekávat…..

BIONTECH WARNT VOR EIGENEM IMPFSTOFF

DER QUARTALSBERICHT DES DEUTSCHEN „HOFFNUNGSTRÄGERS“ LIEST SICH WIE DIE ANKÜNDIGUNG EINER KATASTROPHE

entdeckt bei www.corodok.de, bearbeitet von Wolfgang Jeschke

In ihrem Quartalsbericht zum 30. September 2020 führt die Firma „BioNTech SE“ auf dutzenden Seiten finanzielle und medizinische Risiken für ihr Impfstoffprogramm auf. Sie interessieren offenbar weder die Öffentlichkeit noch die Zulassungsbehörden. Die erstaunlich schnelle Festlegung von Medien, Behörden und Regierungen auf ein „sicheres Produkt“ sind angesichts dieses Katalogs erschreckend – hier einige Auszüge aus dem Quartalsbericht. Die Auszüge sind kursiv gesetzt.

Unseres Wissens gibt es derzeit keinen Präzedenzfall, in dem eine mRNA-basierte Immuntherapie, wie die, die wir entwickeln, von der FDA, der Europäischen Kommission oder einer anderen Zulassungsbehörde irgendwo auf der Welt zum Verkauf zugelassen wurde… [Zulassungsstellen könnten] unsere mRNA-basierten Produktkandidaten als neue Arzneimittel, nicht als Biologika oder Gentherapie-Arzneimittel, betrachten und andere Zulassungsanträge verlangen…

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

2) Velká bouře je tady. Bude vytažena trumpova karta?

Máme se dnes a v příštích dnech na co těšit? Rozhodně. Počet vojenských letadel nad Německem a celou Evropou je enormní. Akce probíhají. Zatím utajeně. Pravděpodobně bude LOCK DOWN využit vojsky SHAEF na potřebné akce osvobození EVROPY od hlubokého státu.

Před krátkou dobou se v Oválné pracovně v Bílém Domě odehrál historický moment. Byly stanoveny důležité koordinační kroky na akci DNE D. Prezident trump má ABSOLUTNĚ VŠECNY důkazy o podvodech provedených při volbách v USA, dále na účasti Číny při pozměňování výsledků hlasování. Dále jsou to důkazy o obklíčení Ameriky čínskou armádou, vytvoření vojenských základen pod ostrovem Bahamy, čínských ponorkách jak v Atlantiku tak v Pacifiku. Ameriku měla po volebním vítězství BIDENA převzít a rozebrat Čína. Zbytečné cokoliv dodávat.

Dnes 17.12.2Q2Q začal finální boj a zúčtování. Uvidíme, jestli Prezident trump vytáhne kartu. Trumpovu kartu. Dle snímku níže, můžeme tak očekávat. Víte že vzkazy si posílají nikoliv slovy, ale symboly.

Na snímku je erik trump, který drží v PRAVÉ ruce kartu. Čili ve správné ruce. Tedy hraje. Ukazuje na ni žlutá ruka. A máme to tady.

 

Celkem zajímavý symbolický dopis zaslal Prezident trump „HONESE“ NANCY PELOSI. Kdo by hledal vzkaz právě v zarámovaném červeném okénku. Hned od začátku vstupu do úřadu vyslal všem vzkaz, že je porazí jejich vlastními zbraněmi a to je symbolikou. Vyjádření je třeskuté a až příliš razantní na můj vkus. Však ona si ale nic jiného nezasloužila. Prosím Vás, ušetřete čas terezce, carstenovi popřípadě adminovi a neptejte se, co je tam napsáno. Neználky angličtiny poprosím, použijte raději překladač…..

Děkujeme.

Krátce pro objasnění: Začáteční písmena v každém řádku při smyslu čtení zvrchu dolů, je raketa směrem do Země. Asi nemusím vysvětlovat. Zespodu nahoru, je raketa úspěchu, čili úspěch a rychlé dosažení cíle.

Pak je ještě symbolika písmen na začátku řádku a na konci, pak ob řádek a další kombinace. Všechno znamená něco jiného. Vzkazů si všimnou pouze ti kteří Vědí….

Důležité upozornění na číslo. Proč asi?

Podívejte se dobře na následující krátké video, které před několika dny tweetnul Prezident trump.

https://twitter.com/cjtruth/status/1338948702958981120?s=20

3) První mrtví. Lidé s těžkým šokem a alergickou reakcí po očkování COVID-19

Článek od výrobce „VAKCÍN“ od firmy PFIZER jsme pro Vás vážení čtenáři tadesca nechali přeložit. Můžete ho pak zaslat vládě a Min. Zdravotnictví a SUKLU. Jak si něco takového mohou dovolit. Nevyzkoušenou „očkovací látku“ podávat lidem je těžké porušení jakékoliv etiky a zločinem na lidstvu. Právě dnes se vyrojilo mnoho článků o této vakcíně a těžkých škodách na zdraví lidí, které způsobila. Mnoho lidí zemřelo, vše se tají.

A máme zde další zprávy. Máme další oběti s těžkými následky po podání „VAKCÍNY“ z celého světa. Všichni hlási problémy, šoky a úmrtí. Přečíst článek je možné zde:

https://snanews.de/20201216/toxikologe-corona-impfstoff-187459.html

https://www.krone.at/2300109

https://www.epochtimes.de/gesundheit/alaska-krankenpfleger-nach-corona-impfung-auf-intensivstation-a3405607.html

V Brazilii zemřel do druhého dne po očkování známý lékař. Turecko zakázalo díky tomuto případu jakékoliv očkování vakcínou proti koronaviru. Odkaz nemohu nyní najít, budu se snažit doplnit.

Německá vláda má zájem odříznout od okolního světa vesnice, kde je „dle testů“ mnoho nakažených????? Kde se nacházejí lidská práva????

https://www.bild.de/regional/dresden/dresden-aktuell/sachsen-will-corona-doerfer-abriegeln-74498536.bild.html

Lidé v Rakousku protestují proti zdravotní diktatuře.

https://t.me/dertiefeKaninchenbau/7496

4) Důležitá zpráva. Prezident trump dosadil na svá místa VOJENSKÉ SOUDCE. 

Bravo. Nyní víme, co se v blízké době začne odehrávat. A je to tady. Zbytečné k celé akci cokoliv dodávat. Ano 17.12.2Q2Q

Podívat se můžete na důkaz právě v následujícím videu které najdete ZDE.

 

pokračování

tm komentuje

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.