Sierra NZ 29.Q7.2Q21

Co bude potřeba k probuzení spáčů?

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/msm-reports-on-flip-flopping.html

CDC nyní vyzývá všechny očkované Američany, aby stále nosili roušky. Podle mého názoru jde o klasický případ „kam až můžeme tlačit na spáče, dokud se neprobudí?“ Představte si, že jste plně očkovaní a stále DOBROVOLNĚ nosíte roušku, aniž byste o tom pochybovali.

Dokonce i MSM je nucena komentovat tento obrat.

https://twitter.com/KenDilanianNBC/status/1420024393263206407

Nové údaje naznačují, že plně očkovaní jedinci se nejen nakazili COVID, ale že mohou být nositeli většího množství viru, než se dosud předpokládalo, což usnadňuje jeho šíření, informují kolegové z NBC News.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Izrael není jedinou zemí, která podporuje „posilovací injekce“ pro očkované. Moji sousedé v důchodu, kteří byli dvakrát očkováni, mluví docela rádi o tom, že si nechají dát posilovací injekci.

https://gab.com/Footdoc/posts/106661091697225762

Izrael bude první zemí, která začne oficiálně podávat třetí dávku vakcíny Covid-19 občanům starším 60 let jako „posilovací injekci“.

Andrew Torba, generální ředitel společnosti Gab, se silným poselstvím o odboji.

https://gab.com/a/posts/106661220145002245

Odmítněte se podřídit za každou cenu. Jsme LIDSKÉ BYTOSTI stvořené k obrazu Božímu. Pokud vás vaše zaměstnání nutí nechat se očkovat, najděte si dobrého právníka a podejte žalobu nebo udělejte cokoli, abyste si našli novou práci. Jestli si myslí, že nás zase oblbnou tím nesmyslem s rouškami, tak mají zaděláno na další problém. Vyhoďte všechny roušky.

Pokud vás je podniky nutí nosit, udělejte velkou, hlasitou (ale zcela legální a mírumilovnou) scénu a už tam nikdy nenakupujte. Pokud budou vaše děti nutit nosit tyhle hloupé roušky celý den ve škole, sežeňte partu rodičů a hlasitě vystupujte na každé schůzi školní rady. Pak udělejte vše pro to, aby se vaše děti učily doma. Jmenujte a zostuzujte podniky, členy školní rady a všechny ostatní, kteří pokračují v prosazování tohoto falešného příběhu, který ničí naši zemi a lidi.

A takhle vypadá odboj. 220 000 členů poštovních odborů USA se staví proti povinnému očkování.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106660970466194710

Prezident trump také bojuje – odsuzuje rouškování dětí. “ Už se tam nevrátíme!“

https://summit.news/2021/07/28/trump-blasts-masks-we-wont-go-back/

Už se tam nevrátíme. Nebudeme nutit naše děti nosit roušky. Joe Biden a jeho administrativa se z minulého roku nepoučili. Stateční Američané se naučili, jak bezpečně a zodpovědně žít a bránit se. Nevzdávejte se COVIDU. Nevracejte se zpět! Proč demokraté nedůvěřují vědě? Nedovolte, aby se to stalo našim dětem nebo naší zemi.

Účel příběhu o vakcínách a rouškách se nyní vyostřuje. Je to dělící čára. Nyní, když příběh překročil pomyslnou čáru nesmyslných nařízení, uvidíme, jak budou lidé reagovat.

Mezitím zůstaňte klidní a soustředění. Nezapomeňte, že je to všechno jen SHOW. Jak řekl Q: „Bude se vám líbit, jak show skončí.“ Q také řekl: „Konec nebude pro každého.“

***** ****

Sierra NZ 29.Q7.2Q21

Do uzavírek v Sydney se zapojuje armáda. Janine (Tarot by Janine) se domnívá, že Austrálie a Velká Británie jsou využívány jako experiment Černých klobouků, aby zjistili, kolik toho lidé snesou, než povstanou a řeknou – DOST.

https://summit.news/2021/07/29/australia-calls-in-military-to-enforce-lockdown/

Australské úřady povolaly armádu, aby obsadila části Sydney a prosadila nejnovější drakonické omezení.

Gestapo Biden nařídil, že VŠICHNI vojáci USA musí být očkováni. Andrew Torba, generální ředitel společnosti Gab, dostává spoustu zpráv od vojáků, kteří potřebují pomoc v boji proti tomuto mandátu.

Zde je zpráva o zacházení s vojenským personálem, který odmítá očkování. Je to otřesné.

https://gab.com/a/posts/106666576533274408

Můj syn je v aktivní službě u námořnictva. Neustále jsou šikanováni, aby podstoupili experimentální vakcinaci a pokud tak neučiní, jsou jim odebrány svobody. Námořníci jsou před nasazením doslova zavíráni do místnosti na týdny až měsíc. Je jim podáváno zkažené jídlo, nemohou dostávat poštu/pečovatelské balíčky, nemohou si vyprat prádlo (což má za následek štěnice a kožní infekce) nebo si nechat poslat prádlo k vyčištění. Žádná televize. Nesmí opustit svůj pokoj kvůli ničemu. Doslova vězni. S ilegály se zachází lépe než s těmi, kteří slouží v armádě.

Patolog z Frontline Doctors říká PRAVDU o vakcínách. Je to jed.

Dr. Ryan Cole: „Prováděli jsme studie na laboratorních zvířatech. Píchli jsme pouze Spike bez těla viru. Spike vyvolal stejná onemocnění, jaká vyvolává Covid 19. Stejná plicní, cévní, srdeční, mozkové onemocnění. Spike je toxin. Proč do lidského těla vstřikujeme něco, co je toxin?! Je to toxin a způsobuje nemoc. Tohle není vakcína. Potřebujeme nepodmíněně zastavit toto šílenství. Tohle už není dobrá věda. Je to jedovatý útok na naši populaci.“

***** ****

Sierra NZ 31.Q7.2Q21

Rozloučení s červencem – konečně!

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/goodbye-july-at-last.html

Důležitý dokument od generálního ředitele společnosti Gab Andrewa Torby – náboženská výjimka pro vakcíny.

https://news.gab.com/2021/07/29/important-download-covid-vaccine-religious-exemption-documents-here/

Lidé se probouzejí.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/080/653/562/original/f5b9bed4a1101927.jpg

Cítím se podvedená, protože jsem se děsila trumpa a obávala se, že jeho strana bude zastáncem tyranie a útlaku, jen aby to byla strana, na které jsem byla já. Jsem naštvaná, že jsem plýtvala energií na starosti o trumpa, když jsem si měla víc užívat života. Jsem vyčerpaná.

Tyto sestry ukazují pravdu.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/080/636/391/original/4d1e15e0c66c1763.jpeg

Pracovaly jsme v průběhu pandemie bez očkování, teď nás chtějí propustit.

Minulý rok hrdinka, tento rok nezaměstnaná.

Líbí se mi tohle meme.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/080/674/451/original/e30d145a51c0978b.jpeg

CDC přiznává, že PCR test není schopen rozlišit mezi Covid a chřipkou. Chřipka zmizela.

Arizonská senátorka Wendy Rogersová připomíná, že Biden a spol. pracují pro nás, lidi.

https://twitter.com/WendyRogersAZ/status/1420945974227243008

Biden pracuje pro nás. Pelosiová pracuje pro nás. My lidé bychom v žádném případě neměli tolerovat pošlapávání našich práv. Nesmiřte se s tím. Nemohou zatknout 300 milionů lidí.

Tento „věštec z posilovny“ předpověděl současnou situaci se strašidelnou přesností.

https://summit.news/2021/07/30/psychic-gym-bro-recognized-for-predicting-lockdown-agenda/

„Věštec z posilovny“ Chris Sky je uznáván za své ohromně přesné předpovědi, které učinil na začátku loňského roku a během nichž vyložil celou agendu uzavírání, včetně toho, jak se vrátí povinné masky i pro očkované osoby.

Nakonec nás karikaturista Ben Garrison přenáší do srpna. Tak chytré.

Zábavné léto ve stylu 2021. Co se bude dít v srpnu? Připoutejte se, přátelé!

https://gab.com/GrrrGraphics/posts/106671431571753907

***** ****

Sierra NZ 31.Q7.2Q21

MSM Noviny se omlouvají za podvodnou pandemii.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/07/msm-newspaper-apologizes-for-scamdemic.html

Jeden z největších evropských deníků, německý Bild, se oficiálně omluvil za zveřejnění propagandy o falešném viru a poškození společnosti, zejména dětí. Redaktor deníku Bild hovoří v krátkém videu a označuje virus za lež.

https://www.naturalnews.com/2021-07-30-german-newspaper-apologizes-covid-lockdown-hysteria-society.html#

Bidenovi zaměstnanci o něm mluví jako o „noční můře z Elm Street.“ Jeho dny musí být sečteny.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/07/report-biden-staffers-referring-biden-nightmare-elm-street/

Dnes se ve Francii konají velké protestní akce v mnoha městech. Francouzi rozhodně odmítají pokorně ustoupit. Doufám, že si Australané vzpomenou na jejich slavný odvážný přístup k životu a také vyjdou po tisících protestovat. My, lidé, už toho máme DOST.

Na Novém Zélandu začal měsíc srpen. Je to dobrý pocit začít měsíc, který považuji za „Q měsíc“. Dodává mi to jistotu, že akce Aliance je už blízko.

Držte linii.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.