Sierra NZ 21.Q2.2Q21

Spekulace o datech

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/02/speculation-about-dates.html

Trpělivost byla hodně a skutečně testována u všech světelných bojovníků na této misi na Zemi.

Lidstvo mělo vzestoupit v prosinci 2012, ale bylo rozhodnuto, že v té době nebyl dostatek lidí připraven. Ti z nás, kteří byli připraveni, čekali přes osm dlouhých let déle, více než se předpokládalo. Není divu, že se cítíme otráveni, vyčerpaní a naprosto jsme překonali 3D život, je za námi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Spekulace o datech globálních událostí, které změní hru, jsou zcela přirozené pro bojem unavené válečníky, kteří hledají úlevu od každodenní nudy. Aktuálním datem zájmu je 4. březen. Všeobecně se spekuluje, že prezident trump by mohl být oficiálně inaugurován v ten den jako právoplatný 19. prezident obnovené republiky USA. Anonové se domnívají, že 1. duben je dalším termínem, ve kterém dojde k významným událostem.

Událost mnohem bližší má stejné datum jako jedno z oblíbených čísel Q – 23. Projev o stavu Unie (SOTU) je na programu dne 23. února tohoto roku. Vzhledem k falešné Bidenově záležitosti, to bude velmi zajímavá SOTU.

 

Cowboyw2b…

Jen jeden důvod, 2.23 je velmi zajímavý den pro SOTU.

https://anonup.com/upload/images/2021/02/HjZ2sojixDPVxszxQgeb_21_156c83561724b99d82866f36451da02f_image_original.jpeg

 

Jsem novým sledovatelem „Tarotu s Janine“ – žurnalistika je o zkoumání VŠECH zdrojů, jak na planetě, tak mimo ni! Její poslední čtení ve mně rezonuje…

https://www.youtube.com/watch?v=8FHpDIxdPkY

Souhlasím s Janine. Není to o politice USA – je to o záchraně dětí, něco, co Q a Aliance dali jasně najevo. Věřím, že načasování VELKÉ události – něčeho, co šokuje celé lidstvo – závisí na záchraně všech dětí jako první. Poté se NESARA/GESARA rychle rozjede.

Janine má pravdu – jediná zbraň, která Deep State zbyla, je umírající MSM. Spirit vždycky říkal, že mainstreamová média půjdou poslední. Konečně jsme v tomto bodě mise. Důvod k oslavě.

 

Nezapomeňte, že americké „volby“ jsou optikou – nezbytnou teatrálností, aby se svět soustředil „tady“, ne „tam“.

MÁME TO, světoví patrioti.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

X22 Report 2410

Proč zasahovat do CB, Ať cítí horko

 

Proč zasahovat do CB, když jsou v procesu ničení jejich systému

https://rumble.com/ve1wux-ep.-2410a-why-interfere-with-the-cb-while-they-are-in-the-process-of-destro.html

JB je v procesu odstraňování ekonomických zisků pro každodenní Američany. Lidé vidí, co dělá. Když lidé vidí, že prosazujete program, který jim nepřináší užitek, zejména pokud jde o výdělek, obrátí se proti vám. CB skočila na návnadu, dělají to, co vlastenci chtějí.

 

Jak rozbiješ něco velkého, Definuj past, Ať cítí to horko

https://rumble.com/ve1x8j-ep.-2410b-how-do-you-break-up-something-big-define-trap-make-them-feel-the-.html

DS se chytil do pasti, kopou díru hlouběji a hlouběji, není cesty ven kromě jedné. Vlastenci dávají DS pocítit horko, panikaří, mysleli si, že trump už by zaútočil, mýlí se, tohle je maraton, ne sprint. Lidé zažívají pravdu.

***** ****

 

Marsall Report 22.Q2.2Q21

JUAN O SAVIN – zmínka o vakcíně

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/02/22/jaun-o-savin-input-on-the-vaccine/

 

Poslední zprávy o ¨vakcínách, sdílené Juanem O Savinem, který je obdržel od Nicholase Veniamina, hostitele NICHOLAS VENIAMIN SHOW ze Spojeného království. Musel jsem to předat dál. Byl to ten nejzdravější rozumný a vědecký úder na překupníky neprověřené vakcíny, která mění DNA. Ukazuje se, že je to experiment na lidstvu ze strany velkých obchodníků na zemi, aby dosáhli svého konečného programu a dostali to, co vždycky chtěli, živé lidské laboratorní krysy. Pamatujte, pro tyto nemocné lidi jste na jedno použití a je jim jedno, co se s vámi stane, pokud si budou hrát na Dr. Frankensteina dost dlouho, aby přišli na to, co z Vás můžou vytvořit.

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/02/fauci-fran.jpg

[wp_ad_camp_2]

 

JUAN O SAVIN, (21.02.21 08:31)(Přeposláno od Nicholase Veniamina) Někdo mi to poslal …

Toto je silná káva: “Měl jsem svou vakcínu a cítím se dobře.” Toto je nevzdělaná a neznalá obhajoba každého, kdo vzal vakcínu a používá ji jako důkaz, že vakcína funguje, při konfrontaci s každým, kdo ji zpochybňuje. Pokud je to vaše obhajoba, pak jste neposlouchali jediné slovo, které kdo řekl, včetně vědy samotné. Je to mRNA vakcína. Inovativní medicína. Naprosto nevyzkoušeno. Na rozdíl od jiných vakcín. Ve skutečnosti, to vystupuje z medicíny tvrdě do genetiky.

Nechte mě to vysvětlit. Co je RNA? RNA je ribonukleová kyselina. A pokud jste skutečně chodili do školy, určitě jste slyšeli o DNA. Tohle je deoxyribonukleová kyselina. A pokud víte něco o DNA, obsahuje genetickou výbavu jakéhokoliv organismu. Obě jsou si velmi podobné, ale mají také své rozdíly. Ale co je důležitější, mluvme o jejich funkcích. DNA replikuje a ukládá genetické informace. Je to plán pro všechny genetické informace obsažené v organismu. RNA konvertuje genetickou informaci obsaženou v DNA do formátu používaného ke stavbě proteinů a pak ji přesune do továren na ribozomální proteiny. MRNA vakcína je syntetický „posel“ řetězec RNA, který přeměňuje genetickou informaci v rámci DNA. Řekli vám, že to dělají proto, aby produkovali proteiny, aby posílili imunitní systém v boji s virem Covid, ale když se na to podíváte z větší perspektivy, možná vás to úplně otupí, abyste pochopili potenciální realitu situace. Pokud jste vakcínu podstoupili, buďte ujištěni, že vaše DNA se nyní mění. Máte ponětí, jaké to má důsledky? Vaše genetická výbava mutuje.

Jste vystaveni extrémnímu tlaku, abyste si vzali látku, která mění vaši genetickou výbavu, a to vše kvůli viru, který nemá více než 0,03% úmrtnost. Virus, který je paralelní s chřipkou (která záhadně zmizela od příchodu Covidu). Nemluvě o tom, že úřad FDA to dosud neschválil jako legitimní vakcínu, ale schválil pouze pro nouzové použití. To znamená, že je to testováno na vás! Většina „vakcínových“ společností to ani neoznačuje jako vakcínu, ale jako „operační systém“. Budu předpokládat, že Mr. Gates tomu rád říká takhle! Pokud jste natolik nevědomí, abyste mi řekli, že jsem natolik sobecký, abych chtěl, aby moje DNA zůstala nedotčená, s rizikem něčího života, který už má základní podmínky a pravděpodobně by zemřel na chřipku nebo jiný neduh, kvůli vlastnímu selhávajícímu imunitnímu systému, pak jste naprosto šílení. Vidím lidi, kteří říkají, že „jestli je to jediný způsob, jak se vrátit k normálu, pak si to dám. Nestačím se divit. Tito lidé jsou více než připraveni riskovat změnu samotné podstaty toho, co je „život“, jen aby mohli získat svůj „život“ zpět? Jestli si myslíte, že kecám kraviny, pak jste blázni Vy.

Běžte a dejte si vakcínu. Doufejme, že nebudete muset litovat svého rozhodnutí, až přijde čas. Tuto informaci si můžete snadno přečíst. Pokud jste natolik nevědomí, že si vyhrnete rukávy s očima úplně zavřenýma, pak možná nemáte ponětí, co vlastně znamená „život“, a honíte se za úplnou fantazií. Myslíte na záchranu životů. Myslíte si, že je to jasné jako „život nebo smrt“. Není. Není to umírání na vakcínu, čeho se bojím. Je to život s jejími potenciálními dlouhodobými účinky. Na rozdíl od 99,97% míry přežití, účinky Covidu, které budou vidět zpětně asi za týden. Nejsem sázkař, ale tyhle kurzy mi připadají skvělé! Takže jste si vzal vakcínu a nezemřel. Úžasná zpráva. Nevzal jsem si vakcínu a ani já jsem nezemřel! Za pár let, až budu ještě člověk… a budu vědět, co jsi zač. Tohle není strašení. Tento vědecký fakt. Ani vědci nakonec nemohou vědět, co to dělá. Lidé opravdu potřebují pochopit, k čemu se řadí… nebo abych byl přesnější, pochopit, proč „nevědí“, k čemu se řadí. Prosím, probuďte se. Mír a láska všem!

Juan O Savin je dobrá cesta ke zdroji, abychom zjistili, co se děje v těchto tichých / hlasitých časech, které zažíváme.

https://www.youtube.com/watch?v=0ObhG7M6jpE&feature=youtu.be

Bůh žehnej a zůstaňte silní.

Dianne Marshall

Pro tadesco vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.