Marshall Report 22.Q1.2Q21

Světla, akce, kamera…. Je čas Joe!

https://themarshallreport.wordpress.com/2021/01/22/lights-action-camera-its-joe-time/

Don Jr. nám pořád říkal, ať se díváme na show. Vyndej popcorn a sleduj show. Don junior na Gabu rozdal lístky s vodítky, spolu s videem, kde zvolá „TO NEJLEPŠÍ TEPRVE PŘÍJDE!”

Díváme se na surrealistickou verzi Saturday Night Live nebo se to opravdu děje?

KORPORACE SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, Inc.

 

[wp_ad_camp_2]

 

VÝKONNÝ ŘEDITEL (CEO) BÍLÉHO DOMU PODEPSAL PRVNÍ EXEKUTIVNÍ PŘÍKAZY…

https://www.youtube.com/watch?v=NTus5FevWhM&feature=youtu.be

V tomto videu se určitě dívejte z okna a uvidíte projíždět náklaďáky a lidi. Vypadá to pro oválnou pracovnu normálně?

Nový CEO vypadal trochu vyčerpaně, když podepsal 3 exekutivní příkazy. Všiml si toho ještě někdo?

Pak se venku děly podivné věci, které jsme mohli vidět skrz okna, jako lidé a náklaďáky. Nevypadalo to úplně jako stejné místo, na které jsme zvyklí. Nemyslím si, že to bylo kvůli přestavbě. Nebo možná máme věřit, že národní garda tam byla umístěna, aby ho chránila před COVID nebo před tiskem, kdyby se dostali přes čáru? Přemýšlela jsem o tom, ale pak mě napadlo, že i kdyby na trávník přitáhli náklaďáky… jsou tu další věci, které tam obvykle nejsou.

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/01/image-103.png

Zde je záběr Joeovy nové firemní kanceláře. Co je teď zajímavé je, co je ve třetím okně? Nemůžu na to přijít, ale nikdy to nebylo v okně oválné pracovny, když tam byl trump. Myslíte, že je to jen tím úhlem? Viz níže.

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/01/image-104.png

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/01/image-101.png

https://pbs.twimg.com/media/EsS2rrkXIAITEi0?format=jpg&name=large

Zatímco jsme pořád opakovali: „Kde je Hunter?” Nově je to, kde je Joe? Na Twitteru byly nějaké stopy od této osoby.

https://twitter.com/GermanyDiplo/status/1352249084497813507

„Návrat Spojených států k WHO & Pařížské dohodě, vyhlídka na brzké rozhovory o budoucnosti JCPoA – na @POTUS Joe Biden první den v úřadu, to vše ukazuje na nový druh spolupráce.“ – Ministr zahraničí @HeikoMaas

Jedna z odpovědí: https://twitter.com/VongaGG/status/1352406656873865222

Castle Rock Pictures. BOOOOOOM!

PAK JE TU TOHLE?

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/01/image-100.png

CEO Biden je v Německu velmi populární. Postavili si vlastního, nebo to tak aspoň vypadá.

Dnes jsem našla výkonného ředitele v článku jak se sestavuje bot v německých novinách a myslela jsem si, že je to zajímavé. Připomnělo mi to Joea z kampaně. Pořád jsem říkala, že to nevypadá jako Joe. To není Joe. To je dvojník. Pak mě napadlo, jestli je to dvojník, proč ho dělají tak pomalým a dělají, že nemůže myslet? Musel to být klon nebo nějaký umělý robot. Pak měl někdy víc energie a vypadal víc jako on sám. Bylo to jako bonboniéra, člověk nikdy nevěděl, co dostane. A tenhle, kterého jsme sledovali, rozhodně nevypadá jako Joe, který mluví o kukuřičném taťkovi (Corn Pop).

https://twitter.com/amuse/status/1352334971848044551

Zdroje odhalily, že Biden nosí sluchátko, aby dostal podněty od zaměstnanců, ale já jsem byl vždy skeptický. Ale tady vidíme Bidena, jak dostává instrukce přes sluchátko a místo aby je následoval, opakuje je. „Pozdravte námořní pěchotu.”

 

[wp_ad_camp_2]

 

Sluchátko nebo bot? Nebo něco jiného?

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/01/biden-old.jpg

Takže zbývá otázka, kde je ta Oválná pracovna a proč zprávy přinášejí jiný příběh, než na který se naše oči dívají?

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/01/image-102.png

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/01/image-106.png

To je jeho nová busta CESAR CHAVEZ, který byl komunista, který infiltroval National Farm Workers Association (NFWA) a stal se jejím předsedou při svržení strany zde ve Spojených státech. FBI vyšetřovala infiltraci komunismu do americké NFWA.

Věřím, že prezident trump nám všem ukazuje, co potřebujeme vidět. Muselo to tak být. Obyvatelé Washington DC a entity Korporace Spojených Států nejsou pro lidi. Jsou to korporátní komunisté, kteří tlačí Ameriku do totální tyranie a jsou připraveni vládnout železnou pěstí. Ve svém projevu odlétajícím ze společné základny Andrews 20. 1. 21 řekl: „Budeme se dívat a poslouchat.Něco tím myslel.

https://www.thesun.co.uk/wp-content/uploads/2021/01/JOE-BIDEN-OVAL-OFFICE-DECORATION-COMP-JF.jpg

Na těch fotkách musí být nějaké stopy. Kromě toho, že Joe vypadá jako figurína v obchodě s oblečením, Všimla jsem si, že tam nejsou žádné vojenské vlajky ani stopy po slavných strážcích Vesmírných sil. Což by byla pýcha a radost každého výkonného ředitele stát se velitelem všech. A v oknech jsou divné věci. Jiné než keře a pozemky oválné pracovny. Ještě jsem to nestudovala, ale později budu pátrat hlouběji.

Nová otázka zní….kde je ta oválná pracovna a jaký účel má v této době? Víme, že to není jeho sklep kvůli náklaďákům a lidem, kteří chodí v oknech… pokud to není jen část pódia? V tom případě, pokud je to zelené plátno….co je to co máme vidět?

https://themarshallreport.files.wordpress.com/2021/01/biden-treason-italy-1.jpg

trumpovy právníci nemají pochyby: Italská ruka v pro-Bidenově podvodu.

Mezitím Texas žaluje Bidena kvůli jednomu z jeho nových exekutivních příkazů a tohle je teprve den 2.

https://twitter.com/TXAG/status/1352431910916648960

Když @JoeBiden admin poruší zákon, jdu do akce. Řekl jsem @DHSgov, aby okamžitě zrušil své nezákonné, nespravedlivé zmrazení deportací – nebo Texas podá žalobu. Jako AG, vždy dám Američany, Texasany na první místo – ne nebezpečné cizince, které je třeba deportovat!

https://www.texasattorneygeneral.gov/news/releases/response-dhss-unlawful-pause-removals

Co to právě řekl???

https://twitter.com/dangjones/status/1351959235739983877

Dianne Marshall


Sierra NZ 22.Q1.2Q21

Falešné presidentství

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/fake-presidency-sierra-nz.html

Zde je velmi zajímavá montáž fotografií, propůjčující důvěryhodnost falešné inauguraci Bidena.

https://beachbroadcast.com/whats-happening/f/biden-sworn-in-by-an-illegitimate-justice-trump-never-conceded

Připadá mi zajímavé, že se Aliance ani nepokusila udělat tyhle fotky autentické. CGI by byla snadná práce s úpravou parkovišť a tapet. Chce Aliance, abychom věděli, že se jedná o falešné presidentství? Hmmm.

[wp_ad_camp_2]

 

Více teatrálnosti – to je dobře napsaný film pro ty, kteří mají oči a uši.

https://twitter.com/Red_Pill_Pharma/status/1352732416775839745

Může někdo vysvětlit, proč „prezident“ Biden zveřejnil video (od včerejška) na kanálu YT v Bílém domě, kde se ukazuje prezident kandidát? I kdyby byl starý, proč bys používal staré video postované po jeho inauguraci? Kolik náhod, až je to matematicky nemožné?

https://www.youtube.com/watch?v=4bZqMdkoFAE&feature=youtu.be

Další zvláštnost.

Viděli jste, jak se na videu objevují různí vykukové za POS Biden bez přerušení zvuku? Snažím se to ověřit.

https://t.me/QNewsOfficialTVChat/363819

Red Pill Pharmacist re-tweetoval starý rozhovor Obamy, kde sní o tom, že bude mít ‚slovo‘, aby mohl ovládat třetí období předsednictví. Biden se rozjíždí.

https://twitter.com/Red_Pill_Pharma/status/1352746614754996224

Diskutuji o tom, jestli si mám udělat vlákno o freudovských přeřeknutích. Je jich mnoho. Všichni ze stejného týmu.

President kdo? (president Oba… Biden…)

A všichni víme, že Freudovské přeřeknutí je skutečné. Poslechněte si tento skvost, kde Husse!n vykládá vše o tom, jak chce, aby ho budoucnost hledala a „politika.“

Twitter může nyní litovat svého zařízení Like/Dislike (líbí/nelíbí) – podívejte se na reakci na falešné presidentství Bidena.

https://twitter.com/TheOG_Bree/status/1352743362625986560

„Tady to máte: Youtube odstraňuje některé těžké Dislike k Bidenovi, který vedl kampaň bez vystoupení, která získala přes 81 milionů hlasů, a nyní vstupuje do úřadu s jedním z nejnižších hodnocení v historii.

Pravda VŽDY zvítězí. Bidenův kongres vykopl 5000 vojáků Národní gardy. To je ostudný výsledek. Nemůžete to lidem říct – musíte jim to ukázat.

https://twitter.com/bennyjohnson/status/1352411922390515714

VOJENSKÝ ZDROJ V DC: „Poslední týden spal můj prapor na podlaze v jídelně Senátu. Dnes nás Senát vykopl a přesunul do studené garáže. 5000 vojáků. 1 zásuvka napájení. Jedna koupelna. Takhle Amerika Joea Bidena zachází s vojáky.”

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Včera se v našich řadách procházely desítky senátorů a kongresmanů, fotili si nás, potřásali nám rukama a děkovali za naše služby. Během 24 hodin už pro nás neměli využití a vyhnali nás na roh parkovací garáže. Cítíme se neuvěřitelně zrazeni.”

Zde je video z parkovacích garáží, kde je nuceno zůstat 5000 členů Národní gardy, kteří hlídali Kapitol.

Zde je, jak prezident Trump zacházel s bezpečnostními pracovníky DC. Ještě jednou, musíte jim to ukázat.

https://twitter.com/DonaldJTrumpJr/status/1352730939789602817

trumpův DC hotel otevřen pro DCPD (policie DC). Zvláštní, že naše úžasná a naprosto nezaujatá tisková jednotka měla nula otázek na prezidentova tajemníka o jednotkách Národní gardy přesunutých z kongresové budovy do otevřené studené garáže. Kdyby byl trump president, byli by „pobouřeni.“

Co když [B]idenovým hlavním účelem jako falešného prezidenta je ukončit [Scam]demii…? Už teď je fotografován bez masky. Podle indicií by [Scam]demie mohla ‚magicky‘ zmizet, přesně jak předpověděl prezident trump. Je možné, že Aliance vymyslela krátké kouzlo falešného prezidentství pro tento účel. Pokud ano, můžeme žít ještě několik týdnů v nejistotě, pokud to pro lidstvo znamená osvobození od bídy probíhajících lockdownů a masek atd.

Joe M nenapsal na Gabu už šest dní. Mnoho Anonů věří, že jsme v Deseti dnech temnoty. Mnohým Světelným válečníkům teď rozhodně připadá temná. Cítím se klidná a konstruktivní. Upřímně mám neotřesitelnou víru v Plán.

Víme, že Světlo UŽ vyhrálo. Ve vyšších sférách je vítězství Aliance již hotovou věcí. Jen se to musí přefiltrovat do 3D. Načasování. Trpělivost. Triumfální konec dlouhé hry.

Držte linii, Světoví patrioti. Buďte Světlem pro bojovníky kolem sebe, kteří se zadrhávají. Tohle jsou opravdu těžké časy.

Where We Go One We Go All.

***** ****

Sierra NZ 22.Q1.2Q21

Zpráva od Joe M

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/message-from-joe-m-sierra-nz.html

Nakonec jsem se zaregistrovala do Telegramu. První, co jsem viděla, byla skvělá zpráva od Joe M…

„Bílé klobouky by nevzaly miliony blaženě neuvědomělých obyčejných občanů, nevzbudily by je do reality velkého resetu a pak by je na celé měsíce odtrhly. To je pro benevolentní sílu netypické. To skončí nanejvýš za několik týdnů, ne za měsíce. Plán je skutečný. Víš, že je.“ (Joe M)

Naprosto souhlasím s Joe M. – nanejvýš týdny. Rozhodně ne měsíce.

[wp_ad_camp_2]

Joe M. nám připomíná, že tuto bitvu vyhrává dobrosrdečná síla. Aliance pracuje podle božího plánu.

V sázce je jednoduchá otázka: ‚Vybrali jste si strach nebo Lásku…?‘

Když si vybereš Lásku, není místo pro strach. Láska je látka, která tvoří tento vesmír. Všechno, co NENÍ Láska není skutečné. Je to iluze. Velmi realistická iluze – nicméně ne skutečná.

Souhlasím s Joe M. Držte linii. Krátké falešné prezidentství je jen drobná závada, ne vykolejení. Kromě toho to možná bylo celou dobu v plánu. Nikdy se nedozvíme všechny podrobnosti.

A konečně, drahý přítel věří, že mainstreamová média by se mohla obrátit na Světlo kvůli dohodám s Aliancí. To by znamenalo hladký přechod pro lidstvo. Jak jsem mu řekla, ,spáči‘ ani nebudou muset vstávat z pohovky nebo přepínat kanály. Budou dostávat PRAVDU od zdroje, kterému celou dobu věřili. Geniální.

Where We Go One We Go All.

***** ****

X22 Report 2384

[CB] Neviditelný nepřítel věří, že vyhráli, Jejich obrana polevila (je dole)

https://rumble.com/vd49bf-ep.-2384a-the-cb-invisible-enemy-believe-the-won-their-guard-is-down.html

[CB]/[DS] pokračují ve svém plánu zvrátit vše, co trump zavedl. Potřebují vrátit ekonomiku na úroveň zbytku světa. Celý plán je, aby to zapadlo do Velkého Resetu. Jak to udělat, zničit pracovní místa, podniky atd. Co [CB] neví je, že spadli přímo do pasti.

Někdy se musíš obětovat pro vyšší dobro

https://rumble.com/vd4a6t-ep.-2384b-sometimes-you-must-sacrifice-yourself-for-the-great-good.html

Vlastenci dali do pohybu plán na dobytí této země, ale než k tomu dojde, je třeba zbořit systém [DS], celý systém. trump se musí obětovat z optického důvodu. Musí být úplně mimo hru, což znamená, že není prezident. trump a vlastenci to naplánovali od začítku, hráči [DS] věří, že vyhráli, použili svou munici, věří, že nemohou být zastaveni. Se všemi těmi rozptýleními je tu jeden muž, který zůstal pozadu. Mysli zrcadlově.

***** ****

X22 Report 2385

Ekonomika je v krizi, Všechno se musí otevřít, Zničit pracovní místa

https://rumble.com/vd5kf5-ep.-2385a-the-economy-is-in-a-crisis-everything-must-open-destroy-jobs.html

Program postupu [DS]/[CB] je přesvědčit všechny, že ekonomika je v krizi, virus je špatný, zatímco restaurace a podniky se otevírají a zkušební cykly jsou omezeny. Biden řekne, že to otočil a zároveň se zbavil pracovních míst.

Memo je jen začátek, Jak nastavíte jeviště, Veřejné mínění

https://rumble.com/vd5ktv-ep.-2385b-memo-is-just-the-beginning-how-do-you-set-the-stage-public-opinio.html

Vlastenci nyní připravují půdu pro veřejné mínění. trump odtajnil vyšetřování Cross fire hurricane, informace prosakují, aby připravil veřejnost na to, co přijde. Zpráva je jen začátek, další jsou na cestě. To nastaví narativ a [DS] hráči cítí bolest na každém kroku cesty. Biden a jeho administrativa mají v pozadí číhající SC (nejvyšší soud), byly podány impeachmentové dokumenty a Durham s největší pravděpodobností začne rozlepovat obvinění, aby mohl zatýkat, stejně jako Mueller. Někdy to musíš lidem ukázat.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.