Sierra NZ 23.Q2.2Q21

Načasování Aliance

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/02/alliance-timing.html

Toto nové tarotové čtení Janine lze vnímat ze dvou hledisek – jako potenciálně prorocké, ale také jako prostý selský rozum.

https://www.youtube.com/watch?v=hu6jyH4ZfVk

Souhlasím s Janine – věřím, že Aliance postupuje opatrně ze dne na den, aby minimalizovala vedlejší škody pro lidstvo. Představte si jejich strašné dilema. Vědí, že lidé umírají a budou umírat i nadále, zatímco budou provádět poslední část plánu. Ale pokud to napoprvé neudělají naprosto správně, mohlo by dojít k šokující devastaci lidstva. Vědí, že mají jen jeden pokus.

Také souhlasím s Janine, že jsme TAK blízko. Jak říká, skutečné datum musí zůstat z pochopitelných důvodů tajné. Janine má pocit, že prezident trump by už mohl být tajně inaugurován – že nikdy nebyl prezidentem korporace USA od doby, kdy byl zvolen drtivým vítězstvím.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Mezitím Ghost Ezra informoval o záhadném kouři stoupajícím ze země kolem Bílého domu a budovy Kapitolu…

(už psala melda)

https://anonup.com/upload/images/2021/02/XEauNjP2OM8zjCgW15Tw_23_291168115989e4896e44292ddaac9e7a_image_original.jpg

Možná zničení té odporné sítě tunelů? Někteří Anonové volají po tom, aby byly budovy zbořeny a oblast zaplavena a stala se přírodní rezervací. Je to výborný nápad. (pozn.: …A lidé se na to příjdou houfně podívat… V)

Když mluvíme o Ghost Ezrovi, mnoho Anonů věří, že je to Ezra Watnick-Cohen. Této teorii silně věřím – nicméně jako o všem můžeme jen spekulovat, dokud nebude předložen důkaz.

Zachovejte si víru, Světoví patrioti. Věřte v mimořádnou aktivitu, která se odehrává v zákulisí.

MÁME TO.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2412

Ekonomická bitva dorazila, trumpovo velké probuzení

 

Ekonomická bitva dorazila, CB – loutkáři udělali první krok

https://rumble.com/ve47m5-ep.-2412a-the-economic-battle-has-arrived-cb-the-puppet-masters-made-their-.html

Patrioti zatlačili na CB, CB odpovídá. Lidé nyní vidí ekonomickou pravdu, lidé nyní budou muset učinit rozhodnutí, následovat CB nebo ne. Nyní stojíme na rozcestí. Elon Musk vyzívá loutkové mistry, bitva o příští ekonomický systém oficiálně začala.

 

Žádná taková agentura (NSA), trumpovo velké probuzení, Nic to nezastaví, Jeviště se připravuje

https://rumble.com/ve47wp-ep.-2412b-no-such-agency-trumps-great-awakening-nothing-can-stop-this-stage.html

Patrioti nyní probouzejí americký lid. Tento plán není jen vyhrát další 4 roky voleb, ale zajistit, aby se to už nikdy neopakovalo. Tento plán je zničit systém DS a odhalit je všem. Jakmile budou odhaleni, ztratí veškerou moc a lidé budou nezastavitelní. trump zachraňuje Ameriku, jednu osobu po druhé.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Biden rovná se ‚Největší idiot, kterého kdy demokraté nominovali‘

https://townhall.com/columnists/wayneallynroot/2020/07/26/biden-equals-biggest-idiot-democrats-ever-nominated-n2573105

***** ****

 

Důležité: Od Lin Wooda na telegramu

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105783621812600188

 

Slyším všechny řeči o potenciálních kandidátech pro volby v letech 2022 a 2024.

Stejný princip platí i pro tyto budoucí volby, jak jsem naléhal, pokud jde o postup do Senátu GA 2020. Dokud nenapravíme krádež voleb z 3. listopadu 2020, nemůžeme mít žádné záruky ohledně integrity jakýchkoliv budoucích voleb.

Nemůžeme ignorovat minulost a posouvat se kupředu do budoucnosti „v naději“, že se volební podvody nebudou opakovat. Nepřítel to udělal jednou (nebo víckrát) a myslí si, že mu to prošlo. Nepřítel to udělá znovu. Nebo nepřítel ušetří čas a výdaje na další podvodné volby a jednoduše nám řekne, kdo nás povede.

Předpokládejme však, že máme volby v roce 2022 a důkazy o podvodech opět vyplouvají na povrch. Bude-li státní advokátní komora GA úspěšná v odebrání mé právnické licence za to, že jsem byl zapojen do podávání žalob napadajících volby v roce 2020, který právník bude riskovat své živobytí a pověst, aby právně zpochybnil volby v roce 2022? Odpověď je zřejmá. Žádné nebo přinejlepším jen pár odvážných duší.

Souboj Státních advokátních komor GA je momentálně zaměřen na mě. Ale ve skutečnosti je zaměřena na každého právníka v zemi. A na každého občana, který by si v budoucnu mohl přát najmout právníka podle svého výběru, aby právně napadl zbavení hlasovacích práv nebo nezákonné volby.

Nesmíme ztrácet pozornost tím, že se budeme dívat pouze dopředu a nebudeme podnikat všechny dostupné kroky k nápravě voleb z 3. listopadu 2020.

A nesmíme zapomenout ani na vteřinu, že dnes jde nepřítel po mně. Dříve než později, půjde nepřítel po vás.

Čas zaujmout stanovisko je teď. Nedovolte aby bylo 3. listopadu, 2020 zapomenuto.

Lin.

***** ****

 

Disney teď cenzuruje… MUPPETY????

https://gab.com/NickDiPaoloShow/posts/105784083389637660

Disney označil THE MUPPETS jako obsahující „negativní zobrazení a/nebo špatné zacházení s lidmi nebo kulturami“. Nick má pár věcí, které by k tomu chtěl dodat…

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

Biden nebude dávat děti do klecí. Dává je do přepravních kontejnerů.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/105781202107960033

Slyšel jsi mě? Přepravní kontejnery.

Pod Bidenem se otevírá první zařízení pro děti migrantů – Washington Post

***** ****

 

Sněmovna reprezentantů v Severní Dakotě odhlasovala, že mandáty týkající se nošení obličejových masek jsou nezákonné.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105780166837612471

***** ****

 

Krajně levicoví extremisté v Německu zlomyslně napadli populistického politického kandidáta, který na ulici vedl kampaň za letošní regionální volby.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105780526824683323

***** ****

 

Autorka a bývalá poradkyně Clintonů Naomi Wolfová v pondělí varovala, že se USA mění v policejní stát pod Bidenovou administrativou, protože nekonečné uzamčení a omezení nevykazují žádné známky toho, že by byly zrušeny.

https://gab.com/PrisonPlanet/posts/105780452439793080

***** ****

 

Tiger Woods na operaci po vážné autonehodě, video ukazuje okamžiky před nárazem

https://breaking911.com/breaking-tiger-woods-involved-in-serious-car-crash/

Tiger je neuvěřitelně požehnaný, že je naživu. Jeho auto přejelo plnou rychlostí do protisměru, pak těsně minulo náraz do telefonního sloupu vlevo a velkého stromu vpravo. Zdá se, že jel velmi vysokou rychlostí bez viditelných brzdných stop na silnici. Malé stromky, křoví a cedule, které prorazil, pravděpodobně způsobily masivní poškození jeho auta spolu s případným saltem. Spousta podezřelých věcí kolem této nehody. Stále čekám na další informace.

https://gab.com/JuliansRum/posts/105784320091219445

V brázdě je vidět, že naboural slušně velký strom. Srážky s ještě menšími předměty mohou způsobit spoustu škody, pokud auto jede dost rychle. Srazili jsi někdy jelena?

https://gab.com/JuliansRum/posts/105784401057179247

***** ****

Pro tadesco vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.