Sierra NZ 2Q.1Q.2Q21

Scénář biblické události

Tento dlouhý příspěvek je od uživatele Whiplash na Telegramu. Musím uznat, že tento scénář je silně důvěryhodný. Q vždycky říkal, že to bude biblické. Q také říkal, že „armáda je jediná cesta“. Na základě obrovského počtu stále spících lidí bude potřeba něco tak ohromujícího, jako je tento scénář, aby je to probudilo.

Chystá se VELKÝ biblický scénář, kde se bude předstírat, že jde o třetí světovou válku, ale ve skutečnosti se aktivují vojenské síly, které pak vybombardují všechny tyto satanské luciferiánské památky. Zavedení fondů GESARA a My, lidé, znova vybudujeme.

UDÁLOST. JE TO BIBLICKÉ.

Jaké jsou některé z Velkých satanských iluminátských památek na světě? Q nám je ukázal. Vatikán, Buckinghamský palác, Bílý dům 2x (USA, Německo), přehrada Tři soutězky v Číně. Možná Cern na švýcarsko-francouzské hranici.

Big Pharma ve Wuhanu = Izrael. Izrael, Chazaři ovládají ČKS, média atd. 34 Satanských budov a přehrad padne. Boží pruty, DEW. Celosvětově. Letadla a vlaky zastaveny. Elektřina vypnuta. Přechod na Teslovu volnou energii. Bitcoinové servery a datová centra zasaženy a nadobro vypnuty. 99,5 % kryptoměn pryč. Vstup ISO20022 – mince kryté drahými kovy.

Událost vyvolávající strach, 3. světová válka. Sirény varující před atomovými bombami. Událost s vodou. Krach na burze. Globální stanné právo.

CASTLE ROCK – Scénář Julian Assange.

Kvantové systémy. Projekt Odin zapnut. Nesara, Gesara, RV. Převrácení voleb prostřednictvím vojenských soudů – FISA. Vojenské tribunály, odsouzení, 10denní film (3 × 8hodinový klip). V 10 zemích bude probíhat EBS, aby byl pokryt celý svět.

Odhalení.

Inaugurace.

IZRAELSKÝ MOSSAD ovládá SVĚTOVÁ MÉDIA z USA. V příloze je Q1871, který to nastiňuje (https://qalerts.app/?n=1871).

Projekt Odin, jak se zmiňuje Ron CodeMonkeyZ, je MOCNÝ PROTIDEPLATFORMAČNÍ NÁSTROJ. Projekt Odin je součástí Quantum Starlink. Naše nové Kvantové systémy mají být chráněny Tajnými vesmírnými programy mimo dosah Kabaly.

Q2337 říká, že budou odstraněny mediální prostředky Mossadu (https://qalerts.app/?n=2337). Myslete na lidi jako Alex Jones, Anderson Cooper atd. a také na satelity Mossadu.

Izraelské zpravodajské služby odstoupí. (TERM_3720x380-293476669283001)

Mediální aktiva budou odstraněna.

Tato část Q2527 vám říká, že něco mocného se chystá vyřadit mediální satelity Mossadu (https://qalerts.app/?n=2527). Tím dojde k výpadku médií po celém světě, přepne nás na Kvantové systémy. Jedná se o PROJEKT ODIN. Vše dohromady dává důvod k aktivaci vojenské EBS.

Pokud si vyhledáte raketu TURKSAT, která odstartovala z USA v lednu, zjistíte, že byla určena speciálně pro VOJENSKÉ KOMUNIKACE pro „lidové“ televize a rádia v Africe, na Blízkém východě, v Evropě a ve Střední Asii.

 

[wp_ad_camp_2]

 

AKCE má mnoho aspektů.

Celosvětový výpadek proudu, přechod na energii TESLA. Vyřazení mediálních satelitů, QFS, použití božích prutů na přehrady a 34 budov a mnoho dalšího. 34 budov bude součástí eventu. Jsou velmi významné. Tedy Bílý dům, královské hrady, Buckinghamský palác, Vatikán, Gettyho muzeum, sídlo Playboye a podobně.

To jistě způsobí kolaps akciového trhu, stejně jako přesná kybernetika spojená s exekutivními příkazy 13818 & 13848. Všechno je to jen divadlo.

Výměna bankovek Rothschildovy centrální banky za duhové státní dluhopisy, které jsou nyní kryté drahými kovy (nikoli ropou, válkami).

Jsme stále v pohodě? Nebo se bojíme? Obojí je normální.

trump plní své sliby.

Mějte víru v Pána, našeho Boha. On vás v bouři utěší.

Kdo viděl v lednu, že vesmírné síly vypnuly proud až deseti zemím najednou? Těsně předtím se to na 30 minut stalo i Izraeli. Když dokážou vypnout 10 najednou, tak i všechny najednou. Mohou to udělat se vším všudy. Vítejte v éře Tesly.

VÝPADEK JE NUTNÝ.

Podívejte se na všechna současná globální vojenská „cvičení“. Vše se odehrává přímo před vašima očima. Je to největší GLOBÁLNÍ VOJENSKÁ OPERACE v historii planety Země. Přechod na Gesara.

Teď už jen musí sehrát falešný scénář třetí světové války, aby se rozezněly sirény v každém národním vojenském velitelském centru.

To má celé planetě ospravedlnit mnoho věcí, které se již odehrávají. To, že bylo zavedeno vojenské právo Gesara. Tajné vojenské tribunály, přiznání atd. Popravy, všechno.

A jak to obvykle dělají všechny armády, budou pomáhat budovat nové věci.

***** ****

Sierra NZ 2Q.1Q.2Q21

Nová mediální technologická společnost prezidenta trumpa

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/president-trumps-new-media-technology.html

 

Úžasné zprávy od našeho úžasného prezidenta trumpa. Zakládá mediální technologickou společnost v hodnotě miliardy dolarů, která bude konkurovat BigTechu. Sbohem DS media.

https://thedeskofdonaldtrump.com/announcing-trump-media-technology-group/

(pozn.: Koupí jeho společnost Twatter a povolí si pak svůj účet? To bych se asi potrhal smíchy.)

Q důkaz, který nám říká, jak Blízko jsme konci tohoto filmu.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107136811184047917

Dnes oznámena společnost Truth Social. Zítra bude 1 rok delta:

Svoboda informací (pravda) = KONEC.

Q

Připomínka silného spojení mezi prezidentem trumpem a Q, sedmnáctým písmenem abecedy.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107136628938028493

Nová trumpova sociální média. Zkontrolujte hodnotu.

BP na Starship Earth s jeho popisem plánu Aliance na záchranu světa. Nadpis dnešního zpravodaje se mi líbí: „Kde je ta zatracená propast?!“

Aliance Země umožňuje kabale, aby spotřebovala svou munici a zničila sama sebe, zatímco Bílé klobouky jen pomocí několika prstů řídí situaci a udržují většinu z nás v bezpečí, dokud nebudou psychopati a jejich přisluhovači zcela zneškodněni a bezmocní a zároveň umožňují, aby pobuřující události vyvedly miliony lidí z hypnotického transu, který jim připravili temní čarodějové. Je vzrušující vidět, jak se po tak dlouhé době naplňují prognózy z posledních zhruba deseti let. Mnozí se již téměř vzdali naděje. Někteří to skutečně udělali, ale teď jsme na konci hry. Náhlá smrt v prodloužení.

Durhamova pracovní skupina předala obhájci 81 TISÍC stran důkazů. Není to náhodou počet milionů hlasů, kterými Biden „vyhrál“ ve volbách?

Americká hamburgerová společnost In-N-Out si od falešné Bidenovy administrativy nenechá nic líbit.

https://gab.com/JoanStigenRichardson/posts/107135568900046787

Rozhodně nesouhlasíme s tím, aby vláda nutila soukromou společnost diskriminovat zákazníky, kteří se rozhodli využívat její služby. Jedná se o jasný zásah státní moci, který je invazivní, nevhodný a urážlivý.

Desetitisíce rodičů v Americe brzy stáhnou své děti ze školy, což bude znamenat kolaps zkorumpovaného vzdělávacího systému. VŠECHNY zkorumpované instituce musí padnout, aby uvolnily místo Nové Zemi.

https://gab.com/anonpatriotq/posts/107134042836231879

Vakcína Covid-19 bude k dispozici v pediatrických ordinacích, školách a lékárnách, jakmile bude schválena pro děti ve věku 5 až 11 let, uvedl Bílý dům.

V jednom z předchozích příspěvků jsem žertovala o tom, že DS zadržuje lavinu pravdy párátkem. Toto je podobný koncept.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/088/253/478/original/3059eeaeccefca06.jpg

Bidenova 37 % podpora.

***** ****

Sierra NZ 21.1Q.2Q21

„Probuzení spícího obra“

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/10/woken-sleeping-giant.html

Hlídkový policista státu Washington Robert LaMay se stal přes noc celebritou poté, co rezignoval kvůli povinnému očkování. Říká, že povinné očkování „probudilo spícího obra“ po celém světě. Poskytl rozhovor televizi Fox News.

https://summit.news/2021/10/21/video-cop-who-told-dem-governor-to-kiss-my-ass-says-vax-mandates-have-awoken-a-sleeping-giant/

Nový Zéland se vzdává omezení a zavádí nový systém „semaforů“. Naše země bude veřejně rozdělena na ty, kteří jsou a nejsou očkováni a to pomocí „certifikátů“ očkování.

https://www.nzherald.co.nz/nz/covid-19-delta-outbreak-pm-jacinda-ardern-reveals-nzs-new-traffic-light-system-90-per-cent-vaccination-target/2GKTYBQ7K34VGFTA33YFXJZF5M/

Nový semaforový systém bude pro plně očkované novozélanďany znamenat každodenní svobody. „Pokud nejste očkovaní, budou vám některé každodenní věci chybět.“

Simon Parkes hovořil o vojenské přítomnosti v mnoha zemích. Existují nepotvrzené zvěsti o zámořských vojenských jednotkách zde na Novém Zélandu, včetně italských vojáků. Pokud se vojáci náhle objeví ve vaší oblasti, uklidněte prosím lidi. Q jasně řekl, že „armáda je jediná cesta“.

Pro nově příchozí:

Hnutí Q je undergroundová informační síť, která byla založena za účelem šíření informací o plánu Aliance na záchranu lidstva. Příspěvky Q jsou známé jako „dropy“ a lidé, kteří sledují, analyzují Q dropy, jsou známí jako Anoni (zkratka pro anonymous). Q dropy analyzují od chvíle, kdy se 28. října 2017 objevil první z nich. Příští týden se blíží důležité výročí!

Q uvedl, že Q tým tvoří necelých deset lidí. Sedm vojáků a tři nevojáci. Anoni se skvěle bavili spekulacemi o tom, kdo by mohli být členové týmu. Většina z nás se domnívá, že v týmu jsou prezident trump, generál flynn a john kennedy mladší (který nezemřel při leteckém neštěstí).

Q je nejvyšší úroveň bezpečnosti a Q to celou dobu dával najevo: „Žádné vnější komunikace“. Pokud narazíte na „gurua“, který tvrdí, že „mluví s Q“, dejte mu co proto. Jednoduše řečeno, lže. A je jedno, jestli má deset milionů příznivců, pořád lže.

Poslední Q drop byl 8. prosince 2020. Q naznačil, že nyní „máme všechno“, což znamená, že další dropy už nejsou potřeba. Mnoho událostí z Q dropů se odehrálo na výročí několik let poté, co byly zveřejněny. ‚Budoucnost dokazuje minulost.‘ Zde je odkaz na téměř 5000 Q dropů. Fascinující čtení.

https://qalerts.app nebo https://qanon.pub

Můj dlouholetý hrdina, senátor Jim Jordan, hovořil o velkém probuzení při slyšení v Kongresu.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107140307807695020

Bývalý ředitel CDC a hlavní poradce guvernéra Marylandu Robert Redfield uvedl, že více než 40 % lidí, kteří v Marylandu za posledních 6-8 týdnů zemřeli, bylo plně očkováno.

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/107140999018068010

Zaměstnanci General Electric odcházejí z práce na protest proti povinnému očkování.

https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/107140976951151396

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.