REX – Trump a Electoral College (1-8)
https://social.quodverum.com/@REX/105280106103293380

1. Hledal jsem vodítka ohledně toho, jak Trump uvažuje o tom, kdy hodlá zasáhnout proti předstíranému prezidentovi a jeho zločineckým hrdlořezům. Na dnešní tiskovce, Trump prohlásil, že „určitě“ opustí Bílý dům, pokud Bidena 14. prosince potvrdí sbor volitelů (EC – Electoral College).
ZAJÍMAVÉ
Proč?

2. Je-li to pravda, může to poskytnout vhled do Trumpovy strategie. Mysli logicky. Musíme předpokládat, že Trump to nikdy nepřipustí. Odchod z WH (White House – Bílý Dům) nemusí být nutně ústupkem, nicméně Trump připustil, že by rozhodnutí EC respektoval. Pro mě to znamená, že Trump ví, že EC nepotvrdí Bidena jako vítěze. Ergo, z WH neodejde.

3. EC může potvrdit Bidena jako vítěze pouze tehdy, zvolí-li všichni státní zákonodárci své zástupce jako voliče EC. A voliči pak dají hlas Bidenovi. Zástupci jsou ,stejní jako státní počet senátorů – dva z každého státu – plus počet delegátů ve sněmovně reprezentantů.‘
https://uk.usembassy.gov/the-electoral-college/
(uf, tomuhle ohledně EC moc nerozumím, nejsem si jistý překladem)

 

[wp_ad_camp_2]

 

4. Scénáře, které vidím, že brání tomu, aby EC hlasovala pro Bidena, jsou všechny přijatelné. Tady je jich jen pár.
Mějte na paměti, že všechno, něco nebo jen jedno se může stát.
A Trump vyhraje.
Zvažte:
– Biden může ustoupit.
– Státní certifikace může být zrušena ze strany SCOTUS (Nejvyšší soud).
– Generální prokurátor Barr (Ministerstvo spravedlnosti / FBI) může náhle zasáhnout proti spiklencům.
/….

5. /…
– Státní legislativci mohou změnit své osvědčení nebo odmítnout potvrdit výsledky.
– Státní zákonodárné sbory mohou jmenovat #MAGA volitele, kteří pak dají hlas Trumpovi.
Jen tak mimochodem, liberálové (libturds) nemohou přijmout, že je to možné, ale bohužel pro ně všechna moc spočívá ve státním zákonodárném sboru. Berme tedy Trumpa za slovo. Trump ví ještě víc o tom, co už bylo veřejně odhaleno, o tomto hanebném zločinu.

6. Od 3. listopadu se Trump všude zbavuje levičáckých bažinatých tvorů. A zavádí vlastence do DoD. Trump nikam nepůjde, lidi. Tím si můřete být jistí. To znamená, že mezi dneškem a 14. prosincem to začne být HORKÉ. Tedy pro předstíraného prezidenta a jeho odporné hrdlořezy. Opatrujte se, lidi. POTUS Trump to zvládne.
#MAGA
Konec.

(následuje dodatek)

REX – Trump a Electoral College pokr. 2 (konec)

7. DODATEK: Další šachové tahy ve hře. Očista v Pentagonu – 11 vysoce postavených bažinných krys v Radě pro obrannou politiku je pryč. Kissinger, Albrightová mezi nimi. Vzhledem k tomu, že má pouze 13 členů, se to jeví jako velmi významný krok. POZNÁMKA – Před několika dny byl brigádní generál Tata pověřen pravomocí náměstka ministra obrany pro politiku (viz níže).
https://www.defenseone.com/policy/2020/11/anthony-tata-named-undersecretary-policy/169926/
https://foreignpolicy.com/2020/11/25/pentagon-purges-leading-advisors-from-defense-policy-board/

8. Jen spekulace, ale to také souvisí s ostudnými a pobuřujícími komentáři Mattise, který řekl, že „America First“ by měla být odkopnuta. Mattis jmenoval několik těchto pochybných postav. Hnízdo úniků? Těžko říct, ale tohle je velký krok. Paluby (decsk) jsou určitě připraveny na obranu. Reportéři jsou úplně bezradní. Protože jsou tak ignoranští, nemohou pochopit, že je to pravděpodobně přípravný tah Trumpa, pro něco VELKÉHO.
https://www.rt.com/op-ed/507893-general-mattis-america-first/

Vybral a přeložil jura

Dodatek přidal carsten.

CIA byly odříznuty veškeré finance a vyhozeno 17 zaměstnanců z vedení. Je jich pouze 13. Mezi nimi H. KISSINGER a Madam Albrightová

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.