REX – Proces Q9.Q2.2Q21

https://social.quodverum.com/@REX/105625452850601895

 

Zajímalo by mě, co má Trump v rukávu pro proces se stalinistickým senátem proti němu 9. února, 2021? Obvinění demokratů z „podněcování povstání“ je níže (PDF). Čte se to jako článek ve FakeNews, napsaný dítětem. Pamatujte si trump je soukromá osoba, sněmovna neměla žádné vyšetřování a Senát používá opilého partyzána a známého podvodníka jako soudce. Je to jednoduše nejnižší okamžik v historii amerického Kongresu.

 

Články impeachmentu – Podněcování k povstání

 

Demové by se měli raději objevit s věrohodnými důkazy, protože předpokládám, že je bude sledovat až 100 milionů občanů nebo i více. Také doufám, že nezapomenou, že občan trump bude mít slovo v tom, co se stane. Mějte na paměti, že v soudních řízeních o odvolání v senátu má každá strana právo provádět křížový výslech. Obžalovaný úředník má také právo na obhajobu s vlastním obhájcem. Tihle podvodníci jsou tak arogantní, že pravděpodobně předpokládají, že trump nemá obranu.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud si přečtete jejich falešné obvinění, uvidíte, že podvodníci hloupě zahrnuli trumpovu zmínku o ukradení voleb jako důkaz, že podnítil prolomení Kapitolu 6. ledna. Jinými slovy, vložili toto tvrzení trumpa přímo do důkazů podporujících obvinění. Což znamená, že trump bude chtít dokázat, že měl důkazy na podporu svého tvrzení, že volby byly ukradeny. Uh oh.

Další věc.

V obvinění se idioti pokusili vytvořit spojitost mezi trumpovými tvrzeními o volbách a narušením samotné budovy Kapitolu. Aby za to byl zodpovědný trump. Nyní bude samozřejmě trump schopen dokázat, že udělal vše, co bylo v jeho silách, aby ochránil Kapitol. Před 6. lednem trump navrhl Muriel Browserové, aby nasadila 10 000 příslušníků národní gardy. Browserová odmítla. Ve své řeči, trump naléhal na každého, kdo se vydá do Kapitolu, aby tak učinil pokojně. Stěží ‚podněcování‘.

Ale.

trump může mít také důkazy dokazující jiné věci. Stejně jako to, že násilní delikventi v Kapitolu ve skutečnosti nebyli, trumpovi stoupenci vůbec. Že to ve skutečnosti byli levicoví agitátoři. Financováni a organizováni jeho nepřáteli. Představte si, že by měl trump přímé důkazy, které by to dokazovaly. Nepravděpodobné, protože mezi 6. lednem – 20. lednem, trump nebyl POTUS a neměl by přístup k těmto informacím. Oh.

Ale Rexi, všechny ty důkazy budou na harddisku Bílého domu. Demové by měli všechno, že? Ne, vlastně neměli. 19. ledna 2021 se DOJ ujistil, že Biden nebude mít přístup k trumpovým pevným diskům z Bílého domu. Oh, můj…

 

Ministerstvo spravedlnosti slíbilo Bílému domu trumpových, že jeho harddisky nebudou předány Joe Bidenovi

The Justice Department promised the Trump White House that its hard drives won't be handed over to Joe Biden

 

Bylo by úžasné, kdyby měl trump k dispozici všechny důkazy pro ten proces, že? A pokud si vzpomínám, někdo dostal harddisky Nancy Pelosiové během ‚výtržností‘. Podotýkám, že John Solomon pokračoval ve zveřejňování nových odtajněných dokumentů, celou dobu. Jedná se o NOVÉ dokumenty, mnohé mimořádně usvědčující (viz níže). Což znamená, že je někdo musel dostat k Solomonovi, PŘED tím, než trump opustil Bílý dům.

 

Odtajněno: Ruský informátor přepsal co FBI nechtěla, aby Američané viděli

https://justthenews.com/accountability/russia-and-ukraine-scandals/declassified-russia-informant-transcript-fbi-didnt-want

 

Jen spekulace, ale je možné, že trump věděl, že se ho pokusí obvinit a nastražili na Demy nášlapné MOAB miny, než odešel z úřadu? A že celá ta hromada odtajněných dokumentů byla nějakým způsobem svěřena vybraným jednotlivcům, pro strategické uvolnění a odhalení během Bidenových úvodních 100 dní? Možné? Spíš, pravděpodobné. Nebo lépe, jisté. Demové si nemůžou stěžovat. To jsou JEJICH pravidla. Jak že se to říká? Víš, kdy se podvodníci obviňují z vlastní hlouposti?

Jo, to je pravda.

[wp_ad_camp_2]

 

 

Znovu si vzpomínám na to rčení.

‚Vyplašeni svou vlastní petardou‘.

Demokraté tlačí plnou parou vpřed, aby na základě falešných obvinění obvinili občana trumpa z velezrady. Říkají, že chtějí odhalit kriminalitu, pobuřování a potenciálně i zradu. Je tu ještě jedno rčení, které by měli mít na paměti.

„Dávej si pozor, co si přeješ. Možná to dostaneš.“

***** ****

Zrovna když jste si mysleli, že už to nemůže být hloupější: Biden teď používá exekutivní příkazy k zákazu sprostých slov.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/105628660318791442

***** ****

 

BREAKING: Sen. Patrick Leahy byl hospitalizován poté, co složil přísahu, že bude předsedat procesu s trumpem, „necítil se dobře,“ řekl mluvčí. „Z přemíry opatrnosti doporučil [dohlížející lékař], aby byl převezen do místní nemocnice na pozorování.“

https://gab.com/Breaking911/posts/105624658401808905

***** ****

 

Porovnejte detaily. Všimněte si 3 hvězd pod orlem, se středovou hvězdou větší. Signalizuje to moc úřadu POTUSe nad ostatními dvěma pobočkami? Jak nás informoval Gen. flynn v rozhovoru 5. ledna s Alexem Jonesem? A naléhal na nás, abychom si přečetli federalistické noviny č. 73 pro více informací?

https://gab.com/brunobarking/posts/105628904733572758

https://rumble.com/vchgap-alex-jones-interviews-general-michael-flynn.html

***** ****

 

Co to máš v kapse, Joe?

MADE IN CHINA

https://gab.com/drefanzor/posts/105628344067706724

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

 

To je paráda. Původní kruh v obilí se objevil loni v srpnu, tento příspěvek na Facebooku říká, že napadl sníh a stále můžete vidět jeho otisk. Vždy se dobře zasměju, když lidé říkají, že „lidé s prkny“ dělají některé z těchto kruhů v obilí.

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105628556570663730

***** ****

 

Prostě přestaňte dýchat – 100% účinné.

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105628483583134844

***** ****

 

Q – Zahrajeme si hru?

https://gab.com/AxiomReport/posts/105626358556663708

Bojové žáby (Battletoads)

https://gab.com/JuliansRum/posts/105626577807615571

Zmáčkni START abys hrál.

Pro tadesco vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.