Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

Zprávy od jury 28.Q3.2Q21

AKTUALIZACE 21:17

Sierra NZ 26.Q3.2Q21

Prezident trump: ‚Nechte mé lidi jít‘
https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/let-my-people-go.html

Dnes prezident trump zopakoval slavná slova Mojžíše v mimořádném poselství Bidenově administrativě: „Nechte mé lidi jít…!“
https://realrawnews.com/2021/03/trump-warns-bidens-justice-department-let-my-people-go/

Prezident trump má na mysli trumpovy stoupence zatčené 6. ledna v Kapitolu. Ale Anoni mají mnohem širší úhel pohledu.
r363l l10n na Anonup zveřejnil toto skvělé dekódování o Pesach (Mojžíš spojení) a lodi EVERGREEN.
https://anonup.com/@r363ll10n

Letos začíná Pesach 27. března večer a trvá do 4. dubna.
Znamení ukazují na moderní Pesach… „Sledujte vodu“ u Rudého moře, kde je EVERGREEN během této oslavy Pesachu „zakotvená na pláži“.
Také je zajímavé, že mě na tuto zprávu o trumpovi upozornil jeden občan novinář… ‚Nechte mé lidi jít‘! Další zmínky o Pesachu?

***** ****
Připomenutí, že dva z remorkérů, které se pokoušejí přemístit kontejnerovou loď EVERGREEN, se jmenují Barakat a Mosaed, podle Obamy a Mossadu. A volací znak kontejnerové lodi je H3RC. Hillary Clinton iniciály jsou HRC. Jak by řekl Q, kolik spojení ještě zbývá, než to bude matematicky nemožné..??

Dokonce i mainstreamová média Nového Zélandu hovoří o bizarním falickém designu, který obří loď vytvořila předtím, než se zaklínila v Suezském průplavu. Všechno ukazuje na operaci Aliance. Je to osévání vědomí lidstva o realitě satanismu a obchodování se sexem před Velkým odhalením.
Již se předpovídá nedostatek potravin kvůli situaci na Suezském průplavu – a nedostatku toaletního papíru. Ano, specificky. Nedostatek záchodových rolek. Tohle nevymyslíš. (Soros, neSoros, hlupáci opět vykoupí ha*zl papír) Podívejte se na tuto grafiku pro pochopení rozsahu přepravy, která je zdržena kvůli zablokování Suezského průplavu.
Cowboyw2b…

Vaše objednávka Amazonu se může zpozdit…
Na tranzit Suezským průplavem v současné době čeká téměř 200 kontejnerových/nákladních lodí.
https://anonup.com/upload/images/2021/03/IHZjbuutTOV48DNYLwm3_26_46ebecb7410684c910fe51acf7d70d47_image_original.jpeg
***** ****

Nakonečně, tady je jedna bláznivá fotka pro dnešek. Q řekl, že 4-6% populace NIKDY nebude čelit pravdě, i když jsou k vidění nezvratné důkazy pro všechny. Co myslíte, spadá tato žena do kategorie 4-6%?
To je ta, kdo nás nazývá konspiračními teoretiky na internetu.
https://anonup.com/upload/images/2021/03/ATJw6ZLvbBTflHTcuzek_27_037c165e5a5b1c7684efcc41999961dd_image_original.jpg
***** ****

Míříme do samého srdce bouře. Pamatujte, že NIKDY nejsme sami. Naše galaktická rodina dělá vše, co může, aby nám pomohla v souladu s pokyny pozemských zákonů svobodné vůle. Vše nasvědčuje tomu, že temné síly do poslední krysy zoufale bojují ze svého beznadějného místa. VÍTĚZSTVÍ je zajištěno.
Držte linii, Světoví patrioti. MÁME TO.
Where We Go One We Go All.

[wp_ad_camp_2]

 

***** **** ***** ****

X22 Report 2436

Lidé pocítí ekonomickou bouři a budou chtít změnu
https://www.bitchute.com/video/0219MNESH4UZ/
Lidé ten rozdíl vidí. Když trump poprvé zavedl daňové škrty, dal lidem ochutnat, jaké by to bylo mít více peněz na výdaje. Nyní lidé uvidí rozdíl, když JB představí svůj daňový plán. Státy se otevírají a utrácejí a ekonomika se vrací zpět, přesně jak řekl trump. Lidé jsou nervózní z inflace, zlato, Bitcoin na palubě.

25. (dodatek) připraven pro JB, Jak propašovat jednoho dovnitř, Scavino zůstaň silný
https://www.bitchute.com/video/kYNB4zBN5JTS/
JB měl první živou tiskovou konferenci. Bylo to předem napsané a zinscenované, ale to nepomohlo, byla to naprostá katastrofa. Reportéři kladli softballové (lehké) otázky a JB neodpovídal v mnoha otázkách pravdivě. 25. dodatek si pro něj přijde, DS je připraven propašovat jednoho dovnitř. DS dělá vše pro to, aby nás přivedla zpět k bodu těsně před trumpovým zvolením. Scavino posílá zprávu, zůstaňte silní.
***** ****

X22 Report 2437

Právě byl učiněn významný krok vůči Fiat měně CB, Boom
https://rumble.com/vf2w4f-ep.-2437a-a-major-move-was-just-made-against-the-cb-fiat-currency-boom.html?mref=2hzb1&mc=fcbfy
Ekonomický systém CB/Demokratů je nyní odhalen světu. Zaručený příjem se nyní zavádí pro rozdělování bohatství. Ekonomické politiky JB nyní zasahují ekonomiku, ceny pohonných hmot rostou, ceny dřeva raketově rostou, pracovní místa zanikají. Rusko právě učinilo prohlášení o zlatě, zlato zničí CB.

Dobré věci někdy potřebují čas, Muselo se tak stát podle zásad právního státu
https://rumble.com/vf2vqv-ep.-2437b-good-things-sometimes-take-time-it-had-to-be-done-according-to-th.html?mref=2hzb1&mc=fcbfy
trump a patrioti dělají vše podle zásad právního státu. Optika je velmi důležitá, kdyby šel trump po MSM/SM a DS, vypadalo by to jako politický útok. trump čeká, až státy udělají svou práci, nyní kontrolují volby, schvalují zákony a Nancy Pelosi dělá přesně to, co trump chce. trump má v plánu vzít všechno, jde po vládě a senátu. Dobré věci někdy zaberou čas.

 

[wp_ad_camp_2]

 

***** **** ***** ****

Siearra NZ 27.Q3.2Q21

EVERGREEN kontejnerový kamion blokuje ulici v Číně
https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/truck-with-evergreen-container-blocking.html

Je to pravda – náklaďák vezoucí kontejner EVERGREEN blokuje dopravu v Číně. Jak říká major Patriot na Gabu, kdy se to stane matematicky nemožné…?
V jakém bodě… se to stane matematicky nemožné…?

https://worldofbuzz.com/deja-vu-evergreen-truck-halts-traffic-in-china-similar-to-the-suez-canals-situation/
Deja Vu? Kamion Evergreen zastavuje dopravu v Číně podobně jako v případě Suezského kanálu
***** ****

Dostala jsem e-mail od čtenáře, který mě upozornil, že loď zaklíněná v Suezském průplavu se jmenuje Ever Given. Zmínila jsem jméno lodi v jednom předeešlém příspěvku. Většina Anonů, včetně mě, se rozhodla používat EVERGREEN, protože je to název přepravní společnosti – proto je přesné ji nazývat EVERGREEN lodí. Název EVERGREEN má obrovský význam pro plán Aliance, protože Hillary Clinton má silné napojení na obchodování se sexem. Také Q odkazuje na EVERGREEN v dropech.

Q se několikrát zmínil o filmu Hon na Rudý říjen. Co se v současné době děje ve Středozemním moři? Ruská ponorka se pohřešuje a je pronásledována. Není divu, že nás Q nabádá, abychom jedli popcorn a užili si show. Všimněte si, kde se ponorka ponořila – v Gibraltarském průlivu. Název Gibraltar se náhle stal klíčovým pro alianční narativ. Zůstaňte s námi.
https://www.easternherald.com/2021/03/21/a-source-reported-on-the-assignment-of-a-russian-submarine-missing-from-nato-radars/
Zdroj informoval o úkolu ruské ponorky, která zmizela z radarů NATO

Ponorka Černomořské flotily „Rostov na Donu“ proplula pod vodou Gibraltarským průlivem a v současné době se přesouvá do východní části Středozemního moře. Toto oznámil zdroj blízký flotile.
„Ve středomořské eskadře nahradí ponorku stejného typu“, citoval TASS.

Již dříve bylo oznámeno, že dieselelektrická ponorka projektu Varšavjanka dokázala oklamat protiponorkové síly NATO a už více než týden se vyhýbá odhalení. „Protiponorkové síly NATO se už týden snaží najít ve Středozemním moři ponorku Rostov na Donu. Pokusy o její nalezení byly neúspěšné. Použili velké síly k pátrání po ruské ponorce, ale marně. To znamená, že v podmínkách nepřátelství jsou na mušce, což je velmi štve,“ řekl zdroj z ruského námořnictva.

Ponorka „Rostov na Donu“ má velké schopnosti shromažďovat tajné informace, takže její zmizení značně dráždí velení NATO.
Rostov na Donu je ruská dieselelektrická ponorka projektu 636.3 Varšavjanka. Je součástí 4. samostatné ponorkové brigády Černomořské flotily a nosičem raket Kalibr s plochou dráhou letu. V prosinci 2015 zahájila raketové údery ze Středozemního moře na stanoviště milicí v Sýrii.

***** ****
Teď ten příběh začíná být velmi zajímavý. Q často zmiňoval Červený hrad (RED CASTLE) v dropech. Anoni předpokládali, že to byli US Army Corp Engineers (Armádní sbor ženistů USA) – v jejich logu je červený hrad. ALE státní vlajkou malého gibraltarského knížectví je ČERVENÝ HRAD a KLÍČ. Mnoho Anonů věří, že konstrukce kontejnerové lodi, než se zaklínila, byl klíč, ne penis. Gibraltar je POUZE úniková cesta ze Středozemního moře mimo Suezský průplav.
Vzpomínáte, co říkal Q? CASTLE LOCK. BOOM.
https://media.gab.com/system/media_attachments/files/069/912/616/original/e47670abf7680cf3.jpg
Odkazuje na Gibraltar. Vzhledem ke zprávám a skutečnosti, že na gibraltarské vlajce je také klíč a je jediným východem ze Středozemního moře s výjimkou Suezu, který je nyní zablokován, nemám žádné pochybnosti. CASTEL ROCK.

***** ****

Prezident trump vydal oficiální zprávu, ve které se ptal, kde se Durham nachází. Jak říká Cowboyw2b v této zprávě, je náhoda, že v PŘEDPOSLEDNÍM DROPU od Q bylo jen jedno slovo: Durhame…?
trump se ptá: „Kde je Durham?“

Připomněl mi, že Q v předposledním dropu prostě řekl: „Durham.“
https://anonup.com/upload/images/2021/03/baIadbZ5t61BJruvRwNv_27_e3d4ca8c264f52b5d666a51131d96e08_image_original.jpeg
Když padnou další kostky domina, bude to velmi rychlé. Bomby pravdy budou dopadat na lidstvo s odhalením obchodováním se sexem, volné energie, mimoplanetární život a mnoho dalšího. Průměrný člověk se bude potácet v naprostém šoku. Buďte připraveni se svými soucitnými slovy a spoustou objetí.
***** ****

Nakonec, tyto páry budou potřebovat obejmout, až bude Koronapodvod odhalen celému světu…
https://anonup.com/upload/images/2021/03/MzkM8p7MKl48vAvayqIQ_28_7f06302171643f82012b4a14642ede38_image_original.jpg
***** ****

Jaký to den plný odhalení. Světelní válečníci budou odteď zaneprázdněni sledováním rychle se vyvíjející situace. Děje se toho tolik na několika různých frontách. Konečně vzrušující věci!
Where We Go One We Go All.

[wp_ad_camp_2]

***** **** ***** ****

Egyptský prezident Abdal Fattah Al-Sisi nařídil operaci na vyzvednutí kontejnerů z uvězněné lodi v Suezského průplavu
https://gab.com/MajorPatriot/posts/105967698249294206
***** ****

Zuckerbergova volební manipulační skupina posílá viceprezidenta, aby se stal technickým ředitelem Bidena.
https://thenationalpulse.com/exclusive/recordon-joins-biden-wh-from-zuckerberg-group/
Bývalý viceprezident Iniciativy Chan Zuckerberg – která dala 350 000 000 dolarů Centru pro technický a občanský život – dnes působí jako zvláštní asistent prezidenta a technologického ředitele v Bidenově Bílém domě.
***** ****

Čtyři členové městské rady v Toledu, všichni demokraté, obviněni z přijímání úplatků výměnou za hlasy
https://conservativebrief.com/four-members-of-2-33454/

***** **** ***** ****

Pro vás Teoretiky náhod
https://gab.com/MajorPatriot/posts/105967705359308871
No podívejme se, Jen Psaki není jen tiskovou mluvčí, je zakladatelkou Evergreen Consulting, LLC
Limited liability company (zkratka LLC) je obdoba české společnosti s ručením omezeným specifická pro USA.
***** ****

Média nebudou mluvit o masové střelbě ve Virginia Beach. Vidíte proč?
https://gab.com/John_Galt1970/posts/105964388565638080
Konečně máme jména těch, kteří jsou obviněni z masové střelby:
https://gab.com/MajorPatriot/posts/105964841468070150
***** ****

Ke konci 80. let začal klesající trend bohatství dolních 90% Američanů. Politická selhání čtyř prezidentů znázorněných níže vedla k tomu, že 330 000 nejlepších Američanů zbohatlo více než dolních 300 000 000 Američanů. Tato míra nerovnosti bohatství byla naposledy zaznamenána v Americe během éry Velké hospodářské krize ve 30. letech 20. století.
https://gab.com/KanekoaTheGreat/posts/105958669285980458

[wp_ad_camp_2]

***** **** ***** ****

Bývalý ředitel CDC Robert Redfield řekl CNN, že věří, že koronavirus mohl uniknout z Wuhanského virologického institutu už v září 2019.
https://summit.news/2021/03/26/former-cdc-director-tells-cnn-coronavirus-likely-escaped-from-wuhan-lab/
***** ****

Bývalý soudce britského Nejvyššího soudu Lord Sumption varoval, že „sociální kontroly“ vyvolané pandemií koronaviru mohou vlády udržet v platnosti až deset let.
https://summit.news/2021/03/26/supreme-court-judge-expects-people-will-be-forced-to-wear-masks-stay-home-for-ten-years/
***** ****

Veterán Ray Dalio varuje, že vlády na celém světě plánují postavit Bitcoin mimo zákon, protože finanční elita nemůže tolerovat něco, nad čím nemá monopolní kontrolu.
https://summit.news/2021/03/25/veteran-investor-says-governments-are-planning-to-totally-outlaw-bitcoin/

***** **** ***** ****

Jen Psaki pracovala pro izraelskou firmu obviněnou z účasti na sledování Palestinců pod izraelskou vojenskou okupací. Měsíc po odchodu Baracka Obamy z úřadu také provozovala komunikační firmu Evergreen Consulting. Nesouvisející zdánlivě s Evergreen lodní dopravou, ale zajímavé AF.
Tato zpráva přišla z @BlacklistedNews, kdy jsem nevěděla, že je na Gabu až do teď. Uveřejňují každých pár dní, ale snad jim pomůžeme trochu pozvednout jejich následovníky a donutit je zveřejnit další. Miluji jejich práci, velmi ráda je zde vidím.
https://gab.com/SomeBitchIKnow/posts/105966193783076983
Článek s podrobnostmi:
https://www.blacklistednews.com/article/79577/biden-spokesperson-jen-psaki-worked-for-israeli-spy.html
***** ****

Harvardská universita po nalezení spojení s Jeffreym Epsteinem zavírá evoluční centrum. Proč mě to nepřekvapuje?
https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/105967890527807188
Program evoluční dynamiky Harvardovy univerzity se má uzavřít po prošetření vazeb mezi jejím ředitelem, Martinem Nowakem a sexuálním delikventem Jeffrey Epsteinem.
https://amp.theguardian.com/education/2021/mar/27/harvard-closes-evolution-center-after-finding-connections-jeffrey-epstein
***** ****

Ještě že trumpova administrativa přesvědčila Nejvyšší soud, aby zbavil MMF a jejich zaměstnance diplomatické imunity! Půjčky MMF a Světové banky se perou v rozvojových zemích, aby vyplatily hráče z Bažin po celém světě!
#AleNicSeNeděje
https://gab.com/InsightPlease/posts/105964876684999921
FCCED – Zprávy o finanční kriminalitě
https://fcced.com/ex-imf-chief-rato-faces-jail-money-laundering-273212052/
Bývalý šéf MMF Rato si už odpykává trest za zneužití finančních prostředků, hrozí mu 70 let vězení za nové zločiny včetně praní peněz a daňových podvodů

***** **** ***** ****

Vzpomínáte si, jak trump oddělil speciální jednotky (Spec Ops) od normální linie velení 18.11.2020?
Vypadá to, že DS se brání…
a podle bývalého DoD Chrise Millera k Pencovi: „Zapojili jsme se do nejvíce KOMPLEXNÍ VOJENSKÉ OPERACE v historii našeho národa?“
Zůstaňte na příjmu.
https://gab.com/brunobarking/posts/105956587873272158
Pentagon vyšetřuje, zda se zvláštní operátoři dopustili válečných zločinů a zda jejich velitelé byli vůbec prověřeni
https://www.businessinsider.com/pentagon-probes-potential-special-operations-war-crimes-and-oversight-2021-3
***** ****

Ironií v rozhodnutí SCOTUSu neprojednávat volební případy je, že donutila státy provést změny ve svých volebních zákonech, které měly být přijaty už před lety.
Nucení jednat se sportovními organizacemi, které využívají vydírání k pákovému efektu politických ideologií, je třešničkou na dortu.
https://gab.com/Praying-Medic/posts/105962425688393044
Atlanta by mohla ztratit baseballovou All-Star hru v reakci na nový georgijský volební zákon.
https://www.forbes.com/sites/danschlossberg/2021/03/27/atlanta-could-lose-baseball-all-star-game-in-reaction-to-georgias-new-election-law/
Podruhé za sebou by se baseballová All-Star Game mohla změnit.
Zrušena pandemií koronaviru v roce 2020, Midsummer Classic naplánovaná do Atlantu 13. července by mohla být přemístěna kvůli nespokojenosti hráčů s novým georgijským hlasovacím zákonem přijatým tento týden.
Říkkl Tony Clark, výkonný ředitel Major League Baseball Players Association.
V rozhovoru pro The Boston Globe, Clark řekl, že mnoho hráčů věří, že nové zákony diskriminují menšinové voliče, zejména barevné. Řekl také, že o této otázce ještě nejednal s úřadem komisaře, ale důrazně prohlásil, že se tak stane brzy.
***** ****
Reakce BrunoBarking:
https://gab.com/brunobarking/posts/105962446757385103
Už Patrioti začínají chápat, že moc nás lidí je skutečně v našem hlasování? Zdá se, že jsem to četl někde jinde?….

Zahrajeme si hru?[N]othing [C]an [S]top [W]hat [I]s [C]oming (nic nemůže zastavit to co přichází)
NCSWIC
Jak „ukázat“ veřejnosti pravdu?
Jak „zabezpečit“ americké volby po POTUSovi (po trumpovi)?
Jak ‚odstraníte‘ zahraniční zásahy a korupci a nainstalujete zákon/y VOTEr ID (voličské ID/průkazy) vlastněné Spojenými státy a další pojistky?
Muselo to tak být.
Někdy musíte projít tmou, než uvidíte světlo.

***** **** ***** ****

Nový Dan přes Facebook:
https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/105962485331846442
Nejnebezpečnější osoba v místnosti je ta, která poslouchá, myslí a vše pozoruje.
***** ****
BrunoBarking:
https://gab.com/brunobarking/posts/105962504180036774
A Bruno „pozoroval“? „LISTENS (poslouchat)“ chybí písmeno S.
S=19
19. dubna = DEN PATRIOTŮ.
Oslava půlnoční jízdy Paula Revere. Lexington a Concord. Jen říkám.
„Poslouchejte mé děti a uslyšíte o půlnoční jízdě Paula Reverea. Devatenáctého dubna v pětasedmdesátém, už skoro nežije člověk, který by si pamatoval to slavné datum a rok.”
***** ****
Pozorujte všechno.
A poslouchejte.
„Na překlepech záleží“
A ano, je to 18/19. dubna.
Půlnoční jízda.
https://gab.com/brunobarking/posts/105962528193726982
***** ****
19 a 4. = 23 nyní přichází bolest.
https://gab.com/brunobarking/posts/105967804204002004
Bill Mitchell:
Proč média vždy tvrdí, že KKK je pravicová? KKK je levicová. Demokraté ji založili a demokratičtí poslanci Kongresu, Guvernéři a soudci, kteří patřili ke KKK, převažují nad republikány v poměru 19 ku 4.
Přesně tak.
19 ku 4.

Členové Ku Klux Klanu v politice Spojených států – Wikipedia
https://en.wikipedia.org/wiki/Ku_Klux_Klan_members_in_United_States_politics

***** **** ***** ****

Pro tadesco vybral a přeložil jura. Děkujeme

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
91 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře