Sierra NZ 26.Q5.2Q21

Zvěsti o prvním velkém zatčení

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/05/rumors-about-first-big-arrest.html

Jak Q vždycky říkal: „Jak legálně vpravit důkazy?“ Byli jsme varováni, abychom očekávali velké zvraty ve vyprávění. V této fázi je možné cokoli. Čtení těchto dat berte prosím vždy s rezervou. Dokud se neprokáže opak, považujte VŠECHNO za fámy.

https://gab.com/wirelessguru1/posts/106303661521373638

Neo: Co když místo Fauciho zatknou Trumpa?

Major Patriot: Vzpomínáte si, jak se kolem trumpa uzavíral kruh? Teď se uzavírá kolem Fauciho. Jenže tentokrát je to skutečné.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Páni, příběh Fauciho nabírá ohromující rychlost. Peter Navarro řekl, že „Fauci do 90 dnů skončí.“

https://www.newsweek.com/peter-navarro-says-sociopath-anthony-fauci-will-gone-within-90-days-1594872

Peter Navarro, někdejší obchodní poradce prezidenta donalda trumpa, prohlásil, že Dr. Anthony Fauci bude v příštích 90 dnech „pryč“, a obvinil ho, že je „sociopat.“

Pepe Lives Matter se vyjádřil ke strategii prezidenta trumpa ohledně Fauciho. Tato myšlenka má své opodstatnění.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106302200238670395

„Pokud by pandemie skutečně pocházela z laboratoře, nesl by Fauci velkou vinu.“

Jedná se zjevně o koordinovaný tlak ze strany Patriotů. trump věděl, co dělá, když Fauciho předváděl světu na odiv.

Vše nasvědčuje tomu, že byly nastraženy pasti biblické úrovně.

Je všeobecně známo, že Pedowood umírá. Není překvapením, že Amazon do tohoto odvětví vkládá více než 8 miliard dolarů ve snaze oživit jeden z největších pedofilních podniků na světě.

https://gab.com/thebias_news/posts/106301724328364911

Senátor Hawley: „Tento prodej by se neměl uskutečnit. Amazon je již monopolní platformou, která vlastní elektronický obchod, dopravu, potraviny a cloud. Nemělo by jim být dovoleno kupovat cokoli dalšího.“

JUST IN: Amazon koupí MGM Studia za 8,45 miliardy dolarů, což je druhá největší akvizice v historii společnosti, hned po nákupu Whole Foods za 13,7 miliardy dolarů v roce 2017 (CNBC).

[wp_ad_camp_2]

 

Nakonec, Spirit před mnoha lety řekl, že mainstreamová média budou poslední, kdo odejde. Když vidíme jasné známky toho, že MSM umírá, víme, že cíl je blízko. Zde je několik skvělých zpráv o „špatných“ zpravodajích…

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/075/102/923/original/e372a5e169163ed7.jpeg

CNN ztratila téměř 70% diváků od chvíle, kdy trump nastoupil do úřadu.

Jsme rozhodně na pokraji obrovského průlomu – a ten přijde z více směrů. Bude se nám točit hlava, jak se budeme snažit udržet krok s ohromujícím počtem a rozsahem bomb pravdy, které se chystají dopadnout na většinu nic netušící lidstvo.

JSME PŘIPRAVENI.

***** ****

X22 Report 2488b

DS je odhalován. Panika. Pohybuje se rychlejším tempem, než si lidé uvědomují.

https://rumble.com/vho20h-ep.-2488b-ds-is-being-exposed-panic-its-moving-at-a-faster-pace-than-people.html

Nyní se odhaluje DS. Všechny falešné příběhy se nyní obracejí proti nim, diváci už jim nevěří. Lidé si začali uvědomovat a nyní se probouzejí. Volební audity postupují velmi rychlým tempem. trump říká, že plán postupuje rychlejším tempem, než si lidé uvědomují. DS panikaří. Vědí, že jakmile lidé uvidí pravdu o volbách, je konec hry.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Převratné novinky! V prezidentských volbách 2020 „hlasovalo“ obrovské množství mrtvých lidí, mnohem více, než kdokoli předtím věděl nebo viděl. Někteří z těchto „mrtvých lidí“ dokonce požádali o přihlášku k volbám. To je jen jeden z mnoha podvodných aspektů prezidentských voleb 2020. Lidé to teprve nyní začínají chápat!

https://gab.com/realdonaldtrump/posts/106308322256986611

***** ****

Senát jednomyslně schválil návrh zákona, který ukládá prezidentu Bidenovi odtajnit veškeré zpravodajské informace týkající se původu COVID19, včetně informací o tom, co se dělo v laboratoři ve Wuhanu na začátku pandemie.

https://www.theepochtimes.com/senate-passes-hawley-braun-bill-for-biden-to-declassify-intel-on-wuhan-lab_3832669.html?utm_source=gab

Senátor Rand Paul, který stál v čele obnoveného úsilí o vyšetření původu pandemie koronaviru, vyzval, aby byl doktor Fauci vzat pod přísahu a donucen vypovídat o nejasném výzkumu „zvýšení funkčnosti,“ na jehož financování se podílel ve Wuhanském virologickém institutu.

https://summit.news/2021/05/27/rand-paul-fauci-cannot-investigate-himself-get-him-under-oath/

Profesor z Lékařské fakulty Johna Hopkinse uvedl, že se obecně odmítá skutečnost, že více než polovina Američanů má proti koronaviru vyvinutou přirozenou imunitu, a že to představuje „jedno z největších selhání našeho současného lékařského vedení.“

https://summit.news/2021/05/26/johns-hopkins-prof-half-of-americans-have-natural-immunity-dismissing-it-is-biggest-failure-of-medical-leadership/

Dr. Marty Makary se k tomu vyjádřil v nedávném rozhovoru, v němž poznamenal, že „přirozená imunita funguje“ a že je nesprávné očerňovat ty, kteří vakcínu nechtějí, protože se již z viru vyléčili.

***** ****

Nejde jen o krácení finančních prostředků pro policii, ale vzpomínáte si na začátek pandemie strachu, kdy spousta těch věznic propouštěla své vězně kvůli „COVID“? Co si mysleli, že se stane?

Skoro jako by ty věznice dostaly příkaz od lidí, kteří věděli, že se to stane…

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/106298716546934915

Stanice Fox News informovala, že míra kriminality je na vzestupu ve městech, které zkrátili finanční prostředky pro policii (Portland až 800 % nárůst).

***** ****

Nové vyšetřování zjistilo, že Švédsko se z jedné z nejbezpečnějších evropských zemí z hlediska kriminality páchané střelnými zbraněmi před dvaceti lety stalo druhou nejnebezpečnější zemí.

https://summit.news/2021/05/26/sweden-goes-from-being-one-of-the-safest-countries-in-europe-to-the-second-most-dangerous/

***** ****

EXKLUZIVNĚ: Zaměstnanci Amazonu se musí označit speciální vakcinační nálepkou, aby mohli přestat nosit roušky – uniklé fotografie

https://nationalfile.com/exclusive-amazon-employees-must-brand-themselves-with-special-vaccine-sticker-to-stop-wearing-face-masks-leaked-photos/

***** ****

Podívejte se, kdo zveřejnil článek Babylon Bee, který obsahuje číslo „17.“

https://gab.com/truthandlife/posts/106304900002101983

Dr. Fauci se pustil do vášnivé debaty se sedmnácti svými předchozími verzemi

https://babylonbee.com/news/dr-fauci-gets-in-intense-debate-with-dr-fauci-from-a-few-months-ago

WASHINGTON, D.C. – Poté, co ve Washingtonu došlo ke krátké časové anomálii, v jejímž důsledku se ve městě zhmotnila verze doktora Fauciho z doby před pouhými dvěma týdny, se současný doktor Fauci pustil do vášnivé debaty se svým zjevením z minulosti.

„Virus byl vytvořen v laboratoři!“ řekl současný Fauci rozhořčeně a přiměl minulého Fauciho, aby zavrtěl prstem a důrazně zavrtěl hlavou.

„Ne, ne, ne, to je šílená konspirační teorie!“ řekl Fauci. „Je to prakticky alternativní pravice! Copak jste se nepodívali na Snopes? Každopádně se aspoň shodneme, že bychom měli navždy nosit dvojité roušky.“

„Ne, masky už nejsou nutné!“ řekl současný Fauci. „Nosíme je jen kvůli politickému divadlu.“

„To je urážlivé! V žádném případě to není divadlo!“ řekl dřívější Fauci ze začátku května.

V tu chvíli se náhle objevila jiná verze Fauciho z března 2020, která souhlasila se současným Faucim, ale šla ještě dál a řekla: „Masky jsou k ničemu. Lidé se díky nim jen cítí lépe!“

Oba Fauciové se pak obořili na Fauciho z března 2020 a označili ho za „antivědeckého popírače roušek.“

Pak se objevil další Fauci, pak další a další a nastalo peklo, Fauciové na sebe křičeli a nazývali se navzájem „Q anon blázny“ a „pokrokovými totalitáři“, v závislosti na té které verzi Fauciho.

Nakonec bylo uzavřeno nelehké příměří, protože všichni Fauciové se shodli, že chtějí přinejmenším totéž: zůstat navždy v záři reflektorů.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

Je jistě náhoda, že pravda o Faucim, Wuhanské laboratoři a volbách 2020 vychází najevo. Současně. Skoro jako by to byla součást plánu.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106307634040916222

Relentless Truth reagoval:

PŘICHÁZÍ TO.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106307722153879139

Mám pocit, že TEORIE VŠEHO, která na nás dopadne najednou, se začíná dokonale formovat.

Masové volební podvody, jak domácí tak zahraniční, Wienerův počítač, Hunterův počítač, konexe Bidenů, Obamagate, Epsteinův ostrov, satanistická pedofilie.

Je čas ukončit tuhle noční můru.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.