Sierra NZ 28.Q1.2Q21

Deset dní temnoty?

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/ten-days-of-darkness-sierra-nz.html

 

Vincent Kennedy re-tweetoval skvělé 60 sekundové video zachycující mnoho autobusů přijíždějících do potemnělého Kapitolu ve dvě ráno.

Lidé jsou viděni, jak vstupují do oploceného prostoru poté, co se prokáží průkazem totožnosti. Nemůžete se přít s tímto druhem PŘÍMÝCH důkazů, od svědka. Něco VELKÉHO se rozhodně děje. Posuňte se dolů pro video Tik Tok…

https://anonup.com/thread/626439

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdá se, že se možná blížíme ke konci Deseti dnů temnoty – časového období, kdy Bílý dům, Washingtonův památník a budova Kapitolu byly přes noc v různých okamžicích neosvětlené.

Cowboyw2b upozorňuje, že časová razítka mohou znamenat data. Pamatujete na hodinky Q z 1.29…?

 

VK včerejší časové razítko na Twitteru = 1:27 a 3:21

1:27 = 1.27 (datum)

3:21 zrcadlově = 123 = nic není náhodné.

Ukazuje nám VK že se časové razítka můžou = datumům.

Připomíná mi to ‚Q‘ ukazující hodinky 1:29

„Načasování je důležité.“

Všechno je to optika, lidi. Pokud ne – byly by odpovědi na tyto otázky…

ghost ezra @ghostezra

Tak kdy poletí herec Bidan na výlet v AF1? Kdy se Kamala Harrisová nastěhuje do domu viceprezidenta? Kdy vojáci opustí DC? Tolik otázek. Tak málo odpovědí.

A konečně další PŘÍMÉ důkazy. Prezident trump byl nedávno na golfovém hřišti. Říká, ‚Ještě jsme neskončili (nedokončili – not finished yet)…‘

psala melda

https://rumble.com/vdcjzd-trump-hasnt-finished-yet-.html?mref=9ceev&mrefc=2

 

[wp_ad_camp_2]

 

Míra dezinformací je v současnosti tak velká, že se vyplatí hledat přímé důkazy. Mnoho informačních ‚guru‘ jsou jen dohady. Proč by někdo říkal úplnou pravdu? Ohrozilo by to celou operaci Aliance.

Můžeme mít víru v těchto malých kouscích důkazů, jak dokazuje tento příspěvek. Věci se mění.

Věřte Božímu plánu Aliance. Všechno je v pořádku.

Where We Go One We Go All.

***** ****

 

X22 Report 2389

Fed dělá přesně to, co trump chce, Hráči nemají úniku

 

[CB] dělá přesně to, co trump chce, Kontrola

https://rumble.com/vdbzvd-ep.-2389a-the-cb-is-doing-exactly-what-trump-wants-control.html

[CB] dělá přesně to, co patrioti chtějí, drží nízké sazby a pumpují QE (Quantitative easing – Kvantitativní uvolňování), ekonomika se chystá vyhořet, úroveň zadlužení projde střechou. Burza má několik podivných událostí s určitými akciemi, Game Stop, AMC a další. (psal jsem 28.1. viz níže)

 

Mysli fotbal (atomový kufřík), Super Bowl bude vypadat jako štěněcí show, Hráči nemají úniku

https://rumble.com/vdc02v-ep.-2389b-think-football-the-super-bowl-will-look-like-a-puppy-show-no-esca.html

[DS]/MSM jsou nyní v pasti, dávají červenou pilulku Americe, lidé nyní vidí velmi jasně a nelíbí se jim, co vidí. trump se nezúčastnil inaugurace JB a nepředal fotbal, proč? Zdá se, že se všechno zahřívá, DHS (Department of Homeland Security – Ministerstvo vnitřní bezpečnosti) vyhlásí varování a impeachment má zelenou, cílem byl ve skutečnosti Senát. Super Bowl bude vypadat jako štěněcí show, není úniku.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

RedPill78

https://rumble.com/vdbu53-fbi-attempts-to-stifle-free-speech-anons-game-the-market-trump-card-being-p.html

Anoni na Redditu stojí investiční fondy biliony dolarů. Skupují akcie, které spadly pod určitou hranici, aby vyhnali ceny nahoru. Lidi z WallStreet jsou hodně naštvaní.

https://www.marketwatch.com/story/here-are-some-of-the-other-stocks-seeing-gamestop-like-short-squeezes-11611687693

Akcie společnosti AMC Entertainment Holdings Inc. AMC, +301,21 %, BlackBerry Ltd. BB, +32,66%, výrobce sluchátek Koss Corp. KOSS, +480.00% a maloobchodník Express Inc. EXPR, +214,14 %, všichni zažili ostré pohyby bez zjevných indikací co působilo jako hnací síla a zároveň čelili velkému množství sázek proti nim. Stejná dynamika existuje pro GameStop GME, +134,84% akcie, která v posledních více než dvou týdnech za podpory investorů na informační tabuli WallStreetBets od Redditu raketově vzrostla o více než 1600%.

Co se týče těchto společností, žádná z nich nevydala oficiální stanovisko (press release). Tento velký příliv financí jim dovoluje zůstat v provozu, což je stojí biliony dolarů, protože sázeli na nízkou cenu akcií a to by jim mohlo zlomit vaz.

Je to operace Bílých klobouků na zničení WallStreet? Nevím. Ale docela to vypadá, že by mohla. Tohle vše se děje na tabulích Redditu, je to organizované a má přes dva miliony členů. Začíná se mluvit o zvýšení cen stříbra. To by mohlo kompletně změnit trhy.

jura: Tohle už sleduju asi 2 dny na GABu, ale investicím, trhům atd. moc nerozumím, tak jsem o tom zatím nepsal. Konečně se ale objevil někdo, kdo to aspoň trochu srozumitelně vysvětlil (je to až na konci videa).

***** ****

 

X22 Report 2390

Celý systém je zmanipulovaný, Svět se dívá

 

[CB][DS] odhaleni všem, Celý systém je zmanipulovaný

https://rumble.com/vdd9kf-ep.-2390a-cbds-exposed-to-all-the-entire-system-is-rigged.html

Ekonomický systém je zmanipulovaný. [CB]/[DS] jsou v současné době odhalováni. Je do toho zapletena Bidenova administrativa. Nejde o volby, ale o svržení systému. Systém je zmanipulovaný a lidé nyní chápou.

 

Svět se dívá, „Ještě jsme neskončili“: trump, Myslete zrcadlově

https://rumble.com/vdd9xr-ep.-2390b-the-world-is-watching-we-havent-finished-yet-trump-think-mirror.html

Lidé nyní sledují Bidenovu administrativu, vidí opak všeho, co bylo lidem slíbeno. Myslete zrcadlově, všechno, co [DS] hodil na trumpa, se jim vrací. Covid záhadně mizí, případy padají jako kámen. trump byl viděn na golfovém hřišti a řekl, že jsme ještě neskončili.

***** ****

 

Tohle je celkem zajímavé, ale není uvedený žádný odkaz, berte raději s rezervou, i přesto, že to logicky dává smysl.

 

Kongres USA potvrdil, že trump je stále současným prezidentem – Paulette Stevensová

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/us-congress-confirms-trump-is-still.html

 

Tento kousíček dat z textu je zajímavý.

Podpůrné data budou časem pravděpodobně dispozici.

AMERICKÝ KONGRES POTVRDIL, ŽE TRUMF JE STÁLE SOUČASNÝ PREZIDENT USA!!!

US House 232-197

US Senate 55-45

Předáním článku o impeachmentu americkému Senátu v pondělí, Předsedkyně sněmovny Nancy Pelosiová a americká sněmovna reprezentantů uznávají, že donald j. trump zůstává prezidentem Spojených států amerických, protože impeachmet lze uplatnit pouze na současného prezidenta.

Kromě toho americký Senát v úterý 55-45 odhlasoval, že bude pokračovat proces s prezidentem trumpem, toto hlasování výslovně uznává, že donald j. trump zůstává současným prezidentem Spojených států amerických, protože pouze současní prezidenti mohou být obžalováni (impeachmet) a souzeni. Ústava USA: Článek I, §3, Ustanovení 7 „Rozhodnutí ve věcech impeachmentu se vztahuje pouze na odvolání z úřadu a zákaz zastávat a požívat jakéhokoli úřadu cti, důvěry nebo zisku podle Spojených států“.

Z těchto důvodů, Prezident trump, může být vázáný povinností přejmenovat jeho, „Úřad bývalého prezidenta“ na „Úřad úřadujícího prezidenta Spojených států“. Zahájení procesu v americkém Senátu výslovně uznává prostřednictvím většinového hlasování obou komor amerického Kongresu (sněmovní přenos článku impeachmentu 232-197 a souhlas Senátu se zahájením procesu 55-45), že trump je prezidentem, protože pouze prezidenti mohou být obžalováni (impeachmet) a souzeni!

Pro tadesco vybral a přeložil jura

Přišel mi e-mailem utajený projev Generálního tajemníka Trilaterální komise. Stahovat můžete ZDE.

t.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.