Sierra NZ Q2.Q6.2Q21

Zveřejnění Fauciho e-mailú

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/06/fauci-email-release.html

Došlo k obrovskému posunu. Více než 3000 e-mailů Fauciho bylo zveřejněno na základě zákona o svobodném přístupu k informacím. Tyto e-maily jsou usvědčující, pokud jde o původ viru a účinnost nošení roušek. Zatkněte HNED Fauciho.

(Q) The Storm Rider zveřejnil několik zajímavých tweetů. Podívejte se na tweet ohledně článku Daily Mail o čínském „umělém slunci.“ Na tweetu jsou uvedena slova: „Kdo vlastní Slunce, bude vlastnit Zemi“. Byli jsme varováni, že máme očekávat mimořádná odhalení. Lidstvo bylo po tisíciletí obelháváno v nepochopitelném měřítku.

(tento konkrétní tweet smazal)

Pam Gregoryová a Bracha Goldsmithová jsou dvě velmi zkušené astroložky – vždycky je potěšující, když natočí neformální video chat. V nedávném videochatu diskutují o obrovském významu návratu Pluta do USA 4. července (sledujte od času 17m 45s).

https://www.youtube.com/watch?v=FbUbw4uOSkw

„V příštích třech až čtyřech měsících dojde k zásadní změně vedení nebo vládě USA… To bude první domino, které spadne… dominový efekt se projeví po celém světě.“ (Pam Gregory)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zde jsou úryvky z knihy „Tři vlny dobrovolníků a nová Země“ od Dolores Cannonové.

„Tohle je velké. Zde se, planetárně, probudíte ze snu, ve kterém jste si mysleli, že jste sami. Že jste všechno, co je… Všechny oči se teď upírají na Zemi… Mnozí bojovali o to, aby tu mohli být… aby si nesli identifikaci, že byli na planetě, která bude známá v celém multivesmíru, i když to bylo třeba jen na pár hodin, mohou říct: „Byl/a jsem na Zemi v době evoluce“.“

„Orchestrace k vytvoření tohoto zážitku je mnohem větší, než může člověk v tuto chvíli vnímat. Je to velké a neodehrává se jen na vaší Zemi, ale s pomocí mnoha lidí. A žádná jiná planeta to ještě neudělala… Jsou tu dokonce i ti z jiných vesmírů, kteří to sledují.“

Nakonec, Anonové s napětím očekávají, kdy se prezident trump v plné síle vrátí na sociální sítě a na shromáždění. Pepe Lives Matter přidává trochu lehkosti ke zveřejnění Fauciho e-mailů.

Jaký by měl být trumpův první příspěvek po návratu na sociální sítě:

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106343716153745719

Fauci se nezaEpsteinoval! (nespáchal sebevraždu)

Jak jsem často říkal, až začne padat domino, bude to zahrnovat více událostí najednou. Dokonce i Pam Gregoryová použila analogii padajícího domina v souvislosti s astrologickými indikátory 4. července. Myslím, že se všichni shodneme na tom, že v nadcházejících týdnech míříme do velmi bouřlivých vod. Je třeba to udělat. Musíme lidstvo provést touto bouří, aby našlo bezpečný přístav na druhé straně.

Nyní se nemůžeme zastavit – a NIC NEMŮŽE ZASTAVIT TO, CO PŘICHÁZÍ.

***** ****

Sierra NZ Q3.Q6.2Q21

Prezident trump: „Čína by měla zaplatit biliony!

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/06/president-trump-china-should-pay.html

[wp_ad_camp_2]

 

Prezident trump se vrací. Zde je brilantní výpad proti Faucimu a Číně. To se mi líbí!

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/075/821/907/original/0b9c832c9c85967f.jpg

Nyní všichni, dokonce i takzvaní „nepřátelé“, začínají tvrdit, že prezident trump měl pravdu, pokud jde o čínský virus pocházející z laboratoře ve Wuhanu. Korespondence mezi doktorem Faucim a Čínou hovoří příliš hlasitě na to, aby ji někdo mohl ignorovat. Čína by měla Americe a světu zaplatit deset bilionů dolarů za smrt a zkázu, kterou způsobila!

Spojení mezi Faucim a Gatesem se dostává na světlo. DŮVĚŘUJTE plánu Aliance.

Major Patriot:

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106343716153745719

Jméno Billa Gatese se ve Fauciho e-mailech objevuje více než dvacetkrát.

Fauci a Gates spolu komunikovali. Hodně.

Dr. Michael Salla na Twitteru informoval o Obamově varování před hrozivými důsledky odhalení UFO. Deep State připravuje půdu pro svou falešnou mimozemskou invazi. Byli jsme varováni, že rok 2021 je rokem odhalení.

https://twitter.com/MichaelSalla/status/1400491669108117506

Bývalý prezident Obama na základě odhalení amerického námořnictva začíná poměrně otevřeně hovořit o tom, že UFO představuje skutečnou hrozbu pro národní bezpečnost. Jeho komentáře o tom, že odhalení UFO povede k masivnímu zvýšení výdajů na obranu a novým náboženstvím, naznačují, co přijde.

Když už mluvíme o ET, Dan Scavino zveřejnil na Twitteru fotku malého roztomilého „mimozemšťana“ ET – ale když kliknete na odkaz na Twitteru, ups! Je pryč. Samozřejmě.

https://twitter.com/DanScavino/status/1400640879556284424?s=20

(dnes funkční)

Bizarní je, že letecké společnosti možná uvažují o tom, že by očkovaným cestujícím zakázaly cestovat kvůli vysokému riziku vzniku krevních sraženin. Jak hlasitě mluví všemocný dolar. Letecké společnosti vědí, že společnosti vyrábějící vakcíny nenesou žádnou odpovědnost za zranění nebo úmrtí – a letecké společnosti si nemohou dovolit riziko, že tisíce cestujících zemřou na palubě letadel. „Mám vakcínu, žádný let.“

https://greatreject.org/got-jab-no-more-fly/

A nakonec připomínka od Pepe Lives Matter, že Aliance má vše plně pod kontrolou. VĚŘTE PLÁNU.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/106343716153745719

Zveřejnění Fauciho e-mailů není podle mého názoru rozptýlením.

Nezapomeňte:

Senátoři měli na Fauciho PŘESNĚ 17 otázek. Ne 16. Ne 7. Ale 17. To mi řeklo vše, co jsem potřeboval vědět.

Jsem s Pepe Lives Matter. Znamení jako „17 otázek“ mají VELKÝ význam. Pamatujete si, když číslo 17 bylo jako každé jiné číslo a písmeno Q bylo jako každé jiné písmeno…? Já taky ne. Q navždy změnil náš pohled.

Doufám, že je z tohoto příspěvku patrné, že mám veselou a konstruktivní náladu. Vím, že balancujeme na hraně obrovských událostí. Znovu čtu knihy Dolores Cannonové, abych pochopila, co nás možná teprve čeká. I přes veškerý svůj dlouholetý výzkum stále nedokážu říct, co si myslím, že se stane.

Žiji okamžik za okamžikem, užívám si slunečních paprsků a svých přátel. Sluníčko uprostřed zimy je vzácný dar, stejně jako milí přátelé. Právě teď děkuji za obojí.

Where We Go One We Go All.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

X22 Report 2493b

Když padne jeden DS hráč, padnou všichni, výstřel, který je slyšet po celém světě

https://rumble.com/vhyfyr-ep.-2493b-if-one-ds-player-falls-they-all-fall-shot-heard-around-the-world.html

DS má problém. Vše, co udělali nebo se snaží udělat, je odhaleno. Byly zveřejněny e-maily, které ukazují, že Fauci věděl, že covid byl vyroben a financován. Že šíření viru není bezpříznakové, že existují léky, které by ho vyléčily, ve svých e-mailech vysvětloval, že masky nefungují. Pro omezení nebyl žádný důvod. DS panikaří, neví, jaký bude trumpův další krok. Státy jsou v čele iniciativy a audity odhalí pravdu.

X22 Report 2494b

Lovci se nyní stali lovenými, bolest, nic to nezastaví

https://rumble.com/vi01sp-ep.-2494b-the-hunters-have-now-become-the-hunted-pain-nothing-can-stop-this.html

DS panikaří, Fauciho e-maily na něj upoutaly pozornost způsobem, o který nikdy nestál. Ze zlatého dítěte se během několika vteřin stal vrah. Z lovců se nyní stali lovení, je čas vysušit hlavní část bažiny a odhalit je lidem. trump posílá vzkaz Číně, Exekutivní příkaz (EO) připraven. Ti, kdo vědomě spolupracovali s cizí vládou na zničení USA, se budou zodpovídat.

***** ****

RedPill78

Pensylvánská legislativa zkoumá proces forenzního auditu v Arizoně

https://rumble.com/vhyga5-pennsylvania-legislature-examining-arizona-forensic-audit-process-rpn-ep.-2.html

Díky Bohu za arizonskou legislativu! Vzhledem k blížícímu se úspěchu maricopského forenzního auditu vyslal zákonodárný sbor státu Pensylvánie delegaci, aby sledovala jeho průběh s nadějí, že jej zavede i tam!

Georgia následuje Pensylvánii do Arizony! Forenzní audity přicházejí!

https://rumble.com/vhzz3h-georgia-following-pennsylvania-to-arizona-forensic-audits-incoming.html

Výsledky jsou k dispozici a Pennsylvánská delegace, která navštívila okres Maricopa, je ohromena tím, co viděla! Následuje také Georgie a Arizonský audit je téměř dokončen!

***** ****

02.06.2021: Breaking: VELKÁ AKTUALIZACE od ředitele auditu v Arizoně Kena Bennetta – ze 44 palet zbývá už jen 14!

https://www.thegatewaypundit.com/2021/06/breaking-huge-update-arizona-audit-director-ken-bennett-14-pallets-remaining-44-pallets-video/

Pensylvánští republikáni se seznámili s procesem auditu v Arizoně, trump se setkal s pro-audit senátorem

https://nationalfile.com/pennsylvania-republicans-learn-arizona-audit-process-trump-meets-with-pro-audit-state-senator/

„Pokud provedeme audit v Pensylvánii – toto je model“ – Pensylvánský senátor Doug Mastriano se vyjádřil po prohlídce auditu v Arizoně

https://gab.com/gatewaypundit/posts/106347404948141392

***** ****

Faucismus (fašismus)

https://gab.com/SouthHeaven/posts/106341536208334611

***** ****

Jestli si globalisté myslí, že nakrmení vlků Faucim nasytí náš apetit, tak se sakra zbláznili.

FAUCI OTEVŘEL DVEŘE.

JDEME SI PRO VÁS VŠECHNY.

NIKDO NEUNIKNE.

VŠICHNI ZAPLATÍTE.

KONEC HRY.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/106347655929765701

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.