Sierra NZ Q4.Q3.2Q21

Zemětřesení na Novém Zélandu

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/03/new-zealand-earthquakes.html

 

Dnes ráno ve 2:30 udeřilo zemětřesení o síle 7,1 stupně u severovýchodního pobřeží Nového Zélandu. Následovalo zemětřesení o síle 8 stupňů dále na moři.

První zemětřesení mě probudilo, spolu s mou mladší dcerou, která žije 40 minut odtud. Byla to děsivá zkušenost pro mou starší dceru a jejího partnera, kteří žijí ve Whakatane, blízko epicentra. V současné době jsou evakuováni ze svého domova a pracovního místa kvůli hrozbě tsunami.

https://www.nzherald.co.nz/nz/earthquake-swarm-north-island-tsunami-warning-lifted-after-81-shake-evacuees-return-home/OOON3VQ4G75ENH7VASABKYUTBM/

Novozélanďané zažívají hodně zemětřesení. Kéž bych mohla říct, že si na ně zvykneme – ale na zemětřesení si člověk nikdy nezvykne. Vždycky je tu obava, že udeří mnohem větší.

Prosím, vězte, že celá moje NZ rodina a přátelé jsou v současné době v bezpečí a v pořádku.

[wp_ad_camp_2]

 

Další zprávy…

Jako Kiwi, nikdy jsem neslyšela o populární americké televizní moderátorce Wendy Williamsové. Po tomhle videu je to moje HRDINKA. Sledujte, jak vehementně odmítá vzít si vakcínu, zatímco je pod tlakem Dr. OZ během rozhovoru v jeho pořadu. A koukněte na jeho naprosto falešné očkování. Deep State.

https://www.youtube.com/watch?v=xuGc1iz1So4

Tady je další statečná Patriotka. Anoni volají, aby se Marjorie Taylor Greeneová stala viceprezidentkou prezidenta trumpa – tento obraz by mohl být jejím svědectvím pro tuto funkci.

Cowboyw2b…

Marjorie se mi líbí každým dnem víc a víc.

https://anonup.com/upload/images/2021/03/zNRPt53ozxVrCjyaKdVg_04_d1d33be09ec5e45ffe7330b5e7e3a55a_image_original.jpeg

Tahle maska je stejně zbytečná jako Joe Biden.

V Bílém domě v současné době žádná vlajka nevlaje. Hmmm. Zajímavé. Sledujte, jestli se uvnitř budovy zase rozsvítí světla.

A konečně, dokonce i média hlavního proudu Deep State jsou nucena informovat o neschopnosti Bidena fungovat jako „prezident“. Podívejte se na tento článek v Newsweeku, jak KRITIZUJE Bidena za nezodpovězení otázek během posledního tiskového prohlášení Bílého domu. Bílý dům přerušil živý přenos, kde Biden řekl, že bude odpovídat na otázky. Wow.

https://www.newsweek.com/joe-biden-white-house-feed-press-conference-cuts-out-million-times-1573688

„Biden byl kritizován za to, že od svého nástupu do funkce 20. ledna, tedy před více než šesti týdny, neuspořádal oficiální tiskovou konferenci.“ (Newsweek).

Mnoho dalších Deep State globálních sdělovacích prostředků informovalo o přerušení živého přenosu z Bílého domu dříve, než Biden mohl odpovědět na otázky.

Domeček z karet DS se hroutí – a POTUS ještě ani nehrál svou trumpovu kartu.

Aliance má PLNOU kontrolu, Světoví patrioti.

Where We Go One We Go All.

[wp_ad_camp_2]

 

***** ****

 

X22 Report 2419

Trump ekonomické sliby dodržel, Falešná vlajka DS v DC

 

Zkorumpovaní politici odhaleni, trumpovy ekonomické sliby dodrženy

https://rumble.com/ved0s5-ep.-2419a-corrupt-politicians-exposed-trump-economic-promises-kept.html

Ekonomika za trumpa dokázala, že USA a lidé si mohou vést mnohem lépe. trump slíbil, že ekonomika se po pandemii obnoví a obnovila se. V regenerace ekonomiky všude kolem. Joe Bidenův stimulační plán je čten americkému lidu. Joe Biden neplní své sliby, lidé nechápou, co jim bylo řečeno. CB tlačí na státy.

 

Falešná vlajka DS v DC použita pro jejich ochranu, Panika, Flynn, Stane se to buďte trpěliví

https://rumble.com/ved175-ep.-2419b-ds-false-flag-in-dc-used-to-protect-themselvespanicflynnit-will-h.html

DS zahráli svou kartu, aby dostali stoupence trumpa do DC, to se nepodařilo, ale to nebyl jejich hlavní úkol. Jejich posláním bylo vytvořit myšlenku, že teroristé jsou tam venku aby udrželi své ploty a stráže na místě. Vše, co DS dělá, je proti tomu, co lidé chtějí, jak každý den lidé vidí, jak DS ničí USA, to pro ně neskončí dobře.

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

U Japonska velký počet zemětřesení

http://kozel.ig.cas.cz:8020

***** ****

 

Sonda Hunter Biden „Aktivní a probíhající“ bez zásahu Bílého domu: Report

https://conservativebrief.com/dojongoing-36197/?utm_source=CB&utm_medium=RP78

Federální vyšetřování „daňových záležitostí“ Huntera Bidena je údajně „aktivní a pokračuje.”

Zdroje Fox News uvedly, že vyšetřování, které probíhá mimo kancelář státního zástupce v Delaware, je bráno „vážně“.

Fox News také uvedla, že úřad státního návladního v Delaware „neslyšela nic od Bílého domu“ ani kandidáta Joea Bidena na generálního prokurátora, Soudce Merricka Garlanda.

Nicméně všichni víme, že bažina je hluboká.

Koncem minulého roku, si Hunter Biden najal obhájce, aby ho bránil v probíhajícím federálním vyšetřování jeho obchodů.

Ve stejný den, kdy byl Biden uveden do úřadu, Biden najal blízkého kolegu právníka Huntera Bidena, aby dohlížel na trestní oddělení ministerstva spravedlnosti.

Tady je třešnička na dortu: právník, kterého si Joe Biden vybral do čela trestního oddělení, čirou náhodou vyšetřuje Huntera Bidena.

Bombastické zprávy přinesl minulý týden moderátor Fox News Tucker Carlson.

„V jednom ze svých prvních úkonů ve funkci prezidenta, Joe Biden jmenoval někoho, kdo se jmenoval Nicholas McQuaid, aby vedl trestní oddělení ministerstva spravedlnosti, veledůležité trestní oddělení. Ukázalo se, že je to stejné kriminální oddělení, které právě vyšetřuje Bidenova syna, Huntera. Takže, kdo je vlastně ten Nicholas McQuaid? Tento pořad vám může říct, že je bývalým obchodním partnerem nového trestního obhájce Huntera Bidena, muže jménem Christopher Clark,“ řekl Carlson minulý týden. „Hunter Biden si Clarka zřejmě v prosinci najal, aby mu pomohl s federálním vyšetřováním jeho obchodních styků, kriminálního vyšetřování, které vede DOJ.”

„McQuaid i Clark byli spolu právními partnery v Lathamu a Watkinsovi, pracovali na stejných případech, dokud McQuaid nevzal práci na ministerstvu spravedlnosti,“ pokračoval Carlson. „21. ledna tohoto roku, téhož dne, byl Nicholas McQuaid uveden v tiskové zprávě ministerstva spravedlnosti, Latham a Watkins podali u soudu návrh na stažení McQuada z funkce advokáta, na kterém pracoval s Christopherem Clarkem. Takže to znamená, že Joe Biden se stal šéfem trestního oddělení, partnerem muže, kterého si jeho syn najal, aby ho bránil proti trestnímu oddělení.”

https://www.youtube.com/watch?v=IY5XgJu_mfY

Axios později potvrdil Carlsonovu zprávu a dodal:

– V Lathamu, Clark pracoval na několika případech s Nicholasem McQuaidem, dalším partnerem ve firmě, která se zabývá obhajobou a vyšetřováním bílých límečků (white-collar – divize vyšetřující veřejnou korupci, praní špinavých peněz, podvody v podnicích atd.) a která nyní vede trestní oddělení ministerstva spravedlnosti.

– Ti dva společně zastupovali nejméně jednoho klienta Lathamu, když byl McQuaid 20. ledna vybrán na své nové místo na ministerstvu spravedlnosti.

– Clark má podle internetových stránek firmy sídlo v newyorské pobočce Lathamu. V prosinci, Hunter Biden údajně zkoumal další právní zastoupení v Delaware.

– Clark na dotazy neodpovídal. Nic také nenasvědčuje tomu, že by McQuaid pracoval na případu Huntera Bidena.

Ve zprávě se uvádělo, že etická pravidla by to neměla připustit, ale Joe Biden se o to očividně nestará.

„Možné konflikty mezi právníky vstupujícími do vlády a jejich bývalými klienty či firmami jsou poměrně časté,“ řekl Axiosu Vrchní ředitel pro etiku v právním centru kampaně Kedric Payne. „Tato situace je jedním z mnoha počátečních testů Bidenova etického závazku, který na papíře vypadá skvěle, ale čas ukáže, zda je v praxi účinný. Vymáhání je nezbytné.”

***** ****

 

Kamala Harris přijímá hovor s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem jménem Joe Bidena

https://www.thegatewaypundit.com/2021/03/kamala-harris-takes-call-israeli-prime-minister-benjamin-netanyahu-behalf-joe-biden/

***** ****

 

06.01.21: 100K demonstrantů v Kapitolu = nulová bezpečnostní opatření

04.03.21: Nula demonstrantů u Kapitolu = masivní bezpečnostní opatření

https://gab.com/JuliansRum/posts/105834610296444516

***** ****

 

4. březen ve vojenském formátu je 4/3/21

4..3..2..1….0

https://gab.com/JuliansRum/posts/105835587349610789

Pro tadesco vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.