REX – Jak by to v nejbližších dnech mohlo vyoadat? (+3 další komenty k situaci)

 

Jakmile si uvědomíte, že POTUS trump už vyhrál válku, trumpovy veřejné komentáře dávají dokonalý smysl.

Predikce – Trump nechá proces proběhnout až ke SCOTUS a očekává, že jeho volební vítězství bude potvrzeno. Touhle cestou trump zvítězí s co nejmenším poškozením republiky.

Další otázkou bude vypořádání se s vůlí nepřítele vzdorovat. Ve skutečnosti, Obama, Biden & Co jsou na šibenici a bojují. Nicméně

https://mobile.twitter.com/anonpatriotq/status/1336016847888592903

(POTUS: Myslím, že ten případ byl vyřešen a teď zjistíme, co s tím můžeme udělat. Ale v příštích pár dnech uvidíte spoustu velkých věcí.)

 

 

Nicméně, jak je tomu vždy, malá skupina fanatiků bude bojovat. Očekávejte závěrečné, intenzivní období násilí na ulicích ze strany ANTIFA atd. Kupodivu, nemám o ně starost. Tentokrát s nimi bude naloženo krátkém čase. Pokud jde o vás – zůstaňte uvnitř a v bezpečí, dokud se s nimi federálové nevypořádají. Pak jsou tu FakeNews. Ano, zblázní se. Ale opět, jejich vliv je nadsazený. Podařilo se jim ten podvod legitimizovat? Podařilo se jim nějak ovlivnit hlasování? Ne.

Bez FakeNews a pouličních gangsterů, kam se ti podvodníci obrátí? Soudy? Ne (nope). Pamatujte, pokud SCOTUS rozhodne v trumpův prospěch, Demokratický zločinecký syndikát ztratí cestu přes své zkorumpované soudce nižšího soudu. Tak důležitý je SCOTUS.

Vždy existuje možnost, že se SCOTUS rozhodne Ústavu nehájit. trump pak bude mít možnost uznat nebo vyhlásit stanné právo, dle mého názoru. Nepřipustí to, to je jisté. A nevyhlásí stanné právo, pokud k tomu nebude donucen. Pochybuji, že to bude potřebovat. Předpokládejme, že SCOTUS zasadí v příštích dnech vražednou ránu. Vítr pak bude trumpovi v zádech. Zločinci toho v tu chvíli mohou udělat jen velmi málo.

V poslední řadě byla jejich hlavním rezervoárem moci schopnost LHÁT a ZASTRŠOVAT obyvatelstvo, aby se podrobilo. To je teď PRYČ. Jejich hlavním problémem je, že většina populace je PROBUZENÁ. Myslím, že už jsou. Koneckonců hlasovali pro POTUSe trumpa. A budou ho podporovat v tom, co se blíží. Včetně nevyhnutelné záplavy obvinění, sankcí a liberálních slz vycházejících z tohoto debaklu. V tomto ohledu mějte na paměti jednu věc.

Nečekejte hromadné procesy a krvežíznivou pomstu. To se nestane. trump udělá, co je třeba, ale s MINIMÁLNÍM poškozením republiky. Ale nemějte strach. Dočká se své pomsty. A bude to biblické. Zůstaňte v bezpečí patrioti. Nadcházející dny budou definovat republiku po staletí. Vítězství je blízko. A pomyslete – byl jste tam, když se to stalo.

#MAGA

Konec.

 

 

—–

Lin Wood přesně vysvětluje, co se stalo před pár týdny. A odhaluje, co ještě viděl. Nyní je jasné, že masová MAGA účast 3. listopadu přebila plány demokratického zločineckého syndikátu. Zpanikařili a podělali to. Takže teď je jejich porážka jen otázkou času.

—–

JUST IN : TEXAS žaluje 4 pochybné státy PA, GA, WI & MI u SCOTUS. To je geniální tah. Mistrovský tah. Právní argument se zdá být stejný jako v případě Kelly / Parnell SCOTUS. Tato samostatná texaská aplikace dodává případu Parnell/Kelly legitimitu a sílu. Naprosto brilantní a naprosto nečekané. Kdo to čekal? Já teda ne. Ani načasování není náhoda. No dobře. trump slíbil, že se budou dít velké věci.

https://www.breitbart.com/politics/2020/12/07/texas-sues-georgia-michigan-pennsylvania-and-wisconsin-at-supreme-court-election-rules/

—–

Právě proto si myslím, že je případ Parnell/Kelly přesvědčivý.

Kobach: „Důležité je, že texaská žaloba představuje čistou právní otázku. Není závislá na sporných skutečnostech. Ačkoliv tyto protiústavní změny volebních pravidel mohly usnadnit podvody na voličích, stát Texas nemusí k vítězství dokázat jediný případ podvodu. Stačí, že tyto čtyři státy porušily ústavu.“

To je KLÍČ.

https://www.breitbart.com/politics/2020/12/07/kobach-texas-case-challenges-election-directly-at-supreme-court/


Sierra NZ 08.12.2020

POTUS: ‚Velké věci se budou dít v příštích dnech‘

 

Prezident Trump slibuje, že v příštích několika dnech budou akce ohledně voleb..

POTUS: Myslím, že ten případ byl vyřešen a teď zjistíme, co s tím můžeme udělat. Ale v příštích pár dnech uvidíte spoustu velkých věcí.

—–

Wow. Sidney Powell říká, že případy z NEJMÉNĚ tří států budou u Nejvyššího soudu do konce týdne.

Sledujte výbuchy liberálních hlav, jak SCOTUS začne třídit věci!

—–

Toto malé skvělé video uctívá naši úžasnou Sidney Powell. Q vždycky říkal: „Máme to všechno.“ Vskutku.

—–

Ted Cruz je připraven přednést ústní řeč u Nejvyššího soudu. Je pro tu práci perfektní. Geniální muž.

Ted Cruz je nejchytřejší muž ve Washingtonu DC, nechat ho argumentovat by bylo epické…modleme se, aby náš SCOTUS měl kuráž a integritu, které nižším soudům zjevně chybí.

BREAKING: Pokud se pensylvánskou žalobou kvůli hlasování poštou bude zabývat Nejvyšší soud, budu „připraven přednést ústní argument“, řekl Ted Cruz.

 

 

—–

Jeden z mých oblíbených tweeterů upozorňuje, že 20. leden je jediný tvrdý termín. Hádejte co? Národní den popcornu je 19. ledna. Tohle nevymyslíte. Zde je příslušný Q drop z 19. ledna 2018…

1/20/21 je jediný den, který má skutečnou „lhůtu“

Vše ostatní (i státní certifikace může být unspun)

Podívejte se na nadcházející 3 roky Delta

Jednoduše napsáno „Pamatujte si tento den“ (“Remember THIS DAY”)

1/19

(Poznámka: 1/19/21 je také Národní den popcornu)

—–

Připomínka Qovi ‚Nebeské události‘. Spojení Saturn/Jupiter začíná 21. prosince a bude viditelné až do začátku dubna – po celý rozhodující volební měsíc leden.

Nebeská událost. 12/21 je den na sledování.

Ivanka Trump: 21. prosince, zimního slunovratu, Jupiter a Saturn budou v nejtěsnější viditelné konjunkci, jen o desetinu stupně od sebe, od středověku v roce 1226.

—–

Trendy na Twitteru – Galaktická federace. Je tohle falešná vlajka (False Flag) Deep Statu ohledně mimozemšťanů? Jejich poslední pokus….?

Právě když se Trump chystá předvést svůj comeback, přicházejí Vetřelci (E.T.). Úroveň paniky je „mimo tento svět“.

Pro ty, kteří se ptají na “Vetřelecké (E.T.) řeči”.

Bývalý šéf izraelského vesmírného programu…

 

 

—–

Tento tweet dokonale popisuje volební plán Aliance – je doprovázen rozkošným memem. Miluju to.

Tito liberálové, kteří si myslí, že je legrační, že se žaloby neustále předhazují nižším soudům, si neuvědomují, že to je přesně to, co chceme, urychlí to předání k Nejvyššímu soudu USA, kde seřazení konzervativní soudci čekají v každém swing státě, kde se o volbách jedná.

—–

Tento Anon má také bystrý pohled na plán Aliance. Aliance to má pod kontrolou.

Bílé klobouky zrušili zmanipulování (unrigged – opak zmanipulovaného, odčinit) ve swing státech železného pásu.

To je také důvod, proč jdou volby přesně podle plánu. Ten kdo to nevidí, ten tu doopravdy nepatří (jura: tohle berte z rezervou, je to jeho názor). Jestli to mohli udělat předtím, mohli to udělat teď. Neudělali to. Aby zničili americkou důvěru v systém volitelů.

trump nechal Wraye v FBI, aby zničil důvěru v FBI.

Nechal Haspel v CIA, aby zničil důvěru v CIA.

Dosadil Barra do DOJ, aby zničil důvěru v DOJ.

Nechal Faiuciho v NIH/CDC, aby zničil důvěru v NIH/CDC.

Všechna ta KORUPCE musí vyjít na světlo, abychom zničení a znovuvybudování těchto institucí nejenom akceptovali, ale abychom to i vyžadovali.

—–

Twitter Gestapo dostalo Julians Rum. Jeho účet byl smazán. Takový velký světelný válečník.

—–

Nakonec hluboký mem, který popisuje naši roli světelných válečníků na Zemi. Amen těmto krásným slovům.

Jednoho dne se budou vyprávět příběhy o válečnících té doby, obyčejných lidech, kteří strávili nespočet hodin hledáním, debatováním, meditacemi a modlením – a pro pravdu, která jim byla nepřetržitě odhalována.

I přesto že byli zesměšňováni, odmítáni a odvrhováni, věděli, že jejich duše už dávno souhlasily, že budou dělat tuto práci.

—–

Tempo se zrychluje, Světoví patrioti.

Držte linii.

Where We Go One We Go All.

—–

X22 Report 2347

Kdo ovládá Fed? Velké věci na spadnutí.

BREXIT Hráči odhaleni, [CB] kontroluje trhy, Kdo ovládá Fed?

https://rumble.com/vbnwh7-ep-2347a-brexit-players-exposed-cb-control-the-markets-who-controls-the-fed.html

Hráči po celém světě byli vyřazeni, Trump a vlastenci vidí na tabuli jasně. NF nyní hlásí, že BJ se složí a požene EU do velkého resetu. [CB] kontroluje trhy, kdo kontroluje Fed?

Případ je postaven, Stanou se velké věci, Příliv se obrací

https://rumble.com/vbnwy5-ep.-2347b-the-case-has-been-made-big-things-about-to-happen-the-tide-is-tur.html

[DS]/[CB] se posouvají přímo do pasti. [DS]/MSM nasadily veškerá aktiva, Leden bude těžký měsíc. Vlastenci je uvěznili, případ je zdrcující, hackeři z bílých klobouků mají důkazy, karta se obrací, Trump a vlastenci vyslali zprávu, velké věci se stanou, připoutejte se, protiopatření se blíží.

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.