Sierra NZ Q6.12.2Q21

Úžasná zpráva. Devin Nunes odstoupil z Kongresu a stal se generálním ředitelem nové mediální společnosti prezidenta trumpa. Děje se to, přátelé.

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/12/nunes-ceo-of-trumps-new-media-company.html

https://gab.com/Praying-Medic/posts/107402334386453496

Nunes, hlavní republikán ve výboru pro zpravodajské služby Sněmovny reprezentantů, nastoupí v lednu do funkce generálního ředitele společnosti Trump Media & Technology Group (TMTG), uvedla firma v tiskové zprávě.

Novozélanďan napsal skvělý článek o smrtících nežádoucích účincích vakcín společnosti Pfizer. Je to nezbytné čtení pro každého, bez ohledu na to, kde na světě žijete. To, co se děje zde na Novém Zélandu, se děje v každé zemi.

Odkaz

Když už mluvíme o posilovacích dávkách, DS publikace The Atlantic zveřejňuje jejich nekalé úmysly.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/107402295577104656

Major Patriot: Když už konspirační teorie přestanou být teoriemi.

Je bezpečné setkávat se s lidmi, kteří nemají posilovací dávku?

Jak provádět každodenní hodnocení rizik, když existuje mnoho odstínů toho, co znamená být očkován.

Anon JuliansRum skvěle shrnuje teorii Omicron, tj. konec mandátů a vakcín.

https://t.me/juliansrumchannel/448

Začínám se přiklánět k myšlence, že varianta Omicron zruší potřebu mandátů. V podstatě má 32 nových mutací, které současné vakcíny nebudou schopny vůbec zastavit. A šíří se mnohem rychleji než předchozí varianty, ale je mnohem mírnější než předchozí varianty. Stručně řečeno, bude se pravděpodobně šířit jako požár s minimálním zdravotním rizikem a zároveň vytvoří přirozenou imunitu po celém světě. Tím zcela zanikne potřeba vakcín a mandátů.

Krátké prohlášení, které vystihuje Omicron.

https://gab.com/MiltonWolfMD/posts/107399949698000184

Alec Baldwin zabil více lidí než Omicron.

Přátelské připomenutí PRAVDY o prezidentu trumpovi, jediném prezidentovi, který slíbil ukončit obchodování se sexem.

https://gab.com/FRANKQUOTES/posts/107380927005116400

Připomínka: donald trump byl jedinou osobou, která pomáhala žalobci v případu Epstein z roku 2009. Byl více než ochotný spolupracovat a byl očištěn od jakéhokoli zapojení.

Další připomínka: Obchodní impérium Epsteina/Maxwellové fungovalo hladce po celou dobu vlády několika prezidentů, dokud se vůdcem svobodného světa nestal donald trump a neukončil ho.

Relentless Truth s dlouhým silným poselstvím o tom, kdo zachraňuje lidstvo. MY sami jsme svými zachránci.

https://gab.com/Lebronsonroids/posts/107402478703107313

Šokuje mě, že to tolik lidí nechápe. Kdyby trump před odchodem z funkce nevytvořil svou vakcínu:

* CELÁ PLANETA BY BYLA STÁLE UZAVŘENÁ.

* SVĚTOVÁ EKONOMIKA BY BYLA ZNIČENA.

* NASTAL BY CELKOVÝ CHAOS.

* DOŠLO BY K MASOVÝM SEBEVRAŽDÁM.

* TO BY TRVALO LÉTA A POSKYTLO BY TO OSPRAVEDLNĚNÍ PRO TO, ABY BYLA VAKCÍNA / VAKCINAČNÍ PAS DEEP STATE VNUCENA CELÉMU LIDSTVU.

* VELKÝ RESET BY BYL DOKONČEN.

Skoro to vypadá, jako by lidé doufali, že trump vystoupí jako hlavní zastánce proti vakcínám, které použil k záchraně světa. Je mi líto, ale jste mimo, pokud jste si někdy mysleli, že je to reálná možnost nebo dokonce prospěšné.

Už jsem se na to ptal předtím a zeptám se znovu.

Myslíte si, že NĚKDO poslouchá donalda trumpa ohledně rad o vakcínách? A co je důležitější, kdo nese odpovědnost za to, že se postaví nepříteli a řekne: „Nebudeme to dodržovat.“? Kdo nese odpovědnost za to, že odhalí MSM a zabrání tomu, aby pravda byla cenzurována do zapomnění?

donald trump za nás naši zemi zpátky vzít nemůže a NIKDY to nebylo v plánu.

Nejdůležitějším aspektem války je minimalizace obětí. Kdyby se globalistům podařilo udržet pětileté uzavření a nucené očkování, celý svět by byl zralý na jatka. Operace Warp Speed zachránila desítky milionů, ne-li více. Co je však důležitější, zachránila lidstvo před technokratickou dystopickou noční můrou a poskytla životaschopnou cestu k informovanému masovému nepodrobení se očkování.

Nezapomínejte, že drtivá většina světa neměla před rokem 2020 ani tušení, že je situace tak špatná.

Nyní jsme svědky masových protestů v nepřeberném množství zemí každý den.

[wp_ad_camp_2]

My, lidé, si musíme vzít náš svět zpět od zlých tyranů. Nikdo nás nezachrání. Musíme se zachránit sami a donald trump nám k tomu dal příležitost. Na své cestě také nastražil mnoho pastí, aby chytil zrádné krysy, které to všechno naplánovaly.

Dost bylo obviňování.

Vezměte si svou zemi zpět, patrioti.

A nakonec krásný citát od Pepe Lives Matters.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107402740937943175

Jako rodina anonů jsme toho společně tolik prožili. Pouta, která jsme si během těchto zkoušek a trápení vytvořili, se jen tak nezlomí. Dostali jsme se až ke dnu v našich letošních bojích. Dokážu si jen představit, jak sladký pocit bude ochutnat vítězství.

Jak kdysi řekl Thomas Paine:

„Čím těžší je konflikt, tím slavnější je vítězství. Toho, co získáme příliš lacino, si vážíme příliš málo; teprve drahota dává všemu hodnotu.“

Naše nesmírná radost a štěstí převáží všechno utrpení, které bylo třeba k tomu, abychom se přes to dostali. Tolik je mi právě teď jasné.

Matthew Ward a mnoho dalších channelingových zdrojů jasně říká, že všechno utrpení, které jsme prožili, vyvrcholí ve Zlatém věku míru, prosperity a svobody pro lidstvo. Mnozí Bojovníci světla věří, že do března, ne-li mnohem dříve, uvidíme silné důkazy konstruktivních změn.

***** ****

Sierra NZ Q7.12.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/12/nunes-grab-popcorn.html

Když kněz stojí na kazatelně a říká svým věřícím, aby se NENECHALI očkovat, víte, že svět se nenávratně mění.

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107407762034889112

Toto video vysvětluje plán Aliance přibližně v jedné minutě. Velmi chytré.

https://gab.com/OutlawJW/posts/107407770066921762

Nejnovější statistiky Omicronu.

Míra přežití u Omicronu je v současné době 100 %.

Statistická pravděpodobnost je, že zemřete doslova na cokoli jiného.

Další důležitá připomínka toho, PROČ byste měli věřit prezidentu trumpovi. Tato jediná informace je vše, co potřebujete vědět o jeho integritě a ohavném zlu jeho předchůdců.

Odkaz

Shillové si mohou říkat, co chtějí. Ale na této skutečnosti to nic nezmění:

Epstein a Maxwellová zůstávali nedotčeni, dokud se trump nedostal do Bílého domu.

„Probuzení může být osamělá cesta a často se na ní ocitnete sami. Probuzení do reality tohoto světa je kruté. Projdete při něm celou škálou lidských emocí.

Musíte si osvojit umění ponořit se do nejtemnější králičí nory, abyste se z ní dostali a mohli fungovat v každodenním životě a to je dovednost, o které se málo mluví.

Někteří z vás se potýkají s pocitem odloučení od rodiny a přátel, jako by existovali v jiném světě.

Prosím, vězte, že nejste sami a nejenže nejste sami, ale stojí při vás celý kmen. Možná nás od sebe dělí několik kilometrů, ale jsme hluboce propojeni, v záměru i v duchu.“ – Anon

https://gab.com/PepeLivesMatter17/posts/107407398619267968

Citace z článku: „Rozbíjení iluzí je zřídkakdy příjemný zážitek.“

Jak pravdivé. Není divu, že Neo ve filmu Matrix váhal, když si vybíral pilulku. Já jsem si před mnoha lety vybrala červenou pilulku. Kdybych měla znovu na výběr, zvolila bych si modrou pilulku a zůstala bych nevědomá šokující reality života na Zemi? V žádném případě. Jsem Bojovník světla, stejně jako vy. Jsme v tom společně, abychom zvítězili.

***** ****

X22 Report 2646

Centrální banky připravují lidi o jejich bohatství od doby jejich vzniku. Nyní nastal čas, aby si lidé vzali systém zpět. Problém dodavatelského řetězce nezmizel a je stále problémem. Prosazování nové zelené dohody selhává, lidé ji odmítají. trump pomohl střední třídě snížením daní. Na obzoru je ekonomická válka.

https://rumble.com/vqe5z3-ep.-2646a-trump-middle-class-tax-cuts-confirmed-the-economic-war-is-on-the-.html

DS ztrácí COVID narativ, pandemie se vytrácí a lidé prosazují přirozenou imunitu. Big Pharma a DS to nemohou zastavit. trump se nyní připravuje na nultý den, všechny části se nyní spojují. Instalují se nové platformy, díky kterým bude DS bezzubý. Lidé se chystají získat zpět svůj hlas. Lék se bude šířit celosvětově, přemýšlejte: více významů.

https://rumble.com/vqe6r5-ep.-2646b-zero-day-think-rumble-think-truthsocial-the-cure-will-spread-ww.html

Přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.