Sierra NZ 23.Q6.2Q21

Užívejte si představení

Můj kamarád má na svém kanálu na Telegramu výbušné video. Poslechněte o čem hovoří bývalý poradce prezidenta trumpa – a nezapomeňte sledovat banner, který se táhne přes spodní část obrazovky až do KONCE.

https://t.me/cabaldeepdives/5435

Skvělá data v jednom krátkém videoklipu. Bývalý poradce prezidenta trumpa komentuje možnost, že se trump v příštích měsících vrátí do úřadu. BOOM. A na konci banneru stojí: „Snahy o podkopání a svržení prezidentských voleb v roce 2020 mohou vést k odsouzení za velezradu.“

Bude to opravdu horké léto.

Deep State nyní aktivně usiluje o genocidu MLADÝCH lidí. Ve videu Fauci popisuje, že nová „varianta“ se přenáší mnohem rychleji. Fauci: „Delta varianta je nakažlivější, smrtelnější a rychle se šíří po celém světě – a mladí, neočkovaní lidé jsou tak zranitelnější než kdykoli předtím.“ (Pozn. terezy: WHO neoznačila žádnou mutaci jako delta – dříve indická – a indické ministerstvo označilo zprávy o takové mutaci za FAKE NEWS.)

(Q) Storm Rider v tomto tweetu nastínil plán DS pro novou „variantu.“

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1407631354813112322

1. vlna 2020: Falešné počty mrtvých

2. vlna říjen: Zfalšovat počty mrtvých / velmi nadsazená čísla >> všechna úmrtí označit jako Covid úmrtí >> korespondenční hlasování

3. vlna 2021: Falešné PCR testy, nafouknutí čísel. Vakcinujte ovce!

4. vlna: Lidé umírají na vakcíny, obviňte novou variantu Delta.

Tisíce úmrtí očkovaných lidí budou svedeny na „variantu“ Delta, což způsobí, že miliony lidí začnou panikařit a prosit o očkování.

Světelní bojovníci, nebojte se. BUĎTE NAŠTVANÍ! Bojujte každým kouskem své bytosti. Aliance potřebuje podporu masového povstání naštvaného lidstva. Chtějí, abychom byli VELMI, VELMI NAŠTVANÍ. (pozn.: ale žádné násilí!)

Skvělá zpráva z tábora prezidenta trumpa – 3. července pořádá na Floridě shromáždění s obrovským ohňostrojem. Q odkazoval na ohňostroje. Zajímavé načasování, den před 4. červencem.

Zajímavý malý záhadný tweet od Code Monkey. Ten John je nejspíš John McAfee, whistle blower, který se proslavil prohlášením, že se ve vězení neoběsí „jako Epstein.“ Údajně byl nalezen mrtvý ve své španělské vězeňské cele. Ví, kde je pohřbeno mnoho těl.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Konečně přesvědčivý důkaz, že Biden je nyní loutkou Aliance, nikoli DS.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1407820746630574084

Biden: „Pokud si myslíte, že k převzetí vlády potřebujete zbraně, potřebujete letouny F-15 a možná nějaké jaderné zbraně.“

Zdá se, že film Aliance se řítí plnou rychlostí k ohnivému vyvrcholení. Bidenova malá show o jaderných zbraních je jen jednou z nesčetných malých mini představení v rámci celého filmu. Aliance má po celou dobu vše plně pod kontrolou.

Popcorn pro všechny, Světoví patrioti. Pohodlně se usaďte a užijte si představení.

***** ****

Sierra NZ 24.Q6.2Q21

Falešná vlajka na Floridě

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/06/florida-false-flag.html

K vysvětlení dnešní operace pod falešnou vlajkou Deep State na Floridě použiji příběh z MSM Nového Zélandu. „Zřítila se“ betonová budova a „pohřešuje“ se asi sto lidí (předpokládá se, že jsou mrtví).

https://www.nzherald.co.nz/world/miami-building-collapse-rescue-workers-pick-through-apartment-rubble-for-survivors/2IOWYINTQEN275TZTZ5QP7YRYM/

Starosta Surfside Charles Burkett s částečnou PRAVDOU o tom, co se stalo.

„Zřícení budovy bylo méně pravděpodobné než úder blesku. Vypadá to, jako by vybuchla bomba, ale jsme si jistí, že bomba nevybuchla. Takové budovy se v Americe prostě nezřítí.“

Fotografie jasně ukazují, že škoda byla způsobena výbušným zařízením nebo energetickou zbraní DEW (Direct Energy Weapon).

Prezident trump varoval před falešnou vlajkou, když v nedávném prohlášení použil výraz Fast and Furious (Rychle a zběsile). Bytový dům se nachází jen jeden blok od místa, kde bydlí Jared Kushner a Ivanka Trumpová.

Nezapomeňte, že se jedná o VÁLKU. Neustále jsme byli varováni, abychom očekávali, že situace se bude zhoršovat, než se zlepší. Lidé, kteří „zemřeli“ (žádná smrt neexistuje) při této falešné vlajce na Floridě, nyní opouští pozemskou rovinu a toto byla jejich forma odchodu.

Musíme držet linii, světoví patrioti. Falešná vlajka na Floridě je jasným znamením, že DS vyčerpává poslední zásoby munice – a ví, že se blíží konec.

***** ****

Sierra NZ 24.Q6.2Q21

Aliance má vše pod kontrolou

Zajímalo by mě, zda Aliance použije floridskou falešnou vlajku jako spouštěcí mechanismus k odhalení pravdy o 11. září 2001 světu. Aliance nepromarní žádnou příležitost.

Významná souvislost mezi Q dropem a „sebevraždou“ McAfeeho. Aliance má vše plně pod kontrolou.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/077/583/237/original/99314e0f3e4d2e25.png

(na zdi je napsáno – černý trojúhelník)

Redaktor zpravodaje Starship Earth má zajímavou teorii o vakcíně.

Kdyby byly vakcíny potenciálně škodlivé pro lidstvo, proč by trump říkal, že by se měl každý nechat očkovat, pokud se rozhodne to neudělat? Proč by tolik lidí mělo vážné vedlejší účinky nebo umíralo, kdyby Bílé klobouky věděli, co očkování proti Wuhanské chřipce lidem způsobí?

Jak už jsem naznačil dříve, domnívám se, že je to nepřítel, kdo má na svědomí obrovské množství mrtvých v důsledku očkování. Kdo trpí? My nebo oni? Já říkám „oni“.

Q nám řekl, že se nemusíme obávat, a jak Q, tak trump byli, pokud vím, upřímní, pokud nepočítáme nezbytné dezinformace. Vždy jsem se cítil bezpečně a stále se tak cítím. Věřím, že vakcína je pro „nás“ neškodná, nebo téměř neškodná. (bral bych s rezervou, opatrnost na prvním místě)

Jedná se o „událost, která má vyvolat strach.“ Psychologická operace, které jsem od počátku věřil. Naší civilizaci to pomůže se hodně naučit – A RYCHLE!

Q drop 528

https://qalerts.app/?n=528

VY a VAŠE RODINY jsou v bezpečí.

SLIBUJEME.

Q

Existuje možnost, že existují jen některé „špatné“ šarže – a právě ty zraňují a zabíjejí lidi. Co když jsou ale všechny ostatní šarže neškodné? Co když „odstrašující případ“ spočívá v tom, že Bílé klobouky umožnily lidem VĚŘIT, že se dobrovolně nechali naočkovat smrtící injekcí – protože bezmyšlenkovitě následovali MSM a úřady? Vakcinovaní lidé by se vyděsili, když by jim bylo řečeno, že je to smrtelné – ale ve skutečnosti to smrtelné není? Mohlo by být potřeba něco tak vážného a dramatického, aby se lidé konečně probudili?

***** ****

donald j. trump

Bidenovo ministerstvo spravedlnosti právě oznámilo, že žaluje stát Georgia kvůli jeho zákonu o integritě voleb. Vlastně by to mělo být naopak! OBČANÉ Georgie by měli žalovat stát a své zvolené úředníky za to, že vedli ZKORUMPOVANÉ A ZFALŠOVANÉ PREZIDENTSKÉ VOLBY 2020 – a že se snažili potlačit HLASY AMERICKÝCH OBČANŮ v Georgii. Pokud nebudeme tyto problémy z voleb 2020 řešit hlava nehlava a dovolíme radikálně levicovým demokratům, aby nadále politizovali ministerstvo spravedlnosti a orgány činné v trestním řízení, ztratíme naši zemi. ZACHRAŇTE AMERIKU!

https://gab.com/realdonaldtrump/posts/106472366337027410

*****

Sierra NZ 25.Q5.2Q21

Příběh očkovaných pilotů v MSM

Dává tohle smysl?!? Letecké společnosti British Airways a USA aerolinie NAŘIZUJÍ, aby se jejich piloti nechali očkovat, a zároveň vyzývají očkované cestující, aby nelétali kvůli nebezpečí vzniku krevních sraženin.

Čtyři piloti British Airways zemřeli během JEDNOHO týdne poté, co dostali vakcínu. Ještě se chcete zúčastnit dálkového letu?

Darcy Schoening přináší solidní vědecké poznatky a fakta o vakcinační pandemii.

Proč je varianta delta pseudovědou a propagandou?

https://thecoloradoherald.com/2021/why-the-delta-variant-is-pseudo-science-and-propaganda/

Horké informace od mého dobrého přítele, Coach Jerryho. Věci se hýbou, světelní válečníci.

„Volali mi kamarádi, majitelé kamionových společností, a říkali mi, že přístavy v Los Angeles byly uvedeny do stavu zvýšené pohotovosti. Nikdy předtím nic takového nezažili. Nechápou proč. Samozřejmě jsou nesmírně nervózní kvůli svým podnikům. Dálkoví přepravci nepracují. Veškerá činnost nákladní dopravy je téměř nulová. Dálnice v Los Angeles, které jsou normálně nacpané kamiony a velkými soupravami, jsou téměř prázdné. Jak zvláštní! Ti samí lidé, kteří mě kdysi ignorovali, vysmívali se mi a očerňovali mě, teď u mě hledají odpovědi.“

Major Patriot se skvělým shrnutím současného šílenství.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106466859782297991

Takže si to ujasněme. Během 24 hodin po vystoupení Mikea Lindella, Sidney Powell a Rudyho Giulianiho u soudu, kde se řešily žaloby na Dominion Voting Systems:

– Giulianimu byla odebrána právnická licence.

– Budova ve stejné čtvrti, kde bydlí členové Trumpovy rodiny, se zcela „zhroutí“.

– John McAfee spáchal „sebevraždu“.

– Biden vyhrožuje nálety letounů F-15 vyzbrojených jadernými zbraněmi proti Američanům, kteří chtějí „převzít vládu“.

***** ****

Sierra NZ 26.Q5.2Q21

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/06/we-are-not-alone.html

Zde je článek v mainstreamových médiích o nové Delta variantě viru. Všimněte si formulace – „Důkazy chybí… zatím není jasné… na základě prvních studií se předpokládá, že…“ NEJSOU TAM ŽÁDNÁ TVRDÁ DATA. Přesto se vystrašení spáči budou houfně řadit do fronty a nastavovat ruku, aby dostali vakcínu.

https://twitter.com/i/events/1408544085795766275

(Q)The Storm Rider se skvělým tweetem. Bouře je před námi – velké události během TÝDNŮ.

https://twitter.com/Littleb29872980/status/1408734013821489155

Očekávejte vojenské útoky na Spojené království, Německo, NATO, USA, schyluje se k tomuto okamžiku – spuštění události.

Zapamatujte si tato slova – Začne TO.

Dosud nejdůležitější léto 21. století je před námi.

***** ****

Sierra NZ 27.Q5.2Q21

Shromáždění prezidenta trumpa

https://stargatenewsletter.blogspot.com/2021/06/president-trumps-rally.html

Když prezident trump začal mluvit na shromáždění v Ohiu, vstala jsem a jásala! Ano, ve své malé kanceláři v pošmourném deštivém dni tady na Novém Zélandu jsem skutečně vstala a jásala. Měla jsem husí kůži a cítila jsem euforii. Jak nám v posledních měsících chyběla jeho silná uklidňující přítomnost. Přiznávám, že mi ukáplo i pár slz.

Přepsala jsem velkou část jeho projevu, ale uvedu jen několik jeho nejpamátnějších výroků.

„Po pouhých pěti měsících je Bidenova vláda naprostou a totální KATASTROFOU. Radikální levice se snaží naši zemi rozvrátit. Volby 2020 jsme vyhráli s přehledem, BigTech a falešná média to vědí. Velká lež je to, co se odehrálo 3., 4. a 5. listopadu.“

„Použili Covid, aby ukradli volby. Použili Covid, opravdu je to tak jednoduché.“

„Znáte Washington. Byl jsem tam 17krát v životě, a pak jsem najednou prezidentem Spojených států.“

Proč by se prezident trump namáhal pořádat shromáždění k volbám, které se konají až v roce 2024? Nedává to smysl. To shromáždění a jeho podpora skvělých lidí, jako jsou Jim Jordan, Marjorie Taylor-Greeneová a Kristi Noemová, bylo shromážděním pro NEJBLIŽŠÍ volby nebo oficiální inauguraci. Vyberte si.

Fascinovalo mě, že prezident trump přečetl text písně The Snake (had). Jeho řečnický projev byl vynikající a zakončil ho zmínkou o slově „plaz.“ Prezident trump dává lidstvu červenou pilulku o REPTILIÁNECH.

Uvedl seznam jmen zrádců, včetně Liz Cheneyové, Mitta Romneyho, Nancy Pelosiové a Joea Bidena. Opět červená pilulka pro lidstvo před vojenskými tribunály za velezradu.

Jeho závěrečná slova byla elektrizující.

„Bez ohledu na to, jak mocné se mohou zdát zlověstné síly, musíme si uvědomit, že tato země jim nepatří. Lid této země si nenechá Washingtonem do ničeho mluvit. Nikdy se nevzdáme. Naše hnutí není u konce. Náš boj teprve začíná.“

Chci objasnit, že celý tento SVĚT nepatří zlovolným silám. A my, světelní bojovníci, se nikdy NIKDY nevzdáme. Držíme linii a budeme ji držet až do konečného okamžiku vítězství.

***** ****

Sierra NZ 27.Q5.2Q21

Lin Wood shodil VELKOU bombu o Tomu Hanksovi a jeho přátelích z Pedowoodu.

https://t.me/linwoodspeakstruth/3563

Když už mluvíme o Beverly Hills, viděl někdo Toma Hankse nedávno v Polo Lounge v hotelu Beverly Hills, jak popíjí s některou ze svých „hollywoodských hvězd?“

Kde je Tom? Kde jsou „hvězdy?“ Mají VŠICHNI noční návštěvy v Bílém domě u Joeyho, jako to dělávali s Barackem a jeho chotí?

Mohlo by to vysvětlit, proč se v Bílém domě už několik měsíců v noci nesvítí?

Ve Washingtonu je poslední dobou ticho. Myslím, že tahle nová „administrativa“ všechny vyčerpává.

Den, kdy lidé pochopí tento obrázek, změní všechno.

https://media.gab.com/system/media_attachments/files/077/800/691/original/654576bc10e99295.jpg

***** ****

X22 Report 2512b

https://rumble.com/vj4rah-ep.-2512b-trump-is-100-insulated-expect-fireworks-justice-is-coming.html

DS panikaří a připravuje falešnou vlajku. Nastavili narativ, že trumpovi příznivci se uchýlí k násilnostem, protože plán selhal. Je to nastražená past. trump právě vystřelil signální světlici. Během svého shromáždění dal všem najevo, co DS udělal, aby si udržel moc. Pamatujte, že trump je stoprocentně izolovaný. Ohňostroj se blíží.

***** ****

Major Patriot:

Mám dva kamarády ve Velké Británii, každý z nich bydlí necelých 100 km od Londýna. Neměli ani tušení, že k tomu došlo. V BBC se to nedostalo do zpráv.

https://gab.com/MajorPatriot/posts/106488555186915589

Připomínáme, že o sobotním shromáždění za svobodu v Londýně, které bylo mimochodem vůbec největším pochodem v dějinách Spojeného království, se v MSM vůbec nepsalo a nemluvilo!

https://gab.com/BeachMilk/posts/106487109906690540

Vybral a přeložil jura

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.