Generál Flynn v Nashville: “donald trump… je stále vůdcem strany, je Prezidentem Spojených států….” (bouřlivý potlesk)
https://t.me/littllemel/3866

***** ****
Dan Scavino včera sdílel video s první dámou Melanií, které vytvořil fanoušek:
https://twitter.com/danscavino/status/1381765990229377026?s=21

***** ****
BUM! Ředitel CNN PŘIPUSTIL, že se televizní síť zapojila do “propagandy” za účelem odstranění trumpa z prezidentství…” Naším cílem bylo dostat trumpa z úřadu”…. “přišel jsem do CNN, protože jsem chtěl být toho součástí.” (video Projectu Veritas)
DALŠÍ BOMBY NA: http://exposecnn.com

https://twitter.com/JamesOKeefeIII/status/1382000630567469060

***** ****

 

 

Mike Lindell, generální ředitel MyPillow, oznámil, že spouští „MyStore“, vlasteneckého rivala Amazonu
https://www.newsweek.com/mypillow-ceo-mike-lindell-announces-hes-launching-mystore-patriotic-rival-amazon-1583037

***** **** ***** ****
Vlastní údaje Světové zdravotnické organizace ukazují, že užívání bezpečného a levného léku Ivermektin by mohlo snížit úmrtnost na COVID o 81%, ale i tak ho neschválí a místo toho doporučují očkování.
https://www.collective-evolution.com/2021/04/13/who-data-shows-ivermectin-reduces-covid-mortality-by-81-but-they-wont-recommend-it/

Ve prospěch ivermectinu psal na Parleru i Generál Flynn a ptá se: “Mimochodem, už FDA schválila některé z těch vakcín?”
https://t.me/littllemel/3673

***** ****
ZAKÁZANÉ VIDEO: Alex Jones rozebírá nepopiratelný důkaz, že Bill Gates financuje implantabilní čipovou technologii pro vakcíny.
https://www.bitchute.com/video/TFQJXDHTDSOU/

Také zde v článku Western Journal:

“Americký vládní vědec odhalil nové monitorovací zařízení COVID, které se implantuje pod kůži”

(…) Plukovník armády ve výslužbě Matt Hepburn, který léta pracoval pro Agenturu pro pokročilé výzkumné projekty obrany, o projektu hovořil v rozhovoru, který se vysílal v neděli v pořadu CBS „60 minut“.

Hepburn – který podle své stránky na LinkedIn stále pracuje pro armádu jako lékař a jako „vedoucí společného produktu“, ukázal implantát Billu Whitakerovi z CBS, který poznamenal, jak by mohlo být zařízení použito. (…)

„Senzor má dvě části. Jedním z nich je 3mm dlouhý řetezec hydrogelu, materiál, jehož síť polymerových řetězců se používá v některých kontaktních čočkách a jiných implantátech. Řetězec, vložený pod kůži injekční stříkačkou, obsahuje speciálně navrženou molekulu, která vysílá fluorescenční signál mimo tělo, když tělo začne bojovat s infekcí,“ uvádí se ve zprávě.

„Druhou částí je elektronická součástka připevněná k pokožce. Vysílá světlo přes kůži, detekuje fluorescenční signál a generuje další signál, který může nositel vyslat lékaři, webové stránce atd. Je to jako krevní laboratoř na kůži, která dokáže zachytit reakci těla na nemoc než se objeví jiné příznaky, jako je kašel.“
https://www.westernjournal.com/us-government-scientist-reveals-new-covid-monitoring-device-gets-implanted-skin/

***** ****
V turecké televizi se mluvilo o tom, co MOHLO být na palubě lodi společnosti Evergreen (anglické titulky):

Kaan Sariaydin: (…) Turecko, Izrael, Egypt, Katar společně provedly (tajnou) operaci. Krize Evergreenu je (tajná) operace (proti globalistům). (…) ta kontejnerová loď nesla velmi důležitý obsah. Tyto (přepravní) kontejnery obsahovaly produkty 30letého plánu… (…)

 

 

Kontejnery Evergreenu přepravovaly druhou technologickou zbraň! Ano, to bylo druhé dějství tohoto divadla! (První je Covid-19)

Zbraň pro změnu klimatu, ano, tyto kontejnery nesly látky (zbraně), které by urychlily změnu klimatu!!! Aniž bych zacházel do (příliš mnoha) detailů, dovolte mi, abych vám to řekl několika slovy:

Má v tom prsty pan Bill Gates. Je to vlastně velmi jednoduché! Jak všichni víme, léta pracoval na vakcínách. V poslední době je blázen do nákupu pozemků, právě koupil 56 000 decarůs, což je 56 milionů m2 půdy právě v Turecku. Dnes bylo oznámeno, že koupil přes 1 milion decarů v Arizoně. Nakupoval obrovské množství půdy a důvod byl následující…

Plán byl přejít k druhé druhé techno zbrani. První, Covid, se chýlí ke konci a já to říkám už nějakou dobu. Bylo plánováno ukončení (letos na jaře) v připravenosti na dubnovou konferenci o klimatu. Koncem dubna se bude konat konference o klimatu. (…)

Tohle byl ten Projekt! Ve stylu pana Billa Gatese plánoval vlastnit: potraviny a zemědělství! Protože ti, kteří vlastní zdroje potravy, vlastní svět, ok? (…)

“Kontejnery na této lodi přepravovaly speciální chemikálie, které využívají radiační paprsky 5G vysílačů, které se mísí s kyslíkem a v procesu urychlují změnu klimatu. Této situaci bylo zcela zabráněno; Materiál byl zabaven a zničen!” (…)

Zde je video i s kompletním přepisem:
https://operationdisclosureofficial.com/2021/04/11/the-secret-contents-of-ever-given-evergreen-container-ship-translated-video-by-kaan-sariaydin/

***** ****
Pro zájemce – dokument HBO “Q – Into The Storm” nahrál po částech Stormy Patriot Joe na svůj Telegramový kanál.

Epizody 1 a 2: https://t.me/stormypatriotjoe21/1273
Epizody 3 a 4: https://t.me/stormypatriotjoe21/1408
Epizody 5 a 6: https://t.me/stormypatriotjoe21/1540

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.