Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

 • Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách
  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

  Proamerické sily na Slovensku sú krok od drvivej porážky v parlamentných voľbách

 • Zprávy ze dne 24.9.2023
  Zprávy ze dne 24.9.2023

  Zprávy ze dne 24.9.2023

 • Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil
  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

  Británie si stěžuje na nedostatečný počet svých vzdušných sil

Zprávy od meldy – 16. červen 2Q21

Prezident Putin přirovnal v nedělním rozhovoru s NBC News uvěznění patriotů/„patriotů“, kteří pronikli 6.1.2021 do amerického Kapitolu k uvěznění Navalného a vzkázal Spojeným státům: Nebuďte naštvaní na zrcadlo, když jste škaredí.
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9684547/Vladimir-Putin-accuses-persecuting-political-opinions-arresting-MAGA-rioters.html

(…) Poté poukázal na útok MAGA na Kapitol 6. ledna a řekl: „Víte, že po vstupu do Kongresu bylo zatčeno 450 osob? … Přišli tam s politickými požadavky.“

Putin také opakovaně popřel, že Kreml stojí za (pozn. údajnou) loňskou otravou Navalného nervovým plynem, který ho málem zabil.

„Nemáme ve zvyku páchat na někoho atentáty,“ prohlásil Putin.

„Nařídili jste vraždu ženy, která vstoupila do Kongresu a kterou zastřelil policista?“ řekl Putin s odkazem na Trumpovu stoupenkyni Ashli Babbittovou, která byla smrtelně postřelen policejním důstojníkem Kapitolu…

 

[wp_ad_camp_2]

 

*****
Jiný článek o rozhovoru:

„Vladimir Putin se ptá NBC News, kdo nařídil (politickou) vraždu Ashli Babbittové policií Kapitolu“
https://redstate.com/shipwreckedcrew/2021/06/15/vladimir-putin-asks-nbc-news-who-ordered-the-assassination-of-ashli-babbitt-by-the-capitol-police-n396923

„Vladimir Putin se sešel s NBC News na svém prvním rozhovoru na kameru se západní zpravodajskou agenturou po více než třech letech.
Putin se během velké části úřadování Trumpovy administrativy vyhýbal veřejným komentářům, ale po necelých šesti měsících Bidenovy administrativy se v celé řadě otázek rozmáchl proti Bidenovi a USA.
(…)

Putin tento rozhovor pečlivě zorganizoval, aby následoval po Bidenových katastrofálních veřejných vystoupeních na summitech G7 a NATO. Putin nedovolil, aby jakákoli demonstrace „jednoty“ vycházející z Bidenovy první zahraniční cesty byla jediným tiskovým příběhem před jeho setkáním s Bidenem.

Z větší části vzdorující a v některých případech jen trollující Bidenovu administrativy, pan Putin ukázal občanům této země pomocí NBC News, proč bude se zmateným Joe Bidenem vytírat podlahu, dokud zůstane v Bílém domě.

„Nařídili jste vraždu ženy, která vstoupila do Kongresu a kterou zastřelil policista?“ řekl Putin s odkazem na Ashli Babbittovou, kalifornskou ženu, která zemřela během nepokojů poté, co byla zastřelena členem americké policie Kapitolu, který byl očištěn od provinění za její smrt.

„Víte, že po vstupu do Kongresu bylo zatčeno 450 osob? A nešli tam ukrást laptop. Přišli s politickými požadavky,“ řekl pan Putin.

USA, usoudil, se provinily stejnou nesnášenlivostí politického disentu, z jakého byla obviněna jeho vláda. (…)“

***** ****
NYNÍ MÁME DŮKAZ: FBI a DHS (Ministerstvo vnitřní bezpečnosti) se pokusily naverbovat zeleného bareta, aby infiltroval Oath Keepers před výtržnostmi 6. ledna – A ON SI TO NAHRÁL
https://www.thegatewaypundit.com/2021/06/now-audio-proof-fbi-dhs-attempted-recruit-green-beret-infiltrate-oath-keepers-jan-6-riot-recorded/

(…)
V úterý Revolver News zveřejnily důležitý článek o „neobviněných spolupachatelích“ při útoku z 6. ledna, kteří nebyli nikdy obviněni ministerstvem spravedlnosti nebo FBI za jejich roli v násilí 6. ledna.

„Neobžalováni spolupachatelé“ byli často nejnásilnější a vůdci útoku na kapitol USA. Jsou to také pravděpodobně informátoři FBI.

A teď máme důkaz, že FBI aktivně rekrutovala členy armády, aby infiltrovali a špehovali Oath Keepers (Strážce přísahy) a Proud Boys (Hrdé chlapce) ještě před protesty 6.1.
(…)

Tady je Jeremyho příběh.

Jeremy Brown je zelený baret a bývalý republikánský kandidát do Kongresu ve 14. okresu. Brown sloužil v armádě Spojených států v letech 1992 až 2012 a dosáhl hodnosti rotmistra speciálních sil.

Jeremy se také 6. ledna zúčastnil protestů Stop the Steal ve Washingtonu DC. Jeremy se připojil ke Strážcům přísahy v listopadu a odjel do Washingtonu DC, aby zajistil bezpečnost na mnoha protestech a shromážděních toho týdne.

V březnu začal Jeremy Brown mluvit o tom, jak ho ministerstvo vnitřní bezpečnosti (DHS) a Společná protiteroristická jednotka FBI (JTTF) kontaktovaly a pokusily se ho naverbovat, aby špehoval patrioty a běžné Američany.

V prosinci agenti FBI kontaktovali Jeremyho Browna v jeho domě, za to, že „zveřejňoval některé věci na internetu“.

Jeremy zveřejnil videozáznam FBI, jak ho kontaktuje u něj doma. A Jeremy zveřejnil audionahrávku jeho skutečného setkání s FBI. Jeremy měsíce zápasil s tím, zda tyto informace zveřejní nebo ne. Ale podle jeho facebookové stránky – „Poté, co poslouchal politiky a ředitele FBI Chrise Wraye, jak bohapustě lže americkému lidu, nemohl už mlčet.“ (…)

Jeremy ve svém nedávném videu vysvětluje, že mu FBI zavolala na mobil a požádala o schůzku poté, co se ho pokusila kontaktovat v jeho domě. Jeremy se pak v prosinci setkal s agenty FBI v restauraci v Ybor City. Řekl Brandonu Grayovi (Z Banned TV), že už ve 38. sekundě výslechu se ho FBI pokusila naverbovat, aby špehoval Strážce přísahy.

Gateway Pundit mluvil s Jeremy Brownem začátkem tohoto roku. Jeremy je v bezpečí, ale skrývá se a je stále v pohybu, dokud, jak říká, nebude mít „plné pochopení všech důsledků, které z toho určitě vyplynou“. (…)

Je to opravdu šokující informace. FBI pracuje na infiltraci vlasteneckých skupin vysloužilého vojenského personálu, kteří přísahají, že budou dodržovat ústavu USA.

Tohle se děje v Americe! A to se stalo PŘED 6. lednem.

(pozn. dodávám, že to bylo ještě předtím, než Prezident Trump avízoval, že bude pořádat MAGA rally dne 6.1. Způsob zastřelení Ashley Babbitt by podle Jeremyho bylo klasifikováno jako vražda i ve válečné zóně. Její rodiče dodnes neznají jméno vraha.)

***** ****
Generál Flynn včera sdílel video krásné rodiny patriotů skládajících přísahu.
https://t.me/RealGenFlynn/182
https://t.me/RealGenFlynn/181

***** **** ***** ****
Antonio Mugica, ředitel Smartmaticu, má na profilu obrázek opičího boha Hanumána, ale bez té hlavy by si člověk domyslel spíše jinou postavu s ocasem….
https://t.me/CodeMonkeyZ/488

***** ****
Ghost Ezra sdílel tuhle fotku – zkamenělý obr?
https://t.me/GhostEzra/6851

Vybrala a přeložila melda

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
10 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře