Poděkování meldě, že se článku ujala a rozepsala do detailů. Děkujeme.

BQQQM! Durhamova Velká porota obvinila právníka Michaela Sussmanna, jehož firma zastupovala kampaň Hillary Clintonové

DUHRAMOVO KLADIVO ZAČALO OFICIÁLNĚ DOPADAT.

https://t.me/QAnonJohn17/14013

https://thehill.com/regulation/court-battles/572559-durham-seeking-indictment-of-lawyer-with-ties-to-democrats-reports

***** ****

Catherine Herrige ze CBSN: „.. 19. září 2016 se Sussman, právník velké mezinárodní advokátní kanceláře, setkal na velitelství FBI s generálním právním zástupcem FBI… Sussman požádal o schůzku, aby generálnímu právnímu zástupci poskytl určité datové soubory + „bílé papíry“, které údajně ukazovaly skrytý komunikační kanál mezi Trumpovou organizací a ruskou bankou. Sussmann, který dříve zastupoval DNC v souvislosti s kybernetickým hackem, generálnímu právnímu zástupci nepravdivě uvedl, že tato obvinění nepředkládá FBI jménem žádného klienta. “

https://twitter.com/cbs_herridge/status/1438605566356692992?s=21

Celé znění obžaloby:

https://www.justice.gov/sco/press-release/file/1433511/download?utm_medium=email&utm_source=govdelivery

***** ****

John Solomon o obvinění Michaela Sussmana: (video)

„Pokud někdy existovaly nějaké pochybnosti, že obvinění z tajné dohody mezi Ruskem a Trumpem byly politickým špinavým trikem, zvláštní prokurátor John Durham je dnes vyvrátil…

Michael Sussman si za svou práci naúčtoval kampani Hillary. Vypracoval dokument, kterým vyvolal nařčení, že mezi kanceláří Donalda Trumpa a lidmi Vladimira Putina v Rusku probíhala počítačová komunikace.

Tomu právníkovi, Michaelu Sussmanovi, bylo řečeno, že je to prostředek k odvedení pozornosti. Že se té informaci nedá věřit. Přesto ten dokument dokončil. Pak ho dal generálnímu zástupci FBI.

A řekl generálnímu zástupci FBI, že to neudělal jménem žádného klienta, i když ve skutečnosti byl celou dobu placen kampaní Hillary Clintonové za tuto práci.

Michael Sussman dokonce naúčtoval kampani Hillary Clintonové svou schůzku s FBI.“

https://t.me/KanekoaTheGreat/1731

***** ****

QAnon John:

Kde je Durham?? Vypadá to, že právě dorazil.

Dámy a pánové, oficiálně se to děje.

Zadostiučinění.

Ke dnešku byla odtajněna první obžaloba.

Jak nám bylo řečeno, stane se to… Vyvrcholení téměř ČTYŘ LET… Konečně jsme dorazili na START. Vím, že jsou to „malé krůčky“, ale museli jsme začít tady.

Přesně v době, kdy se Velké probuzení opravdu rozjíždí…

Pamatujte, že existuje důvod, proč [oni] tak s námi tvrdě bojují a útočí na nás. To se stává, když jste se přesně trefili.

https://t.me/QAnonJohn17/14017

***** ****

 

[wp_ad_camp_2]

 

> 2,5 roku vyšetřování zvláštního poradce VŠEHO, co souvisí s Trumpem

>Proces obžaloby vysokého státního činitele

>Vyšetřování Trumpových obchodních styků Jižním okresem státu New York

HÁDEJTE, KDO JEŠTĚ NEBYL OBŽALOVÁN?

Celá ta věc se Sussmanem je další kapka v „kap, kap, kap…… POVODEŇ“, která je na spadnutí….

ÁÁÁÁLE KDY????

Držte si kalhotky, hoši… OPRAVDU TO PŘICHÁZÍ!

https://t.me/WeTheMedia/33595

***** ****

Prezident trump v roce 2020 v předvolební debatě k Hillary Clintonové: „Nařídím svému ministru spravedlnosti, aby pověřil zvláštního žalobce, aby prošetřil vaší situaci. Protože ještě nikdy nebylo tolik lží a podvodů…“ (video)

Kterého ministra spravedlnosti pověřil?

– Billa Barra

Kdo je zvláštní žalobce?

– John Durham

Sliby učiněny, sliby dodrženy?

– Říkal nám to od začátku.

PANIKA V D.C

https://t.me/vDarknessFalls/6237

***** ****

Připomenutí: Vyšetřování Johna Durhama se neomezuje jen na Spygate.

Podle Fox News, státní zástupce John Huber předal své vyšetřování Clintonovy nadace Durhamovi.

Clintonova nadace je mateřskou rudnou žilou politických skandálů. Huber zahájil vyšetřování v roce 2017.

https://t.me/WeTheMedia/33617

***** ****

Vidím tu opakující se vzorec od Hillary Clintonové, přes Obamu, Podestu a mnoho dalších.

Vypadá to, že „ZÁKON A POŘÁDEK“ se obnovuje.

(pozn. všichni využívali Sussmanovu advokátní kancelář Perkins Coie)

https://t.me/vDarknessFalls/6238

***** ****

Panika! Advokátní kancelář Perkins Coie odstranila Sussmana ze svých stránek!

https://t.me/jordansather/3156

***** ****

Název advokátní kanceláře Perkins Coie se objevuje v Q drop 1828.

https://t.me/stormypatriotjoe21/5046

 

Také nezapomeňte, že Durham působil jako dočasný státní zástupce USA od 28.10.2017, tedy ode dne, kdy Q zveřejnil svůj první příspěvek a že pouhé slovo „Durham“ je obsahem předposledního Q drop.

https://t.me/QAnonJohn17/14035

***** **** ***** ****

A druhé BQQM ze včerejška: Senátorka Wendy Rogers oznámila, že výsledky auditu voleb v Arizoně budou veřejně vyhlášeny v pátek 24.9. ve 13 hodin místního času v komoře senátu státu Arizona.

https://t.me/wendyrogersaz/1126

 

Jordan Sather: To, že Durham, přichází s obviněním přibližně ve stejnou dobu, kdy budou odhaleny výsledky auditu voleb v Arizoně, není náhoda. To jsem si jistý.

Udeřte na Deep State ze všech stran najednou – informační útok v celém spektru!!

https://t.me/jordansather/3160

***** ****

Zmizení 351 tisíc hlasů pro odvolání kalifornského guvernéra Newsoma bylo zachyceno v přímém přenosu na CNN. (článek)

https://t.me/gatewaypunditofficial/6815

Newson v podvodném hlasování o jeho odvolání přežil s poměrem 52,6% ku 47,4%.

https://t.me/gatewaypunditofficial/6817

***** **** ***** ****

OBROVSKÉ: Indický Uttarpradéš oznámil, že stát je bez covidu, čímž dokázal účinnost „odčervovacího léku“ IVERMECTINU

Gateway Pundit dříve uvedl, že případy covidu v Indii klesají díky novým pravidlům, která propagují jeho obrovské populaci Ivermektin a Hydroxychlorochin. 33 okresů v indickém Uttarpradéši je nyní bez covidu, informovala v pátek vláda. Míra zotavení se zvýšila až na 98,7%, což dokazuje účinnost IVERMECTINU jako součásti „uttarpradéšského covidového kontrolního modelu“. Média samozřejmě nezmiňují, že se k léčbě covidu používá Ivermectin.

….

Celkově má stát celkem 199 aktivních případů, zatímco míra pozitivity klesla na méně než 0,01 procenta. Míra zotavení se mezitím zlepšila na 98,7 %. Podle státního zdravotního bulletinu hlásil Uttarpradéš za posledních 24 hodin pouze 11 nových případů Covid-19 a nula úmrtí.

https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/huge-uttar-pradesh-india-announces-state-covid-19-free-proving-effectiveness-deworming-drug-ivermectin/

***** ****

Dr. Mollie Jamesová, odvážná covidová informátorka, která vystoupila a odsoudila Bidenovy očkovací mandáty, šokujícím způsobem prohlásila, že Systém pro hlášení nežádoucích účinků vakcín, známý jako VAERS, národní databáze, která sleduje komplikace a vedlejší účinky vakcín, je tak široce málo využívána, že skutečný počet komplikací vakcíny proti covidu je více než stokrát vyšší než to, co je momentálně nahlášeno.

Je-li to pravda, znamená to, že politické rozhodnutí vnucovat vakcíny veřejnosti a celému průmyslu by mohlo mít závažné, dlouhodobé a vážné zdravotní důsledky, které jsou špatně chápány, protože politická agenda dusí vědecký sběr údajů.

„Cítím se pod tlakem, abych nepoužívala VAERS a mnoho mých kolegů mi důvěrně říká totéž,“ řekla doktorka Jamesová exkluzivně pro Gateway Pundit. „Bojí se politiky, bojí se toho, že budou vyřazeni ze hry, zahanbeni a zesměšňováni. Pro lékaře je snadné někde ztratit privilegia a mnozí vědí, že pokud něco nahlásí jako vedlejší účinek vakcíny, mohou přijít o práci. Nemůžu uvěřit tomu, co zas a znovu vidím, a rozhodla jsem se vystoupit, protože je to taková tichá krize veřejného zdraví. Lidé musí vědět, jak špatné to je, a potřebují znát skutečná rizika covidových vakcín.“

Dr. Jamesová poukazuje na recenzované studie a průzkumy, které ukazují, že systém VAERS je vedle faktorem 100, a říká, že to odpovídá jejím vlastním zkušenostem.

Dr. Jamesová odhadla, že na své jednotce intenzivní péče v New Yorku, u velkého zdravotnického řetězce, vidí 30 nebo více procent lidí, kteří mají zjevně komplikace po očkování. „Je zřejmé, že existuje zvýšené riziko mrtvice, infarktu, krevních sraženin, autoimunitních problémů, arteriálních problémů a neurologických problémů spojených s vakcínou, které nejsou sledovány, protože politika vyžaduje, aby vakcína byla považována za dokonalou. Rizika jdou až k úmrtím. Lidé trpí závažnými nežádoucími účinky a nepochybuji o tom, že mnozí z nich na tyto vakcíny umírají, ale nemůžeme o tom otevřeně diskutovat bez strachu z politických důsledků. Musím promluvit.“

Pokračování zde:

https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/covid-whistleblower-wu-flu-fraud-vaers-reporting-database-tracking-vaccine-complications-wrong-factor-100/

***** ****

Přihlásil se další covidový informátor, jak exkluzivně uvádí Gateway Pundit, s tvrzením, že statistiky o přeplněných JIP jsou divoce nafouknuté, přemrštěné a v mnoha případech jsou to přímo LŽI politických úředníků.

Josh Snider pracoval ve správě zařízení v Missouri Baptist Medical Center. „Sledoval jsem, jak správci naší nemocnice říkají v médiích, že naše jednotky intenzivní péče jsou přeplněny pacienty s covidem, na 98% kapacity, a ví, že je to naprostá lež.“

… nemocnice ve skutečnosti během covidu zavřela tři ze čtyř pater JIP, protože byla NEVYUŽITA. … a i po jejích zavření nikdy nebyla na více než 50% kapacity.

Celý článek i s fotografiemi zde:

https://www.thegatewaypundit.com/2021/09/new-missouri-covid-whistleblower-hospitals-lying-public-covid-can-prove/

***** ****

Zprávu od informátora o covid vakcíně v pondělí zveřejní Project Vertitas. (upoutávka)

https://t.me/jordansather/3159

***** ****

Podle údajů Národního statistického úřadu zemřelo během prvních 6 měsíců roku 2021 v Anglii do 21 dnů od podání covid vakcíny 30 305 lidí.

V pochybném pokusu ukázat, jak dobře vakcíny Covid-19 fungují jako prevence úmrtí statistický úřad neúmyslně odhalil, kolik lidí zemřelo během 21 dnů po očkování Covid-19 v Anglii…

https://t.me/qanonofficial/11419

***** ****

Na odkazu níže jsou čísla systému EudraVigilance Evropské unie. K 28.8.2021 by mělo být hlášeno 23 252 úmrtí a přes dva miliony poškození po očkování čtyřmi experimentálními „vakcínami“ schválenými pro nouzové využití v EU. Popravdě nevím, jak se vypočítávají tato čísla úmrtí, protože databáze EudraVigilance je takticky nezveřejňuje – najdete v ní pouze hlášené vedlejší účinky rozdělené do větších skupin. Smrt do nežádoucích účinků zahrnuta není. Tipuji, že čísla úmrtí by mohla vycházet ze součtu hlášení jednotlivých států.

https://t.me/sayeregengmi/4372

***** ****

AUSTRÁLIE: Důlní magnát, miliardář Clive Palmer říká, že premiérka NSW Gladys Berejiklian je ovládána farmaceutickými lobbisty.

„Je řízena lobbistou ze Sidney, který je placen Astrou Zenecou a Pfizerem desítkami milionů dolarů, aby se tato politika prosadila, aby se zajistilo, že vakcína bude prosazována.“ (video)

https://t.me/KanekoaTheGreat/1740

***** **** ***** ****

Australští stavební dělníci nemají dovoleno jíst uvnitř, pokud nejsou vakcinovaní. Takže zablokovali silnici a pojedli venku.

Pokojné demonstrace a protesty jsou vysoce účinné.

https://t.me/CodeMonkeyZ/1665

****** ****

Hasiči odložili helmy na podlahu a zdravotničtí pracovníci své uniformy na protest proti fašistickému povinnému očkování vakcínami měnícími DNA ve francouzském Štrasburku.

https://t.me/CapitolNews/3986

Zprávy o neočkovaných nemocničních zaměstnancích, kteří byli dnes suspendováni bez platu z marseilleské nemocnice a vyvedeni z jejího areálu. Tohle eskaluje rychle.

https://t.me/StormIsUponUsJM/1581

Protesty ve Francii

https://t.me/GreatAwakeningChannel/4224

***** **** ***** ****

Velké množství migrantů se shromáždilo u mezinárodního mostu v Del Riu v Texasu a čekalo na zprocesování, aby mohli vstoupit do Spojených států.

Chtějí nás poučovat o očkovaných vs neočkovaných, ale dovolují tento chaos. Širší souvislosti jsou den za dnem jasnější. Tohle všechno je Biden.

https://t.me/StormIsUponUsJM/1582

 

Záběry Fox News z dronů ukazují tisíce migrantů čekajících na zprocesování americkou pohraniční hlídkou.

Počet migrantů se včera zvýšil z 4 000 na 8 200.

Fox News hlásí, že agenti pohraniční stráže jsou ohromeni a situace se „vymyká kontrole“.

https://t.me/rtintl/11937

 

Video z Tuckerova pořadu o krizi na jižní hranice USA.

https://t.me/redpillpharmacist/11916

***** **** ***** ****

Ke Kapitou v D.C. se před rally „Spravedlnost pro 6. leden“ vrací plot – jak se strážci zákona se připravují na protest

Kapitolská policie již požádala Pentagon o další strážníky pro plánované pravicové shromáždění, které se koná na podporu lidí obviněných, zatčených a obviněných z účasti na útoku na budovu Kapitolu 6. ledna.

Oplocení postavené kolem budovy Kapitolu po 6. lednu bylo odstraněno až v červenci – v souvislosti s nepokoji bylo zatčeno a obviněno 639 lidí.

https://t.me/rtintl/11918

***** ****

Qtah: A opět: Kongres vypadá uvnitř jako zvěř.

https://t.me/Qtah_17/7564

***** ****

D.C chystá další událost pod falešnou vlajkou. Anoni prakticky od počátku oznámení rally, kterou mají pořádat Proud Boys a Oath Keepers (už z dřívějška známí tím, že jsou infiltrovaní americkými agenturami jako je FBI) vyzývají, aby lidé na akci nechodili.

https://t.me/redpillpharmacist/11919

 

„Několik informátorů agentury mi prozradilo, že tato událost bude použita k prosazení zákona o „domácím terorismu“.

https://t.me/QAnonJohn17/14047

***** ****

Hlásí také Catturd:

“Není tento víkend falešná rally FBI?“

https://t.me/CodeMonkeyZ/1662

***** ****

Ron Watkins: Ve zprávách je teď velice ticho.

Pravděpodobně spolupracují a píší dopředu spoustu „zpravodajských“ článků, zatímco se herci dostávají na místo shromáždění FBI 18. září v DC.

https://t.me/CodeMonkeyZ/1667

přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.