Q přidal ve středu mnoho nových drops/zpráv. Např. známou fotku vysoké illuminátské kněžky Glorie Vanderbilt v hororovém dětském pokoji se svými syny, Andersonem Cooperem, který je známým reportérem CNN, a druhým synem Carterem, který měl ve 23 letech spáchat sebevraždu vyskočením z balkónu. https://qalerts.app/?n=4914

Říká se, že mu změnili pohlaví na dívku a dnes je známý jako Kathy Griffin.
Zde celá rodinka v jednom článku: https://radaronline.com/exclusives
/2019/06/kathy-griffin-feud-anderson-cooper-gloria-vanderbilt-death/

Gloria zemřela loni počátkem léta ve věku 95 let (doporučuji najít si její fotky, abyste viděli, jak vypadá čarodějnice živící se životní esencí dětí v 95 letech). Její roli měla převzít Killary, ale nakonec ji dostala Beyoncé.

 

 

Datovala o tom v Dark Outpost Jesse Czebotar, kterou si illumináti od jejích 3 let připravovali na post jedné z luciferiánských Temných královen matek, ale ona se jim vzepřela. (koukám, že videa youtube zrovna včera smazalo jejich videa)

Slyšela jsem několik rozhovorů s Jesse a byly to naprosté horory, včetně toho, co zažila jako malá v domě Glorie Vanderbilt nebo co viděla v tunelech.

Když jsem měla rozposlouchaný pro mě poslední rozhovor, přerušila jsem ho s tím, že si vyběhnu něco koupit. Jak jsem vycházela z domu a přemýšlela jsem o všech těch nebohých dětech v tunelech, zůstala jsem najednou stát jako opařená. Před vchodem parkovalo auto a u jeho kufru stáli dva muži. Jeden držel mrtvé zvíře, asi králíčka a druhý z něj nad igelitkou stahoval kůži. Kdy uvidíte takový výjev prakticky uprostřed Prahy???? SYNCHRONICITA jako vyšitá….
Tak 15 let zpátky jsem se musela dostat do hrůzného podzemí „ve snu“. Byla jsem tam jen pozorovatel, takže v tu chvíli mě to neděsilo. Vypadalo to jako výjev z jatek, jen místo zvířat malé děti…. Málem jsem se pozvracela, když jsem se vzbudila a až donedávna jsem vůbec nechápala, co jsem tehdy viděla. Při každé vzpomínce se mi zvedal žaludek.
Další rozhovory s Jesse už jsem pak neposlouchala. Už mi to stačilo.

Stránky Jesse.
https://illuminatethedarkness.com/jessie-czebotar/


vk46 ve středu na Beyoncé upozornil, když znovu přeposlal svůj tweet „Včelí královna“ z úterka (!), dnes s textem: „Beyonce je dneska trendy (ve vyhledávání). Divné?“
https://mobile.twitter.com/VincentCrypt46/status/1318965400516796418

následující Q4915
https://qalerts.app/?n=4915
Hluboký temný svět je odhalován.
Pravda nebude pro každého.
Mějte důvěru v Lidství.
Q


Nové video s Prezidentem trumpem od Sol. Na konci jsou i Babišovi!
https://mobile.twitter.com/Solmemes1/status/1319050738467807233

Vybrala melda

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.