Vyhledávání

Archiv

Související zprávy

  • Ředitelka Národního zpravodajství Gabbardová vyšetřuje financování více než 120 biologických laboratoří v zahraničí
    Ředitelka Národního zpravodajství Gabbardová vyšetřuje financování více než 120 biologických laboratoří v zahraničí

    Ředitelka Národního zpravodajství Gabbardová vyšetřuje financování více než 120 biologických laboratoří v zahraničí

  • Ve Francii začal soudní proces s 22 obžalovanými, mezi nimiž jsou i svobodní zednáři
    Ve Francii začal soudní proces s 22 obžalovanými, mezi nimiž jsou i svobodní zednáři

    Ve Francii začal soudní proces s 22 obžalovanými, mezi nimiž jsou i svobodní zednáři

  • Ve světě se „potichu“ stalo několik událostí
    Ve světě se „potichu“ stalo několik událostí

    Ve světě se „potichu“ stalo několik událostí

  • Hlavními pachateli podvodů v Evropě nejsou jen zločinci, ale i politici
    Hlavními pachateli podvodů v Evropě nejsou jen zločinci, ale i politici

    Hlavními pachateli podvodů v Evropě nejsou jen zločinci, ale i politici

Zprávy od meldy 23.Q1.2Q21

AKTUALIZACE 17:54

Důkaz předtočené přísahy: sledujte, jak za Bidetem zmizí dvě dívky:
https://anonup.com/thread/340323

***** ****
Veronica: Tohle je každou minutu divnější a divnější.
Čekám, že každou chvíli vyskočí ze skříně v Oválné pracovně Walt Disney. (viz foto)
https://twitter.com/whaleswarrior/status/1352414958420701193

***** ****
Mariňáci, kteří obvykle otevírají dveře Bílého domu u dveří nestáli, když se Bidet s manželkou chystali vstoupit. Museli zavolat, aby jim někdo přišel otevřít:
https://anonup.com/thread/332412

New York Times:
„Byl to vrcholný okamžik předání moci: prezident Biden a první dáma, Jill Biden, ve středu vyšli po příjezdové cestě do svého nového domova, vystoupali po schodech do severního sloupoví. Zamávali davu, zatímco vojenská kapela hrála „Sláva veliteli“, a otočili se, aby zamířili dovnitř – a stanuli tváří v tvář zavřeným dveřím.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zatímco svět se díval a za nimi se objevila malá skupina členů rodiny Bidenových, první pár čekal.

Měl si prezident otevřít velké dřevěné dveře sám? Zamkl ho bývalý prezident donald j. trump, který odešel před osmi hodinami, venku?

Brzy se dveře otevřely a Bidenovi vstoupili. Trapná chvíle trvala jen několik sekund – asi 10, pokud si to stopnete, ale ve Washingtonu to nezůstalo bez povšimnutí.“
https://www.nytimes.com/2021/01/21/us/politics/biden-white-house-usher.html

***** ****
Hunger games a Lady Gaga na inauguraci (Mockingbird)
Tady je celý článek:
https://www.thenews.com.pk/latest/777538-lady-gaga-serves-hunger-games-symbolism-at-biden-harris-inauguration

***** ****
Trochu mimo téma, ale možná ani ne: Kamala v ponožkách
https://anonup.com/thread/319278

***** ****

O461: Co činí film DOBRÝM? Dobří herci?
(Pence)
https://anonup.com/thread/344046

***** ****
Tohle je studio postavené pro německou televizi.
https://anonup.com/thread/280197

***** ****
Repliku Oválné pracovny postavilo v roce 1995 studio Castle Rock Pictures a byla použita v několika filmech (Americký prezident, Nixon, Den nezávislosti)
Až donedávna si ale většina produkcí půjčovala Oválnou pracovnu, kterou postavila Warner Brothers v roce 1993 pro film „Dave“.
https://anonup.com/thread/305289

***** ****
Cowboy: Zajímalo by mě, jestli to od 72 SECONDS byla narážka:

Maják/světlo naděje – CASTLE ROCK ENTERTAINMENT
https://anonup.com/thread/299154

***** ****
Rabert Petrosian píše: „Pokaždé, když vstoupím do Oválné pracovny, mám pocit, že Prezident trump je tady.“ (video)
https://anonup.com/thread/325650

***** ****

Cowboy:

VK zmínil včera v příspěvku „psyops“ (psychologické operace).

Dnes zveřejnil video obsahující „Psychologické operace“.

Qdrop s tříletou deltou příští týden obsahuje: „Co je to PSYOP?“
https://anonup.com/thread/323763

zmíněný post vk:

Tak to víc a víc vypadá, že Q byla psyop.
.
.
.
Pro [ně] Rozhodila je. Důvěřuji tomu borci trumpovi.
https://anonup.com/thread/293403

 

[wp_ad_camp_2]

 

Video vk Život v armádě.
https://anonup.com/thread/315762

***** ****
tak zachází trump s našimi hrdiny a takto Biden první den v úřadě. (video)
https://anonup.com/thread/326268

***** ****
Light HeartAnon:
Můj ředitel mi právě řekl, že jeho sestra má v armádě kamaráda, a řekl, že Biden není prezidentem.
Vím, že to víme, ale je hezké slyšet to od lidí uvnitř operace. Tohle je nejlepší komedie, jakou jsem kdy viděla.
https://anonup.com/thread/336864

***** ****

donald trump prolomil ticho po odchodu z Bílého domu. Když večeřel ve svém golfovém klubu, řekl novináři z Washington Examiner: „Něco uděláme – ale ještě ne.“
https://www.dailymail.co.uk/news/article-9178011/Donald-Trump-breaks-post-White-House-silence-say-something.html

***** ****
Fotka z instagramu dana scavina z 19/1.
https://anonup.com/thread/291057

DOQ: Dan Savino na Telegramu. Část zlatého lemu vlajky vypadá, jako by byl utržený.
https://anonup.com/thread/300999

***** ****
vk: Zhruba 4 roky zpátky „půl“ Ameriky křičelo, že volby byly zmanipulované. Už žádné oblbování. Změna je na obzoru, Patrioti.
https://anonup.com/thread/320358

***** ****
Říká se, že většina lidí to vzdá těsně předtím, než dorazí do cíle. Naštěstí PATRIOTI NEJSOU „většina“ lidí. Připoutejte se, tato jízda teprve začíná.
https://anonup.com/thread/226893

***** ****
Jste klid před bouří i v průběhu bouře. – Q.
https://anonup.com/thread/301428

***** ****
PJ: Dal jsem dohromady tohle video, abych pozvedl každého Patriota, který by to mohl potřebovat. Ve hře jsou vyšší síly a já jsem se cítil být nucen dát dohromady něco, co by mohlo pozvednout vašeho ducha. Tohle není konec. trump se nás nikdy nevzdá, nevzdávejme se jeho. Děkuji za sledování a Bůh žehnej! 🙏🇺🇸🦅
https://anonup.com/thread/302262

***** ****

Pravdivá reportáž pracovníka Americasvoice.news ze stanoviště pro novináře, která bylo speciálně vybudováno kvůli inauguraci.
https://anonup.com/thread/368819

„Je to ta nejbizarnějí věc, jakou kdy v životě uvidíte. Na Bidenově inaguraci je nějakých 100 lidí. Je to dystopické. Víc lidí je tady nahoře s tiskem sledujícím Kapitol… na trumpa na letišti ve West Palm Beach čeká víc lidí, než je tady na inauguraci. Vskutku neuvěřitelná doba v historii. Byl jsem na inaguracích od Bushe po trumpa, na všech bylo půl milionu až milion lidí. Je to strašidelné.

Je to poprvé, co Biden má na svojí akci tisíce lidí, ale všichni jsou to vojáci Národní gardy, které sem donutili přijít. Dole nejsou žádné bezpečnostní hrozby. Je to jenom lež. A myslím, že dovezli těch 25 vojáků, protože Biden by nedostal na inauguraci dost lidí, takže tohle byla zástěrka. Je to velice smutné.

Chtěl jsem přijít sem nahoru a žertovat, ale jsem vlastně smutný. Tohle místo je město duchů, celé D.C. je město duchů….. Pravda vyjde najevo…. Dělám, co můžu, abych nezvracel…

Je potvrzeno, že Steele si všechno vymyslel jako zástěrku a celá ta věc s Ruskem byla zinscenována. Hrajou hymnu, nikdo tu není. Je to ta nejujetější, nejpodivnější věc vůbec. A zajímalo by mě, jestli nám ještě někdy bude dovoleno shromáždit se před Kapitolem a na Mallu. …

(video v angličtině s anglickými a španělskými titulky)

***** ****

Biden: „Nevím, co podepisuji“ (podepíše to stejně)
https://anonup.com/thread/368520

Obamův hologram (v čase 57s se na chvíli rozpadl)
https://anonup.com/thread/368262

Papežův hologram z dubna
https://www.youtube.com/watch?v=WpZbS1AAKlw&feature=youtu.be

***** ****

Data, která se ze včerejška ztratila

Zkoumala jsem včera znovu video z inaugurace, kde „zmizely dívky“, asi Bidetovy vnučky, resp. projížděla jsem i záběry z jiných televizí. Spíše to nakonec vypadá, že jsou to záběry z různých úhlů. Poprosila jsem i kámoše z branže, aby na tu část kouknul zkušeným okem, a neshledal tam nesrovnalosti (že by to bylo sestříhané z více nahrávek). Z čeho byl v šoku, bylo to, že tam nebyli žádní lidé. Takže za to se moc omlouvám. Video na mě vyskočilo v noci a už jsem neměla čas to ověřovat.

Pak jsem se dívala i na počasí. Nad Kapitolem visela deka, a obloha se začala z levé strany čistit, když lady Gaga zpívala hymnu. https://ctrlv.cz/FYvZ

Když o devět minut později mluvil Bidet, byla už nad Kapitolem modrá obloha. https://ctrlv.cz/zuzJ

Většina novinářů nebyla na place, ale v dálce na tribuně. Sledovala jsem Vox, kteří říkali, že jsou jedni z mála, kterým bylo dovoleno tam mít kameru. Takže mohlo to být předtočené a nemuselo.
Pak ještě kolují fotky s různými tapetami v Oválné pracovně, ale co jsem zjistila, tak pruhované tapety byly vyměněny v průběhu úřadování Prezidenta trumpa.

***** ****
Co mě zaujalo, byla vlajka POW/MIA, která visela při inauguraci pod americkou vlajkou.
https://ctrlv.cz/g6hR
Z wikipedie (část textu jsem zdůraznila tiskacím písmem):

Vlajka Národní ligy rodin POW / MIA, známá také jako vlajka POW / MIA nebo jednoduše vlajka POW, se skládá ze siluety VÁLEČNÉHO ZAJATCE (POW) PŘED STRÁŽNÍ VĚŽÍ A OSTNATÝM DRÁTEM v bílé barvě na černém poli. „POW / MIA“ se objevuje nad siluetou a slova „NEJSTE ZAPOMENUTI“ jsou níže v bílé barvě černého pole.
https://en.wikipedia.org/wiki/National_League_of_Families_POW/MIA_Flag

Připomnělo mi to projev Prezidenta trumpa na inauguraci v roce 2017: „Zapomenutí muži a ženy této země už nebude zapomenuti.“

***** ****
Ještě přidám, co mi naskočilo na youtube – CNN vysvětlovala, proč přiletěl Bidet na inauguraci soukromým letadlem: administrativa Prezident trumpa mu armádní letadlo nenabídla, tak jak je to obvyklé.
https://www.youtube.com/watch?v=nfIqgLXONYY

***** ****

Jeěště z večera:

Sledujeme film nebo proč je Joe Biden ve falešném Bílém domě?
https://anonup.com/thread/386226

Castle Rock Entertainment uvádí: „Duch donalda trumpa“
Joe Biden je trollován donaldem trumpem.
(video)
https://anonup.com/thread/384378

Cowboy: Zajímalo by mě, proč Joe nemá na stole skříňku pro okamžitou komunikaci s tajnou službou, jako ji měli všichni ostatní prezidenti.
https://anonup.com/thread/379781

***** ****
Jill si během inagurace přezula lodičky nebo to bylo při dvou příležitostech.
https://anonup.com/thread/388536

***** ****
Pro pobavení – Bidetova „inaugurace“ už se dočkala animované podoby
https://anonup.com/thread/365223

***** ****

A tohle je zajímavé – Jesse Watters z Fox buď sleduje alternativu nebo má svoje instrukce – proč jinak by mluvil o 4. březnu, což je datum o němž dříve byli inaugurováni prezidenti USA?

„Joe Biden si ponechá (v D.C.) tisíce vojáků Národní gardy až do března? Co je 4. března? To je nějaký extrémistický svátek?“ ~ Jesse Watters
(video)
https://anonup.com/thread/374429

***** ****

Z londýnského parlamentu stoupá za zvuku alarmu kouř. Oficiálně je to „jen pára“.
https://twitter.com/disclosetv/status/1353355447533785088

https://www.express.co.uk/news/uk/1388297/London-news-Westminster-fire-Houses-of-Parliament-latest-updates-smoke-emergency-services

Připomnělo mi to film V jako Vendeta.

***** ****

Kreml obviňuje Bidenovu administrativu ze zasahování do ruských „vnitřních záležitostí“ uprostřed Navalného protestů, které vypukly včera (AFP)
https://twitter.com/disclosetv/status/1353304365990350848

***** ****

Pro tadesco vybrala a přeložila melda

Děkujeme

 

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
128 Komentářů
Melda 2
Melda 2
23.1.2021 13:54

Pravdivá reportáž pracovníka Americasvoice.news ze stanoviště pro novináře, která bylo speciálně vybudováno kvůli inauguraci.
https://anonup.com/thread/368819

„Je to ta nejbizarnějí věc, jakou kdy v životě uvidíte. Na Bidenově inaguraci je nějakých 100 lidí. Je to dystopické. Víc lidí je tady nahoře s tiskem sledujícím Kapitol… na trumpa na letišti ve West Palm Beach čeká víc lidí, než je tady na inauguraci. Vskutku neuvěřitelná doba v historii. Byl jsem na inaguracích od Bushe po trumpa, na všech bylo půl milionu až milion lidí. Je to strašidelné.

Je to poprvé, co Biden má na svojí akci tisíce lidí, ale všichni jsou to vojáci Národní gardy, které sem donutili přijít. Dole nejsou žádné bezpečnostní hrozby. Je to jenom lež. A myslím, že dovezli těch 25 vojáků, protože Biden by nedostal na inauguraci dost lidí, takže tohle byla zástěrka. Je to velice smutné.

Chtěl jsem přijít sem nahoru a žertovat, ale jsem vlastně smutný. Tohle místo je město duchů, celé D.C. je město duchů….. Pravda vyjde najevo…. Dělám, co můžu, abych nezvracel…

Je potvrzeno, že Steele si všechno vymyslel jako zástěrku a celá ta věc s Ruskem byla zinscenována. Hrajou hymnu, nikdo tu není. Je to ta nejujetější, nejpodivnější věc vůbec. A zajímalo by mě, jestli nám ještě někdy bude dovoleno shromáždit se před Kapitolem a na Mallu. …

(video v angličtině s anglickými a španělskými titulky)

tereza
23.1.2021 13:17

Dezinformační a hodný diagnózy je pan VeleKolotočář. On dělá kolotoče – jednou jde doleva, pak zase doprava. A všechno vidí černě.
Pokud s tím budou souhlasit lidé v jistých službách, jednoho dne zahájíme akci „VK“ a veřejně odhalíme, kdo je Kolotočář, kdo ho platí a na koho je napojený.
Co myslíte, chtěli byste vědět, kdo je pan „tajemný VK?“

mysounka
mysounka
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 13:21

Budu moc ráda a souhlasím, že neustále mění své postoje, není konstantní a moc ráda bych byla, kdybyste ho odhalili, protože napadá alternativu a zesměšňuje. A na Vás a Donalda ať nám nesahá

zbrd
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 13:27

vím, že už tady bylo naznačeno, že VK odhalíte. Já jsem pro…..

bezejmena
bezejmena
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 13:28

Za me ano,
Mozna to zase pomuze k tomu, aby lidi byli vice opatrni u jistych webu a portalu,

j.j.
j.j.
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 14:17

Možná, že od VeleKolotočáře nestíhám číst vše, ale zatím jsem od něho nečetl jediný konstruktivní článek. Nejspíš zkompromitovaný nebo uplacený tvor.

spqr7
spqr7
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 15:02

terezko, nie je to ten pán, čo šéfuje českej BIS..?..obdobe slovenskej SIS…čiže tajnej služby..?
Koudelka sa volá?

vitacrha
vitacrha
Odpověď pro  spqr7
23.1.2021 19:09

BINGO

fila
fila
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 15:32

VK jsem poslouchal každý pátek, asi dva roky.
Od Nového roku jsem s ním skončil.
Moje intuice mi říká že je buď napojen, nebo přímo součástí BISky.

jiri podebrady
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 15:46

Ano

dudulina
dudulina
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 16:39

Určitě jsem za odhalení….

CUBOID
CUBOID
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 17:49

Zdravím tak to by zaujímalo aj mňa kto je ten záhadný pan VK on keď rozpráva tak jak farár 😀

jarkav
jarkav
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 18:23

tak to bych věděla moc ráda. I když ho neposlouchám, několikrát jsem to zkusila, ale po pár minutách mi začal vibrovat žaludek a musela jsem to utnout….a fakt by mě zajímalo kdo to je. Děkuju vám za všechno!!!

miradelete
miradelete
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 19:18

Taky se připojuji a rád bych věděl kdo jistý pán je…panč číst ho poslední dobou je opravdu zážitek…díky moc terezko za návrh a věřím, že se dozvíme..

neblbecek
neblbecek
Odpověď pro  tereza
23.1.2021 21:47

Poslouchat vk je totalne bohovske pred spanim… zaspis jak decko po par minutach. Vyskusajte to.

jarca
jarca
Odpověď pro  tereza
24.1.2021 15:39

Vladimír Kapal. Já jsem přestala sledovat i MaP. Nesnáším kecy toho estebáka Svatoše.

vitacrha
vitacrha
23.1.2021 12:24

Před chvílí jsem obdržel zprávu od velmi informovaného kamaráda, že zatím co svět čuměl na inauguraci, tak v tichosti armáda Patriotů ze SHAEF jaksi vybílila finanční toky pro zločinecké vlády a taktéž velmi dobře prodejných drog. V čem tato akce byla tak významná, že se rozjela takovou bleskovou rychlostí? No určitě to neuslyšíte poprvé, protože se jedná o úplný a komplexní plán pro trvalé odstranění COLUMBIJSKÉHO KARTELU, který má chapadla po celém světě. Jak jsem již zmínil nyní byl pozastaven jeden z nejdůležitějších toků financí pro celou kabalu a její mopslíky. Malé uslintané ufuněné a vystrašené psíky.

Tato akce bude zasahovat hluboko do států jižní Ameriky, Mexiko nevyjímaje. Tam je už ale tuším dle Tadesca vybílíno. Pamatujete se na italský seriál chobotnice? A nebo Dempsey a Makepisová? Tam to všechno bylo ukázané a notně zevšeobecnělé. V té době vládla v UK – Union Kingdom Železná lady, tedy Margareth Tatscherová, které se to nelíbilo, ale ani ona s tím nic nezmohla. Kabala v té době nabývala velké síly a to i s touto obchodní nelegální pomocí, která trvá defacto dodnes. Byla to velmi dobrá zpráva a střípky se o tom pomalu budou dostávat do popředí. Vše ale má svůj čas. Proto věřme plánu, protože ten je již dávno přesně dán a postup je rovnaký. Tak zatím se mějte tadeskáčci.

light__walker
light__walker
23.1.2021 11:55

8. února má být údajný proces s trumpem, no nebyla by to sranda, kdyby se tam začalo zatýkat?

tereza
Odpověď pro  light__walker
23.1.2021 13:21

Vidím to spíše až po inauguraci trumpa do čela The Republic of the United States.

Janko
Janko
23.1.2021 11:33

Prvých sekundách toho videa vidno tam mladého chlapca úplne na ľavo od Pedofila !V ďalšom zábere ho tiež nevidím ten uhol druhej kamery ho musel zachytiť!

k.l.mila
k.l.mila
23.1.2021 11:20

Muzete ukazat spicim oveckam ve svem okoli, jakou realitu jim prodavaji media . Zajimave je to ve druhe polovine videa.

https://anonup.com/thread/366057

k.l.mila
k.l.mila
23.1.2021 11:04

Monkey Werx – byvaly vojak , odbornik na letectvi
video z 22.1.2021

https://www.youtube.com/watch?v=eK47z2QBV0Y

moznost navolit si ceske titulky a pomalejsi rychlost

jarkulainen
jarkulainen
Odpověď pro  k.l.mila
23.1.2021 16:25

Nevím toho interpreta neznám, ale text je starý 6 let a je dokonalý. Kluk se vyzná supr píseň.

https://youtu.be/dmhp-7PZiVU

NoDana
NoDana
23.1.2021 10:14

a abych jen nepřilévala olej do ohně…
máme pravidla a zákony, které mají chránit před kriminálními aktivitami…
vyžadujme jejich použití v klidu a míru… (… tož já žádám)
https://www.disclosurenews.it/dancing-through-the-ethers-aya-pleiadian-collective/

NoDana
NoDana
23.1.2021 10:08

Na videozáznamu ze středy Bidet vcházel do Kapitolu a roboticky nahlas opakoval „Salute the Marines“, namísto aby námořníkům skutečně zasalutoval. Příkaz prostřednictvím sluchátek Bidet neprovedl, jen zopakoval. Odborníci se domnívají, že nově zvolený prezident je zvyklý opakovat slova a fráze, které mu předávají prostřednictvím sluchátka. Příkaz „Pozdravte Mariňáky “ zřejmě přijak jako úkol k odrecitování. Google a francouzští vydavatelé uzavřeli dohodu k odměňování za autorská práva vydavatelům za jejich online obsah. (Alliance De La Presse D’information Générale-APIG)… fakticky platit i za sdílení veřejných článků. Bidet dal americkým zpravodajským agenturám za úkol připravit důkladný přezkum údajných aktivit Ruska a ruských hackerů, týkající se nedávného kybernetického útoku na IT společnost SolarWinds….. to jsou ti za volebním systémem Dominion….. Kybernetický útok na SolarWinds odhalil soukromá data společností a vládních agentur, včetně tisíců e-mailů amerického ministerstva spravedlnosti… za vším hledej hackery té správné strany Twitter je žalován dětskou obětí pornografie za to, že odmítl odstranit jeho fotografie ve věku 13 let, kterými byl vydírán.. účet byl retweetnut nejméně 167000-krát. Twitter sdělil oběti, že dětská pornografie neporušila podmínky služby platformy. Žaloba byla ve středu podána u federálního soudu v Kalifornii…. účet byl zastaven až na příkaz federálního agenta z ministerstva vnitřní bezpečnosti (DHS)… ptáček se nám vybarvuje.. účet íránského nejvyššího vůdce Chameneího o útoku na Trumpa po několika dnech pozastavil… Starostka Washingtonu zrušila zákaz vnitřního stravování v restauracích dva dny po přísaze Bideta…. asi se tam vyčistil vzduch.. https://www.disclosurenews.it/news-burst-23-january-2021-live-feed/ 94% všech hlášení o online zneužívání dětí se vztahuje… Číst vice »