Doktor Mercola dnes oznámil, že kvůli obrovským útokům je nucený stáhnout ze svých stránek většinu článků:

„Proč odstraňuji všechny články týkající se vitamínů D, C, zinku a COVID-19“
https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/05/04/removing-articles-related-to-vitamin-d-c-and-zinc.aspx

Ve zkratce:

Během minulého roku jsem zkoumal a psal, jak jsem mohl, abych vám pomohl převzít moc nad vaším zdravím, protože strach šířící média a zkorumpovaní politici zničili životy a živobytí, aby zavedli globální kontrolu nad světovou populací, a jako ospravedlnění použili pandemii COVID-19.

Přes to všechno odmítám podlehnout těmto neúprosným útokům. Jsem sebejistý a ochotný se bránit u soudu.

Bohužel, hrozby se nyní staly velmi osobními a zesílily do té míry, že už nemůžu uchovávat mnoho z informací a výzkumů, které jsem vám doposud poskytoval. Takže s okamžitou platností bude většina informací na mých webových stránkách trvale odstraněna.

*****

 

[wp_ad_camp_2]

 

Během minulého roku jsem zkoumal a psal, jak jsem mohl, abych vám pomohl převzít moc nad vaším zdravím, protože média a zkorumpovaní politici, kteří šíří strach, zničili životy a živobytí, aby zavedli globální kontrolu nad světovou populací, a jako ospravedlnění použili pandemii COVID-19.

Také jsem vás informoval o předních skupinách podporovaných miliardáři, jako je Centrum pro vědu ve veřejném zájmu (CSPI), partner „Aliance pro vědu“ Billa Gatese, kteří oba vedli kampaně zaměřené na zničení mé pověsti a cenzuru informací, které sdílím.

Mezi další útočníky patří HealthGuard, který řadí zdravotnické weby na základě určité sady „kritérií důvěryhodnosti“. Snažil se zdiskreditovat mé webové stránky tím, že zajistil, že vždy když vyhledáváte mé články nebo vstoupíte na mé webové stránky v internetovém prohlížeči objeví se varování.

Vznikla dobře organizovaná útočná partnerství

HealthGuard, specializovaná služba NewsGuard, je financována farmaceutickou společností pro styk s veřejností Publicis Groupe. Publicis je zase partnerem Světového ekonomického fóra, které stojí v čele výzvy k „velkému resetu“ globální ekonomiky a úplné revizi našeho způsobu života.

HealthGuard je také partnerem Gatesovy společnosti Microsoft a webových stránek s reklamou na léky, jako jsou WebMD a Medscape, a také s „Centrem pro boj proti digitální nenávisti“ (CCDH) – progresivním vůdcem kultury rušení (cancel-culture) s rozsáhlými vazbami na vládu a globální think tanky, které nedávno označily lidi zpochybňující vakcínu na COVID-19 za hrozbu pro národní bezpečnost.

CCDH zveřejnila seznam hitovek, který mě označuje za jednoho z 12 hlavních osob odpovědných za 65% „dezinformací“ o vakcínách na sociálních sítích, a které proto musí být deplatformovány a umlčeny pro veřejné dobro. V dopise z 24. března 2021 generálním ředitelům Twitteru a Facebooku vyzvalo 12 státních generálních prokurátorů k odstranění našich účtů z těchto platforem na základě zprávy CCDH.

Dva z těchto státních generálních prokurátorů také zveřejnili 8. dubna 2021 sloupek v The Washington Post a vyzvali Facebook a Twitter, aby zakázali „odpůrce očkování“ identifikované CCDH. Tvrdí, že nedostatečné přijetí nové technologie genové terapie je zcela kvůli tomu, že malá skupinka jednotlivců přítomná na sociálních sítích – včetně mě – úspěšně klame veřejnost lží o neexistujících rizicích vakcíny.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Řešení není složité. Je čas, aby generální ředitel Facebooku Mark Zuckerberg a generální ředitel Twitteru Jack Dorsey zavřeli tento toxický kohoutek a zcela odstranili malou hrstku jednotlivců šířících tuto podvodnou dezinformaci,“ napsali.

Politici financováni Pharmou a zdravotnické agentury v zajetí Pharmy na mě také neúnavně útočí a tlačí na technologické monopoly, ať mě cenzurují a deplatformují, čímž jsem v uplynulém roce přišel o schopnost svobodně vyjadřovat své názory a svobodně mluvit.

CCDH bylo také nějakým způsobem povoleno publikovat článek v časopise Nature Medicine (Přírodní medicína) a vyzvat k „demontáži“ „protiočkovacího“ průmyslu. Zakladatel CCDH Imran Ahmed v článku opakuje lež, že se „zúčastnil a nahrál soukromé třídenní setkání nejvýznamnějších světových anti-vaxxerů (odmítačů očkování)“, když ve skutečnosti to, o čem mluví, byla veřejná online konference otevřená mezinárodnímu publiku, z nichž všichni měli přístup k nahrávkám v rámci svého účastnického poplatku.

CCDH je také partnerem další obskurní skupiny s názvem Anti-Vax Watch. Fotografie níže je z demonstrace Anti-Vax Watch před sály kongresu. Ironií je, že zatímco CCDH tvrdí, že je proti extremismu, bylo by těžké najít jasnější příklad skutečného extremismu než je tato bizarní dvojka.

(foto)

Gatesem financovaný doktor požaduje, aby na mě zaútočili terorističtí experti
Naposledy, Dr. Peter Hotez, prezident Sabin Vaccine Institutu, který obdržel desítky milionů dolarů od Nadace Billa & Melindy Gatesových – s finančními prostředky od nadace, které byly naposledy použity na vytvoření zprávy s názvem „Čelení výzvě váhavosti s vakcínami,“ – také citoval CCDH v článku Nature, ve kterém vyzývá k tomu, aby byli odborníci na kybernetickou válku zařazeni do války proti obhájcům bezpečnosti vakcín a lidem, kteří „váhají s očkováním“. Píše:

„Přesné a cílené protizprávy od globální zdravotnické komunity jsou důležité, ale nedostatečné, stejně jako tlak veřejnosti na společnosti sociálních sítí. Organizace spojených národů a nejvyšší úrovně vlád musí přijmout přímé, dokonce konfrontační přístupy k Rusku a podniknout kroky k odstranění protiočkovacích skupin ve Spojených státech.

Úsilí se musí rozšířit do oblasti kybernetické bezpečnosti, vymáhání práva, veřejného vzdělávání a mezinárodních vztahů. Meziagenturní pracovní skupina na vysoké úrovni, která by se zodpovídala generálnímu tajemníkovi OSN, by mohla posoudit plný dopad agrese proti očkování a navrhnout tvrdá a vyvážená opatření.

Pracovní skupina by měla zahrnovat odborníky, kteří se zabývali složitými globálními hrozbami, jako je terorismus, kybernetické útoky a jaderné zbrojení, protože anti-věda se nyní blíží podobné míře nebezpečí. Je stále jasnější, že postupující imunizace vyžaduje protiofenzivu.“

Proč volá Hotez po použití válečné taktiky na americké občany, kteří neudělali nic nezákonného? V mém případě by to mohlo být proto, že jsem psal o teorii, že SARS-CoV-2 je umělý virus, vytvořený prostřednictvím výzkumu gain-of-function (zisk z funkce – pozn. eufemismus pro výzkum zaměřený na zvýšení míry patogenity a smrtících účinků patogenů), a že jeho uvolnění bylo očekáváno globálními elitami, jak dokládá Událost 201?

Možné to je. Alespoň jsou to některé z mých údajných „hříchů“, podrobně popsaných na straně 10 zprávy CCDH, „Dezinformační dvanáctka: Dohra“ Shodou okolností časopis Nature pomohl zakrýt výzkum gain-of-function prováděný ve Wuhanském virologickém institutu a zveřejnil odfláknutou studii o zoonotickém původu, o kterou se opírají mainstreamová média a další a která byla prošpikována problémy.

Takže to nejsou dezinformace, čeho se bojí. Bojí se, že se ven dostane pravda. Všichni se snaží krýt čínskou armádu a nebezpečné šílené vědce, kteří provádějí práce gain-of-function.

Možná jste si všimli, že naše webové stránky byly nedávno nedostupné; to bylo způsobeno přímými kybernetickými útoky, které proti nám byly zahájeny. Máme několik vrstev ochranných mechanismů pro zabezpečení webových stránek, protože jsme od zlovolných organizací očekávali takové útoky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Co to pro vás znamená

Prostřednictvím těchto postupně se zvyšujících přísných opatření jsem odmítl podlehnout těmto vládním a farmaceutickým zločincům a jejich neúprosným útokům. Jsem sebejistý a ochotný se bránit u soudu, protože jsem nechal všechno přezkoumat některými z nejlepších právníků v zemi.

Žel hrozby se nyní staly velmi osobními a zesílily do té míry, že už nemůžu uchovávat mnoho z informací a výzkumů, které jsem vám doposud poskytoval. Tyto hrozby nejsou legální povahy a já mám omezenou schopnost se proti nim bránit. Pokud si dokážete představit, čeho všeho jsou miliardáři a jejich přední skupiny schopni, mohu vás ujistit, že při nasazování svých aktiv, aby byl tento obsah (stránek) odstraněn, jsou kreativní.

Žel musím také odstranit svou recenzovanou publikovanou studii o „důkazech týkajících se vitamínu D a rizika COVID-19 a jeho závažnosti“. Zůstane však na vysoce respektované webové stránce časopisu Nutrients, kde k němu máte stále přístup zdarma:
https://www.mdpi.com/2072-6643/12/11/3361/htm

Protokol MATH+ nemocniční léčby covidu-19 a protokol prevence iMASK+ pro časné ambulantní fáze COVID-19 – oba jsou založeny na použití vitamínů C, D, quercetinu, zinku a melatoninu – jsou k dispozici na webových stránkách Front Line COVID-19 Critical Care Alliance.
https://covid19criticalcare.com/covid-19-protocols/math-plus-protocol/
Doporučuji, abyste si tyto zdroje uložili pro budoucí použití.

S těžkým srdcem ze své webové stránky odstraňuji cenná data. Jak poznamenal Dr. Peter McCullough během nedávného slyšení Výboru pro zdraví a lidské služby texaského senátu, údaje ukazují, že včasná léčba mohla zabránit až 85% (425 000) úmrtí COVID-19. Přesto byla včasná léčba silně cenzurována a potlačena.

McCullough, kromě toho, že je kardiologem a profesorem medicíny na Texas A&M University Health Sciences Center, má také vyznamenání za to, že publikoval nejvíce prací ze všech lidí v historii svého oboru a byl redaktorem dvou hlavních lékařských časopisů. Navzdory tomu jeho video, ve kterém procházel publikovaným dokumentem, podrobně popisujícím účinnou včasnou léčbu, YouTube v roce 2020 bez okolků zakázalo.

„Není divu, že máme v Texasu 45 000 úmrtí. Průměrný člověk v Texasu si myslí, že neexistuje žádná léčba!“ řekl McCullough senátní komisi. Lidé skutečně zoufale potřebují více informací, které by podrobně popsaly, jak mohou chránit své zdraví, a ne méně. Ale je toho jen tolik, co můžu udělat, abych se ochránil před současnými útočnými strategiemi.

Zašli ještě dál, než je cenzura. Jak říkáte lidem, kteří obhajují protiofenzivní útoky odborníků na terorismus a kybernetickou válku? Člověk by si myslel, že bychom mohli vést debatu a být chráněni svobodou projevu, ale ne, nesmíme. Tihle šílenci jsou nebezpečně vyšinutí.

Americká federální vláda jde s globálním plánem Velkého resetu (propagovaným jako „vybudovat znovu lepší“), ale tento plán nevybuduje nic jiného než technologické vězení. Potřebujeme rozsáhlou kampaň na ochranu občanských práv a ve volbách vyřadit pěšáky, kteří ničí naši svobodu a zároveň soustřeďují bohatství a moc.

(pozn. v textu článku jsou odkazy na citované zprávy Dr. Mercoly)

Vybrala a přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.