AKTUALIZACE 14:54

Zvrhlosti Joe Bidena a soudce Sullivana – nedoporučuji číst před spaním.

O přepisu rozhovoru s informátorem, který zveřejnil Lin Wood, už jsem 3/3 datovala. Chtěla jsem původně přeložit jen stránku, ale je to tedy síla. Sodoma Gomora a pořád jen špička ledovce. Měla by to být povinná četba pro všechny, jak doporučil Generál McInerney v rozhovoru zde:
https://rumble.com/ved80f-lt.-gen.-tom-mcinerney-explains-why-lin-woods-whistleblower-is-absolutely-c.html

O informátorovi se dočtete v úvodu. Pracoval pro americkou administrativou od roku 2005, brzy se dostal na pozici vyšetřovatele. Později byl vězněn a mučen, což také podrobně popisuje, ale tu část jsem zatím nečetla. V rozhovoru vystupuje samozřejmě pod změněným jménem. Rozhovory byly vedené od 9/1/2021 pro Lina Wooda a otázky kladlo více lidí.

Tady je odkaz na celý přepis:
https://populist.press/wp-content/uploads/2021/03/FULL-Transcript-of-Whistleblower-Interview.pdf

 

[wp_ad_camp_3]

 

Uvádím část zaměřenou na soudce Emmeta Sullivana, který vedl soudní řízení proti Generálu Flynnovi a vedl by ho pravděpodobně dodnes nebýt milosti Prezidenta trumpa. Druhá část je zaměřená na Josepha Bidena.

Str. 150 – 153:

TAZATEL: Tak fajn. Ještě jednou díky, že jste si s námi znovu sednul. Tohle je další video. Zeptáme se vás, co nám můžete říct o soudci Sullivanovi a jeho obvinění z pedofilie.

INFORMÁTOR: Potkal jsem Gale Sullivana, Jr., soudce v případu generála Flynna. Je nechutný. Je to známý pedofil, Bidenův přítel. On je ten, kdo vlastnil domy, které Biden používal pro své (neslyšitelné).

Sullivan má rád mladé dívky. Zneužíval svoji vnučku po celá léta. Když vyrostla, ztratil zájem, a ona ve skutečnosti měla důvěrný vztah se svým vlastním otcem. Bral ji na školní plesy a tak.

Chlubila se tím na internetu. Mám všechny záznamy. Chlubila se na Facebooku a tak různě, že s ní chodí otec, a že je opravdu dobrý, velmi štědrý, a všechny tyhle věci.

Ale otec i syn jsou vehementní rasisti. Nemají rádi černochy (…)

Ale on — Sullivan, soudce — když byla vnučka mladší, byla na Skypu ve svém pokoji, tohle je jedno z videí, které jsem viděl, že byla na Skypu ve své ložnici, a bylo to, když byl Skype docela nově – a jak ho slyšela přicházet, skočila do postele. On nevěděl, že je skype puštěný. Jak jsem řekl, nebyl v té době běžný. Mluvila s jedním ze svých přátel. Takže (Sullivan) vešel a zneužil ji.

Lehnul si do její postele a ona provádí orální sex a on je, víte, myslím, že je trochu hrubý. Říká: „Dělej to tak, jsem ti říkal, ne takhle.“ Fuj.

Nebyl si vědom toho, že to vidí jiní lidé. Protože to vyděsilo děti na druhém konci Skypu, došly pro rodiče. Nemohli nic udělat. Neprobírali to. Někteří z nich o tom budou mluvit. Byli svědky toho, jak se to dělo – protože se jim to nelíbí. Takže, kdyby jim někdo nabídl něco slušného, vyšli by ven s tím, co viděli.

TAZATEL: Jedna z rodin to nahrála? To je to, čemu věříte, že se stalo? Nebo…

INFORMÁTOR: Někdo má nahrávku, protože jsem ji viděl. Nevím, která (neslyšitelné) byla udělána, nevím, která rodina to nahrála.

 

[wp_ad_camp_3]

 

TAZATEL: A-ha.

INFORMÁTOR: Ale podařilo se jim to. Takže existuje nahrávka a můžete ho jasně vidět, když… vejde dovnitř. Je to on. To ubohé dítě nikdy nepoznalo nic než peklo. Ona — jak jsem řekl, jsou rasisti – on a jeho syn – a jí celý život říkali, že není nic jiného než odpad, do té míry, že si ublížila, když si snažila zesvětlit si pokožku.

A když ji uvidíte na internetu, tak si vlastně změnila vzhled, zesvětlila si kůži tak moc, že vypadá jako Asiatka, protože nechce být černá, protože vždycky říkali, že je hrozná, hrozná, hrozná.

Ona se ale tak moc proměnila, teď už nevypadá jako když byla dítě. Ani nevypadá černě. Vypadá jako Asiatka. A to kvůli zneužívání, neustálému zneužívání ze strany jich všech a že jí řekli, že je bezcenná. Takže ano. Tak je na tom soudce Sullivan.

Jak jsem řekl, vlastnil domy, v nichž dovolil, aby se to dělo a další lidé je navštěvovali. Lidé šli na pobřeží, šli na pláž, a to byl kód. Měl tři nebo čtyři z nich, které Biden používal. V podstatě stejné rodinné domy, velké garáže pro dvě auta, které mohly být uzavřeny, a dítě bylo obvykle tam.

TAZATEL: A vy jste řekl, že soudce Sullivan nabídl svou vnučku Bidenovi a Biden to odmítl.

INFORMÁTOR: Jo, Biden nemá vůbec rád černochy, ale hlavně nemá zájem o černé dívky. Je to rasista. Je to šmejd.

Došlo k incidentu, kdy bylo oznámeno, že to byl soudcův syn, Sullivanův syn, kdo znásilnil vnučku – svou dceru – a znásilnil ji velice zle. Musela do nemocnice. Jsou na to nemocniční záznamy.

A ve stejnou dobu tam byla další dívka. Vlastně tam byly dvě… no, nebyl to syn. Byl to… byl to ve skutečnosti soudce, kdo to udělal. Znásilnil je obě, začal být velmi násilnický a nechal dívky ležet na podlaze, bylo mu to jedno.
Ale byl to Biden, který mu v podstatě řekl: „Víš, já nechci… tyhle sr*čky tady.“ byl příliš blízko k jeho odhalení.

Takže on — soudce, který spáchal to znásilnění, nechal svého syna, aby za něj vzal na sebe to obvinění, a přiměl ho, aby se okamžitě přestěhoval — vrátil se do Marylandu, kde se udal. Jako soudce to mohl ovládat. Pokud by byl zatčen soudce, neměl by žádnou kontrolu. (…)

 

[wp_ad_camp_3]

 

Str. 162 – 167

TAZATEL: Dobře, Ryane. Zeptáme se vás ještě jednou… probereme toho trochu víc o tom, co víte o Joe Bidenovi a jeho zálibách v malých dětech a pedofilii a dětské pornografii a o tom, co víte z rozhovorů, které jste vedli s Rosensteinem a Oddělením pro špinavé finty.

INFORMÁTOR: Biden je známý pedofil. Je to nechutné. Já a paní xx jsme viděli jeho a členy rodiny, jeho a další děti.

Většina lidí teď už viděla záběry s ním, jak očichává děti … ve své oficiální funkci. Je to slavnostní předávání cen či ceremoniál k povýšení.

Často už se nemůže dočkat, to je ten problém. Není to tak, že by to dělal jen tam. Tyto děti mu byly přislíbeny za jeho roli v získání pozic cenných papírů pro jejich rodinné příslušníky, pro jejich rodiče.

Takže se neovládá, protože očekává svou výplatu. To je tedy důvod, proč vidíte tato videa s očicháváním a podobné věci.

Na některých z nich je jen on jako nechutný zvrhlík. Ty ostatní, to jsou platby, které brzy – tu noc – dostane, protože udělal, co bylo třeba.

Obama dělával všechny druhy dohod, povyšoval lidi na to či ono místo, ale vždy musel něco získat — jeho procento bylo 10 procent. Musel dostat něco, aby byl zticha.

Na internetu je neuvěřitelné množství dětského porna a ministerstvo spravedlnosti ho má terabajty, ale cokoli zabaveného, cokoli použitého, bylo pro něj naformátováno pro snadné použití Shaunem Bridgesem, aby se to jednoduše přehrálo. Stačilo jednou kliknout.

Protože nebyl moc počítačově nadaný. Stačilo jen kliknout a ono to přehrálo všechno, co tam bylo, kvůli formátu, protože mnoho z těch věcí byly různé typy souborů – telefon a videokamera, tento nebo jiný počítač, a on (Bridges) je tam pro něj nahrál, odděleně fotky a videa na jedno kliknutí. Pak jste to mohl procházet. A to je jedna z prací, kterou Bridges měl.
Dodávali mu je, on pak odjel do Delaware a — tak ho drželi šťastného a zticha a drželi ho tak dál od Obamy, aby nedělal problémy. Nikdy netrávil noc v D.C. Vždycky dojel až do Delaware.

Co se týče Delaware, je tu soudce, Emmet Sullivan, Emmet G. Sullivan. Vlastní – nebo vlastnil – myslím, že už jich pár prodal – ale byl to on, kdo vlastnil domy v Lewesu v Delaware.

Vlastnil tři nebo čtyři domy – všechny byly stejné – malé, rodinné domy s garáží s pro dvě auta s vraty – a to byly domy, kam Bidenovi dodávali děti.

A Sullivan je na tom stejně, ale dělal tam věci s vnučkou a tak, stejně jako jeho jeden syn. Ale tohle jsou domy, které používal a Sullivan je vlastnil.

Jak jsem řekl, od té doby jim pár prodal, ale na všechny jsou záznamy; všechny už máme. Jsou asi 20 minut od Bidenova pozemku v Delaware.

A měl být přivezen na zadním sedadle nebo SUV, vjet dovnitř a objevila se ta druhá osoba, většinu času tam byli s předstihem. Prostě vešel, strávil všech nějaký čas vzadu a vrátil se ven, nikdo nic neviděl.

Delaware je také obrovská pašerácká operace. To není moc známé. Ale, chci říct, Delaware je dobrý korporátní stát, víte, pro ochranu korporátů, ale je to také obrovské útočiště pro registraci jachet.

TAZATEL: Jo.

 

[wp_ad_camp_3]

 

INFORMÁTOR: Jsou tam registrovány jachty, které jsou také používány k pašování, myslím dětí pro náročné – což je nechutné vůbec vyslovit – ale nároční klienti, hosté, ti, kteří platí více, přes Delaware do Jersey a New Yorku a dál dolů. Je to jedna z velkých zastávek pro pašování těchto dětí pro náročné klienty do D.C a pak pryč.

TAZATEL: Víte, o jaké typy – o jaké typy dětí Biden většinou žádal?

INFORMÁTOR: Měl také chlapce. Měl rád dívky. Dával přednost dívkám.

TAZATEL: Věkové rozpětí?

INFORMÁTOR: Skoro jakékoli, jako pět, šest až 14, 15. Bylo mu to jedno. Dával přednost 12ti nebo 13ti letým. Neměl rád černé dívky. Vím, že to byl problém. Sullivan nabídl svou vnučku a neudělal to, protože si myslel, že jsou všichni špinaví. On… je to… Biden je taky takový. Je nechutný ve všech směrech. Ale… takže ano.

TAZATEL: Existují nějaké žaloby nebo stížnosti na Bidena kvůli těmto typům obvinění?

INFORMÁTOR: Opravdu, jsou zticha. Všichni byli drženi zticha. Byli zmanipulováni. Jeho žena je odpornáááá. Jeho žena věděla, jaký je, když si ho brala a celou dobu to skrývala.

Když byl na předvolební kampani – před touto poslední – očividně nemohl být zásoben dětmi podle své chuti, tak poslali malou vnučku nebo neteře, aby ho na kampani v těchto různých státech udrželi zticha a šťastného. Ty ubohé děti nikdy nepoznaly nic jiného než zneužívání a teror.

Takže ona … jeho žena to všechno řídila. Dala mu přístup ke speciálním dětem ve škole, ve které před lety pracovala.

TAZATEL: Jsou nějaké zvěsti o nahrávkách s Bidenem, které kolují —

INFORMÁTOR: Jsou. Biden je v tom mnohem chytřejší než jeho syn. Samozřejmě ale existují nahrávky.

TAZATEL: Uh-huh.

INFORMÁTOR: Hunter měl údajně některé z nich. Ale jsou tu videa, která natočil on. Existují videa přes Skype, kde je to on – ale je to odsud dolů – s dítětem, které to dělá, kde mluví s někým jiným a nevidíte tvář. Můžeme ho identifikovat podle bradavek nebo tak nějak, ale je to on. Takže je v tom mnohem víc uhlazený. Je politikem už dlouho. Je opatrnější.

TAZATEL: Uh-huh.

INFORMÁTOR: Myslím, že už nenosí telefon, jeho zaměstnanci se starají o telefony, takže není nic moc zblízka.

TAZATEL: Co nám můžete říct o zneužívání Huntera Bidena? Bylo nějaké zneužívání z jeho strany vůči Hunterovi—

INFORMÁTOR: No jasně.

TAZATEL: —o kterém víte? Hunteru Bidenovi jako, víte, jedinci —

INFORMÁTOR: Jo, jasně. Byl to jeho druhý syn, kterého si vybral jako politického nástupce.

TAZATEL: Oh. Hmm.

INFORMÁTOR: A Beau vlastně zakryl velký skandál se zneužíváním v nemocnici, tohoto jednoho doktora a mnoho dalších věcí, které Beau zakryl, věci — obvinění proti Bidenovi — Joe Bidenovi.

Než (Beau) zemřel, byl generálním prokurátorem a kryl případy a obvinění proti Joe Bidenovi. Kryl lékaře v nemocnici s více než tisícovkou obětí.
A Biden má kopie těch nahrávek, které mu dodal jeho syn Beau. Dostal kopie všeho, co doktor měl. Doktor to natáčel ve své ordinaci, kde zneužil přes tisíc dětí. Biden dostával kopie nahrávek, miloval je.

Pokud jde o Hunterův laptop, neviděl jsem ho. Bylo mi řečeno, že FBI ho dostala původně a okamžitě ho prošli a vyjmuli všechno, co by poukazovalo na ně nebo na Bidena nebo cokoliv takového, ale ten, který přišel z opravny, je úplná kopie, která tam pořád je.

Původní kopie FBI se tedy nebude shodovat s tou, kterou teď mají. Takže… (…)

***** ****

 

[wp_ad_camp_3]

 

Komedie pokračuje:

Matka rohatého „QAnon Šamana“ se v rozhovoru s „60 Minutes“ zdráhala říct, kde se její syn nachází. Podle mainstreamových médií je ve vězení: „Vidím vážnost toho, protože, víte, on je – on je tam, kde právě teď je…“

Co asi paní ví?
https://t.me/MidnightRiderChannel/4974

Jak Qšaman popisuje svoje akce v Kapitolu: „Moje akce nebyly útokem na tuto republiku… Jak bych popsal svoje akce 6. ledna? Zazpíval jsem píseň, to je součást šamanismu, je to o vytváření „pozitivních vibrací“ v posvátné komoře (senátu – pozn. tak to místo nazval tehdy přítomný chlapík z ochranky). Také jsem zabránil lidem, aby kradli a vandalizovali tento posvátný prostor v senátu. Vlastně jsem někomu zabránil, aby z místnosti pro odpočinek kradl koblihy.
https://t.me/MidnightRiderChannel/4979

***** ****
Také mě to trklo:

Zvláštní věc ať už „kdokoli“ vybral falešné datum 4/3, které je nyní údajně 20/3… aby vyhlásil „Qanon rebelii“.

20/3 má být největší globální mírová rally v historii světa. Tyranie není výhradou Ameriky, celý svět vnímá útlak VLÁDY na SVOBODNÉ LIDI. Co je dost, to je příliš!

SLUŽEBNÍCI VEŘEJNOSTI, ODSTUPTE! Nechte promluvit mírumilovné lidi!!!
https://anonup.com/thread/2423868

Plakát už jsem dříve sdílela, v prvním řádku je i ČR.

Zrovna 20/3 má Barron Trump 15. narozeniny, zajímavé….
https://anonup.com/thread/2424011

***** ****
Zahlédla jsem myslím už dříve: Agent CIA tibetský dalajláma byl vakcinován proti covidu a vybízí lidi, aby se také nechali očkovat.
https://anonup.com/thread/2429734

***** ****
Cuomo: V žádném případě nebudu rezignovat. (Už jsem četla o pátém obvinění ze sexuálního obtěžování, kromě toho, že má mimo dalšího na rukou krev mnoha lidí, kteří zemřeli v „jeho“ pečovatelských domech)
https://t.me/RGiuliani/1726

***** ****
Adrenochrome – Doručení až do domu – všechny příchutě (video)
https://anonup.com/thread/2404162

***** **** ***** ****

Vybrala a přeložila melda

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.