Dne 25.12.1989 byl zastřelen rumunský diktátor? Opravdu?

Podívejte se, přátelé, jak Nicolae Ceausescu a jeho žena opět vstávají.
Celý svět je divadlo.
Globalisté dělali svou práci opravdu velmi dobře.

Nic není skutečné. Všechno je falešné.

*****

Mnoho lidí si zatím nedokáže představit, že žijeme ve virtuální realitě. Že naše okolí, to, co vidíme, chutnáme, cítíme, čeho se dotýkáme a co prožíváme, ve skutečnosti neexistuje. Kvantová fyzika o tom ví už asi 100 let. Věda však o něm stále mluví stejně jako v dobách newtonovské mechaniky – jazykem, jako bychom žili v materialistickém světě. To, co nazýváme hmotou, však takto neexistuje. Prof. Hans-Peter Dürr to vyjádřil výstižně: Když se podíváme na to, co drží svět pohromadě v jeho jádru, není to žádný hardware, žádné malé kuličky, atomy nebo molekuly, ale něco jako software. Něco nedělitelného, co jediné funguje – Advaita – nedvojnost. Můžeme ji také nazvat duchem.

*****

Zakladatel Pink Floyd Waters varuje, že internet může proměnit román „1984“ ve skutečnost

Dnešní technologické společnosti pomalu spolupracují s úřady, aby uvedly v život myšlenky z románu 1984 George Orwella. Tento názor vyjádřil v rozhovoru pro agenturu TASS Roger Waters, jeden ze zakladatelů britské rockové skupiny Pink Floyd.

Hudebník označil internet a sociální sítě za „dvousečnou zbraň“.

*****

Ruský velvyslanec při OSN Vasilij Něbenzja na zasedání Rady bezpečnosti obvinil ministryni obrany Janu Černochovou z podpory terorismu. Záminkou mu bylo její vyjádření po sobotním atentátu, při němž zemřela Darja Duginová, dcera ruského ideologa Alexandra Dugina. Černochová na Něbenzjova slova reagovala, že mezi „oslavou teroristického útoku“ a nelítostí nad úmrtím fašistické propagandistky je zásadní rozdíl.

*****

Papež František vyjádřil politování nad smrtí dcery ruského ideologa Alexandra Duginova Darijou Duginovou, v jejímž autě v sobotu vybuchla nastražená bomba. Hlava katolické církve ji při generální audienci označila za nevinnou oběť války.

*****

Řada uživatelů hlásí, že se ve středu dopoledne „zbláznil“ Facebook. Sociální síť prý ukazuje náhodné vzkazy.

I někteří uživatelé z Česka mohli ve středu dopoledne narazit na problém, kdy se jim na jejich stránce ukazují místo klasického obsahu náhodné vzkazy celebritám, firmám nebo příspěvky do skupin.

*****

Kanadský premiér Justin Trudeau a německý kancléř Olaf Scholz v úterý podepsali pětiletý kontrakt na dodávky zeleného vodíku. Kanada začne surovinu dovážet do Německa od roku 2025.

*****

Polská státní chemická společnost Grupa Azoty kvůli prudkému zdražení zemního plynu dočasně zastavuje výrobu ve svých závodech na dusíkatá hnojiva, kaprolaktam a nylon 6. Grupa Azoty je v Polsku největší chemickou skupinou a patří k předním evropským výrobcům umělých hnojiv.

*****

Přes dvacet milionů amerických domácností má v současné době potíže s placením účtů za energie. Jedná se o vůbec nejhorší statistiku, jaká kdy byla v USA zaznamenána. Zatímco většina evropských vlád již situaci řeší a snaží se hledat cesty, jak pomoci nejchudším rodinám, nic podobného administrativa falešného Bidena nedělá.

*****

Maďarská vláda nehodlá uvalit žádná omezení na vstupní víza pro ruské občany, oznámil ve středu maďarský ministr zahraničních věcí a obchodu Peter Szijjarto.

*****

Vojenský biologický program USA představuje přímou hrozbu pro země Šanghajské organizace spolupráce

Pentagon financoval činnost více než 30 ukrajinských biologických laboratoří vyvíjejících komponenty biologických zbraní, což představuje přímou hrozbu pro členy Šanghajské organizace pro spolupráci (ŠOS), uvedl ve středu ruský ministr obrany Sergej Šojgu.

*****

Obchodní obrat mezi Indií a Ruskem v posledních měsících vzrostl jak co do objemu, tak co do rozsahu, řekl v úterý indický velvyslanec v Moskvě Pavan Kapoor.

„Existuje obrovská naděje na zvýšení naší obchodní a hospodářské spolupráce. Právě v posledních několika měsících jsme zaznamenali určitou změnu ve směru obchodu. Určitě nakupujeme z Ruska mnohem více ropy a také hnojiva… Z Ruska je větší poptávka po mnoha dalších výrobcích: spotřebním zboží, potravinářských výrobcích, automobilových součástkách… samozřejmě včetně tradičních položek, jako je textil, čaj, léky… Myslím, že všechny tyto oblasti, včetně mnoha dalších, dostanou další podporu. Doufejme, že velmi brzy.“

*****

Ukrajinské jednotky ostřelovaly nákupní centrum Galaktika v Doněcku a způsobily v něm rozsáhlý požár, uvedli ve středu představitelé Doněcké lidové republiky. Zaměstnanci byli evakuováni a nedošlo k žádným obětem, uvedli úředníci.

*****

Soros a viceprezidentka Harrisová jsou „superpadouši“ 

Vdova po policistovi ve výslužbě, který byl zabit během nepokojů Black Lives Matter v St. Louis v roce 2020, označila americkou viceprezidentku Kamalu Harrisovou a miliardáře George Sorose za „superpadouchy“ a tvrdí, že jsou částečně zodpovědní za smrt jejího manžela.

*****

Ukrajina používá taktiku spálené země

Ukrajinské jednotky se snaží způsobit co největší škody na civilní infrastruktuře a také se zaměřují na civilisty, kteří žijí v oblastech, kde bojují s ruskými silami, tvrdí ruský ministr obrany Sergej Šojgu.

*****

Ruský vyslanec informoval Radu bezpečnosti o nedávných útocích na jadernou elektrárnu a předložil fotografie

Rusko předložilo Radě bezpečnosti OSN a Valnému shromáždění fotografické důkazy ukrajinských útoků na Záporožskou jadernou elektrárnu, uvedl v úterý velvyslanec Vasilij Nebenzja. Informoval také Radu bezpečnosti o posledních útocích, z nichž některé se týkaly zbraní dodaných NATO, a zdůraznil, že Rusko nevyužívá tuto lokalitu jako vojenskou základnu.

*****

Evropská komise v úterý varovala, že Evropa zažívá zřejmě nejhorší sucho za posledních pět století, a citovala novou analýzu, kterou zveřejnilo Společné výzkumné středisko EU (JRC).

*****

Generální ředitel Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) Rafael Grossi v úterý uvedl, že v nadcházejících dnech hodlá osobně navštívit Záporožskou jadernou elektrárnu na Ukrajině v rámci vyšetřovací mise. Největší evropská atomová elektrárna, která je od března pod ruskou kontrolou, je ohrožena kvůli opakovaným ukrajinským dělostřeleckým útokům.

*****

Bývalý americký prezident Donald Trump podal v pondělí žalobu, v níž se snaží zabránit tomu, aby FBI zkoumala dokumenty, které její agenti zabavili při razii v jeho rezidenci Mar-a-Lago, dokud nebude jmenován nezávislý dozorující orgán. Trump označil razii za nezákonnou a protiústavní.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.