— Uživatelé Facebooku a Instagramu hlásí výpadky těchto sociálních médií v částech USA, EU. „Problémy s fungováním Facebooku jsou pozorovány od 11:56 východního pobřeží USA,“ uvádí se ve zprávě. Většina zpráv pochází od uživatelů v severovýchodní části USA, na Filipínách, v Evropě, včetně Spojeného království a Nizozemska, jakož i některých latinskoamerických zemí, jako je Brazílie a Peru. Problémy s Instagramem byly poprvé hlášeny ve 12:00 hod. odkaz Řekla bych, že se na těchto sociálních sítích vyskytlo tolik „nevhodných“ příspěvků, že je třeba je hromadně promazat. Až soudruzi službu opět nahodí, smazání „nevhodných“ příspěvků se svede na technické potíže. Jak jednoduché ….. 

 

[wp_ad_camp_2]

— V Maďarsku běží od února kampaň proti migrační politice EU, tři měsíce před volbami do Evropského parlamentu, a v Bruselu vyvolala vztek. Prezident Evropské komise, který je na plakátech zobrazen, ji označil za „lži“ a požadoval, aby strana maďarského premiéra Viktora Orbana byla vyloučena ze středopravicové Evropské lidové strany.

Maďarská pro-vládní média a státní televize pokračovaly v kampani s plakáty, kde se objevil úsměvný prezident Evropské komise Jean-Claude Juncker spolu s Georgeem Sorosem. To rozzuřilo úředníky EU, uvádí Reuters.

Tento krok, který poukazuje na blízkost Junckera a Sorose, je obviňuje z podpory nelegálního přistěhovalectví tím, že ukládá povinné kvóty pro uprchlíky a nebere v úvahu právo členských států EU na bezpečnost hranic a údajně plánuje jednodušší proces udělování víz a platby přistěhovalcům. odkaz

— Americké vojenské letadlo bylo spatřeno nad územím Ruska. Provádělo pozorovací let nad ruským územím v rámci Smlouvy o otevřeném nebi. Boeing OC-135B Open Skies s číslem 61-2670, letectva Spojených států amerických, byl spatřen nad Komsomolskem na ruském Dálném východě v 6:15 hodin ráno. odkaz

 

[wp_ad_camp_2]

— Vědci varují, že bezdrátová sluchátka mohou představovat riziko vzniku rakoviny a naléhají na Světovou zdravotnickou organizaci, aby jednala.

Až 250 výzkumných pracovníků apelovalo na členské země WHO a OSN a upozornilo je na škody, které u lidí byly vědecky zjištěny i při minimálních elektromagnetických vlnách, včetně nárůstu volných radikálů a buněčného poškození.

Navzdory obrovské popularitě bezdrátových sluchátek, jako jsou AirPods a Samsung Galaxy Buds, kterou v posledních letech získávají, výzkumníci stále více vyjadřují znepokojení nad škodlivými účinky, které mohou mít na lidské zdraví.

 

[wp_ad_camp_2]

Zařízení, která využívají technologii Bluetooth, což je typ elektromagnetické vlny (EMF) přenášející data, jsou v nebezpečné blízkosti vnitřní lebky uživatele a doslova se o ni třou. odkaz  No to je mi novinka, že elektromagnetické vlny přímo u hlavy poškuzují mozek …..

— Prezident Trump před chvílí oznámil zákaz letů Boeing 737 Max. Trump oznámil, že by nyní měly být stroje Boeing 737 MAX uzemněny, „dokud nepřijde Boeing s řešením”. USA byly poslední zemí, kde ještě mohly létat.

„Vydáváme nouzové nařízení, kterým zakážeme všechny lety 737 MAX 8 a 737 MAX 9 a letouny spojené s touto řadou,” řekl Trump. odkaz Mám takový pocit, že Chazarská mafie má ohledně letadel nějaký plán.

vybrala a přeložila tereza 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.