;

Čím člověk sám sebe oslabuje a marní svou životní energii:

1. Neuzavřené, do konce nedotažené věci.

Pokaždé, když se do něčeho pustíme, s něčím začneme, ale do konce to nedotáhneme. Neztrácíme zbytečně jenom materiální zdroje. Také v psychice, podobně jako v počítači, zůstává „viset“ zahájený proces, který sice nevnímáme, ale po celou dobu nám ubírá z pozornosti i sil. Patří sem nesplněné sliby, půjčky, rozdělaná, nedokončená práce a úkoly přijaté přesto, že jsou nad naše síly.

2. Lhaní jiným i sobě.

Když člověk lže, vydává spoustu energie na podporu vymyšlených obrazů. Krom toho porušuje proud energie mezi čakrou hrdla a čakrou srdce. Lhaní nám křiví duši. Čeho je třeba se zbavit: pokrytectví, lhaní si do kapsy, snahy zdát se být někým, kým nejsme. Pozn. anna: človek sa nakoniec aj tak sám zamotá do vlastných lží. Jednému povie to druhému niečo iné a po čase zabudne ktorému človeku čo povedal. Klamanie kriví nielen dušu ale aj symetriu tváre.

3. Ublíženost, uzavřenost a jakákoli jiná forma sebeizolace.

Člověk je otevřeným energetickým systémem. Pokud se izoluje, oslabuje sám sebe. Zcela stejným způsobem, jako k tomu dochází při blokádě města, přístavu nebo země. Jestliže izolujeme fyzicky, hospodářsky nebo informačně jakýkoli objekt, začne chátrat.

Kdy k tomu dochází: když odmítáme příbuzenské vztahy, zapomínáme na předky, žijeme v pocitu ublíženosti a hořkosti k lidem, k životu nebo něčemu jinému. Jestliže člověk nepatří do nějaké pospolitosti, do nějaké skupiny lidí, rovněž ho to oslabuje. Stejně tak ztráta styku s vlastní kulturou je ztrátou energie.

4. Strach, nedůvěra, zbytečné nepřátelství.

Obavy a nedůvěra jsou zdrojem stejného úpadku sil, jako ublíženost. Krom toho jsou mrhány energetické zdroje, protože mysl i tělo se nacházejí v ustavičném bojovém stavu, připraveny k bitvě nebo útěku. To je velmi vyčerpávající.

5. Fyzické, emocionální a informační přetížení nebo nedostatek fyzické zátěže, kontaktu s přírodou; podchlazení.

Jestliže je člověk přes únosnou mez vystaven pracovnímu vypětí nebo obavám, vede to rovněž k rychlému vyčerpání sil. Zpracování záplavy informací stojí mozek mnoho energie, nemístné obavy zbytečně odčerpávají hormony nadledvinek, což vede k ledvinové nedostatečnosti.

6. Nesprávný a nedostatečný spánek.

Jestliže spíme v nepatřičnou dobu a v nedostatečném množství, nemůže organismus jak náleží obnovit své síly. V těle se hromadí toxiny, biorytmus je narušen a mozek je zahlcen nezpracovanými informacemi.

7. Přejídání, intoxikace alkoholem, cigaretami a drogami.

Organismus je nucen vydávat síly na zneškodňování a odvádění látek, které ho přímo ohrožují. Přetíženy jsou nervová soustava, ledviny a střevo.

8. Zbytečné rozhovory, vnitřní dialog, neklid.

Může se to zdát nevýznamné, ve skutečnosti je však na řeč spotřebováno obrovské množství energie, a to často zcela zbytečně. Teprve když se naučíme využívat praxi mlčení, uvědomíme si to v plné šíři.

Pozn. anna: taktiež by som zvýraznila dôležitosť formy našeho vnútorného dialógu a zvlášť keď prehovárame samy k sebe. To ako sa samy zo sebou rozprávame a čo si hovoríme, má velký vplyv na naše nastavenie a energiu. Toto chovanie sa odráža aj v našom prístupe k vonkajším udalostiam, Taktiež aj to, koľko máme energie a ako sme naladení. Je dôležité aby sme k sebe prehovárali s úctou, rešpektom a s podporou.

9. Nemoci, neléčené úrazy, nepříznivé vnější okolnosti, paraziti, energetičtí upíři a různé další formy úniku energie.

Patří sem nepříjemní a špatní lidé v našem okolí, geopatogenní zóny, průmyslové znečištění, úrazy a jiná poškození.

Pozn. anna: nepríjemní a zlí ľudia, presnejšie povedané energetický upíri. Na to s kým sa pravidelne stretávame si musíme dávať veľký pozor! 

10. Mohutný kanál energetického úniku: promiskuita.

Nízká kultura v oblasti sexu, morální prázdnota v této oblasti a neporozumění jejímu významu vedou k přetěžování sil a vyčerpání. Na obnovu promrhaných zdrojů je potřeba obrovské množství energie.

 

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.