benjamin fulford,

10. července 2017

Setkání G20 takzvaných světových lídrů bylo velmi „odhalující“, protože 19 z 20 z nich veřejně schválilo podvod jménem Pařížská dohoda, týkající se globálního oteplování. Stalo se tak, aniž by byl vzán v potaz fakt, že uhlíkem způsobované globální oteplování již bylo legálně a vědecky zavrhnuto jako podvod.

[wp_ad_camp_1]

Michael Mann, autor „hokejkového“ grafu globálního oteplování, který je využíván IPCC schváleným Spojenými národy, nyní čelí trestu odnětí svobody poté, co odmítl poskytnout soudci informace o tom, jak získal údaje, podle nichž se údajně svět rapidně otepluje. Mezitím jiná vědecká studie ukázala, že téměř veškeré oteplování zaznamenané v posledních letech je výsledkem toho, že se po každém měření data falšovala.

http://principia-scientific.org/breaking-fatal-courtroom-act-ruins-michael-hockey-stick-mann/

http://dailycaller.com/2017/07/05/exclusive-study-finds-temperature-adjustments-account-for-nearly-all-of-the-warming-in-climate-data/

Ignorováním faktů a protláčením Rothschildova podvodu s globálním oteplováním, čínský prezident Xi Jinping a ruský prezident Vladimir Putin zjistili, že byli Rothschildovi „lokajové“. Jediný lídr, který se veřejně tohoto podvodu zřekl je americký prezident Donald Trump, což je také důvod, proč ho Chazary ovládaná média vykreslují jako někoho, kdo se „izoluje“.

Podle CIA, Pentagonu a ostatních zdrojů se však věci mění na hlubší úrovni. Armádní a zpravodajské aparáty Ruska, Spojených států a Číny spolupracují navzdory všem nepřátelským postojům politiků těchto zemí, uvádí zdroje.

To je možná důvod, proč papež František cítil potřebu zavolat minulý týden novináře, aby mohl vydat následující prohlášení:

„Obávám se, že mezi mocnostmi, které mají zkreslený pohled na svět: Amerika a Rusko, Čína a Severní Korea, Rusko a Assad ve válce v Sýrii, existuje velmi nebezpečné spojenectví.“

http://www.cnsnews.com/news/article/cnsnewscom-staff/pope-francis-says-america-has-distorted-vision-world

Nezapomeňte, že to byl papež František, který v květnu při setkání předal Trumpovi 260 stránkový dokument, který schvaloval podvody spojené s klimatickými změnami.

Další věc, kterou je třeba poznamenat, je, že skupina G20 požaduje světovou správu s centrem v Mezinárodním měnovém fondu. Připomeňme si, že vedoucí MMF není zvolen lidem planety, avšak stejnou Chazarskou linií, která vybírá hlavu OSN, Světové banky atd. Pamatujte si, že MMF a jeho podporovatelé na svých setkáních stavěli brány do chrámu Baala, jinak známého jako Satana.

Všimněte si, že ono „velmi nebezpečné spojenectví“, na které odkazuje papež, zahrnuje Rusko, Čínu, USA, Severní Koreu a Sýrii. Všechny tyto země se vyvlékají z područí Chazarů, dokonce i když má Rusko stále za prezidenta Rothschildovu loutku. Skutečné ruské zdroje, které tento pisatel kontaktoval, se však všechny shodují na tom, že to není Putin, kdo řídí Rusko, ale ruská ortodoxní církev.

Papež František to pravděpodobně myslel dobře, ale je na omylu, jestli si myslí, že osoba zvolená P2 Svobodnými zednáří, jako je Marco Di Mauro, bude zvolen vůdcem pokrevní linií ovládané světové vlády.

V každém případě je papež František pohoršen i dalším vatikánským skandálem,  jedná se o drogovou homosexuální orgii, kterou policie překazila poté, co si sousedi stěžovali na hluk. To by mohlo vést k tomu, že bude propuštěn další kardinál, uvádí zdroje CIA.

Papež by měl své snahy více soustředit na boj s velmi reálnou hrozbou satanistů, kterým až donedávna nechybělo málo k převzetí světa. Další bývalý satanista předvedl svědectví o rozsáhlých lidských obětech a dalších zvěrstvech, které tito lidé provádějí. Tento devítiminutový videoklip představuje velmi znepokojující poslech, ale rozhodně je výzvou ke změně.

https://www.youtube.com/watch?v=8blKWWWTJio

Ona změna, už byla, samozřejmě, přijata. Nejnovější zprávou je oznámení z Německa z minulého týdne, kde se hovoří o dopadení pedofilního kruhu, do jehož činnosti bylo zapojeno 87 000 lidí. Můžete si být jisti, že mnoho z těchto lidí, kteří vykonávali dětské oběti, bude hnít za mřížemi.

V USA i nadále pokračuje konečná čistka Chazarské mafie. Bývalá ministryně spravedlnosti působící za prezidenta Baracka Obamy Loretta Lynchová poskytla podrobné svědectví o zločinech svých bývalých šéfů Clintona a Bushe, uvádí CIA a další zdroje. V důsledku toho Barack Obama minulý týden zažádal o politický azyl v Indonésii, ale podle zdrojů Společnosti bílého draka v Indonésii byla zamítnuta. Zdroje CIA v Evropě to potvrzují a říkají, že Obama se bude muset vrátit do USA, aby mohl být vyslýchán kvůli tomu, kdo opravdu řídil jeho prezidentsví. Připomeňme si, že když byl Obama poprvé zvolen, v reverzně spuštěném projevu opakoval „děkuji Satane“.

https://www.youtube.com/watch?v=LS53I-k_T4o

Když už mluvíme o Obamovi, 40 sekundový videoklip uvedený níže jasně ukazuje, jak odlišná je jeho osobní chemie s Vladimírem Putinem a mezi Trumpem a Putinem.

https://mainerepublicemailalert.com/2017/07/08/can-you-tell-the-difference/

Podle zdrojů Pentagonu změna v chemii odráží kampaň Trumpova režimu svést Rusko, aby se k němu připojilo v alianci proti čínské a chazarské nadvládě.

„Politický novic Trump byl „poctěn“ setkáním se služebně starším státníkem Putinem, jehož plán učinit Rusko opět skvělou zemí, kde bude vládnout symfonie církve i státu, je bez debat modelem pro Trumpa „to make America great again“, tvrdí zdroje z Pentagonu.

„Trump se ukázal jako obránce západní civilizace před židovskou (satanskou) destrukcí a Putin i papež mu dovedně pomáhali vytvořit super-křesťanský blok, který by zatlačil Čínu a spustil holokaust židovské mafie“, říká jeden z pentagonských zdrojů.

Společnost bílého draka chce objasnit, že neexistuje žádný kolektivní trest a ti jediní lidé, kteří jsou v hledáčku, jsou ti, kteří se nějak podíleli na masových vraždách, ať už prostřednictvím biologických zbraní, nukleárního teroru, lidských obětí nebo ilegálních válek, atd.

[wp_ad_camp_1]

Nicméně je zřejmé, že Trumpova administrace představuje všeobecný odpor proti chazarské nadvládě, která by se mohla vymknout kontrole a vést k útoku na Židy obecně. Při cestě do Polska odmítl Trump navštívit varšavský židovský památník ghetta. Když v Polsku ve svém projevu Trump zmínil hrozby přicházející zevnitř, z jihu a z východu, hovořil prý o Saúdské Arábii, Izraeli a jeho 5. koloně v USA, říkají zdroje z Pentagonu.
Také Neocons H.R, McMasteru a Jaredu Kushnerovi byla zablokována účast na setkání Trumpa a ministra zahraničních věcí Rexe Tillersona s jejich protějšky Putinem a ruským ministrem zahraničí Sergejem Lavrovem. Na schůzi se USA snažilo o obnovení rusko-amerických vazeb, aby mohly obě země společně čelit Číně, tvrdí Pentagon. Američané také navrhli, že by mohla být vytvořena rusko-americká „kybernetická bezpečnostní jednotka zaměřená na prevenci izraelského a čínského hackingu, e-hijackingu a dalších kybernetických útoků.“ říkají zdroje.

Ruské zdroje naopak i nadále tvrdí, že jsou vůči náhlému americkému přátelskému chování ostražití díky dlouhé historii americké agrese vedené proti Rusku. Rusové tvrdí, že jsou proti vytváření protichůdných bloků a preferují svět, kde jsou k sobě všichni přátelští.

Nicméně, nedávné čínské agresivní kroky proti Indii se zřejmě obrátily proti Číně.

„Rusko je velmi znepokojeno čínskou agresí na Jihočínském moři a indickém subkontinentu, a proto byl na summit G20 pozván vietnamský premiér.“ Americké námořnictvo v návaznosti na to poslalo zprávu, že se v poslední době připojilo k  japonským a indickým námořním cvičením.

Zdá se, že Číňané se nyní, po setkání čínského prezidenta Xi Jinpinga a indického premiéra Narendra Modi na G20, stáhli.

http://www.scmp.com/news/china/diplomacy-defence/article/2101742/chinas-xi-jinping-and-indias-narendra-modi-meet-g20

Další zajímavou věcí, kterou stojí za to zmínit, je, že saúdský král „Salman a princ Mohammed Bin Salma byli na G20 prohlášeni za persony non grata kvůli zastupování Izraele.“ uvádí zdroje z Pentagonu. Tvrdí, že Katar je ve svém sporu se Saúdskou Arábií na vítězné straně a že vláda sesazeného koruního prince Nayefa může být stále ještě obnovena.

Podle japonských pravicových zdrojů blízkých císaři japonský premiér Shinzo Abe nabízel úplatky výměnou za ochranu na G20. Abeova strana utrpěla drtivou porážku v nedávných komunálních volbách v Tokiu a pravděpodobně bude nucena uspořádat volby ještě v letošním roce, ve kterých bude vyřazena z národní politiky, tvrdí zdroje.

Co nelze popřít je fakt, že vrchní část japonské mocenské struktury je rozpolcena. To se odráží v průzkumech veřejného mínění v japonských novinových plátcích, kde pravicové národní noviny Sankei ukazují Abeovu podporu na 86 %, zatímco v levicových novinách Asahiho jenom na 14 %. Centrální regionální plátek v Tokiu Shinbum zveřejnil podporu na pouhých 5%. Následující odkaz je v japonštině, ale přítomné procentuální znaky ukazují neuvěřitelné skoky mezi průzkumy veřejného mínění v různých novinách.

https://news.yahoo.co.jp/byline/yoneshigekatsuhiro/20170620-00072316/

Japonské pravicové zdroje tvrdí, že nacionalistická frakce Tanaka se připravuje na změnu režimu v Japonsku a že to bude mít za následek odstranění korejských zástupců, kteří od konce druhé světové války tajně předávali vládu nad Japonskem Chazarům.

Skutečnost, že Abe zakládal masivní výzkumné centrum pro výzkum chemických a biologických zbraní maskovaný jako Veterinární vysoká škola Kake Gakuin, vyjevila Abea i jeho režim jako genocidního válečného zločince. Určité pravicové zdroje informovali tohoto pisatele, že Abe nečekal, že se dožije více než 3 měsíce.
Mezitím, jak jsou podněcovatelé války po celém světě odstaveni od moci, objevují se známky stavitelského boomu. Zdroje Společnosti bílého draka v Indonésii říkají, že indonésská vláda plánuje postavit nové hlavní město, aby nahradilo přelidněné a potápějící se město Jakarta.

https://www.indonesia-investments.com/news/news-columns/will-indonesia-move-the-capital-away-from-jakarta-java-island/item7957

[wp_ad_camp_1]

Japonský podsvětí se naopak těší na bonanzu, neboť čínská vláda se připravuje na přesun mnoha funkcí hlavního města do nového města 150 kilometrů od Pekingu. Japonský šéf podsvětí tvrdí, že japonské společnosti získávají lukrativní smlouvy na likvidaci odpadu a další environmentální práce v novém hlavním městě, protože Číňané chtějí japonské know how, jak vytvořit čistá velkoměsta. Sh # t happens a někdo to uklidit musí.

Jakmile skončí chazarská nadvláda v Japonsku, Izraeli, Saúdské Arábii a na Ukrajině, svět bude připraven vykročit do nového zlatého věku.

 

Materiál slouží k informativním účelům, nemusí korespondovat s názory redakce a veškeré dotazy je vhodné směřovat na primární zdroj článku.

přeložila: raja

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.