Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty
  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

 • Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska
  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

 • Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín
  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

 • Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU
  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

Související zprávy

 • Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká
  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

  Profesor se slzami v očích vypráví, co svět ještě čeká

 • Okno do nového světa – od vzdělání k duchovnímu ochuzení
  Okno do nového světa – od vzdělání k duchovnímu ochuzení

  Okno do nového světa – od vzdělání k duchovnímu ochuzení

 • Varovná znamení Vesmíru, která byste neměli ignorovat
  Varovná znamení Vesmíru, která byste neměli ignorovat

  Varovná znamení Vesmíru, která byste neměli ignorovat

 • FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA
  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

  FDA (ne)reaguje na výzvu ke stažení vakcíny Pfizer kvůli fragmentům DNA

5 chyb, které lidi dělají, když zjistí, že mají rakovinu

Existuje celá řada různých reakcí na zjištění, že vám diagnostikovali rakovinu: neustálé obavy a strach, neúnavný výzkům v oblasti nemoci a její léčby, promlouvání s rodinou a přáteli, se kterými budete pravděpodobně sdílet smutek.

[wp_ad_camp_2]

Nicméně, je mnoho věcí, kterým byste se po takové diagnóze měli vyhnout, pokud si chcete dát nějakou šanci s nemocí bojovat a vyhrát. Zde uvádím seznam 5 nejzávažnějších chyb, které lidé dělají bezprostředně poté, co jim doktoři diagnostikují rakovinu:

 

1. Okamžité odsouhlasení mainstreamové léčby

Je to naprosto přirozená reakce, když náhle čelíte smrtelnému onemocnění, že se spolehnete na doktory a řeknete jim, aby vás co nejrychleji vyléčili. Dokonce jste možná šli i na schůzku, kde jste s doktory projednali první krok léčby, ještě ten den, kdy jste se ony špatné zprávy dozvěděli.

Čas zrovna nemusí hrát pro vás, ale můžete si dovolit strávit hodinu nebo dvě průzkumem svých možností a zjistit, zda byste mohli být vhodnými kandidáty pro bezpečnější alternativy léčby předtím, než se vydáte cestou chemoterapie.

[wp_ad_camp_2]

Bylo by dobré také být opatrný, co se týče provádění příliš mnoha diagnostických testů. Druhý názor na vaši diagnózu není špatný nápad, ale není dobré nechat se podrobit velkému množství testů, které pro diagnostiku využívají radiaci. To může rakovinovému bujení spíše pomáhat nebo rakovinové onemocnění dokonce způsobit.

 

2. Lpění pouze na jednom protokolu

Uvědomte si, že užitečný nebo dokonce nezbytný pro vaše uzdravení může být více než jen jeden jediný postup. Nedopusťte, abyste sami sebe chytili do pasti tím, že si budet myslet, že všechny vaše problémy vyřeší pouhé odšťavňování mrkve. Rozhodně vám to může jen prospět, ale užívání kanabinoidů spolu s cvičením jógy vám možná pomůže o něco více.

Nicméně to neznamená, že je vhodné mísit léčebné protokoly s radiací nebo chemoterapií, učiňte důkladný výzkum a velmi pečlivě zvažte, zda je takovéto typy léčby vhodné mísit.

 

3. Ignorování důležitosti diety

Pokud byste po diagnostikování rakoviny měli něco udělat, tak by to rozhodně měla být změna vašeho jídelníčku. Důležitost tohoto kroku nelze dostatečně zdůraznit: rakovinné buňky se živí rafinovaným cukrem a rafinovanými sacharidy, díky nimiž prospívají a bují. Proto je na místě je ze svého jídelníčku zcela odstranit, berte to tak, že na tom závisí váš život – což je pravda!

Vaše strava by se nyní měla soustředit na ekologicky pěstované rostlinné potraviny a vyhýbat se červenému masu a zpracovaným masným výrobkům.

Studie dokázaly, že ketogenní strava má určitý potenciál zpomalit postup rakoviny, včetně rakoviny ve formě metastáz. Má schopnost snížit hladinu cukru v krvi, což je pravděpodobně ten důvod, proč zpomaluje růst nádorů, ale na to je třeba více studií.

 

4. Nedostatečná detoxikace

Zničit rakovinové buňky je dobré, ale také je nějak musíte dostat z těla ven, protože pro játra znamenají obrovskou zátěž.

Pokud jíte čistě organickou stravu založenou na potravinách rostlinného původu a šťávách, bude to mít nějaké detoxikační účinky, ale někteří lidé potřebují silnější formy detoxikace.

[wp_ad_camp_2]

 

5. Přehlížení emocionálního, duševního a duchovního zdraví

Léčba rakoviny, zejména v konvenční medicíně, má tendenci soustředit se pouze na fyzické tělo. Je samozřejmé, že tam by se měla soustředit spousta úsilí, ale ignorování důležitosti mysli a ducha je obrovská chyba, kterou rozhodně udělat nechcete.

Věděli jste, že umělecká terapie založená na plnosti vědomí může pomoci zlepšit úroveň stresu a kvalitu života pacientů, kterým bylo diagnostikováno onemocnění rakovinou?

Tento druh terapie využívá expresivní umělecké aktivity ve spojení s dýcháním, chůzí a jógou. Bylo prokázáno, že snížení úzkosti u žen s rakovinou prsu zlepšuje jejich imunitní funkci a pravděpodobně je tedy užitečné i pro jiné typy rakoviny.

Ve skutečnosti má jóga obrovskou moc a mnoho studií ukázalo, že její praktikování pomáhá lidem jak po emocionální stránce, tak po stránce fyzické, což z ní činí velmi cenný nástroj ve vašem boji proti rakovině.

[wp_ad_camp_2]

Dokonce i když se vydáte konvenční cestou, zjistíte, že vám jóga dokáže pomoci redukovat únavu, zánět, depresi, úzkost i bolest. Některá jógová centra se dokonce přímo specializují na pomoc pacientům s rakovinou.

Diagnóza rakoviny je zničující a jak se rozhodnete postupovat je velmi osobní rozhodnutí, které bude záviset na vašem přesvědčení o tom, co je pro vás nejlepší.

Je důležité, abyste ze spolehlivých zdrojů získali co nejvíce informací, než se do čehokoli pustíte. A vždy se ujistěte, že nasloucháte svému tělu.

raja: Původně jsem k tomuto článku chtěla napsat komentář, ale zjistila jsem, že mám na toto téma hodně co říci a tak na něj zítra vyjde samostatný článek.

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře