Těšíme se na další koment zoufalců z deep state. Jaká bude dnešní reakce Mr. GRITS. No samozřejmě se dnes také jedná o satiru. Jak jinak. Nutné vše otočit, že ano Mr. GRITS. V tom jste odporníci.

***** **** ***** ****

Bill Gates, kterého generální soudce amerického námořnictva usvědčil a odsoudil k trestu smrti, vyvolával rozruch ve vazební věznici Camp Delta v GITMO, kde je držen v očekávání výkonu trestu. Zdroje z nejznámějšího internačního tábora v zemi sdělily zpravodajskému serveru Real Raw News, že Gates tráví každou volnou chvíli tím, že kritizuje své stíhání a požaduje obnovení procesu s odůvodněním, že jeho advokát, nevýrazný David Baluarte, Gatese nedostatečně zastupoval.

Vojenský soud odsoudil Gatese 8. září po pěti dnech explozivních svědectví. Pokud něco, Baluarte bojoval mohutněji než právníci, kteří zastupovali jiné usvědčené loutky Deep State. Bill Gates řekl, že Baluarte byl zklamáním.

Den po odsouzení byla Gatesovi udělena audience u vojenské revizní komise v Guantánamu, což je nezávislá skupina důstojníků amerického námořnictva a námořní pěchoty, jejímž úkolem je rozhodnout, zda se obviněnému dostalo řádného zastoupení nebo zda s ním bylo během tribunálu špatně zacházeno.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Gates tvrdil, že Baluarte byl nekompetentní, že nezpochybňoval klíčové důkazy ani svědky, kteří z jeho přesvědčení mohli těžit. Konkrétně Gates řekl, že jeho bývalá manželka Melinda Ann Frenchová byla nespolehlivým svědkem, protože byla k výpovědi proti němu donucena pod pohrůžkou, že bude jmenována spolupachatelkou nebo zbavena tučné rozvodové dohody.

Melinda pod přísahou přiznala, že s JAG uzavřela dohodu o imunitě před trestním stíháním.  Výměnou za její otevřenou a upřímnou výpověď, o níž přísahala, že je správná, ji armáda neobviní jako spolupachatelku Gatesových kriminálních činů. Její svědectví ale hrálo jen okrajovou roli; její prohlášení byla podpořena dalšími svědeckými výpověďmi a dokumenty a soubory získanými z Gatesových počítačů a elektronických zařízení.

Revizní komise strávila pět dní přezkoumáváním Gatesova protestu a dospěla k závěru, že nemá důvod k obnovení řízení.

„David Baluarte dostal větší svobodu a volnost než advokáti ostatních obžalovaných, aby mohli předstoupit před Úřad vojenských tribunálů.“ Svého klienta bránil, jak nejlépe dovedl. Rozhodnutí tribunálu je platné, „uvedl zástupce GITMO.

Gates bude podle plánu oběšen 5. října 2021.

Zdroj: 54

pro tadesco přeložil carsten

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.