Železo je v mnoha ohledech vyjímečný kov. Dá se říci, že bez něj by nebyla ani naše civilizace.

Železo v naší krvi umožňuje zásobování těla kyslíkem, železný amulet nás ochraňuje před útoky temných sil.

Prakticky neexistuje obor lidské činnosti, ve kterém by železo nehrálo významnou, konstruktivní roli.

Z tohoto pravidla však existují dvě výjimky

Pokud při přípravě jídel a při stolování používáme železné, magnetické nádobí, lžíce, příbory atd. dojde k nepříznivému ovlivnění vody obsažené v potravě. Atom vodíku se vlivem magnetického pole vytvářeného železem začne točit opačně než obvykle (spin vody). Tímto způsobem ovlivněná potrava i nápoje, nám následně zablokují (nebo výrazně ztíží) sedmiletý přirozený proces obnovy našich buněk.

Z tohoto důvodu je užitečné nahradit železné lžíce, lžičky, příbory, nože, naběračky, struhadla, hrnce, atd. jinými, zhotovenými z nemagnetických materiálů.

Naši předkové, pokud byli chudí, vařili v hliněných hrncích a jedli dřevěnými lžičkami. Ti majetnější zase používali měděné nádoby a jedli stříbrnými lžícemi a příbory.

Také při obdělávání půdy dojde k nepříznivému ovlivnění ornice železnými nástroji. Ty naruší magnetické pole Země, které je nezbytné pro normální růst plodin. Mikročástice železa, uvolňované z železného nářadí do půdy, způsobí, že tato ztrácí humus, zhutňuje se a vysušuje.

Z těchto důvodů jsme začali v ČR vyrábět bronzové nože. Nože jako první proto, že železné nože navíc potraviny umrtví, zbaví je velké části vitaminů a enzymů. Připravujeme také výrobu bronzových příborů a lžiček.

Delší dobu už nabízíme také bronzové nářadí na obdělávání půdy.

Více se dočtete na: bronzovenaradi.cz

 

Slávek Popelka

reklamní sdělení

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.