Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

 • Kolapsy podniků – bankroty v Německu v roce 2023 prudce vzrostly
  Kolapsy podniků – bankroty v Německu v roce 2023 prudce vzrostly

  Kolapsy podniků – bankroty v Německu v roce 2023 prudce vzrostly

 • Rusko – emirátské rozhovory začaly
  Rusko – emirátské rozhovory začaly

  Rusko – emirátské rozhovory začaly

Související zprávy

 • Fyzik předvedl v Šanghaji technologii neviditelnosti
  Fyzik předvedl v Šanghaji technologii neviditelnosti

  Fyzik předvedl v Šanghaji technologii neviditelnosti

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 2/2

 • Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2
  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

  Zachraňme POLICII aneb trocha historie – Díl 1/2

 • Jak předpověděl Tesla: Bezdrátový přenos energie se stává skutečností
  Jak předpověděl Tesla: Bezdrátový přenos energie se stává skutečností

  Jak předpověděl Tesla: Bezdrátový přenos energie se stává skutečností

5G beamforming a milimetrové vlny: Fatální kombinace! Tímto nás chtějí eliminovat

Přeložili jsme pro vás, čtenáře tadesco.org, další zajímavý článek na téma smrtelné 5G sítě. Doufejme, že tento šílený projekt se podaří zastavit. Prosím šiřte tyto zprávy, ať si to už konečně uvědomí většina lidí.

11:54

Většina politiků a žurnalistů, kteří propagují výstavbu 5G – Cloudu a lehkomyslně přehlížejí zdravotní rizika, by s největší pravděpodobností nedokázala vysvětlit ani to, jak funguje jednoduché tranzistorové rádio. Ta stejná lehkovážnost byla na pořadu dne už i v případě 3G a 4G, a dnes víme, že v průmyslových národech, jako je například Anglie, explodoval počet nádorů mozku právě kvůli záření mobilních antén až desetinásobně!

[wp_ad_camp_2]

Nehledě na korupci a nepochopitelnou ignoraci, chybí příslušným úřadům jednoduše vzdělání. Ten, kdo chce chápat vliv radiového záření na zdraví, musí konečně uznat, že lidská těla jsou vibrující formace. Toto vědění je vlastně známé už delší dobu a bylo v roce 2019 dokonce potvrzeno MIT, jednou z nejlepších univerzit světa. Toto léto ukázali badatelé MIT v rámci neobvyklého experimentu, že jsou proteiny v neustálém pohybu. Vlají, kmitají a vibrují.

Když vedoucí dotovaná média, jako například NZZ uvádějí,

„s 5G se změní na zátěži záření zpočátku jen málo“, tak aby bagatelizovali zdravotní riziko nového 5G standardu, svědčí to o extrémní neznalosti nebo nekalé zaujatosti, neboť existují dva fundamentální rozdíly, které se masivně projeví na zdraví; zvláště, když budou uplatněny v kombinaci!

Beamforming a milimetrové vlny: Fatální kombinace!

Je to docela ironické, ale je spoustu propagátorů 5G, kteří argumentují tím, že nový standard bude údajně dokonce méně zatěžující, protože antény nezáří permanentně do všech směrů, nýbrž alternují a soustřeďují se. Tato technologie se nazývá „Beamforming“ (tvarování paprsků) a mění masivně intenzitu záření.

[wp_ad_camp_2]

Co je Beamforming?

Nikdo nedokáže tuto otázku zodpovědět lépe než Sebastian Gunreben, 5G Integration Manager ve společnosti Deutsche Telekom. Vysvětluje: „Beamforming je dalším krokem po MIMO.“

Pro připomenutí: 4×4 MIMO je druh quattro pohonu pro mobilní síť, kde se nachází dokonce 4 vysílací antény na stožáru a 4 přijímací antény v koncovém zařízení, aby bylo možné surfovat přibližně o 60% rychleji. Z doposud maximální LTE rychlosti 300 Mbit/s se stanou 480 Mbit/s.

Beamforming vyzvedne tento princip, ale ještě ho navýší 16 krát. Neboť zde vyzařuje aktivní anténa 64 signálů paralelně, ty se pak dají jednotlivě namířit a nasměrovat na zákazníky. „To je 64 přijímacích a vysílacích elementů a tím 64 různých kuželů, které lze tvarovat“, popisuje Sebastian Gunreben.

Místo toho, aby signál mobilních antén byl vyzařován jako doposud formou kruhu, kdy pak v okrajových částech bývá slabší, mohou být signály při Beamformingu – „tvarování paprsků,“ formovány do podlouhlých kuželů a cíleně nasměrovány.

Zatímco antény 4G kolem sebe „relativně slabě“ září, vysílají antény 5G soustředěné vysokofrekvenční milimetrové paprsky přímo na lidi!

Tím, že milimetrové vlny mají výrazně kratší vzdálenost dosahu, musí být síť silně zhuštěná, aby mohla poskytovat celoplošné pokrytí a současně musí antény silněji vyzařovat. Že tomu tak je, dokazuje měření Institutu pro biologickou elektroniku ve Švýcarsku.

https://www.facebook.com/lebenohneelektrosmog/videos/246045012951983/

[wp_ad_camp_2]

V této souvislosti se často zapomíná, proč je dosah mikrovln v porovnání se středně dlouhými vlnami kratší. Zatímco nízkofrekvenční vlny, jako například ty VKV radiových vysílačů bez problémů procházejí stěnami, stromy a samotnými lidskými těly, jsou mikrovlny prakticky zcela absorbovány. Přesně tohoto efektu se využívá v mikrovlnné troubě, aby se uvařilo maso a potraviny. Z tohoto důvodu padají například ptáci, včely a další drobní živočichové mrtví na zem, když jsou zasaženi 5G kuželem. Lidé tyto útoky samozřejmě přežívají díky větší hmotě, ale to, že mají mikrovlny vliv na zdraví, je naprosto evidentní. Zajímavé je také to, že spolková vláda Německa v roce 2011, když se jednalo o posouzení zdravotního rizika scannerů těla, jasně potvrdila, že není zajištěna bezpečnost u milimetrových vln nad 100 GHz:

„Spolková vláda sdílí názor BfS, že má stále ještě k dispozici příliš málo vědeckých studií pro oblast od 100 GHz nahoru, než aby mohla předložit uzavřený posudek.“

Způsob, jakým je výstavba 5G-Cloud hnána vpřed, je skandální, nedbalý a navýsost nedemokratický!

Závěr: Je očividné, že nový 5G standard skrývá závažné riziko pro zdraví a celý ekosystém naší planety; i když to úřady a mainstreamová média popírají. Ten stejný scénář známe nejlépe v souvislosti s povolením používání rakovinotvorných pesticidů jako Glyphosat nebo například pokud jde o „legální“ nasazení uranové munice na válečných územích.

[wp_ad_camp_2]

a) Útok 11. září v NY probudil masy. Podle reprezentativního průzkumu už více než 50 procent lidí nevěří mediálním lžím.

b) Pokus vnutit lidstvu život ohrožující 5G síť stále více spojuje probuzenou masu. Odpor byl poprvé správně zorganizován a efekt je viditelně znatelný.

Nacházíme se v konečném boji proti Kabale a 5G bude její zánik, neboť sjednoceni, se společným cílem, jsme silnější než oni!

Konstruktivní vývoj:

Lékaři protestují proti 5G mobilním vysílačům:

Dutzend Mediziner vor das Staatsministerium.

Od Tinnitus až po poruchy srdečního rytmu – skupina lékařů podporuje pacienty, kteří trpí elektrosmogem. Nyní pochodovalo kolem tří tuctů lékařů před ministerstvo.

[wp_ad_camp_2]

Trumpův poradce varuje Merkelovou před Huawei: Jasné varování z Washingtonu před podílení se čínského koncernu Huawei na německé 5G datové síti!

Odpůrci 5G zahajují občanskou iniciativu: Přání lidu zastaví výstavbu sítě 5G!

Pamatuji se na tiskovou konferenci v oválné kanceláři, když prezident Trump v únoru 2019 vysvětlil jednomu čínskému reportérovi, že 5G a 6G bude ve velmi krátké budoucnosti předstiženo. (YT-Video od 24:23)

Krátké vyhodnocení Trumpova výroku: Trump je pro hospodářský a především velmi liberální, co se hospodářství týče. Z tohoto důvodu nemůže/nechce vést zakazující politiku. Současně vycházím z toho, že je nejlépe informován o nebezpečích a také o alternativách 5G standardu. Ze strategických důvodů stále ještě nemůže toto „dítě“ jmenovat, avšak jakmile Deep State bažina bude vysušena, uvolní všechny ty geniální, alternativní technologie, které jsou nám vojensko-průmyslovým komplexem z nenasytnosti a mocensko-politických důvodů nekale odpírány.

[wp_ad_camp_2]

První online kongress na téma 5G!

Ingrid Golser, matka a energetička z Rakouska v posledních měsících intenzivně pracovala, často i přes hranice přetížení, aby zorganizovala První Online Kongress na téma mobilní síť 5G. Když s tím začala, evidentně netušila, kolik práce a informací to bude obnášet, ale její vnitřní přesvědčení a železná vůle, vykonat něco prospěšného, jí propůjčili nutnou sílu, aby tento nadmíru důležitý projekt dokončila.

Milá Ingrid, velká pochvala a srdečné díky za tvé neuvěřitelné nasazení!

Takové akce jsou pro mě opravdovým paprskem naděje a propůjčují mi velkou naději budoucnosti lidstva. Vystoupí zde 25 vědců, expertů, léčitelů a lidí, kteří pracují již celá desetiletí v oblasti informační medicíny a dalších disciplínách celostní medicíny, dodají vám základní informace, aby vysvětlili a ukázali, jak se má člověk ochránit před mikrovlnným zářením.

Od 1.11. do 10.11. 2019 budou denně odvysílány dvě až tři přednášky! HIER und JETZT kostenlos anmelden! (zde se můžete nyní zdarma přihlásit)

[wp_ad_camp_2]

Děkuji za šíření a vysvětlování! Pokud se nám nepodaří informovat dostatek lidí, rozhodne se lidstvo nevědomky, ale nelítostně pro totální otroctví.

Pro tadesco.org přeložila Maki | Zdroj: 54

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
10 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře