Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • Infiltrace nepřítele: FBI je zločinecká teroristická organizace operující uvnitř Ameriky, varuje Jeffrey Prather
  Infiltrace nepřítele: FBI je zločinecká teroristická organizace operující uvnitř Ameriky, varuje Jeffrey Prather

  Infiltrace nepřítele: FBI je zločinecká teroristická organizace operující uvnitř Ameriky, varuje Jeffrey Prather

 • Místo EU vzniká nový superstát bez souhlasu občanů, varuje polský europoslanec Jacek Saryusz-Wolski
  Místo EU vzniká nový superstát bez souhlasu občanů, varuje polský europoslanec Jacek Saryusz-Wolski

  Místo EU vzniká nový superstát bez souhlasu občanů, varuje polský europoslanec Jacek Saryusz-Wolski

 • Katastrofa v priamom prenose – Európska únia stratila zmysel
  Katastrofa v priamom prenose – Európska únia stratila zmysel

  Katastrofa v priamom prenose – Európska únia stratila zmysel

 • Zánik Západného impéria je zrejme neodvrátiteľný
  Zánik Západného impéria je zrejme neodvrátiteľný

  Zánik Západného impéria je zrejme neodvrátiteľný

Musíme se bránit protibělošskému rasismu, nebo ze země bude jen Planeta opic

Místopředseda SPD Radim Fiala vyjádřil velkou nespokojenost s tím , že podle určitých expertů rasismus proti bílým lidem není ekvivalentem černošskému rasismu. V pondělí 4. listopadu proto na sociální síti představil důkazy o existenci především protibělošského rasismu, který nesmírně brutální a má za cíl totální likvidaci bílé rasy.

Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak politik také bouřlivě reagoval na to , že britská vládní Komise pro rovnost a lidská práva (EHRC) čelí vlně kritiky ze strany prominentních akademiků, kterým se nelíbí, že v nové studii odsuzuje rasismus vůči černošským i bělošským studentům univerzit rovnocenně.

Musíme se bránit proti jakémukoliv rasismu. I běloši mají lidská práva a právo žít podle svých tradic. „Nedopusťme, aby naši rasu určili na vyhlazení!“ stojí v úvodu příspěvku Fialy.

[wp_ad_camp_2]

EHRC zveřejnila průzkum, který ukázal, že rasové obtěžování zažilo 9 procent britských bělošských studentů, 27 procent asijských (tak označují britové mu-slimáky) studentů a 29 procent černošských studentů.

Studie kromě toho uvádí i několik příkladů anglofóbie, čili protianglického sentimentu na skotských a velšských univerzitách mezi studenty či zaměstnanci. Odborníci na rasismus, ale Komisi obvinili z toho, že srovnává nesrovnatelné.

„Protičernošský, protiasijský, islamofobní a antisemitský rasismus je v úplně jiném měřítku než anglofóbie,“ lhali, když i islám označili za rasu, což je úplná zvrácenost, jelikož islám není rasa, ale jen zrůdná a zločinecká ideologie, který vzývá vraždu jako řešení.

„Zkušenost, kterou mohou zažít skotští a welšští studenti, nebude odpovídat tomu, co zažívají studenti s odlišnou barvou pleti nebo dalšími viditelnými rozdíly,“ myslí si profesorka Heidi Mirza, která se na Londýnské univerzitě věnuje otázkám náboženství, rasy a kultury. Patrně je to čarodějnice, kterou by měli upálit a byl by klid. Děvka jedna. Začlenění anglofóbie podle ní bagatelizuje rasismus proti lidem tmavé pleti, což jen dokazuje, že neuznává rovnost mezi lidmi.

[wp_ad_camp_2]

Radim Fiala, ale uvedl několik příkladů , podle kterých by se předsudky proti bílým lidem měly řešit na stejné úrovni jako proti negrům, ač kde je rovnost s negry, když geneticky rovni nejsou.

„Podobný příklad je, že pařížské Muzeum Orsay (Musée d`Orsay) hostí novou výstavu Černé modely, zaměřenou na lidi jiných ras na slavných obrazech. Kurátoři vyhledali jména Afričanů a Asiatů v dílech Moneta, Maneta nebo Picassa. Slavné obrazy pak pojmenovali jejich jmény, ačkoli autoři obrazů své díla takto nepojmenovali,“ podotýká Fiala, když poukazuje na zločin protibělošského rasismu.

A pak v příspěvku dodává: „Obraz Olympia od Édouard Maneta zobrazuje nahou ženu Victorino Manet, která byla často Manetovým modelem. Známý akt, ale pro účel výstavy přejmenovali na Laure. Laure je totiž jméno africké služky, která na obraze stojí hned vedle nahého modelu. A tak je to na výstavě s každým obrazem – odebrali jim původní jméno a nahradili jménem postavy jiné barvy pleti, která na něm vystupuje.“

Další příklad toho, že jiné rasy nadřazují bílé rasy, což je také rasismus, ukázal na knize Pohřbívání svobody. V knize se totiž uvádí, že například univerzita ve Wisconsinu zavádí studijní předmět „Problém bělosti“, o tom jak se má člověk vypořádat s tím, že je běloch, a tím pádem patří ke kolonizátorům, utlačovatelům, musí tedy bílou nadřazenost vymýtit, což je rasismus také a autoři knihy jsou odpudivý nelidský a dobytek hodný odplaty.

[wp_ad_camp_2]

Ve třetím příkladu Radim Fiala upozornil na slova profesora George Ciccariello – Mahera, který prohlásil, že si přeje genocidu bělochů. Zkuste prohlásit, že chcete genocidu negrů či jiné lidské špíny.

Na závěr Fiala vyzval ostatní, aby se bránili proti jakémukoliv rasism , protože i běloši mají lidská práva a právo žít podle svých tradic. „Nedopusťme, aby naši rasu určili na vyhlazení !“ u zavřel. Jenže obrana rétorická je dnes již málo… Nastal čas boje. Redneck revolution!!!

Zdroj: 8

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře