…..lidé vše vědí, ale chybí jim uvědomění. Je nutné si uvědomit, že přežijí pouze a jenom ti lidé, kteří mají sílu a chtějí žít. Kteří to vzdali a myslí si, že jim chemo pomůže, stejně zemřou. Chemoterapie je jedna z cílených metod depopulace lidí, jak o tom psal jeden německý lékař, ktarý byl eliminován….

07:54

chemoterapie-ucinnost

Na začátek je třeba si uvědomit, že většina rakovin vzniká v důsledku konzumace chemikálií. Tyto rakovinné buňky se nacházejí v krvi a mohou se šířit celým tělem.

Jaký smysl má tedy „jít pod skalpel“ a vyříznout kus masa, když člověk pokračuje v pojídání, pití, nanášení či vpichování chemikálií, které vytvářejí další rakovinu? Odpověď zní: Žádný.

[wp_ad_camp_2]

Co způsobuje standardní onkologická léčba

Nádory jsou jedním ze způsobů, jak tělo zadržuje a izoluje rakovinné buňky. Je to obdoba věznice, kterou se společnost chrání před nebezpečnými lidmi.

Pokud se chirurg pokusí vyříznout nádor, mnoho uvězněných rakovinných buněk během operace unikne.

Následně stejní lékaři, nazývající se onkologové, ozařují okolí vyjmutého nádoru ve snaze zničit zbývající rakovinné buňky. Čeho ve skutečnosti dosáhnou je, že vyvoláváním mutací vytvoří nové rakovinné buňky.

A nakonec pro završení díla zkázy je pacientům (obětím) podávaná chemoterapie, která je derivátem jedovatého hořčičného plynu používaného během 1. a 2. světové války (cyklon B) k zabíjení lidí.

Jaká je tam logika?

Chemoterapie je stejně archaická metoda, jako je pouštění žilou. Kdysi dávno lékaři věřili, že horečka se dá vyléčit vypouštěním krve u pacienta s oslabeným imunitním systémem.

Tyto praktiky však ve většině případů vedly ke smrti pacienta.

[wp_ad_camp_2]

Co zjistily současné studie

Nedávné studie a průzkumy zjistily, že 75 % lékařů a onkologů by nikdy neužívalo chemoterapii, pokud by onemocněli rakovinou, ani by ji nedoporučili svým příbuzným.

Proč?

Neboť moc dobře znají ubohé statistické šance na přežití a také vědí o dlouhodobých zdravotních poškozeních, která vyvolává chemoterapie, včetně nové rakoviny a úmrtí.

Kdy se lidé konečně probudí a pochopí, že průnik známých karcinogenů do těla vytváří další rakovinu, ničí imunitní systém, znehodnocuje živiny a brání tělu bojovat proti rakovině? Tímto způsobem se minimalizuje šance pacienta na přežití.

Jen proto, že mainstreamová média, podvodná věda, zkorumpované medicínské žurnály a bohatí onkologové doporučují chemoterapii jako „první volbu“ při diagnóze rakoviny, neznamená to, že jde o správnou volbu.

Dokonce i mamografům byla dána přezdívka „scamografy“ neboli podvodné přístroje, protože vystavují tělo stále vyšší radiaci, falešným pozitivním výsledkům, způsobují pacientkám stres a následují po nich zbytečné invazivní vyšetření jako například biopsie.

Jaké je tedy řešení?

Za prvé je třeba si uvědomit, že rakovinový průmysl je obrovským podvodem vytvořeným za účelem dosahování zisku z lidské ignorance.

Za druhé, začněte se více zajímat o témata, jako jsou bio potraviny, bylinné přírodní léky a holistické terapie, které dosahují mnohem lepších statistických úspěchů při prevenci a léčbě rakoviny.

[wp_ad_camp_2]

7 důvodů, proč chemoterapie selhává v 97 % případů

Pojďme si to tedy shrnout a podívat se na důvody, proč chemoterapie nefunguje v 97 % případů.

Důvod č. 1: Rakovinné buňky jsou zmutované buňky, které se nekontrolovaně množí a šíří se krví napříč celým tělem, proto operace, chemoterapie a ozařování jsou prakticky neschopny odstranit rakovinu.

Důvod č. 2: Chemoterapie doslova ničí střevní mikroflóru čili jádro lidské imunity. Tímto způsobem ničí vaše šance bojovat proti rakovině, a to bez ohledu na to, v jaké části těla se nachází.

Důvod č. 3: Chemoterapie byla vyvinuta nacistickými vědci najatými po druhé světové válce, kteří už tehdy věděli a stále vědí, že chemoterapie neudělá nic jiného, než to, že rakovinu na chvíli potlačí. Ta se však v průběhu několika měsíců či let navrací v mnohem větší síle.

[wp_ad_camp_2]

Důvod č. 4: Chemoterapie je směsí toxických chemikálií, které způsobují rakovinu. Takže to, co má být lékem proti dané nemoci, je zároveň její příčinou. Vpíchli byste si do svalu hadí jed, pokud by vás ušktnul had?

Důvod č. 5: Z chemoterapie jsou lidé natolik nemocní, že nedokážou ani jíst. Jak má tedy člověk získat živiny potřebné k léčbě, když nedokáže přijímat potravu?

Důvod č. 6: Chemoterapie se obvykle podává v nemocnicích, kde je častý výskyt mimořádně nebezpečných bakterií a virů, které jsou odolné vůči antibiotikům a antivirálním lékům. Čím déle se tam zdržujete, tím větší šanci máte se nakazit. Při poškozeném imunitním systému je to přímo návod na pohromu.

Důvod č. 7: Chemoterapie je nejčastěji podávána po absolvování operace a ozařování, kdy je tělo výrazně oslabeno. Její aplikace tak vede k ještě většímu zničení duševního, fyzického a emocionálního zdraví pacienta.

[wp_ad_camp_2]

Lidé jsou rakovinným průmyslem doslova lákáni do smrtících pastí

Na chvíli si představte, že se nacházíte v podzemní jeskyni, najednou se ocitnete na rozcestí tří tunelů a musíte si vybrat jeden, abyste se z jeskyně dostali ven.

Před každým tunelem je tabule s uvedenou pravděpodobností, že daný tunel vede na povrch.

První tunel udává 1% šanci, že vede ven.

Druhý tunel udává 3% šanci na přežití.

Třetí tunel udává 40 až 50% šanci na přežití.

Který tunel si vyberete?

Uvedené tunely jsou samozřejmě metaforou pro situaci s rakovinou.

První tunel představuje člověka, který celá léta konzumoval chemikálie a není ochoten udělat ve svém životě nějakou změnu. Ten s největší pravděpodobností zahyne a nikdy se nedostane ven z jeskyně.

Druhý tunel představuje člověka, který celá léta přijímal do svého těla chemikálie a je ochoten podstoupit léčbu chemoterapií na jeho rakovinu. Tento člověk má 3% šanci, že přežije 5 let od stanovení diagnózy. Jinými slovy, na konci jeho tunelu není příliš mnoho světla.

Třetí tunel představuje člověka, který celá léta konzumoval chemikálie, ale rozhodl se okamžitě s tím skoncovat. Změní své stravování na čisté bio potraviny, čistou vodu a podstoupí přírodní terapie.

Závěr? Vždy dělejte informovaná rozhodnutí. Rakovina může být vyléčena.

Zdroj: Badatel.net

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.