Indigo není nedávný ,,objev”. Indigové děti byly popsány už před 15-20 lety, možná i dříve. Dnes jsou mezi námi dospělé ,,bývalé indigo děti”. Zde je 7 vlastností, které je charakterizují. Poznáváte se?

1. Vaše oblíbená otázka je: ,,Proč?”

Dospělí indigoví lidé mají velkou potřebu vědět, proč jsou věci právě takhle a ne jinak. Vadí jim, když neznají pozadí a příběhy za věcmi, které vidí kolem sebe. Neustále kladou otázky a pokoušejí se pochopit smysl toho, co se děje. Podrobují pochybnostem nerovnost, utrpení, nenávist i válku… Nedokážou pochopit, co pohání tyhle zrůdnosti. Kdo je ochotný to dělat.

2. Nenávidíte konvenční systémy s nadbytečnými pravidly a předpisy

Indigo nevěří tomu, že lidská bytost se nemůže zmýlit. Kritizují systém, ve kterém život každého obyčejného člověka směšně řídí několik mužů, kteří jsou u moci.

Začíná to už ve škole, kde kladou odpor obecně přijatým způsobům výuky a poznávání světa. V očích jiných lidí jsou indigo ti, kdo milují spory a vyvolávají neklid. Není to však ze zlého úmyslu, ale z odporu k mlčení a kvůli touze vše pochopit. Indigoví si nemohou pomoct, prostě když je něco očividně špatně, řeknou že to je špatně.

Indigoví mají nechuť a odpor k tradičním politickým a sociálním systémům. Místo nich se zaměřují na vytváření něčeho nového. Raději se podílejí na eko-projektech, vytváří nové věci a pracují pro blaho společnosti, než aby trávili čas a energii opravami a úpravami stávajícího.
Aktivně se účastní oslovování mas, aby šířili povědomí a pomáhali lidem také uvidět to, co vidí oni.

Pokračování článku: 7 vlastností dospělých indigo: Jste jeden z nich?

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.