AKTUALIZACE 21:27

Sierra NZ 12.Q1.2Q21

Video Simona Parkese

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/simon-parkes-video-sierra-nz.html

Ve svém předchozím příspěvku jsem nabádala k opatrnosti ohledně videa Simona Parkese, protože jeho tvrzení, že „mluvil přímo s Q“… Zahrnula jsem Q frázi, „Žádné vnější spojení.“ Vždy jsem věřila v tuto Q frázi. NIKDO mimo bezprostřední Q tým který má deseti lidí (sedm vojenských a tři nevojenské) nedostává tajné informace.

Chci to posunout ještě o krok dál.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ptám se, proč je YouTube kanál Simona Parkese stále v provozu, když byly odstraněny tisíce skvělých světelných válečníků, včetně úžasného Davea z X22 Report. Ptám se, proč YouTube kanál Charlieho Warda stále běží?

Tyhle otázky by měl klást KAŽDÝ. Q nás varoval, že dezinformace budou v konečné fázi bezuzdné. Dosáhli jsme konečné fáze. Nyní existují dvě hlavní D slova: Dezinformace a SOUDNOST (discernment).

Vždy čtu komentáře pod videi, abych získala obecný tón lidských myšlenek. Na každých deset blouznivých komentářů pod videem, jako je video Simona Parkese, připadne jeden nesouhlasný vzkaz opatrnosti. Ta osoba jsem já.

Je životně důležité, abychom se zeptali na všechno a na všechny. Nesmíte nikoho slepě přijmout ani následovat. Jsem velmi vděčná za mé staré novinářské vzdělání, které mě naučilo být objektivní – nepřijmout NIC jako bernou minci. Hledej, hledej, hledej. To bystří Anonové dělají.

Existují dvě vysvětlení, proč jsou Simon Parkes a Charlie Ward stále na YouTube. Za prvé, Aliance by je mohla využívat k nevědomému šíření směsi pravdy a dezinformací. Za druhé, mohli by vědomě spolupracovat s Aliancí. Ať tak či onak, je rozumné v tuto chvíli nepověsit (hang off) každé slovo KOHOKOLIV.

Proto jsem se v posledních letech bránila sledování jakéhokoliv gurua rozvědky. Svou víru a důvěru vkládám do čtyř věcí v tomto pořadí: Galaktická federace…Aliance…Prezident Trump…Q. To je vše. Nikdo mimo tuhle sestavu nemá moji plnou důvěru.

Důvod, proč Galaktikům naprosto věřím, je mé přímé spojení s nimi za posledních osm let. Zažila jsem několik set pozorování hvězdných lodí. Včera v noci jsem byla obdařena ‚mini fly-by‘ (mini průletem). Během několika minut, deset hvězdných lodí pomalu propluli nade mnou. Bylo to jedno z nejkrásnějších galaktických spojení, jaké jsem kdy zažila.

Vždy jsem dávala jasně najevo, že výzkum a psaní informací není mým „hlavním činem“. Mým posláním je být velvyslancem Galaktické federace, spojovat se mezi GF a lidstvem. Zatímco jsem čekala, rozhodla jsem se využít své novinářské dovednosti.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Po včerejší návštěvě GF mám pocit, že mám mandát ustoupit od každodenního zpravodajského výzkumu a psát obecnější příspěvky. Píšu zprávy na IDC (Intel Dinar Chronicles) už roky. V posledních týdnech pokročili vpřed další lidé na IDC a nyní tuto práci vykonávají také. Ráda se stáhnu a nechám je, ať se do toho pustí.

Od teď, Nebudu do svých příspěvků uvádět žádné odkazy na videa nebo zprávy na sociálních sítích. Moje příspěvky budou obsahovat obecné postřehy aktuálních událostí na základě mých intuitivních myšlenek. A možná nebudu psát každý den.

Je čas na změnu. Změna je zdravá, drazí přátelé.

Děkuji za úžasnou podporu. Vybudovala jsem si osobní globální síť milých přátel jako přímý důsledek mého příspěvku psaní na IDC. Vždycky Vám budu vděčná.

Pamatujte – MÁME TO…!

Where We Go One We Go All.

Poslední myšlenka

https://operationdisclosure.blogspot.com/2021/01/one-last-thought-sierra-nz.html

Zapomněla jsem zmínit hlavní radu, kterou se řídím – a chtěla bych vyzvat všechny, aby dělali…

Poslouchej své srdce. Vaše intuice vás vždy povede. Nikdy Vás to nesvede na scestí.

Když se ti něco nezdá správné, tak to není správné pro tebe. Ať si říká kdo chce, co chce.

 

[wp_ad_camp_2]

 

***** ****

X22 Report 2375

Musíš ukázat lidem, Kdo ovládá NG (národní garda)

Někdy musíte ukázat lidem jejich novou ekonomickou budoucnost

https://rumble.com/vco961-ep.-2375a-sometimes-you-must-show-the-people-their-knew-economic-future.html

trump a patrioti nyní umožňují [CB] / [DS] ukázat, co pro ekonomiku naplánovali. Tento plán se netýká jen USA, ale celého světa. Nesnaží se zlepšit ekonomiku, snaží se ji zničit.

Držte linii, Past nastavena, Tik tak, Kdo ovládá NG

https://rumble.com/vcop0b-ep-2375b-hold-the-line-trap-settick-tockwho-controls-the-ng.html

Patrioti koordinovali největší sting operaci, jakou kdy svět viděl. Starosta DC dělá přesně to, co po něm patrioti chtějí. Zabarikádovali DC a přivážejí NG. Kdo ovládá NG? Kdy může trump převzít kontrolu. Hodiny tikají, NP (Pelosi) prosazuje impeachment, GOP sestřelila 25. dodatek. Držte linii patrioti, falešná vlajka přichází. Žádná revoluce, žádná ozbrojená bitva, čistě a rychle.

***** ****

X22 Report 2376

Musíte to vidět, abyste tomu uvěřili, Co dělá dobrý film

Malé podniky panikaří, Někdy to musíte vidět, abyste tomu uvěřili

https://rumble.com/vco961-ep.-2375a-sometimes-you-must-show-the-people-their-knew-economic-future.html

Ekonomiku vybudoval trump, který vybudoval strukturu, aby posunul náš systém kupředu za hranice [CB]. K tomu bylo použito jeho první volební období. Tarify přinesly do země peníze. Nyní malé podniky vidí, jak bude jejich budoucí ekonomika vypadat, panikaří (myslí tu kterou pro ně nachystali Deep State a Centrální banky).

PANIKA, Co dělá dobrý film, Velcí herci, Protitahy

https://rumble.com/vcop0b-ep-2375b-hold-the-line-trap-settick-tockwho-controls-the-ng.html

Patrioti nyní přesouvají všechny figurky na pozice, aby mohli udělat tah na [DS]. Volební podvody, zrada, podněcování ke vzpoře a zločiny proti lidskosti byly nyní dokonány. Proč trump čeká do poslední chvíle, chystá se vsadit na trumpovu kartu. [DS] nyní panikaří, trump jim dal několik příležitostí říct pravdu a udělat správnou věc, ale oni ne. Teď bude vše vystaveno veřejnosti.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

Všechy Q dropy v PDF. Vytvořili Q Alerts.

https://qalerts.app/Q.pdf

***** ****

Q drop 2936

https://gab.com/JuliansRum/posts/105545752873974868

At what stage in the game do you play the TRUMP card?

V jaké fázi hry zahrajete TRUMPOVU kartu? (stage se dá přeložit jako fáze nebo také jako jeviště, pak by to bylo – na jakém jevišti zahrajete TRUMPOVU kartu)

***** ****

Trump varuje Joe Bidena, „Dávej si pozor, co si přeješ.“

https://gab.com/WokeSocieties/posts/105544629444520847

***** ****

Dovolte mi, abych vám dnes řekl své hodnocení. Opravdu věřím, že Patrioti mají stále plnou kontrolou. Dnešní trumpův projev mě vůbec neznepokojil. Proč by smekal před nepřítelem? Má větší moc než kdy jindy a ještě ji ani nepoužil. Udělal všechno podle předpisů. Ví co má v ruce a pravděpodobně použije svou moc jako „bzučák“ (buzzer beater – pravděpodobně něco jako elektrický bzučák do ruky který dá ránu).

Proč si myslíte, že se ho Deep State demokraté snaží obvinit a nastražit falešné vlajky falešného násilí od Patriotů? Vím, že je teď těžké být „fanouškem na tribuně“, ale to je to, čím jsme. Hlasovali jsme, jak bychom měli (trump drtivě zvítězil) a informovali jsme co nejvíce lidí. Probuzených je teď mnohem víc než kdy předtím.

Teď, věřte trumpovi a Bílým kloboukům, že udělají svou práci. Právě teď jsme „na hraně propasti“. Bůh vyslyšel naše modlitby a naše výkřiky. Odpovídal na ně a bude odpovídat i nadále. Tohle by opravdu mohla být událost Rudého moře (Red Sea). Doufejme, že víte, co se tehdy stalo. Pokud ne, běžte si přečíst Bibli. Bůh v tomto zvítězí a skutečně věří, že to bude „biblické.”

Vaše víra je právě testována. Jste připraveni na něco slavného, co se stane? Připravte se!

https://gab.com/truthandlife/posts/105545499858552026

***** ****

Covid 2020: Ahoj Earle. Jak se má rodina?

E.T. 2021: V pohodě, díky. Končíš šichtu?

Covid 2020: Je to vše ve tvých rukách.

https://gab.com/destroyingtheillusion/posts/105544426463973055

***** ****

Vzpomínáte na tu upoutávku White Squall, kterou jsme tak dobře znali? S touto konkrétní scénou se, myslím, můžeme v současném okamžiku ztotožnit všichni.

https://gab.com/JuliansRum/posts/105547130215532481

Neopouštěj nás skippere! Poslouchali jsme tě! Věřili ti! A jsme stíle tady!

https://www.csfd.cz/film/8276-bila-smrst/prehled/

***** ****

Další na řadě: „Odmítání nosit masku je domácí terorismus“

https://gab.com/JuliansRum/posts/105546052197267069

***** ****

Poslední Q drop byl 8/12/20. Inaugurační den je 20.1.21. Za předpokladu, že Q nebude ni psát až do inaugurace, bylo by to 43 dní. 43 = DC

Teď…podívejte se na tyto dva dropy

https://gab.com/JuliansRum/posts/105545533221773724

Q drop 225

Kdo ví, kde jsou pohřbena těla? Ti, co tam ty těla dali. Blackwater byl použit v hromadě pochybných operací americkou vládou v době, kdy byl pod kontrolou Kabaly a jako správný PMC to mají všechno zaznamenané.

Knihy, ke kterým se POTUS právě dostal.

Rozbalit dále. Dát si to do spojení. Mapa má v současné době 43 potvrzených spojení. Důležité pro pochopení. Když se to zlomí, mnozí nespolknou. MSM není důvěryhodný. Ty jsi ten hlas. Jsme tu, abychom pomohli provést (vás). Budoucnost dokazuje minulost. Jste klid před a během bouře.

Q drop 43

TYTO DROBKY nemají nikoho děsit, ale pouze informovat. S odporem se vypořádáme rychle. Jádrem zájmu je odstranění zakořeněných a opevněných špatných aktérů v rámci naší federální vlády (minulé i současné) i jiných. Buďte prostě pečliví – pokud budete svědky povstání nebo jiného domácího násilí (kromě 911), budou vám poskytnuta telefonní čísla. Každá viděná armáda je pro vaši ochranu, stejně jako demonstrace našeho odhodlání. Sledujte potvrzení zítra.

***** ****

[wp_ad_camp_2]

 

19/1/21: Den, kdy svět stál nad propastí

https://gab.com/JuliansRum/posts/105545280940980860

Výstřel slyšen po celém světě.

Lék se rozšíří celosvětově.

Načasování je všechno. (na čem záleží)

Soudný den.

Pamatuj si TENTO DEN.

VELKÉ PROBUZENÍ.

***** ****

Bitva o Helmův žleb se blíží. Skřeti provádějí dosud největší mobilizaci všech falešných zpráv, které psyopové mají ve svém arzenálu. Zde sestavili své vyprávění, aby na nás svedli své vlastní plánované násilí, a také se pokusili využít každou jednotlivou metodu komunikace, která zbyla.

https://gab.com/StormIsUponUs/posts/105544230024668408

Pravicoví extremisté se přesouvají k šifrovaným kanálům, aby naplánovali násilí ke dni inaugurace

https://www.nbcnews.com/politics/congress/extremists-move-secret-line-channels-plan-inauguration-day-d-c-n1253876

Přeožil jura

S dovolením vkládám obrázek z televize:

 

Dále datovali na FOXNEWS televizní diváky o velezradě Clintonové a Obamy a jejich obvinění. Dokumenty se rozšířily po netu.

https://t.me/wirsindvielmehr/6746

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.