Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

 • USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země
  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

  USA doporučily Zelenskému, aby odstoupil a uprchl ze země

Související zprávy

 • Okno do nového světa – odpočítávání
  Okno do nového světa – odpočítávání

  Okno do nového světa – odpočítávání

 • Okno do nového světa – galaktický „koláč“ kolektivního vědomí lidstva
  Okno do nového světa – galaktický „koláč“ kolektivního vědomí lidstva

  Okno do nového světa – galaktický „koláč“ kolektivního vědomí lidstva

 • Okno do nového světa – technického a bezduchého
  Okno do nového světa – technického a bezduchého

  Okno do nového světa – technického a bezduchého

 • Okno do nového světa – všepohlcující energie lásky
  Okno do nového světa – všepohlcující energie lásky

  Okno do nového světa – všepohlcující energie lásky

7 znamení, že se naše vědomí přesouvá do vyšších dimenzí

Vidíte všude pravdu? Potřebujete zpracovat temnotu a najít světlo? Uskutečňujete hluboké změny ve svém životě, abyste sami sebe sladili s klidnější realitou?

Když se duchovně probouzíme, naše vědomí se rozšiřuje. Začínáme být „online“ jako energické bytosti. Naše načasování na planetě Zemi není nehodou, ani náhodou.

Pokud vám tato slova rezonují, vězte, že nejste blázni – a ani sami. Můžeme mít pocit, že jsme na jiné vlnové délce než všichni ostatní, snažíce se pochopit neznalost a popření. Snažíme se zůstat soucitnými v nemilosrdném světě. Cítíme lidská energetická pole, prožíváme silné pozitivní i negativní odezvy, a současně musíme racionalizovat instinkty v naší 3D realitě.

Stav snu se může zdát reálnější než skutečný. Čas se mění, jeho tok vytahuje z našeho srdce čakry, naše jádro, naše třetí oko. Probuzení kvantového světa, vesmírné surfování, je smyslové, inteligentní a postavené na vibracích lásky.

[wp_ad_camp_2]

Sedm znamení, že se naše vědomí přesouvá do vyšších dimenzí

 

 1. Čas přestal být lineární, stal se kvantovým, trans-dimenzionálním. Kolísání času, zrychlování vytváření pocitu ztraceného času, špatná krátkodobá paměť, takzvané „flashbacks“ neboli retrospektivní stavy mysli. Nestabilita přicházející s tím, jak se oddáváme vibracím lásky. Zpomalování – zdá se, že se čas před našima očima syntetizuje. „Mikro-vyjadřování“, chycené a interpretované. Masky padají a pravdy se odhalují. Třesk. Není cesty zpět.
 2. Dimenzionální skluz probíhá. Svět dostal surrealistický filtr. Žijí s brýlemi neustále nasazenými. Uvědomění si, že matrix je na výstražném bodě. Sejití z cesty, selhání. Ztráta času, smysl pro pohyb v interaktivní hře. Některé momenty zaostřené, dlouhodoběji však na okrajích rozmazané.
 3. Bloky u lidí jsou odstraněny, ve vztazích došlo k posunům, dlouhodobé problémy se vyřešily přes noc. Přechod k jinému způsobu myšlení, kde se naše priority stávají současností, životními zkušenostmi a láskou, nikoliv penězi, postavením či mocí. Uvolňujeme strach o naši bezpečnost a oddáváme se větší důvěře našim průvodcům a vyššímu já.
 4. Uvědomění si čtvrté dimenze, stavy vidění, nadměrné vědomí stínů, vidění skrze masky, zneklidňující matrixové algoritmy. Probuzení do čtvrté sféry a toho, jak je budoucnost propletená s Gaiou a lidskostí. Schopnost vidět za strachem poraněnou duši. Důvěřování lásce jako možnosti k osvobození všeho na této vesmírné dráze rekalibrace.
 5. Nutně potřebujeme samotu a zároveň hledáme smysluplné sdílení s dobrými lidmi. Pěstujeme mlčení, abychom mohli lépe slyšet naše srdce, naše průvodce, naše vyšší já, pavoučí smysly. Užíváme si klid, ticho, hudbu, tvořivost a přírodu stále více a více. Snažíme se ukotvit naše buněčné vibrace do vyšších vlnových délek.
 6. Nemoci, nevolnost, bolesti hlavy, náhlé poklesy energie, otřesy, závratě, ztráta chuti k jídlu, nepravidelné spánkové vzorce, averze k davu, praskání v uších a potřeba protažení našeho těla. Rozmazané oči, změny našich vizí, bolestivá karma uvolněná z naší mysli.
 7. Zvýšené instinkty, snadnější meditace, jasnější komunikace s průvodci a vyšším egem. Spojení s přírodou, interakce, vývoj duchovních vztahů. Předvídání. Šestý smysl. Matrixové bariéry se rozplynuly a usnadňují navigaci. Věříme univerzálnímu toku.

Setrvání ve vibracích lásky je naší ochranou, zbraní i posláním při tom, jak temnota naléhavě stoupá.

Realita, kterou vnímáme, je subjektivní. Můžeme ji prověřovat a zkoumat, ale nakonec musíme věřit tomu, co máme a cítíme uvnitř sebe sama.

Dejte si volno, dopřejte si den pod peřinou. Odpočívejte. Vzdalte se od křeččího kolečka, pokud si to žádají vaše pavoučí smysly. Pokud se cítíte vedeni k tomu, abyste vystoupili ze stínů, abyste zářili, byli veselí, cítili se šťastní a měli mnoho energie, podělte se o své vibrace. Pokud jste někde na pomezí, nechte se vést vlastním k vašemu vnitřnímu rytmu.

[wp_ad_camp_2]

 

Když vás zasáhne strach, zatlačte ho láskou nazpět. Když pravda spustí trauma, obnovte rovnováhu nadějí. Oddalujte své přiblížení, podívejte se na situace z čerstvých úhlů. Uvidíte, že jste svrchovaná bytost se svobodnou vůlí. Použijte mantry pro nastavení vašeho energetického pole. Voda čistí naše energetické pole i naše tělo a osvěžuje naši mysl. Esenciální oleje, klidná hudba a tvůrčí aktivity naši mysl uklidňují, zklidňují i srdeční tep a zvyšují naše frekvence.

Schopnost léčit je znalost temnoty a víra ve vyšší roviny existence. Deprese a úzkost nám mohou způsobit onemocnění – duše i těla – jež se nakazily nízkými frekvencemi.

Vizualizujte posvátný kruh světla, napájejte tento kruh světla s láskyplnými vibracemi – chrání nás před čímkoli, co by mohlo znamenat nebo způsobit zranění. Toto lze provádět kdykoli a kdekoli. Dýchejte. Buďte v klidu, i když se věci opravdu bortí. Důvěřujte instinktu, používejte šalvěj, krystaly a vodu k čištění a ochraně. Sledujte své nitro.

Přeložila jena.

Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
1 Komentář
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře