Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Akutní varování lidí, kteří mají respirační potíže. Včerejší chemtrailování očitých svědků
…..včera mezi 13 -14 hodinou nad městečkem Boskovice přeletělo velké „dopravní letadlo“ rozumějte CHEMTRAILOVÉ LETADLO ve výšce asi 1000 metrů a mělo za sebou velké pruhy rozptýleného coctailu….
09:54
Článek nepíši pro lidi s amputovaným mozkem, GRYGARA, MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, PROF, PH A MNOHO DALŠÍCH, KTEŘÍ MAJÍ TAK DOKONALE VYMYTÝ MOZEK ŽE NEJSOU SCHOPNI TATO DATA POCHOPIT. Raději nečtěte dál a šetřete si oči a vymytý mozek. Nechci tím nikoho urážet, ale víme své…..
V laboratořích ve Švýcarsku byly z chemtrailových coctailů zjištěny mezi mnohými jinými i laboratorně mutované velmi nebezpečné pikorna viry, které mohou v těle člověka způsobit vážná onemocnění. (Rozbory z vody a ze vzduchu z ČR z minulého týdne)
Proto každému jedinci, který onemocní chřipkou doporučuji okamžitě zalehnout do postele a snažit se jíst co nejvíce vitamínu C, pít hodně zázvorového čaje, dýchat himalájskou sůl nad hrncem či použít nejlépe zvlhčovač vzduchu. ROZHODNĚ CHŘIPKU NEPŘECHÁZET. mohla by to být vaše poslední chřipka. Článek co se děje na Slovensku si přečtete níže:
tm
Chrípka na Slovensku zatvára školy. Ak ju prechodíte, hrozí vám zápal srdca!
Na prelome mesiacov január a február už každoročne ochorie najviac Slovákov na chrípku a podobné vírusy. Po celom Slovensku už zatvorili 144 škôl. Pozor by si mali dávať aj rodičia. Ak napriek ochoreniu chodíte do práce, koledujete si o infarkt!
V čakárňach praktických lekárov je stále viac chorých. Len minulý týždeň pribudlo viac ako 73-tisíc akútnych respiračných ochorení, vrátane chrípky. „Chrípkové“ prázdniny zatvorili 144 materských, základných a stredných škôl.
Chorobnosť v porovnaní s predchádzajúcim týždňom stúpla o 24,8 percenta, v prípade chrípky až o 57,2 percenta, informoval hlavný hygienik Ján Mikas z Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR.
Chrípka túto sezónu potrápila už tisíce Slovákov, najčastejšie ochoreli deti vo veku šesť až štrnásť rokov. „Ochorenie by sa v žiadnom prípade nemalo prechodiť. Dôležitý je zvýšený príjem tekutín, vitamínov, podávanie antipyretík a samozrejme kľud na lôžku,“ upozorňujú hygienici. Práve v tomto období, na prelome januára a febrára, môže prerásť do epidémie.
[wp_ad_camp_2]Najčastejšie chorí trpia komplikáciami ako zápal stredného ucha, prínosových dutín, nosa, priedušiek a zápal pľúc. Tu však zoznam nekončí. „Všetky vírusové ochorenia nesú so sebou riziko možného poškodenia srdcového svalu,“tvrdí pre portál izdravie.sk lekár Gabriel Kamenský, vedúci Oddelenia neinvazívnej kardiovaskulárnej diagnostiky vo Fakultnej nemocnici s époliklinikou v Bratislave-Ružinove.
Predovšetkým neliečená a nevyležaná chrípka neraz končí prepuknutím vírusovej myokarditídy, teda zápalu srdcového svalu. „Je nebezpečný v tom, že môže napadnúť všetky svalové bunky. Srdce sa následne zväčší a krv do ciev už nevypudzuje tak razantne ako za normálneho stavu,“ pokruačuje lekár pre spomínaný portál.
„Základná liečba spočíva v tom, že pacientovi predpíšeme lieky, ktoré bránia ďalšiemu zhoršovaniu srdcovej činnosti. Len zriedkavo sa však srdce úplne uzdraví,“ dodáva kardiológ. V niektorých prípadoch sa už ochorenie nepodarí zastaviť. Vtedy je nutná transplantácia.
V ohrození najmä tehotné a chronicky chorí
Štúdie dokazujú nárast výskytu akútneho infarktu myokardu a úmrtí v priebehu chrípkových epidémií. U tehotných žien môže dôjsť po infikovaní vírusom chrípky k pôrodu detí s nízkou pôrodnou hmotnosťou, k potratu, alebo k pôrodu mŕtveho plodu.
Mnohí pacienti z rizikových skupín nezomierajú priamo na chrípku, ale na svoje dlhodobé chronické ochorenie, ktoré sa zhoršuje po prekonaní chrípky.„Odhaduje sa, že v priebehu chrípkovej sezóny zomrie na následky sekundárnych komplikácií chrípky na Slovensku až 600 – 1 000 ľudí“, hovorí prezidentka Slovenskej epidemiologickej a vakcinologickej spoločnosti Zuzana Krištúfková.
- Bráňte sa chrípke
- Chrípka sa šíri vzduchom a je veľmi ľahké sa ňou nakaziť. Ak ju ešte nemáte, držte sa týchto zásad:
- vyhýbajte sa kontaktu s chorými osobami
- obmedzte návštevy priestorov, kde sa zhromažďuje veľa ľudí
- často a účinne vetrajte
- ruky si umývajte po každom kýchnutí, kašľaní, fúkaní nosa
- konzumujte pestrú stravu, trávte čas na čerstvom vzduchu, jedzte dostatok ovocia a zeleniny
Ak ste už chorí:
- zostaňte doma a obmedzte kontakt s ostatnými, aby nedošlo k ich nákaze
- pri kašlaní a kýchaní si prikrývajte ústa a nos jednorazovou papierovou vreckovkou
- oddychujte a pite veľa tekutín
Zdroj (1)
[wp_ad_camp_2]Pravidla diskuze
Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.
Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.
Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.
Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.
Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.
Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.
Beriem si zodpovednost na seba a radsej nenecham nic nahode… Ked existuju moznosti ako dychat kvalitnejsi vzduch, tak ich vyuzijem.
https://whisperedinspirations.com/atmosphere-sky-air-treatment-system/
https://youtu.be/4TC4eUFL2jk
Kto by mal zaujem tak dajte vediet +420725657671
http://svobodnenoviny.eu/usa-today-geoinzenyrstvi-by-mohlo-vest-k-zaniku-zivota-na-planete/
Úroveň kyslíku ve světovém oceánu nebezpečně klesá, tvrdí vědci
Mezinárodní skupina vědců provedla výzkum úrovně koncentrace kyslíku ve světovém oceánu za posledních 50 let a publikovala neradostné výsledky v časopisu Science.
Podle zveřejněných informací za posledních 50 let se počet zón v oceánu, kde chybí kyslík, čtyřnásobně zvětšil. U pobřeží, v mořích a ústí řek se počet zón s nízkou koncentrací kyslíku zvětšil více než desetkrát ve srovnání s 50. lety minulého století. Globální oteplování způsobuje růst teploty vody. Kvůli těmto procesům světový oceán bude i nadále ztrácet kyslík, domnívají se vědci. Rozpustnost kyslíku ve vodě je závislá na její teplotě. Když teplota je vyšší, zůstává méně kyslíku ve vodě.
Mezinárodní skupina oceánografů v čele s Denisem Breitburgem varuje, že aby se ztrácení kyslíku zastavilo, je nutné zabrzdit nejen globální oteplování, ale také i znečištění světového oceánu.
Téměř polovina kyslíku Země je rozpuštěna ve světovém oceánu, ale existují i „mrtvé zóny“, jejich počet se zvyšuje. Většina organismů, které spotřebovávají kyslík, nemůže žít v těchto zónách. A připlouvající organismy rychle umírají. Zvětšování těchto zón vede ke zmenšování území, které je příhodné pro mořské organismy, nedostatku zásob a ostré konkurenci. Navíc i nevýrazné klesnutí úrovně kyslíku ve vodě způsobuje zpomalení růstu zvířat, reprodukční problémy a dokonce i vymírání populací.
https://sptnkne.ws/gAYB