…..včera mezi 13 -14 hodinou nad městečkem Boskovice přeletělo velké „dopravní letadlo“ rozumějte CHEMTRAILOVÉ LETADLO ve výšce asi 1000 metrů a mělo za sebou velké pruhy rozptýleného coctailu….

09:54

Článek nepíši pro lidi s amputovaným mozkem,  GRYGARA, MUDR, JUDR, PUDR, DR, CSC, PROF, PH A MNOHO DALŠÍCH, KTEŘÍ MAJÍ TAK DOKONALE VYMYTÝ MOZEK ŽE NEJSOU SCHOPNI TATO DATA POCHOPIT. Raději nečtěte dál a šetřete si oči a vymytý mozek. Nechci tím nikoho urážet, ale víme své…..

V laboratořích ve Švýcarsku byly z chemtrailových coctailů zjištěny mezi mnohými jinými i laboratorně mutované velmi nebezpečné pikorna viry, které mohou v těle člověka způsobit vážná onemocnění. (Rozbory z vody a ze vzduchu z ČR z minulého týdne)

Proto každému jedinci, který onemocní chřipkou doporučuji okamžitě zalehnout do postele a snažit se jíst co nejvíce vitamínu C, pít hodně zázvorového čaje, dýchat himalájskou sůl nad hrncem či použít nejlépe zvlhčovač vzduchu. ROZHODNĚ CHŘIPKU NEPŘECHÁZET. mohla by to být vaše poslední chřipka. Článek co se děje na Slovensku si přečtete níže:

tm

Chrípka na Slovensku zatvára školy. Ak ju prechodíte, hrozí vám zápal srdca!

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.