…..jak jsme psali v minulosti, deep state se potřebuje někam uklidit a schovat. Na Slovensku díky podzemním tunelům, o kterých málo kdo ví, mají k tomu ideální možnost. Divili byste se, kam až všude vedou….

18:27

V titulku jsem nechtěl přímo psát lidí s amputovaným mozkem, ale je tomu tak. Lidi, kteří nic neznají, ničemu nerozumí a budou dělat jenom papoušky a vypravěče jiných elit. Dosazené kreatury pravděpodobně nevědí, nechť mají sebelepší ochranu a to doživotní jako třeba KISKA, CHA-PUT-OVÁ a jiní, až je nebudou potřebovat, raději je odstraní. Věděli toho až příliš mnoho. Nechť se lidé zastaví, otočí a podívají se zpět na státy, které byly osazeny některými jejich diktátory či figurkami dosazenými penězi loutkovodičů. Kde všichni skončili?????

Ano na nádherném místě, kde se dívají na kytičky zespodu. To je jednoduchá daň za dosazení a následnou moc. Přechodnou moc. A pak už nééééé-moc….

Tak třeba v Polsku to deep state s letadlem kam vlezla celá vláda měli jednoduché….

Podívejme se nyní na Slovensko:

„Možno by ste boli radi, keby ma niekto zabil.“ Fico prehovoril o tom, prečo má ochranku

Ano a ví o čem hovoří…..

 

Priatelia, pripadá mi, akoby R.Fico na konci toto videa – zhruba – v 2:50 minúte, oznamuje do „éteru“ niečo veľmi závažné … akoby skrytá správa, posolstvo…posúdte sami ….

Film najdete zde:

https://slovensko.hnonline.sk/1940705-mozno-by-ste-boli-radi-keby-ma-niekto-zabil-fico-prehovoril-o-tom-preco-ma-ochranku

Vo štvrtok sa dôvodmi na pridelenie ochranky pre Fica budú zaoberať v parlamentnom výbore, šéf Smeru to kritizuje.

To sú príliš vážne veci na to, aby poslanci vykrikovali. Čo to má spoločné s nejakým výborom?

By ste sa rozklepali, keby ste videli tie veci, ktoré prichádzajú,“ dodal Fico. 

Ano zajímavé také je, že několik dní se regionálně zkouší v Německu, Švýcarsku a Rakousku výpadek elektrické energie a Blackout na delší dobu. Co to má znamentat????? No a u nás v médiích, promiňte sračkometech, ani slovo….

Budeme pevně věřit, že se „přicházející věci“ budou moci ještě zastavit. Mělo by to být přání nás všech. Chcípající kobyla…..

Posuďte prosím sami. Děkuji.

tm

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.