Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společností Bílého Draka

21/08/2017

Nedávné zinscenované demonstrace a násilné události, organizované placenými chuligány v místech jako Charlottesville, vedly k tvrdším akcím proti zástupcům Chazarské mafie, kteří financují tyto akce, uvedly zdroje Pentagonu. USA jsou tak bez jakýchkoliv pochybností řízené dočasným vojenským režimem, který má v úmyslu vyčistit korupci Chazarských gangsterů, kteří ničí Spojené státy. Hneď jak se tak stane, armáda se vrátí do svých kasáren, hovoří zdroje.

O tom, jak velmi degeneroval politický svět v USA, jasně dokazují události, k nimž došlo v Charlottesville ve státě Virginie počátkem tohoto měsíce. Jistý člen Společnosti Bílého Draka tam byl a prokázal, co se skutečně stalo, na rozdíl od lží prezentovaných propagandistickými médii.

Podle zpráv korporátních médií „bílý, pravicový rasista plný hněvu,“ vjel dodávkou do skupiny pokojných, levicových demonstrantů, zabil nevinnou mladou ženu a zranil mnoho dalších. Následovala dobře organizovaná mediální kampaň, která donutila amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby odsoudil „Ku-Klux-Klan, bílé rasisty a štváče“, o kterých tvrdí, že rozpoutali násilné demonstrace v Charlottesville.

Zdroj Společnosti Bílého Draka (dále jen „SBD“), který byl přímo na místě, zaznamenal zcela jinou situaci. Skupiny Pravého křídla (autor této zprávy neobhajuje jejich názory, ale podporuje jejich ústavní právo na jejich pokojné vyjádření) požádali o povolení, které také dostali, aby mohli protestovat proti plánovanému odstranění sochy generála konfederační vojsk za občanské války, Robert E. Lee. Když tam demonstranti přišli, policie jich natlačila ke skupině „levicových“ demonstrantů, kteří začali po nich házet použité tampony a kondomy, zápalné nádoby, fekálie, kyselinu a jiné věci. Jeden z řečníků pravého křídla navždy oslepl díky kyselině, kterou na něj hodili, o čemž však korporátní média neinformují vůbec, uvádí tento zdroj.

 

[wp_ad_camp_1]

Po těchto útocích byl spuštěn nouzový stav a pravicoví demonstranti z Charlottesville odjeli klidně. Tím se odpoledne uvolnilo místo pro události, vyprovokované profesionálními vyvolávači nepokojů, mimo jiných i pro srážku dodávky s demonstranty. Většina demonstrantů byli profesionálové, z nichž mnozí pracovali pod komunistickou zástavou Antify a účastnili se těchto akcí za plat 25 dolarů za hodinu, hlásili zdroje NSA.

Zdroj SBD dodal, že demonstranti hnutí Black Lives Matter (Na černých životech záleží), přítomni v Charlottesville, byli všichni běloši a že místní afroameričané je častovali nadávkami.

Toto evidentní podněcování občanských nepokojům přimělo armádu a orgány Spojených států k intervenci. „Antifu placenou Georgem Sorosem lze nyní považovat za domácí teroristickou organizaci po její infiltraci agenty FBI,“ říkají zdroje Pentagonu.

Chazarská mafie stále zkouší předstírat, jakoby všechny tyto aktivity financoval George Soros (který zmizel), ale pouze proto, protože chce odvést pozornost od skutečných investorů těchto aktivit, kterými jsou Rothschildové. Autor této zprávy si pamatuje, jak George Soros byl tázán na skutečné majitele Výboru Federálních rezerv USA během setkání Klubu zahraničních zpravodajů v Japonsku a viděl na tváři výraz skutečné hrůzy, když přišel s otázkou, na kterou Soros neodpověděl.

V každém případě začaly tvrdé kroky zatýkáním 27 placených extrémistů v Bostonu, aby se zabránilo vzniku podobného incidentu, který byl již připravený, ​​říkají zdroje. Čtenáři také poukázali na to, že v Las Vegas se objevily reklamy, které hledaly placené chuligány na 26. srpna a později. Bude se tam odehrávat boxerský zápas mezi bělochem Conor McGregorem a afroameričanem Floyd Mayweatherem. Je velmi pravděpodobné, že během tohoto zápasu bude učiněn pokus o podněcování rasových nepokojů. Představitelé americké armády však tvrdí, že už nebudou těmto nepřístojnostem dále přihlížet a postarají se o to, aby pozatýkali a obvinili všechny placené demonstranty a hlavně ty, kteří je platí.

Pokusy o podněcování národních nepokojů v USA přirozeně souvisejí s pokračujícími finančními těžkostmi Korporace Spojených států. To odráží skutečnost, že tato Korporace sotva dodrží datum splatnosti ke konci fiskálního roku, tedy 30. září. Jeden člen SBD, jehož matka pracuje pro vládu Spojených států, informoval, že její vládní penzijní fond byl zkofiskován s cílem udržet Korporaci USA vchodu. Existují zprávy v novinách, jako je Washington Post, které uvádějí, že i tyto peníze budou stačit jen do konce září.

 

[wp_ad_camp_1]

Armáda a orgány Spojených států plánují ve spolupráci se svými spojenci v Číně, Rusku, Spojeném království a jinde, restartovat světový finanční systém, a zvládnout tak tuto blížící se událost, potvrzují mnohé zdroje.

V přípravě na to zdroje Pentagonu informují: „Trump vysušil „bažinu DC“ tím, že rozpustil American Manufacturing Council jakož i Strategic and Policy Forum a úspěšně vykopl Chazarské supy a šéfy firem jako je James Dimon z JP Morgan, Steve Schwarzman z Blackstone, Larry Fink z Blackrock, Carl Icahn a další.“ Tyto skupiny jsou předními firmami rodin, např. Rockefellerů, které vlastní Federální rezervní banku.

Rada národní bezpečnosti USA se nově sešla v Camp David, při vyloučení globalistů jako Jared Kushner, Gary Cohn, Dina Powellová a další, protože „armáda přebírá Bílý dům,“ uvádějí zdroje Pentagonu.

Zdroje také informují, že nacionalista Steve Bannon byl přeřazen mimo Bílý dům, protože zvenku dokáže úspěšněji působit proti globalistům Jared Kushnerovi a bankéři z Goldman Sachs Garymu Cohn, a lépe tak posloužit základně Trumpa a jeho agendě.

„Bannon pomůže Trumpovi zvenčí, stejně jako [Newt] Gingrich, kde nebude ustavičně pod útokem intrikánů, a miliardář Bob Mercer by ho mohl financovat, aby po boku Foxe vybudoval konzervativní zpravodajskou síť, kterou zničí Chazarská média šířící falešné zprávy,“ vysvětluje jistý zdroj Pentagonu.

Zdroje Pentagonu přidávají: „Jared Kushnerovi byly omezeny kompetence, protože všechny setkání s Trumpem musí odsouhlasit námořní generál John Kelly (náčelník štábu Bílého domu), a tak nemůže mluvit s Trumpem mezi čtyřma očima. Kushner je odstaven, protože zastupoval Chazarské zájmy, a mohl by být další, kdo dostane „padáka.“

Chazarská mafie přirozeně neplánuje potichu odejít do zapomnění, ale vyhrožuje „muslimskými“ teroristickými útoky všude v Evropě a pokusí se i v USA zinscenovat další provokace.

Došlo k velmi zvláštním událostem v námořnictvu Spojených států, například torpédoborec USS John McCain se v blízkosti Singapuru srazil s tankerem. Krátce poté, poblíž Tokia do USS Fitzgerald narazila jiná loď; už před tím byl dříve torpédoborec USS Donald Cook v Baltickém moři vyřazen z boje.

SBD byly ze strany jistého informátora, vyššího člena Bank of Japan, poskytnuty komplexní a podrobné důkazy o tom, kdo přesně v současnosti řídí schopnost vytvářet a distribuovat japonské jeny. SBD a její spojenci si myslí, že Bank of Japan je nejslabším článkem v síti chazarské kontroly nad financemi, a nyní disponujeme podrobnými informacemi o tom, kdo jsou skrytí aktéři za Bank of Japan. Budou následovat konkrétní kroky ve spolupráci s americkými jednotkami a Bílými klobouky ve vládních orgánech tento podzim.

Navíc probíhají přísně tajná jednání diplomatů mezi Severní Koreou a Kanadou, kteří působí jako zástupci východních a západních tajných společností. Probíhá debata o možnosti, že Kanada převezme funkce zbankrotované KORPORACE Spojených států amerických a korporátní vlády USA. Samozřejmě, po kanadských vyšších mafiánských Chazarech, jako je rodina Bronfmanů, se žádá, aby se těchto jednáních neúčastnili, ani se do nich nevměšovali.

Prosím vychutnejte si zbytek tohoto léta na severní polokouli a připravte se na něco, co bude živější než průměrný podzim. Nejdůležitějšími bojišti budou Japonsko a Washington DC. Darebácký Izrael je též vyzván, aby sesadil své vedení uctívající Satana. Až se to stane, židovský národ bude osvobozen od tisíc let trvajícího babylonského otroctví.

Zdroj: 1

Přeložila tereza

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.