Armáda Spojených států zatkla dr. Deborah Birxovou, známou také jako „dáma s šátkem,” a to po ověření pravosti zpráv, že ona a její partner ve věcech zločinných, dr. Anthony Fauci, který je stále ještě na svobodě, se spolčili s CDC (Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí), aby oklamali americkou veřejnost a přesvědčil ji, že obličejové masky jsou účinnou metodou, jak zmírnit šíření Covidu-19.

Jak bylo uvedeno v únoru, jméno Birxové bylo uvedeno na zapečetěné obžalobě poté, co prezident Donald J. Trump obdržel dlouhý e-mailový řetězec mezi ní a dr. Anthonym Faucim z Deep State. V něm Birxová a Fauci diskutovali o tom, zda obličejové masky zmírňují šíření Covid-19, a připustili, že masky jsou naprosto neúčinné, aby zabránily viru Covid-19 vstoupit do lidského dýchacího systému. Naopak uznali, že vleklé „maskování“ má závažné vedlejší účinky na lidskou fyziologii, zejména u dětí, starších osob a lidí se sníženou imunitou.

Nicméně Birxová v e-mailu Faucimu napsala: „Bez ohledu na postoj amerického prezidenta musíme pokračovat v podpoře a prosazování maskování, protože to dává lidem pocit klidu a pocit bezpečí.”

Tato iluze bezpečí byla podle vojenské studie, která hodnotila všechny údajné oběti na životech připisované Covidu-19 ve Spojených státech, hlavním faktorem, který přispěl ke smrti 15 000 Američanů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Kupříkladu: Třináctiletý chlapec náhle zemřel, když hrál fotbal v roušce a ve velkém vedru (v Renu v Nevadě). Ukázalo se, že je astmatik, ale nikdy nebyl klinicky diagnostikován. Jeho matka, obhájkyně roušek, slyšela dr. Birxovou v televizi říkat, že venkovní aktivity nevylučují nošení masky, když je společenské distancování nemožné. Protože fotbal je kontaktní sport, obávala se, že by se její dítě mohlo nakazit Covidem-19 od jiného nemaskovaného dítěte, a tak po svém synovi požadovala roušku, kdykoli se ocitne v blízkosti ostatních dětí. Její iracionální strach spolu s hysterií dr. Birxové vyústily v chlapcovu smrt. Mimochodem, CDC tvrdilo, že zemřel na Covid-19, i když chlapec nikdy testován nebyl.

Jiný příklad: Šestadvacetiletá žena z Long Islandu zemřela po krátkém boji se stafylokokem rezistentním vůči meticilinu, běžněji známému jako MRSA, druhu masožravých bakterií, který je vysoce rezistentní vůči většině antibiotik. Onemocnění, které napadlo její tvář, se u ní objevilo několik dní poté, co jí její zaměstnavatel s odvoláním na pokyny CDC uložil povinnost nosit masky. Bakterie doslova sežraly její tvář a zanechaly ji k nepoznání. Zemřela tři dny poté a CDC uvedlo její příčinu smrti jako Covid-19.

To jsou pouze dva z 15 000 hodnocených případů.

Důvěrný zdroj zapojený do Trumpovy války s Deep State uvedl: „Spolu s Faucim, který bude také brzy dopaden Sborem generálního advokáta (JAG Corps), je Birxová zodpovědná za všechna úmrtí. Je to masové zanedbání lékařské péče a masová vražda. Bylo tak ustanoveno na základě obžaloby ve středu ráno.“

Dne 26. května dorazili vyšetřovatelé JAG v civilu do domu v Pensylvánii, kde Birxová bydlí se svým manželem a rodinou své nejstarší dcery. JAG, jak uvedl náš zdroj, informoval Birxovou, že byla zatčena na příkaz armády Spojených států a v souladu s paragrafem 252 Zákona USA o povstání z roku 1807.

Birxová údajně vypadala zmateně a její manžel, právník, protestoval proti „protiprávnímu vniknutí“ do jejich domu, když prohlásil, že autorita JAG, ani autorita Donalda Trumpa, nepřesahuje autoritu občanskou.

Birxová byla spoutána a vyvedena z domova a její rodina dostala „roubík,“ který jim zabraňoval mluvit o zatčení Birxové s médii. Za porušení rozkazu, jak jim řekl JAG, hrozí tvrdý trest, včetně vězení.

Přeložila jena | Zdroj: RR News

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.