…..tak to Vás bratja Slováci litujeme dopredu. Čo k tomu dodať….

15:27

Aká je “tá” judášska zmluva s Američanmi? Prišiel nám anonymný prefotený text, ktorý sa tvári, že tak nejako by mohla vyzerať

Bratislava 5. apríla 2019 (HSP/Foto:Pixabay)

 

Od anonyma podpísaného ako „vlastenec“ nám mailom prišli odfotografované strany návrhu nejakej zmluvy, podľa neho je to vraj tá s Američanmi o vojenských letiskách a muničných skladoch. Autentickosť textu nevieme potvrdiť ani vylúčiť

Ilustračné foto

Fotky zmluvy prišli mailom z neznámeho zdroja. Anonym podpísaný ako vlastenec nám poslal fotografie strán textu a tvrdí, že je to text pracovnej verzie zmluvy, o ktorej viacerí politici tvrdia, že by znamenala predanie suverenity Slovenska „za judášsky groš“.

Je nám jasné, že je proti džentlmenským zvykom zverejňovať texty zmlúv, o ktorých sa ešte rokuje. Rozhodli sme sa však tentoraz urobiť výnimku, jednak preto, že netušíme, či text, ktorý zverejňujeme, je pravý, a jednak preto, že samotný obsah toho textu nie je džentlmenský, ale naopak, škandalózny. Preto sme sa rozhodli dať nejaké ceremónie nabok a nechať na čitateľovi, nech si sám urobí úsudok, či by „tá“ ošemetná zmluva mohla vyzerať práve takto nejako. Ešte raz opakujeme, že netvrdíme, že ide o text o ktorom sa s americkou stranou jedná.

My si dokonca myslíme, že ten text nemôže byť pravý, lebo predsa nie je možné, aby o zmluve s takýmto hanebným obsahom seriózne rokovalo ministerstvo vedené svetoznámym diplomatom dlhé mesiace bez toho, aby okamžite po jeho predložení protistranou rovno treslo dverami.

Alebo azda áno?

 

tm: dle mého skromného názoru lidé ani nemají nejmenší ponětí co dělá právě chcípající kobyla deep state, která ví, že na Slovensku by mohla být dobře ukrytá. Mimo jiné se na Slovensku nacházejí ohromné podzemní tunely a mnoho věcí s tím souvisejících…..

Rovněž tak zločinecký zrádce LAJČÁK, který patří do basy a nikoliv na ministerstvo, rád prodá Slováky, za zlámanou grešli a někam zmizne. Bylo mu to slíbeno. Jinak by tohle nemohl udělat, protože by se neměl kam skrýt. Pamatujte na má slova…..

Na každý obrázek si musíte kliknout a zvětšit si ho!!!!!Pak se zobrazí správně

 

 


 Zdroj:https://www.hlavnespravy.sk/aka-je-ta-judasska-zmluva-s-americanmi-prisiel-nam-anonymny-prefoteny-text-ktory-sa-tvari-ze-tak-nejako-mohla-vyzerat/1719627

Ivan Lehotský

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.