Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 20.5.2019

Nevyhlášená a zástupná válka mezi Čínou a Spojenými státy nyní zuří po celém světě a bude jen eskalovat. Cla a umístění telekomunikačního giganta Huawei na americkou černou listinu byla jen zahajovací salva ve válce, která by mohla být hodně ostrá, shodlo se více zdrojů. Číňané už Američanům řekli: „Pokud chcete mluvit, dveře jsou otevřené; pokud chcete bojovat, budeme bojovat až do konce.“

Největší bitevní pole v této válce má být jihovýchodní Asie, podle zdrojů Společnosti Bílého draka (SBD) v regionu. Čínské, americké a australské válečné lodě, stejně jako francouzské stíhací letouny, se nyní shromažďují kolem Indonésie v přípravě na velké bitvy, v očekávání oznámení sporných výsledků prezidentských voleb 22. května.

 

[wp_ad_camp_2]

Stávající prezident Joko Widodo je podporován Čínou a očekává se, že vyhraje o 11%. Bude čelit masovým demonstracím studentů a muslimských aktivistů, kteří si stěžují na podvody při hlasování a podporují svého protičínského soupeře Prabowo Subianta.

Prabowo je ženatý s dcerou dlouhodobého diktátora Suharta a byl také šéfem indonéských speciálních sil. Prabowo kdysi varoval zakladatele Singapuru Lee Kuana Yewa, že „Číňané v Indonésii jsou v ohrožení, protože v případě potíží či vzpoury budou utiskováni jako menšina.“ Již jeden pro-čínský generál zemřel na uměle vyrobený virus „opičích neštovic“, co byl dovežen ze Singapuru, sdělily zdroje Asijské tajné společnosti. Plánované demonstrace „budou napadeny jedovatým plynem a biologickými zbraněmi,“ dodaly zdroje.

Zosnovaný pád indonéské rupie a akciových trhů bude dále destabilizovat režim Widoda. Zdroje CIA v jihovýchodní Asii souhlasí a říkají, že by mohlo být vhodné dočasně odvézt finanční prostředky z Indonésie.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Připravované problémy v Indonésii se budou shodovat s velkými protičínskými tlaky v Laosu a Thajsku, uvádí zdroj SBD. Tlak v regionu bude také proti tomu, co je vnímáno jako „podvodně zvolení sionističtí lokajové,“ podle zdrojů CIA v regionu.

Dá se také odhadnout, že „zázračné“ vítězství australského premiéra Scott Morrisona ve všeobecných volbách nad jeho více pro-čínským soupeřem Billem Shortenem bylo „zosnováno“ jako součást této všeobecné protičínské ofenzívy. (Pozn.př.: Dokonce mainstream média toto vítězství označila za „překvapivé.“)

Číňané neplánují reagovat polovičními opatřeními. Čínské vojenské zpravodajské zdroje tomuto dopisovateli již dříve sdělily informaci, že Čína v případě nadměrných provokací ze strany Američanů připravila pohotovostní plány na obsazení Indie, Koreje a jihovýchodní Asie (bez Vietnamu) v průběhu dvou měsíců.

 

[wp_ad_camp_2]

Vysílání anti-americko korejských válečných filmů v Číně je náznakem toho, co Čína plánuje. Na Korejském poloostrově se jistě stane něco velkého, což potvrdily zdroje ze Severní Koree a Asijské tajné společnosti. Severokorejský zdroj, který kontaktoval tohoto dopisovatele po mnoha měsících, říká, že severokorejský silák Kim Čong Un zintenzivnil jeho aktivity v Jižní Koreii. „Kim dosáhl dohody, podle které bude císařem Koree, zatímco (jihokorejský prezident) Moon Jae In bude prezidentem,“ sdělil zdroj.

Propaganda ze strany Ministerstva zahraničí USA o zatčení stovek „věřících Falun Gong“ v Severní Koreii naznačuje tyto kroky. Je to proto, že Falun Gong je psychologická operace vedená agentem neokonem, sionistou Eliotem Abramsem, uvedl zdroj z francouzské zpravodajské služby.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Dostáváme také zajímavé zprávy o dvou kanadských občanech zatčených v Číně za špionáž – exdiplomat Michael Kovrig a podnikatel Michael Spavor. „Kanadská vojenská zpravodajská služba tyto dva prodala jako majetek Deep State Číňanům,“ tvrdí zdroje z americké vojenské rozvědky. Toto bylo součástí kampaně kanadské armády proti premiérovi Justinovi Trudeauovi, kterého považují za „sionistického poskoka Deep State“ pracujícího proti kanadským zájmům. To má co do činění se „špinavými obchodními dohodami“ dojednanými Trudeau, dodaly zdroje z kanadské zpravodajské služby.

Tuto zajímavou zprávu jsme dostali minulý týden o probíhajících událostech v Malajsii:

„Jeden z mých malajských kontaktů ze zpravodajské služby mně minulý týden řekl, že (zkompromitovaný bývalý premiér) Najib Razak není ve skutečnosti ve vazbě, jak je veřejně prezentováno. Má nějaký typ domácího vězení a cestuje po západní Malajsii, jak chce. Nemůže oficiálně opustit zemi, ale „neoficiálně“ byl viděn minulý měsíc v Bruneji. Existuje způsob, jak zahraniční hodnostáři cestují do Bruneje zcela nepozorovaně. Se sultánem bylo uspořádáno soukromé setkání.

 

[wp_ad_camp_2]

„Najib uzavřel dohodu se svými loutkovodiči, s chazarskou sionistickou mafií. Má všechny údaje o letu MH370 / 17. Má je umístěny na několika bezpečných místech. Pokud půjde do vězení a jeho zahraniční aktiva zabavena, je třeba údaje odhalit. Bylo mi řečeno, že má nejméně 5 miliard USD odložených v Bruneji, Singapuru a Hong Kongu. Zdá se, že ruce malajského premiéra Mahathira jsou svázané.“

Navzdory snahám Rothschildů zakrýt skandál ohledně letu Malajských Aerolinek 370/17, padá vina i na Nizozemsko. Rusko již formálně obvinilo nizozemskou vládu, že zakrývá důkazy týkající se sestřelení tohoto letu. Z diplomatického hlediska je to blízko k vyhlášení války. Je to jen otázka času, kdy bude tato vražedná fraška zcela odhalena světu.

Doufejme, že osvobození Spojených států od kontroly chazarské mafie bude spouštěčem. Zde nám zdroje Pentagonu říkají, že: „Počet zapečetěných žalob se blíží ke 100 000, a Muellerův čas vypršel; čas zaplatit Barrův účet. “Čekáme však, až budou tyto žaloby přijaty, a chceme na této frontě vidět akci, ne jen slova.“

 

[wp_ad_camp_2]

Zdroje na to reagují, že americký prezident Donald Trump „může“ propustit generálního inspektora Ministerstva spravedlnosti, Michaela Horowitze a bývalého ředitele FBI, Jamese Comeyho, a navíc odtajnit dokumenty FISA ještě před odjezdem do Velké Británie a Francie, kam se chystá 2. června na oslavu 75. výročí Dne D. „Den D tak může nabýt nového významu,“ říkají zdroje.

Úsilí sionistů odvrátit všechna tato vyšetřování tím, že na Blízkém východě vyvolávají potíže, dramaticky selhávají. Doporučení bývalého operativce CIA a agenta námořní zpravodajské služby, Robert David Steela, aby Trump zavolal íránskému vedení, mělo vliv, říkají zdroje Pentagonu. „Trump může mít summit s nejvyšším vůdcem Ali Khameneim, který může pomoci v jeho jednáních se Severní Koreou,“ říkají dále zdroje.

Pentagon také vyvíjí obrovský tlak, aby „otřásl zkorumpovaným, nehospodárným vojensko-průmyslovým komplexem,“ říkají zdroje. „Jak Turecko, Indie, Írán, Čína, Sýrie, Libye a dokonce i EU (!!) získávají lepší ruské zbraně, bylo vydáno varování tsunami“, které `vyčistí` vojensko-průmyslový komplex a donutí jej vyrábět lepší výrobky,“ říkají zdroje. Posun Turecka blíže k Rusku nákupem stíhaček Su-57 a protiletadlové obrany S-500 „je odvážným krokem k demontování NATO a oslabení Izraele,“ dodávají. (Pozn.př.: Už i bývalá ministryně obrany Karla Šlechtová se chystá dotázat svého nástupce Lubomíra Metnara na detaily nákupu víceúčelových bojových vrtulníků od Spojených států. Kvalita dolů, cena nahoru.“ Článek zde: https://tadesco.org/slechtova-o-nakupu-americkych-vrtulniku-kvalita-dolu-cena-nahoru-ale-za-ty-dobre-vztahy-s-usa-nam-to-jiste-stoji/ )

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroje Pentagonu se také zdají být velmi optimistické ohledně konfliktu s Čínou a říkají, že „čínská obchodní válka a extrémní předsudky proti Huawei mohou být využity k tomu, aby společnost Boeing zahájila „let střemhlav dolů.“ Podařilo se s globálním bojkotem vedeným Čínou, zrušit objednávky, zrušit certifikace, uzemnit letadla a zakázat využití vzdušného prostoru,“ aby donutili tuto společnost k očištění.

Zdroje Pentagonu říkají, že americká armáda chce pomoci „Americe se zbavit sionistického parazita“, zatímco Izrael je „odsouzen ke statusu vyvrhela.“

Polská vláda se také stala hlavním aktérem anti-sionistického hnutí po pokusech sionistů vydírat na této zemi 300 miliard dolarů jako „odškodnění za holocaust.“ Poláci zveřejnili zprávu Červeného kříže o nacistických koncentračních táborech, která tvrdí, že bylo zabito 271 301 lidí, nikoliv 6 milionů. Polská vláda argumentovala, že Polsko samotné bylo obětí nacistických zvěrstev. (Pozn.př.: Již před několika lety jeden vysoce postavený švýcarský rabín publikoval knihu, ve které uvedl, že s holokaustem to bylo docela jinak. Sionisté holokaust velmi rádi zneužívají k jejich špinavé hře.)

Skutečnost, že Poláci stojí nohama na zemi, je v každém případě známkou rostoucího celosvětového odporu vůči Chazarské mafii a jeji sionistické noční můře.

 

[wp_ad_camp_2]

Roste také odpor proti chazarské korporátní kontrole, uvádějí zdroje Pentagonu. Poznamenávají, že případ proti společnosti Apple, který leží u Nejvyššího soudu, se může stát mezníkem a připravit cestu pro antimonopolní žaloby spotřebitelů a přinutit Ministerstvo spravedlnosti rozpustit technologické obry jako Facebook, Google, Amazon, a dokonce i Apple.

Monsanto také prohrál tři hlavní soudní spory a odtajnil použití speciálních operací proti novinářům a oponentům. Monsanto a její mateřská společnost Bayer jsou vyškoleny zákony karmy.

Závěrem bych zakončil report tohoto týdne s ještě jednou dobrou zprávou. Amazonský kmen porazil v soudním procesu velké ropné společnosti a zachránil tak 7 milionů akrů deštného pralesa.

Kdo říká, že dobří lidé nevyhrávají? Špatní prohrávají na všech frontách, a osvobození planety je možné v roce 2019.

přeložila tereza | zdroj: benjaminfulford.net

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.