Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen
  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

  Zrádný poddůstojník, který plánoval válku proti Trumpovým příznivcům, má být oběšen

 • JAG zatkl dalšího zločince ze CDC
  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

  JAG zatkl dalšího zločince ze CDC

 • Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui
  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

  Navy SEALs zachránili pohřešované děti z Maui

 • JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou
  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

  JAG odsoudil „královnu mRNA“ Melissu Mooreovou

Související zprávy

 • Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….
  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

  Vtip, co není vtipem. Prosíme všechny očkované….

 • Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21
  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

  Zprávy od meldy 17.Q5.2Q21

 • Vtip, co není vtipem
  Vtip, co není vtipem

  Vtip, co není vtipem

 • Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…
  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

  Čo by ste mali vedieť o politike, alebo raz nám bude dobre…

Antarktičtí „strážci“ zasadili Americe odvetný úder v podobě masivního zemětřesení na Novém Zélandu

Úžasná (avšak téměř z 90% zcenzurovaná) zpráva Služby vnější rozvědky (SVR), cirkulující v Kremlu, dnes uvádí, že antarktičtí „strážci“ zahájili minulý týden urychleně odvetné opatření proti Spojeným státům „vytvořením/rozpoutáním“ masivního zemětřesení poté, co Obamův režim poslal „bez pozvání či dovolení“ ministra zahraničí Johna Kerryho, aby inicioval kontakt s těmi v „uzavřené zóně“, která je zakázána všemi „známými protokoly“ ve vztahu k zacházení s těmito „entitami“. [Poznámka: Některá slova/fráze v uvozovkách jsou přiblíženími anglického jazyka ruským slovům/frázím, protože pro ně v angličtině neexistuje vhodný ekvivalent.]

Podle této zprávy, Obamův režim, s jeho vědomím, že anti-globalistické síly, loajální zvolenému prezidentovi Donaldu Trumpovi, byli na vítězství nad ním připraveny, vyslal ministra zahraničí Johna Kerryho do Antarktidy, kam přijel 11. listopadu.

Analytici z SVR v této zprávě zmiňují, že pokus ministra Kerryho přesvědčit “strážce“, aby zasáhli do časoprostorového kontinua, byl neprodleně zamítnut  těmito „entitami“, které mu poté nařídili, aby opustil „uzavřenou zónu“ a nevracel se.

Po odchodu z antarktické „uzavřené zóny“, jak tato zpráva dále pokračuje, ministr Kerry dorazil 12. listopadu do Christchurch na Novém Zélandu, kde zůstal přes noc předtím, než měl následujícího dne odcestovat do Wellingtonu.

V časných ranních hodinách (6:02 místního času) 13. listopadu, zatímco ministr Kerry spal v Christchurch, byl tento region zasažen zemětřesením o síle 7.8 Richterovi škály – a jak uvádí SVR analytici, byl to „předvídatelný následek“, který je znám tím, že je využíván antarktickými „strážci“ jako „výstražná zpráva“ , aby se jim nezasahovalo do jejich „mise/výzkumu“

Jediný „kontakt/styk“ s nimi, povolen antarktickými „strážci“, jak tato zpráva vysvětluje, je navracení starých „válečných/ničivých“ zbraní k jejich bezprostřednímu výzkumu – tak jako smrtící a mysteriózní zařízení „Archa Gabrielova“, nalezena minulý rok v Saudské Arábii, které byla navrácena ruským pravoslavným knězem Kirylem do „uzavřené zóny“ v únoru 2016 – o čemž jsme detailně psali v naší zprávě z 18. února s názvem: Vrchní ruský církevní představitel provádí „starověký rituál“ v Antarktidě, kvůli tajemné „Arše Gabriela“ ze Saudské Arábie.

ppkk1

To, co nebylo vysvětleno západní kultuře o Antarktidě, jak zpráva dále uvádí, je, že jejich popisy Antarktidy jako mrazivé a nehostinné země nejsou založeny na pravdě, jak potvrdil jeden z amerických nejvíce ctěných průzkumníků a největších vojenských hrdinů, admirál Richard Byrd, který v rozhovoru s americkými novináři v roce 1954 v televizním zpravodajském pořadu Longines Chronoscope přesně popsal obrovské bohatství a rozmanitost této záhadné země.

Plný rozsah toho, co Antarktida vlastně je a kdo jsou tito „strážci“, je informace obsažena ve zprávě pod nejpřísnějším utajením a kterou nemůžeme odhalit – avšak její podstatu můžete pochytit v ohromujícím dokumentu „Třetí říše-operace UFO“ autorizovaným prezidentem Putinem v roce 2006, aby byl vysílán všem občanům federace a je stále určen ke každoročnímu vysílání na školách pro studenty.

Pozn: Tento dokument pro vás zatím překládám, brzy ho budete moci shlédnout s titulky v češtině. 

 

přeložila: raja

zdroj: http://www.whatdoesitmean.com/index2166.htm

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
3 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře