Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 16.12.2019

Neobvyklý nával událostí a tiskových oznámení ukazuje, že vláda USA odhalí svůj tajný vesmírný program, souhlasilo více zdrojů. Slyšíme také o čínském tajném vesmírném programu, stejně tak o nacistickém, a ruském tajném vesmírném programu. Všechna tato odhalení jsou doprovázena neobvyklými přesuny zlata a dalšími finančními anomáliemi. Nedávná obchodní dohoda mezi USA a Čínou je také spojena s těmito tajnými vesmírnými programy, souhlasně potvrdily čínské a pentagonské zdroje. To vše jsou známky toho, že by mohla přijít nějaká ohromující planetární událost.

[wp_ad_camp_2]

Obvykle tento spisovatel nebere události kolem UFO na lehkou váhu, ale věří, že mimořádná tvrzení vyžadují mimořádný důkaz. Takový důkaz je však nyní nepopiratelný.

Největším důkazem je řada veřejných oznámení několika vládních činitelů, včetně prezidenta USA Donalda Trumpa. Oficiální vytvoření Amerických vesmírných sil (USSF / U.S. Space Force) Trumpem je jen začátkem postupného zveřejňování informací, tvrdí zdroje Pentagonu.

V rámci tohoto procesu jsou média nyní plná příběhy o UFO a tajné americké vojenské technologii. Jak jsme již dříve uvedli, americké námořnictvo uvolnilo patenty na antigravitační létající talíře a kompaktní jadernou fúzi. Nyní můžeme slyšet generála letectva ve výslužbě, který hovoří o již existující technologii, která nás dokáže přemístit „z jednoho místa na druhé v rámci planety během jedné hodiny.“

Mike Rogers a ministryně letectva Barbara Barrettová (spadá pod ministerstvo obrany USA, pozn.př.) tento měsíc veřejně vyzvala k odtajnění „velkého množství informací o amerických vojenských vesmírných programech.“

[wp_ad_camp_2]

21 bilionů (!!!) dolarů zmizelo z vládních rozpočtů USA od roku 1998, jak dokumentují Catherine Austin Fittsová a další, byly vynaloženy na tajný vesmírný program, potvrdil Pentagon. Mnoho z této technologie se nyní uvádí na trh široké veřejnosti.

Rovněž vidíme mnohem více pozorování UFO po celém světě, která jsou zaznamenána na HD video. Pokud si zvyknete dívat se na oblohu tak jako já, nebude to dlouho trvat a uvidíte je sami na vlastní oči.

Teď, když začalo antarktické léto, dostáváme opět několik zpráv o podivných událostech. Dne 10. prosince chilské vojenské letadlo s 38 lidmi zmizelo za dobrého počasí na své cestě do Antarktidy.

Vyšší důstojník CIA a příbuzný slavného průzkumníka Antarktidy – admirála Richarda Byrda nám řekl:

„Chilským vojákům bylo nařízeno správci Antarktidy, aby se nepřibližovali k Antarktidě.“ Mysleli si, že jsou chytřejší a vědí víc, než oni. Proto byl letoun C-130 odstraněn. Nebylo to proto, kdo byl v letadle, ale proto, co přepravovali – to mělo za následek „zmizení.“ V této fázi se na Antarktidě neuskutečňují žádné přílety ani odlety (vstupy ani výstupy). Nejjižnější kontinent je uzamčen až do dalšího upozornění (ne však kvůli této události).“

[wp_ad_camp_2]

Následující obrázek nám poskytl člen „Cobra Resistence,“ který se nedávno vrátil z Antarktidy.

Antarktida

Tvrdí, že se jedná o fotografii velké mimozemské lodi využívající maskování jako oblaka (cloud-type camouflage). Co nás však zajímá více je mdlý obraz něčeho, co vypadá jako velké budovy na vzdáleném pobřeží. Ať se tam děje cokoli, je tam zjevně víc než jen několik vědců studujících tučňáky.

„V Antarktidě bylo zabito mnoho ruských a amerických vědců,“ říká jeden zdroj ze zednářské Lóže P2, citujíce zprávy z ruské FSB a CIA. „Určitě vím, že existují prastaré mimozemské základny,“ dodává. Proto je Antarktida uzavřena, říká.

Tato osoba nám předem řekla, že Lóže P2 hodlá vyhodit papeže Benedikta XVI. Jednou ho také našla CIA poblíž Banky BIS s pistolí a sofistikovaným zařízením pro odemykání zámku.

Tento zdroj také říká, že zemětřesení zaznamenané minulý týden na Mindanau na Filipínách bylo způsobeno útokem na nepřátelskou podzemní vojenskou základnu.

[wp_ad_camp_2]

Vraťme se zpět ke geopolitice, na kterou se tento týdenní report obvykle zaměřuje, a podívejme se, jak tajný vesmírný program navazuje na nedávný dílčí obchod USA a Číny. Asijští vůdci tajné společnosti nám již dlouho říkali, že chtějí, aby jim USA prozradili svůj tajný vesmírný program. To bylo dohodnuto na nedávných americko čínských obchodních jednáních. Proto podrobnosti dohody ještě nebyly zveřejněny, dodávají zdroje. To, co bylo zveřejněno naznačuje, že Čína nabídla každoroční nákup zboží od USA v hodnotě 200 miliard dolarů. Ekonomové se nad tím podivili, protože oficiálně americká ekonomika nemá takové možnosti exportu. Pokud ovšem do mozaiky přidáme tajné vesmírné technologie, pak to dává smysl.

USA nyní také v rámci dohody ukončí své bakteriální (zárodečné) války proti čínskému zemědělství, tvrdí zdroje CIA. Byla zde snaha CIA skrýt pokusy a zbavit se viny a obvinit čínské gangstery, jak z dronů sypou prasečí mor nad prasečími farmami.

Další věcí, která se poslední týden děje, jsou pokračující podivné pohyby na finančních trzích. Zdroj CIA v jihovýchodní Asii říká, že Indonésie najednou oznámila projekt infrastruktury ve výši 40 miliard dolarů, což je to výplata vládě za to, že poskytla Rothschildům přístup k části jejich zlata. Společnost Goldman Sachs to částečně potvrzuje tím, že uvádí, že v nedávné době bylo zaznamenáno 1 200 tun, resp. 57 miliard dolarů „nevysvětlených toků zlata.“

[wp_ad_camp_2]

To vše souvisí s rostoucí shodou na trhu, že nebude možné dlouho udržet stávající bublinu na americkém akciovém trhu. Když média hlavního proudu jako The Wall Street Journal začnou referovat o tom, že korporace falšují své účetní knihy, aby jejich zisky vypadaly větší, než ve skutečnosti jsou, pak víte, že konec se blíží.

Oznámení FEDu o chystaném pumpování 500 miliard dolarů na finanční trhy v nadcházejících dnech, je dalším znakem toho, že na finančních trzích se děje něco velmi neobvyklého. Zdroje zednářské lóže P2 říkají, že peníze jsou čerpány na repo-trh v reakci na zástupnou válku, která staví Němce, tj. JP Morgan a Deutsche Bank proti Rothschildům, tj. Goldman Sachs a Trump.

Také si všimáme, že téma jubilea, chcete-li odpuštění dluhů, se objevuje v diskusích médií hlavního proudu. Toto je další náznak nějaké finanční události, která by mohla souviset s odhalením vesmírných programů.

[wp_ad_camp_2]

Teď, když britský premiér Boris Johnson získal velmi silný mandát k odchodu z německé EU, je čas na novou dohodu pro Evropu, souhlasí zdroje z Lóže P2 a britské zpravodajské komunity. Také sdělily, že bylo dosaženo zásadní dohody o tom, aby Evropa byla vedena triumvirátem – Německem, Ruskem a Velkou Británií.

Britská zpravodajská služba také říká, že neustálé výpady proti Trumpovi skrze impeachment a údajné „ruského vměšování“ byly vedeny určitou britskou frakcí. Tato kampaň je nyní zlikvidována. To znamená, že útoky na Rusko a na Trumpa budou zastaveny.

Náš zdroj z Pentagonu blízký Trumpovi poslal tento týden tuto zprávu: „Trump možná bude muset napadnout Mexiko, nejen v boji proti drogovým kartelům vedených CIA, ale také proto, aby lithiové a jiné zdroje nepadly do čínských rukou.“

[wp_ad_camp_2]

Také pokračuje odveta proti Boeingu, protože Čína konečně zpochybňuje bezpečnost modelu 737 MAX, což připravuje cestu pro globální zákaz létajících rakví.

Na závěr můžeme potvrdit, že se chystá setkání, možná v polovině ledna, mezi zástupci Britského společenství, Svobodných zednářů z lóže P2, Pentagonu a Asijských tajných společností, aby projednali zřízení Světové plánovací agentury s ročním rozpočtem 1 bilion dolarů. Zřízení této agentury, jubileum, zveřejnění tajných vesmírných programů a finanční reset budou projednány na tomto setkání. Na tom se shodují všechny zdroje z lóže P2, Britové a Asiaté.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.